Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
22. okt 2010

@dada78 Tak Martinko mal výlet. 😉 Matúška to v autobuse moc nebaví,aj s ním nerada busom chodím,radšej vlakom.tam sedí jak 5koruna,sleduje domy,tunel a pod.

janette4
22. okt 2010

inak baby,Mešťanky,čo máte malinké detičky,alebo budete mať,dneska som v Meste videla plagát,že sa otvára kurz:brušné tance s bábätkami.neviem si predstaviť,čo to je,možno vás to zaujme

moncika15
22. okt 2010

ked tu citam o tom buse ako je to s malym deckom v buse? ked nesedi v kociku tak musim so sebou valit autosedacku ci co? 😅 😀

mata_murkova
23. okt 2010

@jarabicka a za tri cierne punte sa tresta?🙂 aj zatahujes jarabicka po vychodnarsky ci nie? ja som mala kamaratov na vyske a to ti bolo srandy ked zadreli nejaku odrhovacku a nikto im nerozumel🙂
@lienka55 neboj nic ja som v 21 tiez citila len take slabe kopanecky, teraz je to uz sila,normalne sa brucho vlni..som to natocila na video, nikto mi nechcel verit ze to nasa ema:D
@moncika15 s tymi komplexami to neprehanaj ber to v pohode, ja som tiez mala komplexy z priberania ale co ma po kom. mojmu sa pacim ja sa citim fajn..nech mi kazdy skoci na hrb 😎 ta ne?🙂

inak zas pisete jak zerave vcera 3 strany, kto to ma stihat citat? ja chodim spat so sliepkami a potom rano luskam co ste popisali🙂

janette4
23. okt 2010

ahojte
babulky,mením nick,lebo som zistila,že moja "milovaná švagrinka" o ktorej som včera písala,si to tu potajme číta a potom vypisuje môjmu mužovi 😠 😠 😠 .do IP vám potom napíšem aký budem odteraz mať.

janette4
23. okt 2010

a viete čo?Možno by nebolo od veci si spraviť súkromnú tému. 😒

lulu723
23. okt 2010

@janette4 Zanka ved si spravme a tam budeme pisat o tom o com nechceme,aby druhy cital oki? 😉

a inac som pomachrovala a uz mam upeceny metrovy kolac len ho treba naplnit a obliat cokoladou 😀 to bude andel kukat ako som to stihla pri deckach 😀 ako ono sa da upiect pri deckach,ale od vcera mame z Matuskom problemik nechce mi papat z ceciku,lebo mu asi vadi,ze to moc tecie no hadam uz bude dobre,lebo vcera isiel spat chudatko hladny co stihol vsetko vyvratit a uz som mojmu povedala,ze nech kupi pre istotu UM keby nahodou bol zase hladny a na cecik by sa neprisal.

dada78
23. okt 2010

@lulu723 určite má Matúško obdobie rastového špuntu - vtedy je väčšia "túžba" po cecaní a jasné že, kým sa stihne dotvoriť v požadovanom množstve, asi do troch dní by to malo byť OK 😉 skús zmeniť polohu pri kojení, mne sa najviac osvedčila taká ležiaca a keby ani tak nechcel skús sa poradiť s annag v téme Bábätká - Ďakujeme annag, ona je laktačná poradkyňa a fakt super žienka 😉 😉 😉

lulu723
23. okt 2010

@dada78 no uz som o nej pocula.a tiez sa mi zda,ze v leziacej polohe ked som tak je pokojnejsi.dakujem dadka 😉

natsa
23. okt 2010

@janette4 stým plne suhlasím stou temou.nikto nam tam nebude čumákovat a pustíme medzi nás len toho koho chceme.ja som nad tým rozmýšlala dávno.
Včera ako som vám spomínala toho mojho polovičiaka že bude kupovat a plánovat on čo navarit atd,že ked má pocit že moc miniem tak dnes spieval už inak pretože som mu dnes povedala že aby niečo naplánoval na pondelok čo navarit a na dankovu oslavu aby zabezpečil aj tortu a že si na jeho penažný limit posvietim. 🙄

@dada78 Annag aj mne radila,možem suhlasit že je perfektná.mala som problem že som si myslela ked bol Danko maličký že je stále hladný aže chce pit z flaškya nie z prsníka.hovorila som doktorke že si neviem dat rady tá mi nevedela poradit tak som písala jej.Prišla na to že malý nieje hladný ale že sa mu chce spat.aj to tak bolo.klobuk dolu pred nou.

lulu723
23. okt 2010

@natsa Ivetka ked sa bude aj dnes skrkat tak jej veru napisem a nech mi poradi co mam robit.ja si to teraz vychutnavam ked ho mam na cecku.nie ako Erika co jacala len co som jej vopchala cecek do pusy a ona ho odstrkovala jazykom.a ked som dala flasku tak bola ticho 😠

natsa
23. okt 2010

naša modelka

natsa
23. okt 2010

stretko

lienka55
23. okt 2010

Ahojte,
tak ja som sa az teraz od rana zastavila 😝 ,varila som,prala,upratala som ,piekla 3strudle,.....a som opat KO.Strasne ma unavuje a vycerpava toto tehu. 😠
Popisali ste toho zase vela takze ani neviem na co ma reagovat.
@natsa Ivetka Danko bude teraz niekedy dva rocky,ze,kedy presne??? 😉
@lulu723 sikulka pekarka. 🙂
@janette4 na tvojom mieste by som sa vysr....a na svagrinu taku kopu,ziaden kos. 😠 Za to ako ste sa v zlom rozisli by som ju kaslala.Co sa tyka tej sukromnej temy,tak to musi iba zakladatelka zalozit,alebo si musime vytvorit novu. 😉
@mata_murkova mylsim si ze pohyby by som mala mat uz ako druhorodicka silnejsie a skor aj v 18tt.
@moncika15 moni dobre si ma pobavila tym ako som ta videla v meste 😀 😀 😀 ,neblazni preboha. 😉
@dada78 Adelka ja sa poznam s dievcatami nieco vyse dvoch rokov ale to iba s tymi ,,starymi pisatelkami,,ako su Zanka,Ivetka,rikarr,a vela ich aj odislo uz.

lienka55
23. okt 2010

maleho mam dnes u maminy,asi tam bude aj nocovat,zajtra chceme ist do BA na nejake drobne nakupy,vsak to poznate ked ide zena nakupovat. 😀

mariro
23. okt 2010

cavte baby uz som vas konecne docitala 😉
@janette4 inak teda na margo tej sukromnej temy..uplne suhlasim lebo tiez pisem radsej opatrne,ktovie kto to tu cita a hentak by bol klud 😉 ,takze len do toho cim skor.A baby zvyknu teda ta co ju zalozi vzdy napisat ze koho prijma aby ostatne vedeli,ak je niekto novy a ziada prijat do temy...lebo veru som aj fotku mala v nicku ale som ju zmazala a moj nick pozna dost ludi,takze len ocenim sukromnu temu.

A tak ako pise @jarabicka tusim ono to pisala.. 🙂 o tom stati pod oknom,ja tiez nie som modelka a veru teraz ked priberiem budem mat dost kil,lebo zacinam s dost kilami uz teraz ,kedze mi z minuleho tehu z maja kila ostali a nejako to neriesim.
@moncika15 ja som baby tiez nepoznala a myslim ze som tu najnovsia a dovalila som na stretko 😉 a mozem ti povedat,ze napr.ja nesudim ludi podla oblecenia a ucesov a podobne...barsjaka babizna moze mat na sebe handry znackove a vycesana a staci ked otvori hubu a hned vies co je zac... 😀 vela krat sa mi veru stalo ze zrovna taka bola sliepenka jak vysita.Takze nie je to o tom 🙂 ver mi.
Apropo ked ty neprides za nami ,ty budes skodovat 😀 a co chces v kute stat schovana???
Zahod za hlavu hentake hovadiny,treba mat obzor a okruh ludi a velico sa dozvies a bude ti veselsie. 😉
Nooo ale mudrujem cooo??? 😀 😀 😀
@lulu723 veru len mu nedavaj flasu lebo budes skoncena s kojenim,radsej cosi vyskusaj,neni nad cecek jak sa vravi 😀
No a vidis jaka sikulka si ,este aj kolace pri dvoch detoch vypekas 😉
@natsa aaaa veruuu mate modelku peknu doma 🙂 a na teba som veru zvedava,prides mi taka veelmi prijemna a dobrosrdecna osobka

lienka55
23. okt 2010

@jarabicka Evicka vsetci tu vychvaluju tvoje dobrotky,no ja milujem sladke,dufam,ze sa aj mne nabuduce ujde nieco. 😉

natsa
23. okt 2010

@lienka55 no to lje ina mnamka tie Evkine cucu.dovliekla som si 2 baliky a už je skoro po nich.No a tie slivky v čokoláde z orechami tak to je nebo v ustach,až som sa hanbila hádam som ich všetky zblajzla babulám neviem či sa niečo ušlo.

@mariro naozaj sa ti tak javím 😀 viem byt aj hnusná ale šak si názor utvoríš sama.

natsa
23. okt 2010

@lienka55 mal minulu sobotu

mariro
23. okt 2010

@natsa 😀 jaaaj sak to viem byt aj jaaa,ked si volakto zapyta 😝

natsa
23. okt 2010

😉 😉 😉 😉 😉

janette4
23. okt 2010

@lienka55 Lenka, veď som sa aj...a.napísala mužovi,že ona od nás nič nechce.a že si čítala historiu a utvorila si o mne mienku,keď videla,ako som ich tu okydala.ja neviem,ale ja by som pravdu kydaním nenazvala.a odpísala som jej,že len chudáci si toto tu čítajú potajomky bez toho,aby sa aj oni vyjadrili. 😝

Takže babule,nová téma vytvorená,tak šup tam.a už sa nemusíme báť,že nám to tu budú čítať hociaké... 😀

janette4
23. okt 2010

ak som na niekoho zabudla,napíšte mi do IP. 🙂

mata_murkova
23. okt 2010

@natsa slivky v cokolade? aaaaa pomooooc dajte to sem :D:D:D

zanka vykasli sa na svagrinu..taki ludia co zneprijemnuju zivot nestoja za povsimnutie..

moncika15
23. okt 2010

@janette4 s tou sukromnou temou je to super napad. tiez som to xcela navrhnut uz davnejsie len ste ma zrusili ze nex si kazdy cita 😅

rikarr
23. okt 2010

čo čočočo????????

baby na stretku bolo super, ja som až dnes došla domov šak vam aj napišem prečo ale som rada že som vas videla aj na živo nielen virtualne

andreao
25. okt 2010

Ahojte babulky,
tak som tu zase po 100 rokoch, vonku skaredo, tak budem mat hadam teraz viac casu na pc...
Vidim, ze ste sa tu riadne teda rozrastli, ani nestiham...
Chcem Vas poprosit o nejaky dobry rp na tortu, ktoru by som zvladla aj ja 🙂, Zanka ty si taka sikulka, tie mafiny od Teba su bozskeeee. Vopred vdaka...
Idem trocha precitat, aby som bola v obraze, aj ked vsetko nemam sancu, bo som tu nebola straaasne dlho 😉
Pekny den zatial prajem, papa.

andreao
25. okt 2010

Az teraz som si vsimla, ze ste sa prestahovali do sukromnej temy, tak nic ☹
cavte

janette4
25. okt 2010

@andreao ja som naposledy robila tieto dve a boli fantastické.a sú aj jednoduché.som rada,že muffiny ti chutia.:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28821
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=26919
a prídi za nami do súkromnej,dvere máš otvorené 😉

epelino
6. apr 2011

Ahojte, keďže kočky prešli do súkromnej miestnosti, rada by som sa tu spojila s niekym, koho tiež nebaví každodenne kočíkovať sama. My máme 2,5 mesačného synčeka, ale kľudne to môžu byť aj maminy s menšími či väčšími deťmi, ktoré by aspoň raz za čas radi podebatili.