Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
22. okt 2010

ale ved som bola na sone v tn minuly tyzden a v pondelok na poradni,malo by byt vsetko ok.ja som myslela na to ci mi drobec nenaraza s rucickou alebo nozickou do nejakeho organu???
Sudeda mi hovorila,ze aj ona to mala,a mala zvacsenu pecen.

natsa
22. okt 2010

@moncika15 no ale my sme boli na teba velmi zvedavé ako ti svedčí bruško,ved nemaj take komplexy,bábo je na ceste a my sa tešíme spolu z tebou že sa vám konečne podaril ten zázrak.aspon ja tomu tak hovorím pretože až ked som ostala mamou som si uvedomila ake divy sa deju v tele.chceli sme len aby si došla na pár minutiek.VOTRELEC?to som nepochopila.a ked ide o to zohratie,každá z nás sem prišla tak že sme sa nepoznali,viac sme sa poznali na stretkách o tom to všetkom je a nie o votrelosti.

sasikas
22. okt 2010

caute babule....
tak neska nestihacka....doobeda som bola v meste vybavovat a po obchodoch, potom sme isli domkov, mala spraskala 150 ml zeleninky....a to prikrmujeme este ani nie tyzden 😀 no papkac po tatovi....este keby to chce spat po mame tak idealne dieta.... 😀 😀 poo sme isli zase na spacirku a potom som varila veceru, upratovala a zehlila, bo nas to uz islo zavalit 😝 .....jaaaj a kukla som do kalendara a zistila som ze v nedelu mame prve vyrocie svadby.... 😅 boooze sak to uz ani pravda nie je... 😅

@natsa - aj som myslela ze sa vcera este stavim, ale mala sa zobudila tak po 18.ej a zakial by sme sa povyzliekali tak by sme mohli ist hned domov, lebo ona uz po tej 19.ej byva jak 100 certov..... 😀
inak ako tak citam vela vas si doma aranzuje kvety a vence...vy ste ake sikuleny.... 😵 mne ani keby ruky odtali...ja som na taketo veci lava.... 😝

moncika15
22. okt 2010

@lienka55 podla mna je to to natahovanie maternice 😉 ja som mala take velmi bolestive sklbanie v podbrusku, pri vajecnikox ked som este ani o tehu nevedela 😅 to mi az slzy vybehli a hned som sa sklonila. preto som myslela ze mimomaternicove 😒 ale dr mi povedal ze to je normalne
neboj nic vsetko je ok 😉

lienka55
22. okt 2010

@janette4 Zanka preco si napisala Ktke ,ze chcete darovat pupoc.krv do verejneho???A nie pre seba??

jarabicka
22. okt 2010

@moncika15 pre Boha, aký VOTRELEC, že vraj my zohraté???veď aj my sme sa len jedna k druhej vterkli 😀 😀 😀 ...ty si aspoń z tohto kraja, čo mám povedať ja, keď som žila 450 km odtiaľto???? 😲 😲 😲 😝 , to by som nemala ani dýchať...ale povedala som si, že ja tu musím nájsť nejaké káámošky, aj keď čo bude, sadla som za net a hľadala som a natrafila som na super baby, ktoré ma prijali ako svoju, aj keď som z inééého kúúúta republiky 😉 a zato Vám ďakujem dievčence 😉

moncika15
22. okt 2010

@lienka55 aj ja xcemdarovat , bohuzial nemame na to aby sme "zivili" svoju tak aspon darujeme a budeme dufat ze keby nieco (KLOP KLOP) tak sa na nas usmeje stastie 😒

natsa
22. okt 2010

@jarabicka akosi to krásne napísala.veru ja som mala ten istý problem.kámošky som mala vedšinou z turej kočíkovat som začala sama atiež som si povedala že tu nikoho nepoznám tak som tu.veru na prve stretko som išla z malou dušičkou že či ma všetky nekopnete do r...aj som tod susede hovorila že čo nejde do centra že nevie čo z malým.jej odpoved bola že ved ja tam nikoho nepoznám,na to som sa zasmiala pretože ja som tam išla tiež sama nikoho som tam nepoznala.čo som mala robit ked som chcela niečo spravit pre dieta.

natsa
22. okt 2010

Prave sa napchávam z cukrikamy od Evky mnam

jarabicka
22. okt 2010

@natsa Ivetka, ja som bola ako neplavec hodená do vody a plav... ☹ vieš ako mi bolo smutno za rodinou a kámoškami a kámošmi, vieš celý život si tam a zrazu úúplne iné prostredie, úúúplne nový ľudia, nepoznáš nikoho a ani nemáš možnosť na materskej spoznať 😢 , tak som išla na koňa a začala som hľadať, inú možnosť som nemala a ako sa vraví, kto hľadá náájde 😉 ...a teraz naozaj ste zaplnili práázdne miesto po mojich znááámych a priateľoch, som rada, že Vás mám a mám si s kým pokecať a popísať 😉...
...prvé stretko???...to aj ja som išla ako dosratá 😀 😀 😀 ešteže Kubenko tam bol, toho som poznala jedinéého 😀 😀 😀 ...nevedela som ako ma príjmete, či si nepoviete a tá hentá z východu co tu chce a jak šmišne hutori, zacahuje jak šicke vychodňari... 😀 😀 😀 😀 😀 , ta vona stamadzi dze už ani nichto nebyva, konečne prišla žic gu ľudzom 😀 😀 😀 , ale asi dosť kurzu vychodnarčiny 😀 😀 , ale niektorí ľudia majú o východe takú predstavu 😠
...aj polovičiak bol rád, že som si našla kámošky a prakticky nemusel mi v tom pomáhať, že som nejako netrpela, že nikoho nepoznám a že je mi tu smutno a zle 😉

jarabicka
22. okt 2010

@natsa len si daj, veď ke´d pojdeme ešte donesieme 😉 , nie je problém ak chutia 😉 čo b som pre dobré kamky nespravila 😉

natsa
22. okt 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
22. okt 2010

vy ste vsetky take priebojne dusicky 😅
ja som mala komplexy uz ked mi minule @lienka55 napisala ze ma videla v NM 😀 hned mi prebeho hlavou "preboha, co som mala oblecene, ako som bola ocesana,co som robila, kde som bola 😨 "stresant nahovado 😀

janette4
22. okt 2010

@jarabicka ,
@natsa ,baby vy ste také ťavy!a prečo by sme vás neprijali?Evka teba si presne pamätám,kedy si prvýkrát prišla na stretko,vtedy si prišla aj s Jankou a prvé čo ma napadlo:Bože,veĎ sú jak sestry,ktorá je ktorá.pozrela som na deti a zorientovala sa.

inak,keď už o tom píšete,keď som prišla na Turú,nepoznala som tu živú dušu.aj som sa tak cítila.teraz keď idem s kamoškou,tak mi po nejakej dobe hovorí:Kurnik Žana,ty tu poznáš viac ľudí,ako ja a to tu žijem od narodenia. Možno je to aj tým,že mám takú "mluvnicu" akú mám a nebojím sa hocikoho osloviť.ale nebývala som vždy taká.

Inak,sladkosti od @jarabicka sú skvelé,už som zožrala skoro polovicu sáčku.

ja som akurát spravila taký malý darkový koš-švagriná mala včera 30ku,ale keďže nie sme pozvaný na oslavu a nezvyknem sa pchať,kde ma nechcú,donesiem to zajtra svokre,nech jej to vezmú.môj ma zdrbal,že prečo som to kupovala,keď ma nezavolala,reku nebudem taká p..a,ako oni. 😝

@lienka55 Lenka,preto,že na odber pre naše potreby nemáme peniaze.takto snáď aspoň pomôžeme niekomu,kto to bude potrebovať a celý život budem dúfať,že my to potrebovať nebudeme.keby som vedela,či to MY robí,dala by som to už pri Maťkovi,ale tam som sa o tom nič nedozvedela,ale keďže v TN to robia,aspoň si myslím,tak to dáme spraviť aspoň teraz.

jarabicka
22. okt 2010

@moncika15 ...ááále moncika, to tak nemôžeš 😒 veď my na stretko nechodíme na modnu prehliadku, aspoň ja nie 😀 ....tepláky , tričko, botasky, dieťa a ideš 😉 ....a teraz keď si na materskej a budeš mať bábo, tak ani viac stíhať nebudeš, každá mamička ťa pochpí aj keď dojdeš ako strašidlo 😉

janette4
22. okt 2010

@moncika15 tak moja zlatá,na budúce žiadne hanbenie a účasť máš povinnú.neboj,kým porodíš,ešte niečo zbúchame.nám je jedno,či si pribrala 5kilov alebo 30.ani jedna sa nepozeráme na to,ako ktorá vyzerá.keď si rozumieme tu,nevidím dôvod,aby sme si nerozumeli aj naživo.@sasikas a @mariro sú toho živým dôkazom,že baby?Dokonca teraz za nami prišla aj @rikarr,tiež nepoznala ani jednu z nás. 🙂

jarabicka
22. okt 2010

@janette4 😀 😀 neviem-neviem či môj tatino nebol niekedy za Jankinou mamou vo Bzinciach 😀 😀 😀 , veď sa tu narodil, tak možné to je 😀 😀 😀
...super, že ti chutia, nebudúce mi spíšte čo chcete, inak je toho ešte viac druhov na budúce stretko donesiem ochutnať ďalšie a potom si povedzte ak niečo chcete 😉
...dobre si spravila s tou švagrinou, ak ona nemá rozum, tak nech sa zamyslí, že niekto ho má 😉

janette4
22. okt 2010

a inak baby,ja som veľmi rada,že vás mám,lebo čo som mala kamošky za slobodna,väčšina je poodsťahovávaná kde kade po svete,komunikujeme väčšinou cez telefon alebo net,vidíme sa raz do roka,niektoré sú ešte slobodné,riešia úplne iné problémy ako ja a pod.s vami sa mám stále o čom rozprávať,lebo tie starosti,radosti a problémy máme podobné. 🙂

jarabicka
22. okt 2010

@janette4 do prdele keď riešite účasť, že niekto sa hanbí prísť, že pribral pár kil v tehotenstve, tak ja by som sa tam nemala ani ukázať, ak ,tak len pod oknom stáť s tými mojimi kilami 😀 😀 😀 😀 😀 ....

janette4
22. okt 2010

@jarabicka inak Evi,raz sme sa stretli v Meste,tiež sme mali mať stretko,vy ste boli s Jankou v Meste od rána a ja som bola s maminou a malým na zmrzke a keĎ ste odišli,tiež sa ma pýtala,či ste sestry.reku,nie,len kamarátky 😀 😀 😀 tvoj tatino sa tu narodil? 😨 vidíš,gény nezradili...si tu aj ty 😀

janette4
22. okt 2010

@jarabicka no na budúce budeš 😀 😀 😀 😀 😀

jarabicka
22. okt 2010

@janette4 nooo, to si pamätam, keď sme Vás stretli...hmmm, škoda, že už tatino nežije, aj by som sa spýtala, či tu nemal s niekym ťuťu-muťu 😀 😀 😀 ...no on aj jeho brat sa narodili tu a sestra ich už na východe 😉 ...babička pochádzala priamo z Nového Mesta a dedo bol východniar a stiahol ju so sebou a na výmenu mňa môj polovičiak stiahol tu 😉

...asi ma statie pod oknom neminie ☹ ...

dada78
22. okt 2010

@janette4 odber pup.krvi robia aj na MY 😉

babeny a kedy bolo prvé stretko, resp. ako dlho sa poznáte ?

dada78
22. okt 2010

@janette4 počula si o salmonele na Turej čo si decká doniesli zo škôlky ? 🙄 🙄 🙄 len to nechytiť, snáď sa to nešíri zase vzduchom 😒

janette4
22. okt 2010

@dada78 Aelka ahoj.ja už ani neviem.S Jankou a Evkou asi pred rokov,s Ivekou a Ludkou dlhšie a s ostatnými ani neviem.

janette4
22. okt 2010

@dada78 počula,kamarátka mi hovorila.je to sila. 😝
a vy si tú pup.krv budete dávať robiť?

jarabicka
22. okt 2010

@janette4
@dada78 , nooo my nechodíme dlho na stretká, to len tak vyzerá, že sme tam dlho,ale snažíme sa stááále, ak sa dá, len niekedy sa ozaj nedá 😒 ...ja sa tak len dôležito tvááárim, že ich poznám už dlho 😀 😀 😀

dada78
22. okt 2010

@janette4 pri Maťkovi nám kôli Romankovi Ceptra hradila odber a ročne si platíme skladné, ale ako si písala snáď to nikdy nebude treba použiť 😔 😕 a keby bolo ďalšie, tak na to tiež nemám peniaze, jedine darovať, ale pri diagnozach našej familie by to neodsúhlasili, ono to neni také jednoduché darovať, treba mať dobré podmienky pre darovanie,žiadne choroby ani lieky počas tehotenstva, treba aj vyšetrenie proti žltačke typu C a ešte nejaké ... je to popísané aj na stránke Ceptry

dada78
22. okt 2010

@jarabicka nabudúce aj my musíme prísť, dnes sme boli u sesternice v Hrnčiarovom autobusom a Maťkovi sa náramne páčilo 😵 😵 😵 sedel ako hríb, len mi to príde dosť nezabezpečné, žiadné pásy,asi som zblbnutá z auta 😕 pripadám si tam istejšia. a Kubko je s Maťkom rovnako mladí, to bude sranda rovnakých dvoch mať vedľa seba 😵 😵 😵

jarabicka
22. okt 2010

@dada78 ...nooo veď to, že sú rovnako starí, som myslela, že aj teraz sa zoznamia, škoda, že ste neboli ☹ , ale snáď nabudúce...uvidíme, ktorí má akú povahu, ak budú spolu 😉
...takže Maťko mal dnes výlet???tak to je super, že sa mu ľúbilo v buse 😉