Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
5. nov 2008

ahojte.zelam pekny den a drobcom skore uzdravenie.lienka55 je si tiez spominam na tu KATYL ,ja som jej pisala jako to bolo pri mojom porode,s tou pritomnostou muza pri porode....to akoze ona vyletela na Miriamkac??musim to tam mrknut. 😀

rikarr
5. nov 2008

bré ránečko

PN firma zateplovala aj náš barák a neskutočne dlho to trvalo 😠

marodom skoré uzdravenie

my sme od 6 hore takže viki už aj išla na kute - kto by to s nou vydržal 😀 a ja idem dopiť kafe a padám kmitať dnes sa idem dať ostrihať a tak ....

- tie kalendáre aj foto sa oplatí sú krásne a kvalitné ...ja na fotky dávam *klasik* ale ked si happy foto poriadne preštudujete je tam rozpésané aký rozdiel je medzi klasik a ideál...

jani????????nevieš či sú v meste nejaké kurzy pre krpaté deti???nejaké cvičenia alebo tančeky, riakanky a pod ....

sticker
5. nov 2008

Erika, obávam sa, že pre takýchto drobcov tu okrem Materského centra nie je nič 😒

sticker
5. nov 2008

Ja som sa akurát pýtala niečo pre Janku - nejaký pohybový. A v Centre voľného času je tuším niečo, len som si nie istá od koľko rokov to je - tuším od piatich. Ale napr. kurz plávania je podľa cm dieťaťa Tak možno o rok dám Janku. Idem robiť francúzske mňam 🙂

lienka55
5. nov 2008

Ahojky,
vcera vecer ked som sa vracala od mamy,tak mi maly zaspal v aute 😀 bolo 19.00h,spal do 21.00h potom som mu dala papat takze sme sa ani nekupali ☹ ,no a bol v plienke strasny smrad takze asi viete co tam bolo 😀 tak som ho musela prebrat oplachnut a spali sme dalej do 07.15h samozrejme s budenim sa v noci 😠 .

Dnes sme boli uz v obchode,maly sa hral,nakladal tatrovku strkom a nasyopal si strk do oci 😎 to ste mali vidiet aky spustil rev 😢 😲 tak sme leteli dovnutra. ☹

Jani dnes je u nas iba jeden,ako to vyzera u vas este nebudu koncit? 😀 😀 😀

miriamkac
5. nov 2008

lienka viem, tiez tam sem tam mrknem.... 😎
Dnes sme boli u tej doktorky a Palko ma zapal nosohltana a tlaci mu to na uska 😖 ...dostal ATB, tak uvidime.

sticker
5. nov 2008

Leni - boli tu dvaja, prišiel aj šéfko sa pozrieť, ale......majstri čo vymieňajú vchodové dvere za platové pri odstraňovaní starých dverí to tam vyskratovali - dymu a smradu v celom baráku a tak nejde elektrika. Takže nemôžu ani zateplovať. Tak možno dobehnú k vám. A ja mám v trúbe francúzske zemiaky - takže ani obed nemáme 😠 ☹

miriamkac
5. nov 2008

vidis, Janka....keby si mala plynovu...ako ja ... 😎 😀 😀 😀 😝

rikarr
5. nov 2008

baby elektriku ani nespomínajte ...tu v tomto zapadákove fuuurt neni elektrika stále to vypadáva a my máme dom celý na elektriku okrem kúrenia -to je na plyn ale zapína ho krabička ktorá je na elektriku -bohové, že ......

no ale už týžden to nevypadlo tak hádam .....

francúzske by som si dala ....

včera som robila ryžový nákyp ale nechutí mi -s banánmi a jablkami ..je taký suchý 😖 tak sme s viki dojedli polievku fazuľkovú a niečo ukuchtím ..špagety 😀

boli sme na prechádzke a dali sme si štreku tak hádam zalomí a ja pojdem makať doobeda sme okrem kriku nič nespravili 🙄

jani to je naprd že tam nič nieje také tancovanie pre naše krpane by bodlo aj by boli s deťmi aj by sa dačo podučili 😵

inak zajtra a v piatok som v meste 😀

lenca13
5. nov 2008

Ahojte 😉 mirka co najskor sa uzdravte 😉
inak ten pohybovy kruzok je v CVC od dvoch rokov tak teoreticky na rok by mozno sa dalo prihlasit aspon teda byval ale myslim ze to zatial nezrusili 😉

lienka55
5. nov 2008

Jani u nas je stale iba ten jeden pochybujem zeby prisli ostatni sem. 😠 Posli ich ze ich cakam s otvorenou narucou 😀 😀 😀 !!!To mi je luto ze budete hlani ☹ ☹ . ☹

miriamkac drzim palceky aby ste sa co najskor uzdravili 🙂 🙂

Aj mm chce aby Davidko navstevoval nejake kruzky ale az ked bude vacsi.Chcela som s nim chodit plavat ale my zo zdravot.dovodov nemozeme. ☹ Skoda a tak som sa na to tesila 😅 .
Rozmyslala som ze este ked je takto pekne tak by sme sa mohli teda komu sa da este stretnut v Meste co poviete?

miriamkac
5. nov 2008

CAute. Ja by som aj stretko brala, ale kedze sme chrori, tak my asi najblizsi tyzden nevylezieme von 😢 .
A dakujem.
Erika, ja robim ryzovy nakyp aj s tvarohom, nie je taky suchy a samozrejme s ovocim, u nas "top" su mrazene ribezle....mnam, mnam, drobci to straaaasne lubia.

lenca13
5. nov 2008

Moze byt stretko 😉

ja robievam ryzovy nakyp z mrazenych jahod 😉 inak dobry typ uz som ho davno narobila 😉

rikarr
5. nov 2008

stretko može byť ale doobeda teda ráno zajtra mám zubárku a v piatok durdíka 🙄

baby som asi uplne blbá....dokázala som stratiť vikuškiné ponožky cestou z izby do spálne(asi 1m cesty a iba chodba) 😅

sticker
5. nov 2008

Lienka - super nápad s tým stretkom 🙂 😉 U nás boli nakoniec traja takí starší chlapíci. Ale zatiaľ robili len spodok baráku, ale som pozerala tú jednu stranu majú už pekne. No ešte príde vŕtanie do polystyrénu a to bude katastrofa 😝 😠

sticker
5. nov 2008

Erika - Ty si zjavne poriadnejšia - s tým Durdíkom. Ja by som mala ísť Kováčovi, ale keď si predstavím byť zase závislá na autobusoch. A ešte musím vymyslieť tak, aby som stihla dať Janku ráno do škôlky a poobede stihla pre ňu. Lebo tam sa dlho čaká. Minule som aj bola objednaná na presnú hodinu a zobal ma vyše hodinu po objednávke 😠

janette4
5. nov 2008

ahojte, ale ste sa rozpísali.My sme dnes boli na nefrológii.Chvalabohu,všetko je ok.V moči mal nejaké baktérie, ale vraj je to málo.Takže ideme až za 3mesiace, a zase budeme maturovať so skúmavkou. ☹

A zajtra s ním idem zase k dr.Asi má v očku prievan.Stále ho má také naliate, slzí mu a keď ho zavrie, má ho také akoby zlepené.Bohužiaľ nemám doma nič také,čo by som mu mohla dať, ani kvapky ani mastičku, ale asi by som si ani netrúfla len ak mu niečo dať.

Dnes sme s Matúškom varovali susedkine bábo.Má 4týždňovú Viktorku.Bol taký zlatunký,vôbec nevyžadoval pozornosť, akoby vedel,že ju vyžaduje malá a musím sa jej venovať.Tak veľmi chcela spinkať a nedalo sa jej.

Potom sme boli ešte na prechádzke, v cukrárni sme sa napapali a chcela som sa ísť ešte prejsť,ale už bola tma a drobec chytil nervy.Tak sme išli pomaly domov.Keď som ho vyložila, tak sa na mňa smiešne usmial, taký ten smev: "ale som s tebou vypiekol" 😀 😀 😀 Teraz už hajáme a ja idem niečo ukuchtiť.Hrozne sa mi nechce, s hrncami sa moc nekamarátim . ☹
Tak vám prajem pekný zvyšok večera a detičkám krásne sníčky. 🙂 😉

lienka55
5. nov 2008

Dalsi marod,chudatko Matusko ☹ ☹ .

erika ides kukovi?Ja som bola si dva tyz. dozadu.Ja chodim tiez Kovacovi.Ja som zase podcivka v tychto veciach idem raz za rok.Urcite radsej ako zubarovi. 😀

To stretko mozeme nechat aj na dalsi tyzden,alebo v piatok poobede?Budem musiet nechat majstrov samych.

janette4
6. nov 2008

ahojte? Všetky ste na prechádzkach alebo varíte? 😀 Nakonies sme s tým očkom nemuseli ísť,ráno to už mal lepšie, už mu netečie.

My sme boli doobeda trochu vonku,malý bol rozblázenený a nedalo sa mu zaspať, a bola som si vyzdvihnúť v oprave tašku z kočíka,rozpadol sa mi tam cvok.Dneska sa mu akosi nechce papkať, papá úplne po troškách,tak 30-40ml.ide ma poraziť, zase sa budeme kŕmiť vonku.Teraz som si povysávala, malý spí,tak oddychujem.asi si ľahnem k nemu.

Ja ku "krčiarovi"= gynek.,tiež nechodím,pokiaľ nemusím.
Tak sa zatiaľ majte.,užite si krásne počasie. 🙂

Škoda, že nebývam v Meste, aj ja by som si dala s vami stretko. ☹

lienka55
6. nov 2008

janette4 a kde byvas ja som myslela ze si z Mesta?Mne maly zaspal az teraz som zvedava dokedy budeme vecer hore pretoze sme boli celu noc hore a ja som unavena.

janette4
6. nov 2008

lienka,pochádzam z Mesta,ale bývam na Starej Turej.vydala som sa sem.

My už sme z prechádzky doma,trochu sa pohráme,pôjdeme sa okupkať a spinkať. 😉

sticker
7. nov 2008

Ahojte. Tak som vás trochu zanedbala. Nejako nestíham 😒
Lienka - u nás robia rumuni. Včera boli piati + jeden čech a jeden slovák. Rumuni sa ku konci slušne vadili 😝 😠 Ale aspoň robili. Uvidím, či im to tempo vydrží 🙂
Ja som začala pomáhať kamoške s výrobou písmeniek a teda je to riadna fuška, ale je to neskutočne krásne.
No, idem do škôlky. Ahojte zatiaľ 🙂

janette4
7. nov 2008

ahojte.my už máme za sebou prechádzku,akosi sa tam schladilo.Stretli sme švagrinú,Maťkovu krstnú,tak sme išli na kávičku.Aspoň sme hneď vybavili Ježiška od nich.

Baby nemáte doma náhodou športových maniakov?Neviete,kde by som mohla objednať alebo kúpiť hokejistický dres?Jej muž aj syn sú maniaci do Dukly,malému chcem objednať od nich mikinu.

lienka55
7. nov 2008

Ahojte,
tak ani ja som dnes nemala cas sa sem dostat. ☹
Rano som utekala do PN na nakupy,potom mi Dado zaspal,tak som umyla kupelnu a WC ako kazdy piatok,upiekla zakusok,ozehlila,uvarila malemu obed,boli sme na prechadzke a mm nas zavolal na veceru tak sme boli v Meste na pizzu.No a teraz konecne ,,vykotena,, pred televizorom odpocivam.Dalsi narocny den za nami!!! 😝

sticker a ake pismenka si robila,na co?Ja viem ze u vas su rumuni,hovoril mi to ten jeden co robi stale u nas. 😉

Prajem pekny vikend,my ideme mozno nakupovat,mozno aj vianocne darecky 😅 😅 😅 .

miriamkac
7. nov 2008

Caute. Tak nam dnes davali plastove okno...(zatial len jedno, vlastne to uz je druhe 😝 ) ale bordel som mala ako keby nam davali v kazdej izbe 😒 . Decka som mala doma (okrem malej - ta bola v skolke) takze uuuplne super den...starost o drobcov a este aj upratovanie 😠 ...tak mam toho faaakt dost...plne zuby.... ☹
uuuf...tak som sa trochu "vyventilovala" uz mi je lepsie... 😉

janette4
7. nov 2008

miriamka, ja som ten bordel mala pred 2týždňami.Prach je úplne všade.Ale aj som chvalabohu mala malého u našich.Pri ňom by som asi nespravila nič.

Janka aké písmenká ste to robili?Na nejakú výzdobu,či čo?

U nás boli moji rodičia, dedko vyfasoval kočík a išiel na povinnú prechádzku a s babinkou sme si aspoň poklábosili. 😀

janette4
7. nov 2008

Jani, ty tuším nakupuješ na MMA,že? Bola si vždy spokojná?Ja som si tam práve objednala Ježiška pre drobca aj pre mama, tak som zvedavá,kedy to príde a aké to bude?Aké máš odtiaľ skúsenosti? 😕

sticker
7. nov 2008

Žanetka ja som zatiaľ mala len jednu negatívnu skúsenosť. Aj to bola vlastne nejaká firma a kupovala som nohavice pre seba. Čo objednávam malým, tak vždy úplne super predávajúce 🙂
Vždy si najprv pozriem aké mali doteraz hodnotenia a aj podľa toho sa zúčastňujem aukcií, prípadne kupujem. A aj podľa komunikácie - či mi vie poradiť, či ma informuje že jej prišli peniaze, že to posiela 🙂
Dúfam, že aj Ty budeš mať len dobré skúsenosti 🙂
A čo pekné si objednala, ak to nie je tajomstvo? 😉 🙂

sticker
7. nov 2008

No, Mirka tak dnešný deň Ti veru nezávidím 😝 Si to viem predstaviť - ešte mám živo v pamäti, aké to bolo tu 😠 😝 .

rikarr
8. nov 2008

čaute baby

tak som bola nakoniec vo štvrtok len u zubárky .....spravila mi dva zuby vytiahla so mna 700 kačiek a poslala ma na rengen lebo mi chce trhať zubky mudrosti ☹

potom sme sa už len flakali celý den, ked sme vonku čakali deda stretli sme aj janku 😝 kmitala do škôlky 😀 jaja má krásne dlhé vlasy 😉

no a ešte sme sa stretli tušim v drogiške v piatok to si zase mala julku zo sebou -aká je veliká 😨 oproti našej blche 😨 😨 😨

no a v paitok som mala ist na gyndu ale ráno som sa zobudila neskoro o 8 až a to už tam bolo ludi ako maku a aj poobede mal vela tak som sa na to vyprdla a radšej som šla na nákupy 😀 pojdem inoked.....ja chodím durdošovi 😀 😀 😀 😀 (durdík)

čo dnes robíte???ja idem variť a muž sa serká ešte so zateplovaním a poobede malú šupneme k našim a my sa pojdeme korčulovať 😀 😀 😀 a potom d otesca na nákup možno nejaký dáreček 😵 no idem už ....