Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
21. okt 2010

necitala som vsetko ale vidim, ze vam bolo super...ja som to dnes nezvladla, hoci sme sa chystali, ze prideme, Tomas strasne chcel ist, ale prisli sme domov o pol stvrtej, vylozila som nakup a taka som zostala utahana ako kon, tak sa mi podarilo presvedcit tomasa, aby sme nesli, takze je to moja vina, ze sme neprisli ☹ ☹ ☹ chalanom som spravila olovrant, pospratavala som nejake veci a poviem vam, ze o pol piatej som zaspala ako drevo a zobudila som sa asi o tristvrte na sest, ked manzel nahanal chalanov, ze pojdu spolu do obchodu, nech sa idu aj oni prejst...esteze uz mam vacsich chalanov a mame satelit s detskymi programami...ale musim pochvalit tomaska, kym som spala, spravil si aj vsetky ulohy 😀 no uplne zlaty...idem spat ale uz aj teraz, je kopec hodin a o pol siestej vstavam...tak bru noc...

jarabicka
21. okt 2010

Fotečky-stretko-21.10.2010 😉

ostrovcacka
21. okt 2010

Tak ja az teraz pôjdem sa kupat a spat som hotova ked som dosla domov tak mangel krajal na krajaci syr a opravoval ho teda aspon sa snazil pretoze sa mu pokazil kuchyna hore nohami vsetko zalepene od syra ja som myslela ze ma j....,to by ste neverili co dokaze môj chlap aky bordel urobit ked nieco robi ale v garazi si taky neurobi tam to ma vsetko pekne ale v kuchyni naco by si daval pozor vsak baba pride domov a uprace 😎 ,pohoda kliiiiiiiiidek 😎 , tak som to poupratovala potom malu kupala davala jej papat dorabala som puncovy a v sobotu ideme na tu sedemdesiatku a este som si aranzovala darcekovy kôs tak teraz som KO uz len sprcha a rano o siedmej budicek tak dobru noc bolo nam s nami fajn no proste SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀

ostrovcacka
21. okt 2010
natsa
22. okt 2010

Ahojte.nemožem spat.hádžem link pre zakladatelky MC
http://www.materskecentra.sk/old/equal/unia-mat...

mariro
22. okt 2010

@natsa -cavko 🙂 ,kto ide zakladat MC?

mariro
22. okt 2010

A stretko bolo fakt paradne podla fotiek a teda aj ucast ,nooo nabuduce urcite pridem baby,sak to je vecna skoda neprist. 🙂

natsa
22. okt 2010

Ahojte.no dievčence z Lubinej chcu a to im schvalujem a myslímže aj Adelka z kámoškou.Inak
@ostrovcacka tam ako si nájdeš tu stratku čo som hádzala je napísane čo znamená byt v unii MC.veru možete lutovat všetky čo neboli

lulu723
22. okt 2010

@natsa Ivetka a co chceme v Lubine? 😕 ako MC?ak ano tak ja by som bola urcite za 😉

jarabicka
22. okt 2010

Ahojteee, hm tak dnes účasť na bode mrazu 😠 , čo je s vami???...nebodaj Vás včera drobci uštvali na stretku 😀 😀 😀 , ja akurát dováram obed, Kubko spinká, tak som došla mrknúť a tu skoro ništ, no hrúúúza, polepšite sa dievčence 😉
...ja som varila rajčinovú polievku, zemiakovú kašu a syrové fašírky, polovičiakovi to asi nebude brať po včerajšku, ale šak uvidíme... a dnes večer nás čaká návšteva u Ostrovčačky, sodoma-gomora, od nich skorej ako o 01.00 nejdeme nikdy, poväčšine okolo 03.00, dokedy zaľahneme, tak sú aj štyri a o 06.30 už Kubko trepe s postielku a kričíííí mamááá-mamááá 😀 😝 ...neviem čím to je, ale furt sa tam pribavíme, no čo už keď je dobrá spoločnosť, tak sa tam dobre cítime, tak kecáme, popíjame čo-to, Janka furt niečo nachystá, tá si nemôže oddýchnuť nikdy, ale nedá si povedať, koľkorázy jej vravíme, že Janka sadni si, nechystaj nič, kdežééé to akoby do vetra, ona je vtedy šťastná, ak sa môže realizovať v kuchyni, ale poviem vám tie jej pohostenia nemajú chybu, to aj zato, tak vyzerám 😀 😀 😀 😀 -asi obmedzíme návštevy 😀 😀 😀
...no čooo kedy dáááme stretko mamičky???? 🙂

dada78
22. okt 2010

babeny muselo Vám byť super, súhlasím so Žanetkou na každomesačnom stretku 😀 😀 😀 parádne fotečky !!!
my sme boli dnes u sesternice, zas sa Maťko pekne pohral a teraz snáď bude chvíľku ešte chrnieť 😉

dada78
22. okt 2010

@moncika15 super že malý je pekne otočený ako patrí 😉 😉 😉 manžel má pochvalu ako si Ťa hýčka 😵
@lulu723 aj u nás plati cecek vždy ukľudní 😉
@natsa ďakujem za link na MC, poznám a už som strávila pár večerov študovaním tejto stránky 😎

jarabicka
22. okt 2010
janette4
22. okt 2010

@dada78 a ako to s vami a MC v Turej teraz vypadá?

ja som ešte u našich.krpec si rozkázal,že chce ísť spať s dedičkom,tak tam spia obidvaja.Doobeda sme boli v meste,aj s brachom,ten ho bavil,aby som mohla chodiť po obchodoch.chcela som mu kúpiť papučky a snehule.nakoniec sme odišli len s papučkami,snehule majú prísť poobede,ale budúci týždeň sem mám zase cestu,tak sa tam stavím až potom.chcela som ešte nejaký materiál na aranžovanie,ale tu v tých kvetinárstvach sú hrozný,všetko majú len pre svoju potrebu 😝 a keď aj predajú,majú to neskutočne drahé.oproti policajtom som kúpila pár vecí ani ich v tej taške neni poriadne vidieť a že 11€!!!,kurnik u nás som išla z jedného kvetinárstva s plnou taškou a platila som18€.
keď príde mamina z roboty,chcela by som ísť domov,malý tu ostáva do nedele,nech si ho naši trochu užijú 😀 večer keď sa ešte jašil a hovorila som im,ako robil deťom zle,mama mi hovorí,že mne ho asi niekto vymenil,ved on bol také dobré dieťa.a ráno sme boli už o 6.15 vyspatý,ale v noci dobre spal,tak asi mu to stačilo

janette4
22. okt 2010

@jarabicka jéééj Evi,Kubenko bol parádny.vždy,keď sme s vami ma udivuje,ako rýchlo rastie.pamätám si,že keď si sa k nám pridala,mala si chvíľu pred pôrodom a teraz je z neho už veľký chlapisko.a to doslova.na svoj vek je veľmi vyspelý,aj fyzicky aj v tváričke.a vie ohromne zlatunko škaredo pozrieť,keď samu niečo nepáči 😀 😀 😀 .baby,večera som sa mu prihovorila a keby ste videli ten pohľad na mňa...no dospelý sa môže strčiť. 😀

ozaj a ráno mi volala ženská,či by som nemohla v pondelok naobed prísť na sono.normálne ma vystrašila,či boli nejaké zlé výsledky?že vraj nie,akurát mám málo železa,že mi asi niečo dá,ale že má nový sonograf a chcú to vyskúšať aj v mojom tt.mne sa to moc nezdá,lebo týždeň na to mám ísť na poradňu a prečo volá zrovna mňa 😒 dúfam,že je všetko ok. 😒

lulu723
22. okt 2010

juuuj baby vy stale len vypekate a varite a ja nic ☹ musim aspon metrovy kolac zbuchat,lebo normalne pri vas sa strasne hanbim,ze ja nic doma nerobim ☹ ,ale teraz krpec zaspal tak hadam cosi upeciem len sa musim polaskovat v spajze co tam mam,ale suroviny na kolacik by som mala mat ved vcera som si pokupila vselijake prkotiny na zakusky a kolace 😉

mariro
22. okt 2010

@janette4 -ale neboj sa vsetko bude ok 😉 , tak si ako celebrita vyvolena na nove sono 😉
@natsa @dada78 A inac to MC ,teda stranky vselijake na nete som uz aj ja studovala ,u nas nie je MC len kopu roboty okolo toho,obehat to ,ziskat priestory a peniaze....ale ak mate nejake skusenosti rada si vypocujem co a ako treba.

mariro
22. okt 2010

@lulu723 - neboj nist,sak budes vypekat aj ty,sak este kym sa nejako s malinkym zorganizujes a potom budes fachcit aj ty 😀

mariro
22. okt 2010

A dneska ideme do Lubiny kamaratke a ideme do jakejsi restauracie na pecene udene kolena ,manzelik sa uz vytesuje 😉 ,takze varim len granatier dneska 🙂

lulu723
22. okt 2010

@mariro no teda ved to je kusok od nas 😀 ale mi udene koleno nemame 😝 a ked pojdes okolo kostola tak tam robi andel tak na neho zakric.dufam,ze sa neskyda zo strechy 😀

mariro
22. okt 2010

@lulu723 -no sak to hadam neee, to by bola vecna skoda 😉 keby sa skydal 😀 😀 😀

mariro
22. okt 2010

@lulu723 -ja som dneska drichmosila cely den, sak som mala nejake stavy brusne 😝 , uz to zacina asi a tak rychlo dovaram jedlo,lebo ked sa to zacne domov valit a pytat jest aby cosik bolo 🙂

lulu723
22. okt 2010

@mariro no veru ved uz teraz furt hovori,ze ho ruka boli potom,ze koleno a krize.a ked ma nadchu tak uz umiera.aj si kupil kvapky potom mne nada,ze kde som mu ich dala tak ja mu potom nadam,ze nech ma neotravuje a nech si to hlada kde si to nechal.no ustali by ste sa na nas ako sa mi vieme hadat 😀

mariro
22. okt 2010

@lulu723 no ved ako chlapi predsa 😉 ,stavy na umretie len ked ich kdesi pichne..ja to mam doma trojmo 😀 😀 😀

natsa
22. okt 2010

Ahojte tak ja som varila vajičkovu polievku a cestoviny.ked sa malí zobudí tak pojdeme do obchodu a ešte do zahradkarských nakupit ešte niečo na vence.
@janette4 bola si tu na stanici,tam maju ten florex.
čo sa týka toho stretka tak ja som za.ale už ma to štve musím to tu napísat ked sa niečo poriada tak na stretko príde len stará zostava.chápem mamičky ktoré maroduju a nemaju vychadzky ale tie ktoré možu ako keby sa zrazu po nich zem zlahla. 🙄
@mariro no ked sam sa rozprávala z tou čo zakladala MC v meste tak mi povedala že pri založení nieje ani tak moc behačiek.skor ked sa niečo organizuje,nejake podujatia.tuto v meste nieje žiadna podpora od mesta,primátor ma svoj šport.hladanie sponzorov atd.Bola som svedkom ked sa robila tento rok míla pre mamu,Tá čo tam bola pred Luciou,Mara tak tá stale telefonovala.chcela bábkove divadlo no niečo na oživenie tak sa jej to nepodarilo potom nakoniec zohnala takeho baviča ktorý bral 100 na hodinu.popritom jej pomahali 2 kočky.no alebo ked sa robil mikulášsky večierok zohnat oblečenie pre mikuláša?doslova nemožné.niečo nachystat na pohostenie.V tn čo je centrum tak ty maju podporu od mesta.Ja som si myslela žeto je len osedení v centre ale ked som začala chodit do centra tak som trocha pochopila o čom je to všetko.Ale obdivujem take mamičky ktoré to robia.

mariro
22. okt 2010

@natsa - no nabuduce idem s vami do MC aj ked budem PN som zvedava na vas a aj na to MC ako to vlastne funguje a v com to vlastne spociva a kedze mate nejake skusenosti aj vy tak rada pokecam a nielen o tom ale o hocicom 😉
Sak minule som sa ja na Staru Turu doterigala a bolo fajn .

janette4
22. okt 2010

@natsa tam som nebola,lebo malý bol jedovatý,nechcel s brachom byť.ale ja som chcela sušený materiál,florexu mám dosť.

mata_murkova
22. okt 2010

cavte baby tak som to tu pre robotu a chaos zanedbala az som sa ocitla na pn. emuska sa nam asi vypyta skor na svet jelikoz mam krcok maternice skrateny na 2,5 cm, tak papam magne b6 a nozky vylozene, tak som zvedava ci to vydrzime este 10 tyzdnov.
a vy ako sa tu mate?

moncika15
22. okt 2010

@mata_murkova tak sa pekne setri a kasli na robotu 😉 drzim palce aby ste to vydrzali aspon do 38tt 😵 nie ze sa predbehnes 😅

mata_murkova
22. okt 2010

@moncika15 dychame ti na krk :D

moncika15
22. okt 2010

@mata_murkova 😀 len este pekne vydrzte 😉 jasne ze sa Emka pyta na svet ked je teplucko alebo sa ponahla za vianocnymi darcekmi 😀