Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

maruschka
autor
21. sep 2007

jamik len poď medzi nás.Andy,my sa chystáme zajtra a už teraz ma pot oblieva,ako budem decká naháňať po jarmoku.Hádam bude dobre.ale počasie fakt vyšlo.Mrenka,minulý rok sme malej kúpili najväčší balón aký mali a mala ho presne 2 hodiny a pustila ho,taká malá radosť pre rodičov 😀 😀 😀 Gaja hovoríš,že jarmočné je u babky?Tak hádam zajtra skúsite znova,nie?Ale aspoň ste si oddýchli.Neznášam tú tlačenicu na jarmoku.A s kočíkom to je kamikadze,takže idem v strednom prúde davu a nič nevidím 😒 .Jééééj.To fakt poteší.nemienim tam byť dlhšie,ako dve hodiny,a potom pôjdeme do parku na hupky. 🙂 Ale určite bude taká triple kombinácia cigánska pečienka,kebab a lokše,to vždy zdvihne náladu v našej rodine.Môj manžel raz zjedol 5 cigánskych a nič.Ten chlap nechce pribrať.Má stále do 70 kg!!!!!!!!!!!!!To je agent provokatér 😀

mrenka
21. sep 2007

maruschka,ja som ho pre istotu priviazala o kocik,ale zavadzal mi strasne,potom uz ku koncu som bola ako vianocny stromcek,malu na rukach,tlacila som kocik,na kociku tu stolicku a balon,co trieskal kazdemu do hlavy,no idealna mamicka 😀 😀 a este sme sa stretli aj s angelos,bambulka malinka akurat hajala 😵 😵

gaja
21. sep 2007

maruschka, no ved preto sa mi nechce, že pchať sa s kočíkom medzi tými "návštevníkmi".
A zajtra vyrážam pre zmenu zas k druhej babke, k mojim rodičom do Vrbového... ved príde aj tá segra s malou a tak, tak som zvedavá, čo krpci budú stvárať...ona má 13 mesiacov 😀

andy.a
21. sep 2007

ako vám zá´vidím,že stále kdesi chodíte..my len doma trčíme.. 😠 muž večne v robote.. ☹

gaja
21. sep 2007

andy - ono to neni stále... ale občas.. ved ja by som sa doma sama zbláznila.. to je len teraz také zhustené.. lebo bola dovolenka, teraz zas došla švagrina z UK a dojde aj moja segra, ktorá tu bola naposledy asi v júni a ešte nám pribudlo to nemecko.. cez zimu budeme doma sedieť s prepáčením "na riti" 😀

apropo, moj je tiež v robote, ja chodím v 80 % bez neho... 😀 Danko mal 2 týždne, zbalila som kapsu, vzala kočík a ťaho do Vrbového.. a muž v robote 😀

mrenka
21. sep 2007

no ja tiez musim vymyslat program,lebo lili sa doma nudi,akurat,ze v nm nie je kam 😖 😖

andy.a
21. sep 2007

no gaja,ale ty zbalíš len jedného..ja mám dvoch..a okrem toho bez auta a vodičáku kam s nimi?? veď aj v aute k našim 12 km od PN je to horor..malá plače a malý vymýšľa lotroviny.. 😀

andy.a
21. sep 2007

sorry,že som sa vám sem vplietla.. 😉

gaja
21. sep 2007

no, ja často chodím busom 😀
ale s dvomi to bude sranda.. aj s kočíkom je to sranda, lebo všetci sa na vás pozerajú ako na trafenú, tlačia sa do autobusa a zvyčajne ich napadne pomôcť s kočíkom cca po 5 minutách, čo poprosíte pol autobusu... a navyše sa postaví nejaká ccda 50-tnička 😒

gaja
21. sep 2007

mrenka, v nm nie je kam? teda neviem, kde máte ihriská a kde presne bývaš.. ale centrum je teraz celkom pekné...

angelos
21. sep 2007

ahojky,asi som tu v tuto neskoru nocnu hodinu sama,aj by som spala,ale kazdu chvilu prileti moja sestricka z anglicka s plnym kufrom veci pre hannah,tak to snad neprespim. 😀
aj my sme dnes jarmocili,ale len tak trosku,najlepsia kamoska v noci porodila malinku Timeu,tak sme si museli dat nieco na zdravicko.
a ako pisala mrenka,dnes sme sa stretli. 🙂 Ja som ju sice najskor vobec nespoznala,ale kedze mala so sebou svoju lili,tak sa mi rozsvietilo 😅
jamik fotografovanie je konicek,dik moc za pochvalu 😉
andy necakaj na muza a vyraz bez neho 😉

gaja
22. sep 2007

angelos - nebudeš veriť, ja som ešte hore bola, ale už som nemala zapnutý net... len som sa nejak nevedela poskladať a malý každú chvílu plakal... po polnoci spinkal celkom pekne... až do štvrtej a to sme skončili spolu v posteli 😀 (no nepospíš si s mladým modrookým chlapom ked môžeš??)

tak sa napapáme a vyrážame...

apropo angelos - mne došla z anglicka švagrina v stredu.. a malému doniesla krásne gaťky, tričká aj s dlhú ruku aj s krátku...

maruschka
autor
22. sep 2007

andy sme na tom rovnako.Môj muž je celý týždeň v práci,vráti sa až neskoro večer.Tak môžme chodiť po výletoch iba cez víkend.Ja by som aj s nimi išla sama,ale bohužiaľ mám také detičky,že jednoducho máme s nimi čo robiť dvaja,aby sme ich ustrážili.Všade sú,všetko rozbijú,zhodia,prevrátia.A ozaj je najpríjemnejšie,ak nás predavačka v obchode upozorní,že tá staršia sa hrá s figurínou a je na spadnutie.Ale chvala Bohu,že tu u nás mám s deckami kam ísť.A okrem toho,vždy keď ideme niekam autom máme 100% záruku,že sa nám maličká povracia-a fest.Tak,čo k tomu dodať..Podarená rodinka.Ale neviem prečo,najlepšie sa cítia v PN.Andy a to poznáš ako hovoríš balenie dvoch detí.Plný kufor náhradného oblečenia,kočík,deka,pitie a jedenie pre obe,hračky.Tak keď niekam ideme,hodinu balíme,pol hodinu obliekame decká a seba,nahadzujeme do auta a ideme. 😒 😉 🙂

maruschka
autor
22. sep 2007

no tak práve sme dorazili domov.10 kolotočov zvládnutých-aj ja som bola s malou na Twister.Nič okrem tepláčikov a sladkostí sme nekúpili,lebo všetko bolo neskutočne predražené.Ale už mám vyhliadnutú zimnú bundu pre maličkú v Tescu-takú bielu kožušinkovú a navrchu sú vyšívané fialové ovečky a kvietky.Je kráásna.Staršia si kúpila parochňu-kučeravé blond vlasy až po zadok,takže je neskutočne šťastná.Inak ma prekvapilo,aký je jarmok tento rok rozťahaný a tak sme sa našlapali statočne.Dneska som sama doma s deckami,manžel išiel s mojim tatom na jeleňov.Tak si uvarím kapko a idem pozerať.Už mi zostáva len malú uspať a hotovo.Tichúčko a kľud.. 😀

maruschka
autor
22. sep 2007

baby konečne zaspali a tak neviem,čo od dobroty..

mrenka
22. sep 2007

maruschka,aj ja som v tescu kupila tu bundicku,je to skor ako kozusok,strasne kraaasny 😉

maruschka
autor
22. sep 2007

že je super!už jednu ružovú bundičku má kúpenú na zimu,ale táto je krásna.Dneska sme si ju obzerali a manžel ju chcel hneď kúpiť,ale ja som taká,že váham stále a potom ľutujem,že sme nekúpili hneď. 😒

mrenka
22. sep 2007

maruschka,kupuj,,lebo sa rychlo minaju...ja som kupila tu a potom mali este taky kabatik ruzovy z takej brusenej koze,no tak som nad nim slintala a tiez som ho kupila,vsak aj tak potrebuje aspon 2bundy,kedze ratam s tym,ze budem priebezne kezdy den prat 😀

maruschka
autor
22. sep 2007

idem do hajan.Nenormálne ma bolia oči a zaspávam.A ten môj je niekde v horách pri ohníčku a ja som tu sama.Ale aj min.rok prišli skoro ráno,takže dúfam,že keď sa ráno zobudím,bude už doma. 🙂 A keďže som neskutočný bojko,idem hermeticky uzavrieť byt a schovať sa pod dva paplóny. 😀 😀 Ale to si len ja myslím,stavím sa,že sa drobček zobudí,keď prídem do spálne ☹ a potom budem do noci s ňou hore. 🙂

mrenka
22. sep 2007

maruschka,aj ja som sama a tiez som posero,uz som pozastierala vsetky zaluzia,zamknute je,este necham zaznute a pojdem tiez hore do spalne za mojim bubom 😀

maruschka
autor
22. sep 2007

Aj ja si všade nechávam zažnuté a v spálni nočná lampa je samozrejme zažatá do rána do 4,00.Neznášam,keď chodí na pracovné cesty a takéto chlapské výjazdy.Potom tu mám nočné mory. 😀 😀

mrenka
22. sep 2007

no fajn,som rada,ze nie som sama taky dosero,lebo mangelos na mna kukal,akoze coho sa bojim...boze ti chlapi nechapu 😖

maruschka
autor
22. sep 2007

a to keď som bola tehotná a tie hormóny mi išli normálne na mozog.Tak aj na záchod so mňou musel chodiť,tak som sa bála 😀 .A to som ho aj 4x za noc budila.Lebo ja zbožňujem horory,ale tie následky potom sú pre mňa sú také aké sú. 😀

maruschka
autor
22. sep 2007

no bežím musím dať malú na wc.A ja sa idem osprchovať.Čaute všetci,čo ste on-line.čau mrenka,povinnosti volajú,inak ma tu ráno prichytí manžel,ako tu spím za počítačom.Dobrú noc

mrenka
23. sep 2007

no a mame po jarmoku..tak zase o rok,to uz sa snad budeme kolotocovat,zostal mi jeden zetonik,lebo som kupila a lili nakoniec nesla,tak ho usetrim do buduceho roka,ked bude stat jazda 40,budem ju mat za terajsich 30 😀 😀 😀

maruschka
autor
23. sep 2007

no naše baby vyvozené.Aj malinká bola na detskej manéži a bola nenormálne šťastná.My rodičia sme nachodení,ale sme museli ísť tiež na twistera,lebo malá chcela ísť,ale samú by sme ju nepustili.Ani sme nič nekúpili,len sme chodili stále dokolečka dokola a nakoniec som ich vyhnala do Jaskyňky na zmrzku,lebo to už bolo na nervy.A teraz už spia a ja idem pozerať nejaký film a určite zaspím skôr,ako sa dozvie, ako sa volá..som total brutal decht.

gaja
24. sep 2007

čafte, hlásim sa po veľmi vydarenom víkende.. riadne sme si to užili, aj s drobcami.. 😉 😀
Na oslave nič nerozbili, nepokazili a inak bola stále sranda.. škoda že ten víkend trval len dva dni... ☹

a tu sú fotečky

http://fotoalbumy.azet.sk/gabrielka.r.b/vikend-...

maruschka
autor
24. sep 2007

jáj moja zlatá,ty si môžeš doma takto v nedeľu sadnúť ku kávičke a tebe malý už sám uvarí obed,to je fantastický život 😀 😀 😀 teda je z neho šikuľko, dobre som sa nasmiala,aký bol úplne vážny pri tej práci. 😵

mrenka
24. sep 2007

gajka,kraasne fotecky,no co danko bude kuchar?? 😵 😵
ja sa babulky na par dni odmlcim,mierna odvykacka od netu,zajtra vecer ficime na tu dovcu,taaaak sa tesim 🙂 🙂 🙂

gaja
25. sep 2007

mrenka, tak šťastnú cestu a poriadne si to užite... 😉
ja budem mať odvykačku až od nedele... 😀