Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
6. apr 2011

@epelino do tejto temy už neprispievame

epelino
7. apr 2011

ja viem,zalozila som novu ale tu mi zamkli a odporucili do tejto starej

sofhia
28. apr 2011

ahojte koceny, najde sa tu niekto, kto mi vie poradit daky dobry obchod v NM alebo na St. Turej , kde maju aj cierne kojenecke podprsenky ? a v akej cen. relacii? dakujem za odpoved

janette4
28. apr 2011

@sofhia na Starej Turej v spodnom prádle majú kojenecké podprsenky,ale či aj čierne,neviem.inak,ja som si objednávala z mmb, neskúšala si pozrieť?

sofhia
28. apr 2011

@janette4 dakujem, aj som si kupila dake z MMB aj tu z MK, ale nesedia mi perfektne, nadoma vacsinou je to OK, ale ako sa nam oteplieva...tak mi treba ciernu, a tu by som chcela aby lepsie sedela.

englishivy
2. máj 2011

Ahojte mamicky, pred nedavnom sme sa prestahovali do NMV(dlho sme zili v zahranici a okrem toho ja pochadzam z Banoviec) a tak by som potrebovala poradit,ze ku ktoremu pediatrovi chodite a teda kto je podla vas najlepsi. ozik a este kde su nejake dobre preliezky pre 1.5 rocne deturence? dakujem.

diadra
4. máj 2011

Ahojte, nepoznáte nejakú dobrú fotografku, čo fotí bábätka z Nového Mesta alebo Čachtíc?

mata_murkova
5. máj 2011

@englishivy dobra doktorka je v cachticiach krcturbova alebo na turej klicka inak z nm nepoznam nikoho tak neviem ale mestanky chodia tej do cachtic

mata_murkova
5. máj 2011

@janette4 u ivi v spodnom pradle mali len biele a telovej farby stoja 7eur

mata_murkova
5. máj 2011

@sofhia ta vyssia odpoved mala byt skor pre teba 🙂

lienka55
5. máj 2011

@diadra mam kamosku,ktora foti,ale je zo smeru Krakovany,Trebatice,ale nie je problem,dohodnut sa,ma auto. 😉

diadra
5. máj 2011

@lienka55 a nemá tvoja kamoška stránku, kde by som si pozrela ako fotí?

lienka55
5. máj 2011

@diadra myslim,ze nema.

diadra
5. máj 2011

@lienka55 to je škoda, ale rada by som predtým videla ako fotí. Ale aj tak ďakujem 🙂

gabininka
5. máj 2011

@englishivy Ahoj. My chodime dr. Janovicovej a sme max spokojni. Doktorka a sestricka su velmi mile. A preliezky su v parku a aj na novom sidisku ale to skor pre starsie deticky... teda aspon podla mna.

gubcikova
10. máj 2011

ahojte aj ja som z nmnv
my chodíme k mudr.ehsanovej ako su laboratoria úplne super doktorka.a na preliezky pri barak co je pri stanici alebo do parku a tiež mám 18mes.slečnu

katkaaalex
24. máj 2011

Ahojte dievcence, my chodime tiez k mudr.Ehsanovej, velmi dobra doktorka, obetava a pre nasich drobcov spravi naozaj vsetko🙂
gubcikova aj my byvame pri stanici, na ktore hodjacky chodievate??? My mame jedny hned za cinziakom, tam sme velmi radi 🙂

gubcikova
29. máj 2011

@katkaaalex pisala som internu postu

zahrika
30. máj 2011

@janette4 chcela by som sa pridat do skupiny.. tiez som z NMnV.. Dakujem

gubcikova
30. máj 2011

aj sme niekdo este chodi?

katkaaalex
30. máj 2011
katkaaalex
30. máj 2011

@gubcikova ahoj, my sme z Dukelskej 🙂

gubcikova
31. máj 2011

@katkaaalex ja nepozám ulice kedže nie som odtialto 😅 ja chodím s malou na piesok väčšinou v čase od 9tej do 11tej a poobede od 16tej do 18tej.

katkaaalex
31. máj 2011

@gubcikova ja tiez nepochadzam z Noveho Mesta (poznam len nasu ulicu 🙂 Dukelska je hned oproti stanici. Tiez chodievame v tomto case von tak ak budete chciet, pridte na piesok tu za nas barak. Je to pri novinovom stanku ako je Javorina... 😉

gubcikova
31. máj 2011

ha sak tam chodievam aj ja 😀

gubcikova
31. máj 2011

@katkaaalex ha sak tam chodievam aj ja

erika160669822
10. jún 2011

Ahojte mamicky z NM.Uz som tu davno nebola.Pani Dr.z cachtic je naozaj skvela.Nechodim k nej ale vlani mala sluzbu na pohotovosti a maleho chcela poslat do nemocnice ale jej hovorim pano Dr.este sme tasky ani nevybalili a uz nas zase posielate do nemocnice?Tak sa zlutovala a malemu dala infuzku tam na pohotovosti.Boli sme tam 5 hodin a poctivo sa tam malemu venovala a na druhy den v nedelu nam volala domov ako sa ma maly.To klobuk dole lebo na pohotovosti sa s Vami moc nebavia ked treba tak Vas rychlo odsikuju do nemocnice a viac by sa nezaujimali.Bola velmi mila a naozaj velmi prijemna.Aj my chodievame do parku ale je to tam pre vacsie deticky ale aspon na piesok a na smyklavku.Prajem pekny den vsetkym.

ivet78
10. jún 2011

@erika160669822 ahoj , zapojím sa do tejto debaty... ja chodievam k dr,krč turbovej - je to jedna ochotná a milá, zlatá a 100% žena. Ja som síce neni z Nového mesta, ale veľmi často tam chodievam, lebo školáčky mi chodia do mesta do školy... tak občas idem s nimi autom a trocha pokukám ako je v meste, alebo aj po obchodoch...

erika160669822
10. jún 2011

A nechodis k Dr Porubskemu?

ivet78
10. jún 2011

@erika160669822 nie , lebo my sme bývali na Starej Turej a tam sme od lekárky prešli do Cachtíc, a potom ked sme sa presťahovali, tak už by som lekárku nezmenila...ja ani neviem kto je v lieskovom? len som si to vygooglila... takže nie nechodíme tam