Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
14. okt 2010

@lienka55 😀 takze to vie aj muz? 😕 trosku nexapem

moncika15
14. okt 2010

@lienka55 bude to kristinka 🙂

moncika15
14. okt 2010

@lienka55 preco ta odhovara od 3Dcka?

lienka55
14. okt 2010

@moncika15 Moni co nechapes???
Vraj keby babetku nieco bolo tak mi to zisti uz teraz,ale ja si to nemyslim,niektori lekari su proti tomuto sonu ,niektori su za.

moncika15
14. okt 2010

@lienka55 on je ferovi vsetko povie na rovinu. viem aj z inyx skusenosti ze on peniaze nexce silou mocou. ale si myslim ze aj napriek tomu by som isla, uz len koli tomu zazitku 😉
nexapem tu vasu prihodu. ci vam to povedal skor ako si mu stihla povedat ze nexcete phlavie ci ako si to myslela 😅

lienka55
14. okt 2010

@moncika15 ja som mu povedala,ze chcem vediet ,ze co to bude a chcela som mu este povedat,ze manzel to nechce vediet,ze on to chce ako prekvapko,ale nestihla som,medzitym to z neho vyslo. 😉

lienka55
14. okt 2010

@moncika15 a co sa tyka toho sona tak ja chcem ist na to ,a ccheme zobrat aj maleho.

moncika15
14. okt 2010

@lienka55 jaj tak 😀 no tak trosku muzovi prekazil prekvapko 😀

moncika15
14. okt 2010

@lienka55 nas sa vzdy pytal: vieme pohliavie, nevieme pohlavie? xceme vediet , nexceme vediet? 😅 😀 a naposledy ked som tam bola tak hned od dveri zahlasil ci sme mu dohovarali ci sa budeme pozerat na licka alebo na gulky 😅 😀

janette4
15. okt 2010

ahojte.
@moncika15 😀 😀 😀
@lienka55 podľa mňa to bude Kristínka.Inak pekné mená máte vybraté.a na 3D pôjdeš k nemu,či do toho Hlohovca.keĎ pôjdete,len zoberte Davidka,pre neho to bude tiež obrovský zážitok.my sme tiež tak chceli.

janette4
15. okt 2010

@ostrovcacka podľa mňa by s tými obrazmi bolo dobré osloviť nejakú umeleckú agentúru,ako bazár.na bazáre ich asi nepredáte,lebo na bazároch ľudia hľadajú lacné veci.možno by o ne mal záujem skôr niekto,kto obrazy zbiera,ale nemá peniaze na originály.
a to všetko maľoval podľa originálov,či tam má aj nejaké svoje,zo svojej hlavy?Inak,nemôžem sa na ne vynadívať,stále ich očumujem,také sú krásne.

lienka55
15. okt 2010

Dobre ranko,
poobede by som chela vybehnut s malym do Mesta na cizmicky,aby sa mi nejake usli,aby som si mala z coho vybrat.Neviete nahodou ci uz maju nejake v Jednote hore v obuvi?

Zanka,tak to chlapcenske meno este nie na 100% iste,to bolo iba jedno jedine na ktorom sme sa ako tak zhodli spolu s poloviciakom,ale ja nie som s nim na 100% vzita. 😠 A co sa tyka Kristinky tak tu mal poloviciak vybratu aj pri Davidkovi,tak chce aj teraz,inak ta moze byt. 😉
Ale treba mat nachystane obidve aj ked vieme co to bude,lebo clovek nikdy nevie. 😀
@moncika15 tie licka a gulky,dobreeee. 😀 😀 😀

lienka55
15. okt 2010

@janette4 a na to sono by som chcela ist do toho Hlohovca,este uvidim,uz by som sa mala objednat na buduc. tyzden. 😉

lulu723
15. okt 2010

Ahojte baby ja som vcera dosla domov cela ubolena strasne ma boli hlava a ani dnes to neni o nic lepsie ☹ ja som uz o 20 bola v posteli a do toho mi maly hucal bolelo ho brusko a klasika zaspal az o pol 12 a to ho moj hontrlal aj ho prebalil za mnou dosiel len ked bol maly hladny,ale aj tak som ho nakoniec ja uspala 😠

na stretku bolo super len zima,ale ta nasa sa aspon vyblaznila a potom nam v aute odkvacla a potom tusim sa v noci aj zobudila a prisla do obyvky tak som ju hned vyprevadila naspät do spalne tak isla dalej spat.

@mariro hned som mojmu hovorila,ze ho pozdravujes a bol rad,lebo povedal,ze z tebou bola strasna sranda 😀 a pozdravuje ta a potesil sa,ze cakas babatko 😉

potom sem hodim tych par fotiek,lebo neviem kde je kabel tak nazenem andela nech to hodi na pc a ja uz vam to tu dam oki?

idem si este lahnut,lebo ma ta kotrba furt boli aj som si spravila kavu tak hadam to zaberie.nechcem si davat ziadne lieky ked maleho kojim 😉

rikarr
15. okt 2010

ahojteeeee

leni tak kristinka? len maleho zoberte, viki na to civela ako keby jej za to platili 😀

myslim že čosi tam mali, ale mne sa pre viki ništ nelubilo.......kupili sme jej nakoniec v deichmane.

čo mate nové?ja kašlem jak starý hrniec, viki je fit, od pondelka nastupuje službu inak by ma piclo a maly chrčí nejak tak mužo s nim šiel....viki som šmarila svokre a umyla aspon podlahy poriadne lebo to tu bolo jak v chlieve, ešte pradlo by trebalo upratať ale kto?????????sa mi nechche

lienka55
15. okt 2010

@rikarr ja som nepovedala ze Kristinka,to vacsina tipuje. 😉
Maly sa pytal uz vcera so mnou k dr.,lebo som mu spominala ,ze idem,a urcite ho zoberieme,inak@janette4 @moncika15 uz som sa objednala na to 3D sono,objednali ma 7.11. co budem asi 21 az 22tt nie je to malo,nemala mi dat neskorsi termin???Uvidime tam volaco??? 😖

lienka55
15. okt 2010

@rikarr a co sa tyka tych topanok, tak my by sme mali zdravotnu obuv a tam predavaju protetiku tak preto chodim tam. 😉

lienka55
15. okt 2010

To dnes som tu iba ja????????????????????????????????????????????????

Toto som stihla dnes tak narychlo upiect.

dada78
15. okt 2010

@lienka55 ja som pri Romankovi tiež bola v 22tt a bolo to super, neskôr je bábo dosť veľké a nie je niekdy všetko vidno,čo by dr.chcel skontrolovať 😉 😉 😉 a ja Ti prajem aby To bola Kristýnka, každá baba si želá dcérku,aj keď podvedome, predsa len to je ženská = spriaznená duša 😉 😉 😉

lienka55
15. okt 2010

a este vam hodim par foto z vyletu zo Zoo Lesna.

lienka55
15. okt 2010

@dada78 ale moj muz tvrdi,ze chlapi to maju v zivote lahsie,tak uvidime....

dada78
15. okt 2010

veru škodaže včera bola taká kosa vonku 🙄 🙄 Maťo mal úplne ľadové ruky aj nos, našťastie ostatné bolo teplúčke 😵 asi to teraz v zimných mesiacoch bude lepšie v MC alebo niekde v teplúčku. 😅 🙂
@lienka55 v tom Lídli som zohnala tú fóliu pod cesto a tiež maslovačku so stierkou a ako na potvoru formu s mackami nemali teda tú brumíkovú 🙄 🙄 snáď ešte bude taká akcia. Také tortičky ako si hodila nám piekavala moja maminka 😉 😉 😉 ako prvé sme zjedli lentilky 😝 😀 😀 😀 poťahovanú si ešte neskúšala ?
@lulu723 nech Ti rýchlo prejde hlavobôl, je to hrúza pri deťoch fungovať, keď niečo boli ☹ ešte ma napadlo,že kdesi som čítala že je dobré na bolesť bruška masírovať a my sme dávali Pupík - taký chladivý gélik,to mi poradili v lekárni, inak ten SabSimplex je oveľa lepší ako Espumisan, ten na nás akosi nezaberal 😒

dada78
15. okt 2010

@lienka55 no to je svätá pravda !!!

lienka55
15. okt 2010

@dada78 to som ja len tak narychlo upiekla,a potahovane???tak na to si teda netrufam,to nie som zase taka cukrarka. 😉 😀 a nemam ani nervy na take veci.

dada78
15. okt 2010

@lienka55 ja sa učím z témy Marcipánové torty, fakt tam baby super radia a Alenka je pre mňa kráľovná 😵 už sa teším na foto ostatných tortičiek čo porobila 😝

moncika15
15. okt 2010

ahojte 🙂

@janette4 jasne ze kristinka aj ja som to uz vyse pisala 😉

prave som dosla z mesta boli sme kupit vence na hroby , v lidli, v tescu a zavrsil to kurier ktory mi doniesol baldaxyn 😵
este som ho len z krabice vybrala bo papam pizzu . potom hodim foto 🙂

moncika15
15. okt 2010

@lienka55 ja som bola 23+4tt prvykrat a tiez som stresovala ze je to skoro 😅 ja by som sa asi bala v 21tt ale asi vedia co robia. by ta neobjednali keby to nemalo byt take ake ma byt 😉 popripade ta preobjednaju ked nemuze zaznam dobry

lienka55
15. okt 2010

@moncika15 povedali mi ze to robia od 20tt do 30tt.

moncika15
15. okt 2010

@lienka55 tak potom ok 🙂 dufam ze nam potom ukazes foto malickej 😝 😉

lienka55
15. okt 2010

@moncika15 ???????? 😀