Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
25. okt 2008

chodi sem aj Lenka co ma veroniku????pekne pobiedzanky hromadne chatuju 😀 😀

jami3
25. okt 2008

neviem,
no ale čo si žienky na MD iné vedia začať 😉

mirkaff
25. okt 2008

tak ja uz mam dnes aj narok,,,,,navarene,,upratane,,ozehlene,,,,,,, 😀

jami3
25. okt 2008

Ja len navarené, spratané , MM tlačí kapustičku do súdka, žehlenie ma čaká večer. A väčšie upratovanie si radšej robím v pondelok- keď mi tu nikto nechodí za zadkom a mám na to kľud - stejnak to nie je vidieť, že je upratané, keď sme všetci doma 😠 😀

mirkaff
25. okt 2008

jani mas tam IP,,ale su tam niake pismenka navyse,,ondricek pisal tiez 😀

mirkaff
25. okt 2008

Jami3 prave som dopozerala vas album,teda albumy,boze jaky su zlatunky 😀

lienka55
25. okt 2008

mirkaff ja mam Davidka, a Lenka co ma Veroniku sem nechodi!!! 😉 Aj mne posli IP nech sa dozviem nieco o tebe viac 😅 ,pozname sa len z videnia.

jami3 ahoj, ja som ta tu len v dobrom spomenula a vidis aka debata sa tu zvrhla.Pridem na kapusticku!!! 😀 😀

Ja prave pecem kolace slivkovy a marhulovy,mm uz prisiel zo sluzobky a pojdeme k mame pre maleho uz sa ho nevie dockat!!!Aj sa som dnes zehlila 😝 😝 😝 .

mirkaff
25. okt 2008

baby pomalzykazda z vas tu pouziva zn.MM.......co to znamena???? 😢

lenca13
25. okt 2008

Ahojte tak my sme boli cely den u nasich 😉 ja mam tiez upratane este vcera som upratovala ale nie je to uz ani poznat 😉

mirkaff
25. okt 2008

ahoj lenka..tak isto,je to aj u nas s tym poriadkom,,Martinka tu ma kamosky,hucia v detskej,,maly ma prave ogrckal,,letim sa prezliect 😖

miriamkac
25. okt 2008

Jami3...(az teraz som si uvedomila, ze tymto padom su tu uz dve Janky 😅 aj sticker je Janka 😝 ) no...ved konecne si aj prispela a len nesondujes. Lebo ja som len tu pisala, ze sme boli na hrade...a na dalsi den mi pride smska 😝 .....ty, ty , ty....a vies certa spominaj , cert pride... 😝

mirkaff....hej s Jami3 sa pozname nahodou.... 😝
MM = môj manžel 😅

no a je to tu super v Pobedime je asi lacny net.: Lienka, mirkaff, Jami3 😝

Idem vecerat, MM navaril... 😎

jami3
25. okt 2008

No tak teda čaute 🙂
Polovica ma poznáte, a druhej keď nebude niečo jasné rada zodpoviem 😉
Som prindiška do Pobedima, ale pochádzam z Podolia, mám troch chlapov - Oli 10r, Sami a Filip 2,5 r- v skratke zhrnutie o mne, aby ste nepovedali, že som len nejaký šmírak 😀 A zo školy nepoznám nikoho z vás - som z tej staršej generácie 😖
Ja som len taký sviatočný prispievateľ, ale prečítam si čo nového v maminkovskom svete. Skôr ale chodím na dvojičkovo, lebo tak ako Mirka máme podobné " postihnutie - požehnanie".
Želám pekný večer 🙂

sticker
25. okt 2008

Fíha, deň bez netu a aké príjemné zmeny 🙂 😉

sticker
25. okt 2008

Vítam nové pisateľky 🙂
Jami - malý asi ešte nechodia do škôlky, však? To ma len napadlo, keď si písala, že upraceš v pondelok, keď Ti nikto nechodí za zadkom 😅 😀
Ale obdivujem aj Teba aj Mirku, lebo ja som cez týždeň doma len s Júliou a aj tak nemá význam upratať, lebo madam chodí po mne a upratuje po svojom 😀
No, idem niečo kresliť na okná - keď odídu majstri, tak to sa akurát začne robiť vianočná výzdoba 😅

sticker
25. okt 2008

jami - Tvoje fotky som si pozerala asi tak 2-3 dni dozadu a stále som sa uškŕňala - v dobrom 🙂
Na každej fotke vidieť, akí sú to huncúti. Určite sa nenudia 😅 😀 No a Ty tiež 🙂

jami3
25. okt 2008

Ďakujem za privítanie,
malí pôjdu do škôlky v marci - už sa všetci tešíme 🙂
A s tým upratovaním? No je navarené, relat. kľud a nemusím rodine znepríjemňovať deň uprqatovacou gymnastikou- som rada, že sme cez víkend spolu 😉

lenca13
25. okt 2008

Ahoj Jami aj ja som byvala do 6 rokov v Podoli a potom sme sa prestahovali do mesta ale teraz tam tiez chodim pretoze nasi sa vratili na rodicovsky dom 😉

lienka55
25. okt 2008

ahojky,
my sme sa prave uspali mam veget. 🙂

sticker tak to mas pravdu ze janka sa nenudi,keby si vedela aki su to bystri a rozumni chlapci 😀

miriamkac tak neviem aky net ma jami3 a mirkaff ale mi mame orange a je to katastrofa a este k tomu draha katastrofa!!! 😠 😠 😠

sticker
25. okt 2008

Lienka - my máme t-mobile a tiež nadávam - drahý sú a máme iba 2000MB 😠 ☹

jami3
25. okt 2008

Leni díky 🙂
veď všetkých nás sú detičky najkrajšie, najšikovnejšie a naj.... 🙂 ( ak keď niekedy ... 😀 )
a Lenci -ke ste bývali? Možno sa aspoň z videnia poznáme 😉

lenca13
25. okt 2008

druha zastavka v Podoli a treti dom od zastavky smerom na ockov tak kde ma potraviny Moravansky pri hlavnej ceste
A ti z ktoreho konca pochadzas?

jami3
25. okt 2008

Ja som tiež z Korytného. Musím sa pozrieť v reále, ktorý je o dom, akosi sa neviem zorientovať 😉

mirkaff
26. okt 2008

babenky dobre ranko prajem 🙂 no vy tu nadavate na internet,,my mame niaky ale nieje to od mobilneho operatora a dokonca mam takeho dobreho svagra co si od nas nevezme ani cent na internet,,sice sme boli skoro dva mesiace bez neho,,MM 🙂 pri tej slavnej prerabke podkrovia usekol kabel,,tak teraz kupil niaky pristroj,,neviem ako sa to vola,,ze mame bezsnurovy internet.... 🙂 aj ja mam kamosku v Podoli,,byva na Korytnickej ulici 🙂 Jami3 a ja ze si pobiedzanka,,a tiez si prindiska ako ja...a Lenka55je domaca alebo prindiska?? 😀 a co dnes dobre kuchtite?? 😝

mirkaff
26. okt 2008

precitala som si od vas IP,,,diky Jami3 za vysvetlenie skratky,,MM... 😀 AK by som sa tu nezjavila tak nemam cas alebo MM okupuje notebook

janette4
26. okt 2008

ahojte.Prajem vám pekný dník.vyzerá to,že dneska bude pekne.Čo budete robiť?My pôjdeme na návštevu k švagrinej, v týždni mala narodeniny,tak jej ideme zagratulovať.Malému už je lepšie, už ani teplotu nemá, len je dosť nervózny, stále si vyžaduje moju pozornosť a nosenie na rukách.ale dva dni sme neboli vonku, tak sa mu nedivím.Ak vyjde slniečko, pôjdeme pešo s kočíkom. a mm si bude môcť aj vypiť, lebo všade chodíme autom a popijem len ja. 😀 😀 😀

Pár dní som tu nebola a pribudli nám dve nové pisateľky, takže bás tu aj ja vítam.Z Pobedíma som mala tuším spolužiačku zo strednej, ale vraj už tam nebýva, je v ČR.

Čo ste dobré kuchtili?Ja kapustnicu a čínu s ryžou a hranolkami.Mám chuť na nejaký koláčik, asi pošlem muža k svokre, lebo piecť sa mi už nechce. ☹ Ale keby ste mi dali nejakú inšpiráciu na niečo dobré a rýchle, možno by som sa aj premohla. 😉 🙂

sticker
26. okt 2008

Janet - to je dobré, že popri kojení ešte aj stíhaš popíjať 😀 😀 😀 😀 Ale dnes toho slniečka veľa nebude. Ja som rada, keď neprší - na slnko si nerobím nejaké špeciálne nároky 😀
Ja som dnes robila kelovú polievku s kuracím mäsom a so smotanou a je to mňam 🙂 Keď nie je mm doma, tak sa mi moc kuchtiť nechce 😅

lenca13
26. okt 2008

Ahojte ja varim kuraciu polievku a strapate kuracie rezne a ryzu 😉

sticker
26. okt 2008

Teda Janet - ešte aj to slniečko si si objednala 🙂 Dúfam, že ste si ho užili 😉

miriamkac
26. okt 2008

Caute, my sme boli dnes v Meste. Celkom sa dalo, pocasie aj vyslo. Vcera sme chceli pustat sarkana, ale akurat nefukalo 🙄 ...no co, skusime na buduci vikend... 😝

janette4
26. okt 2008

ahojte.
Janka, ja už vyše dvoch týždňov nekojím, takže už si môžem aj trochu dopriať.Ale dala som si len trochu medoviny.Počasie bolo super, ale to slniečko klamalo.Malého som naobliekala, mužovi sa zdalo, že moc,ale keď sme vyšli von, veru nie.Keď sme išli domov, bolo už riadne zima, takže aspoň bol v teple.Dala som mu body s dlhým rukávom, rifle, na to mikinu a oteplenú riflovú vestu a na nožičky teplé ponožky a papučky.Bol za frajera.Strašne bol v tom zlatunký 😀 😀 😀

Lenca aké sú to strapaté rezne?