Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
22. okt 2010

Ahojte,
ja mam dnes dost ubehany den,bola som s malym dnes na tej imuno alergologii,robili mu uz po druhy krat chloridy v pote.Nachodila som sa tam po schodoch az na druhe poschodie,2krat dole,hore,no este k tomu nakupy po obchodoch a dosla som domov KO.Akasi som pri tomto druhom tehu viac unavena. 😠 😝
Musela som opat varit,ale iba franzuske zemiaky,polievka fazulova je zo vcera.
@mata_murkova drz sa nam ,pekne sa setri. 😉
@janette4 ja mam rodinu na Turej robi v kvetinarstve,uz davno som sa ta chcela na nu spytat.Tusim sa vola to kvetinarstvo Sisi???
Ja som si dnes kupila tiez nejake drobnosti na aranzovanie.A maly si vybral vianoc.darcek....v zahrad. protrebach pre malych ryl,lopatku,hrablicky. 😀 On je pracant. 😀
@ostrovcacka Janka kto je ta mamicka s dietetkom na fotke hore vedla toho darcekov. kosa??? 😉
@natsa Ivetka ja viem ,ze ta to hneva ze mamicky nechodia na stretko,ale mna sa to trosku tiez dotyka,vies ze ja by som prisla kebyze mozem,pokial som mohla,vzdy na kazdom stretku sme boli. 🙂 😉

moncika15
22. okt 2010

@natsa 😀 narazas na mna 😅

janette4
22. okt 2010

@mata_murkova len pekne oddychuj a šetri sa.ja tiež beriem to MagneB6

janette4
22. okt 2010

@lienka55 na tej fotke sú dve mamičky s dieťatkom:tá bližšie je tá kočka,čo to vedie a tá vedľa nej,čo sa rozpráva je @sasikas .V Sissi dekore kupujem veľmi málo,sú dosť drahý,ale robia pekné kytice.vraj.neviem posúdiť.raz som si tam objednala kyticu,povedala mi o 10,prišla som o 11 a ešte nebola.tak som si pre ňu už ani nebola,lebo už sme nemali čas tam zas ísť.

@lienka55 s tým stretkom myslela Ivetka mamičky,ktoré nie sú PN,vieme,že ty by si prišla,keby si mohla.ale myslela tie kočky,ktoré sa tu dušujú,ako by rady prišli na stretko a keď sa spraví,všetkým to vyhovuje a na stretko prídeme tie,ktoré chodíme vždy.A
@moncika15 Moni aj teba myslela.už nie si PN,.mysleli sme,že prídeš.,že ťa konečne uvidíme,kým si kinderko,tešili sme sa na teba a ty nič 😝

mata_murkova
22. okt 2010

@janette4 co som pozerala fotky nepoznam vas ani jednu koceny. ale zial mne sa neda chodit zatial na stretka ja mam taky frmol (teda uz som dolietala na chvilu) ale nestiham ani na maile odpisovat kamoskam 🙂 teraz budem mat casu dost. uz som sa aj do knihy pustila aj som si porevala citam novu evitovku Ema asi to nie je vhodne citanie pre tehule..ale zial realita je taka..

natsa
22. okt 2010

Ahojte.
@janette4 to vystihla.na nikoho konkretneho nenarážam. a ani na teba Lenka.ako som písala že chápem ked niekto maroduje a nemá vychádzky to je samozrejme že to nejde.Ale pozrite sa na to kolko nás tu je a chodíme jedny a tie isté.Ja sa na stretka strašne teším.pokecáme,spoznáme sa lepšie a deti sa vybláznia

dada78
22. okt 2010

@mariro , @janette4 tie MC sú super hlavne keď spolupracuje mesto, u nás tiež nebol záujem o poskytnutie miesta, všetko čo bolo dali podnikateľom a jedno kde by bolo mesačné náklady vyše 35Euro si dovoliť nemôžeme, to neni ziskovka, je to všetko o dobrovoľnosti, našťastie sa nám podarilo spojiť s OZ Sluha, oni tiež majú záujem o zriadenie centra pre maminky a detičky, tak teraz len čakáme kým sa urobia priestory, majú tam meniť okno, veľa murárskej práce, snáď po novom roku to bude 😕 z behačiek je treba sa zaregistrovať ako OZ, vypracovať stanovy, nahlásiť na daňový úrad, všetko je to popísané na tej stránke UMC 😉

@mata_murkova už si nám tu chýbala som sa sestry pýtala na Teba, Emmička sa takto teší na Vianoce 😕 , nech nevymýšľa , nikde jej nebude tak dobre ako v maminke 😉 veru šetri sa a nech Ťa všetci obskakujú 😵
@lulu723 najhoršie sú asi prvé mesiace,kým sa vytvorí akýsi harmonogram, aspoň ja som to tak vnímala, neboj, ešte sa napečieš 😉 😉 😉

dada78
22. okt 2010

@lienka55 ja do Sissy dekoru chodím občas, skôr do kvetinárstva Iris, ale minulý rok som od nich kúpila vence, fakt krásne aj keď trošku drahšie. Naša krstná si tam vždy dáva robiť pre Romanka a poviem Ti, ten vydrží vždy najdlhšie. Robia aj ozdoby na svadobné autá a výzdobu a čo som videla krásne 😉

mirkaff
22. okt 2010

ahojte maminky................................ 🙂
tak sa po dlhej dobe hlasim,,no pokukala som paradne fotky co ste popridavali,aj toho Lubinskeho fesaka Jakubka 😀 my sa mame fajn,len ja beham so zubami kazdy tyzden som tam jak na koni.a minuly tyzden sme boli vsetci traja marodi ale uz je brusna chripka zazehnana,,mucanek alebo moja mala kabelka islo vikendovat k tatovi,,tak ja si v klude pospratujem a este dorobim vence.Ivetka ty si tam bola este aj potom v tom zahradkarstve,,inak dobry vyber,,s Martinku som bola na Myjave na neuroske,,lieky bereme dalej len jej bude robit na kardiologii akesi testy na naiky noonovej ci jak sa to vola,,syndrom,a kazali nam prihlasit sa do kardio centra do Bratislavy,najnovsie ma obmedzenie na telocvik,lebo nevladze behat,takze nas srdiecko zacina hnevat 😢

janette4
22. okt 2010

@mirkaff ahooooj.no akoby ste toho nemali málo ☹ ☹ ☹ a to srdiečko nejako súvisí s tou predchádzajúcou diagnozou?my ideme na neurošku budúci týždeň.

natsa
22. okt 2010

Ahoj
@mirkaff no chuda moje,tiež lietaš ked nie zo sebou tak z detmi,ešte som tam bola dnes aj z malým kupovala som stuhu a pár kvetom kedže som si konečne vyrátala kolko toho budem robit,dnes som tam opláchla 5 €,ano vyber tam maju

natsa
22. okt 2010

@mirkaff a čo je Martinke?

janette4
22. okt 2010

@natsa Ivetka,ja som tiež ešte u nás kúpila pár kúskov.keď to manžo zbadá,zožerie ma aj s chlpami,ale čo sa zabijem,keď je to jak droga 😀 😀 😀 ?

natsa
22. okt 2010

no veru dnes aj moj nadával že každy den idem do obchodu že som už chorá,že za čo chcem kupit malemu postel a malovat.Tak som sa nasrela a zavelila že od pondelka nakupuje a planuje čo sa bude varit.čaká nas ešte oslava čo sme odložili koli mamine tak nech si naplanuje čo navarit a upiect.a eštemu mierne cez výkend vyplinim chladničku.pritom som dnes len kupila chlaba ale som mu povedala že už ma to nezaujima nech si lieta a ťe mi je jedno čo bude žrat malemu už niečo nájdem.Na další rok nech si on zhana vence na hroby,možem mu vysvetlovat že takto ma to vyjde lacnejšie ale je mu stačí že som za 2 dni opláchla 20€ a o jeho cigaretách ani nehovorím vraj si na ne zarobí no čo poviete na toho mojho vo.a?

janette4
22. okt 2010

@natsa 😀 😀 😀 to si dobrá,ja som opláchla podstatne viacej 😀 😝

jarabicka
22. okt 2010

...ešte pár fotiek z maminkinej oslavy 😉 ...

jarabicka
22. okt 2010

...
@janette4, nooo tak to teda Kubenko vie riadne zagániť s tými očami, ozaj že dospelák sa nechytá 😀 😀 😀...aj nám sa zdá, že nejako rýchlo rastie a hrozne to uteká...u deciek je to tak a má byť pokom "veľký" 😀 😀 😀
@lienka55 hmm, tak ty si dnes toho mala, už len pekne nohy hore a oddychuj 😉 ...
@moncika15 , máš za neprítomnosť na stretku čierný puntíík...môžeš to ešte odčiniť, ak by sme zbuchali nejaké stretko ešte do tvojho pôrodu, a ak by aj tam na Teba prišlo, tak pomôžeme, každá to už máme za sebou 😀 😀 😀
@mata_murkova , Maťka vitaj späť, aj ty si koleduješ o čierný puntík??? 😀 😀 😀
@dada78 držíme palce, aby MC čím skôr fungovalo 😉
@mirkaff , že Lubinskýýý fešáááák 😀 😀 😀 ...dúfam, že s Maťkou bude vše OK, myslíme na Vás 😉
@natsa, čo povieme na tvojho vo.a??? 😀 😀 nech prestane fajčiť a hneď máš pár éčiek naviac na nákupy 😉

lienka55
22. okt 2010

@janette4 takze sasikas som na foteke spoznala,len tu maminku blizsie nie. 😉

@natsa ako som spominala,na buduce stretko ak budeme zdravi tak to skusim risknut a prideme aj my. 😅
Babenky casto sa mi stava aj pred chvilockou,len som o tom nepovedala este dr.,poradte mi co to moze byt???Takze mavam obcas take pichanie ako nozom by ma bodalo z vnutra,vzdy sa hrozne laknem a dost do boli,pochybujem ze by to boli kopance.Neviem ci som vam to presne opisala. 😉 Casto mi to vystreluje aj do pupka.

lienka55
22. okt 2010

@jarabicka Evka tusim ten tvoj poloviciak pribral,nebol na zaciatku taky,ci sa mi to iba zda,ale sa ma tak dobre pri tebe.???

natsa
22. okt 2010

@lienka55 to poznám ja som to mávala na pravej strane,neviem čo to je,vysvetlovala som si to že som nevládala z dychom chytávala ma panika.

natsa
22. okt 2010

@jarabicka velmi pekné.tvoja mamina je v tom zlatočiernom?velmi sympatická žena,srší z nej vela lásky

janette4
22. okt 2010

@lienka55 no neviem,na rozťahovanie maternice už máš dosť veľký tt.kedy ideš na poradňu?keĎ ťa to moc bolí,choď aj skôr.

jarabicka
22. okt 2010

@lienka55 Leni, aj mne sa zdá, že troxa pribral, ale psst, on je nato "alergický" keď mu to niekto povie 😀 😀 😀 , ale veď aj ja som "veľká", tak nemôžem mať pri sebe nijaké ťinťitko 😀 😀 😀 ...prestal cvičiť, nemá už nato čas, tak už sa mu to na bruško trocha ukladá 😉 a pivko na to a je to tu 😉
...a pohyby už cítiš, či pohyby si myslíš že to nie sú??? 🙂 ...neboj, veď je vše OK...

jarabicka
22. okt 2010

@natsa, áno tá v zlato-čiernom 😉

mariro
22. okt 2010

no a uz sme doma aj z Lubiny a pecene koleno bolo teda fakt uzasne aj s chrenom ,sme si teda pochutili 😀

@lienka55 - no ak mas pochybnosti o tom pichani tak radsej chod k lekarovi,budes vediet ze je vsetko ok 😉 a nemusis to dalej riesit.

janette4
22. okt 2010

@lienka55 ozaj na tie pohyby som sa ťa chcela pýtať aj ja a zabudla som v rýchlosti na to

@jarabicka bola doma ovocná záhrada? 😀

lienka55
22. okt 2010

@natsa ,@janette4 ,@jarabicka dievcata idem na poradnu az 15.11.,neboli to,len je to dost neprijemne,je to akoby ma to male drobatko bodalo ostrym nozom.Pri malom som to nemala.

lienka55
22. okt 2010

no co sa tyka pohybov tak drobec sa mrvi uz davno,ale kopance su dost slabe a amlo,aj o tom mam pochybnosti,lebo pri malom sa mi to zdalo ze boli silnejsie a intenzivnejsie.

moncika15
22. okt 2010

baby nehnevajte sa na mna s tym stretkom ale ked som bola neuspesna snazilka fakt som nemala naladu pozerat sa na vase deticky ☹ , potom PN a teraz 27kg hore takze zas nemam xut xodit na stretka a zoznamovat sa s ludmi 😅
a navyse vy ste uz take zohrate zeby som si pripadala ako votrelec 😎 pridem az s malinkym, to si nenexam ujst, budem sa s nim pysit kadial budem xodit 😀

doobeda sme boli na danovom a potom ma muz zobral na horucu cokoladu do Korza, ze naposledy s bruskom 😝
dnes o 5 som prebrala stafetu , v dedine sa narodil Cedric takze teraz sa caka na naseho Teodorika 😵 kocar nazhaveny bude sa xodit na prexadzky 😀 ja so synom a kamaratka s bratom 😅 😀 😀 😀

moncika15
22. okt 2010

@lienka55 mozno natahovanie maternice, aj ja som to parkrat mala ked sa rozbiehalo brusko. ale ak sa ti nieco nezda tak xod na pohotovost 😕