Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
8. nov 2008

To korčuľovanie Ti závidím - v dobrom samozrejme 😉 🙂 Ja by som chcela ísť na bazén s Jajou, lenže nemám kde nechať Julku ☹ 😠 ona aj keď je s našimi a ja tam nie som, tak začne hneď pišťať - mama mama ☹ A mm je v robote.
Idem robiť palacinky 🙂

janette4
8. nov 2008

mňam, palacinky by som si dala. 🙂 Ja také veci nerobím,lebo mm to neje a pre samú seba sa mi to nechce robiť.

Jani vydražila som si pre malého bodyčká,zateplenú súpravu na zimu, vláčik macko pú a pre mamu mini cukrár od tuperware.Zatiaľ boli v komunikácii v pohode, uvidím,ako to príde.Škoda,že som o tej stránke nevedela skôr,dajú sa tam kúpiť celkom pekné veci a lacno.

My dnes nemáme nič také na pláne,mm je na záhrade,my sa nejako premotkáme a poobede pôjdeme von.
Musím ísť,,malý je dnes nejaký nervózny. ☹

sticker
8. nov 2008

janett - počkaj keď malý vyrastie - budeš mať spojenca na palacinky 😉 Je ich robím hlavne kvôli mm - on by ich zase jedol každý deň 😅
Erika a ďakujem za pochvalu malých 😵 Jaja má veru riadne vlasiská - dnes som sa vybúrila a má 5 zapletaných copíkov 😅 😀
A Julka už bude mať rok a pol, takže aj musí byť väčšia. Aj keď Viki je naozaj veľmi pekný drobček. U nás by deti ani nemali po kom byť malé 😅

mirkaff
8. nov 2008

ahojte.no u nas pekne prsi.MM isiel na futbal a ja ako vzdy s deturencami..Janette a to kam chodis na drazbu???to akoze cez internet??ja som dnes spravila zemlovku,Martinka ju miluje a MM tiez neodmietne,on je neuveritelne na sladke.aj ja chodim k Durdikovi,no veru aj ja by som tam mala nabehnut.vcera som bola narychlo v meste,povybavovat a fukla som do jednoty do bytoveho mrknut niaku latku na zavesy do kuchyne,jedna sa mi faaakt pacila,meter 260sk a ked to zratam, tisicka bude malo 😒

lienka55
8. nov 2008

Ahojky,
my sme boli dnes v Banovciach n/Bebravou u Gabora,bola som si tam pozriet zimne topanky ale nic sa mi tam nepacilo ☹ .Maleho mam u mamy,uz som si stihla aj poupratovat ,periem,pojdem sa umyt a za malym. 😅
Taku mam z neho radost kazdy den vie nieco nove ,take je to krasne ked vidite, ake robi vase dieta pokroky 🙂 🙂 🙂
Kazdu sobotu chodi k nam do dediny cigan Jano predavat veci a dnes som mala stastie ked som isla z obchodu tak som tam kupila dva vianoc. darceky.Nech to pomalicky odbuda. 😉

mirkaff
8. nov 2008

a ja som tam dnes pozerala navliecky k vianociam pre nasich,mojich rodicov ale nic moc na vyber mal dvoje,ale asi som dosla neskoro,asi boli minute

miriamkac
8. nov 2008

caute....tak my v chorobe pokracujeme terz Petrikom... 🙄 ...mala ma soplisko jak svetisko 🙄 ...uuuplna parada.
Ja tiez nakupukem na bazere akurat teraz naposledy som tam kupila malej pyzamko a bolo naozej kraasne 😝 Takze zatial som spokojna. Tiez som takto uz popredala zopar veci.
Mirkaff....skus pozriet navliecky na nete: www.navliecky.sk .....su tam navlicky znacky Matejovsky, su sice drahsie 🙄 ale mozem osobne potvrdit ich kvalitu (nasi chlapci v postielkach maju odtial navliecky 😅 ...uz boli x-krat ocurane, povlacene po zemi...t.j. x-krat vyprate a stale maju svoju farbu 😅 )

lenca13
8. nov 2008

Ahojte 😉 Mirka tak sa rychlo uzdravte.Dnes som sa bola korculovat aj s Radkou bolo super 😉

sticker
8. nov 2008

Mirka tie návlečky som aj ja pozerala, lebo predávajú aj na MMB. No a cena je taká normálna. Ja som sa "okakala" a kúpila som lacné, síce pekné, ale sú také "papierové" 😠 Podľa mňa jednorázovky. No ale čo už 😒
A našla som aj Macko Uško návlečky, tak nad nimi ešte uvažujem. Ale zase aby neboli len návlečky pod stromčekom, veď ešte bude kopec sviatkov 🙂

lienka55
9. nov 2008

Pekne nedelne ranko prajem,

Co poroabate? 😉
MM isiel s malym k svokrovcom tak mam chvilku veget,robim iba ryzu lebo maso robi dnes mm k obedu.Je v ladnicke v nejakej marinade.Je hovadzie a to ja nejem 😝 😝 😝 !!!
Idem si este umyt zem v pracovni lebo od zajtra sme zase samy ,mm ide zase na sluzobku tak to potom nepostiham. 😉 😠 .

sticker
9. nov 2008

Ahojky 🙂
Ja som si včera spravila polievku a teraz spravím iba pečienku s lečom a s párkom a ryžu. MM je v robote, takže sa mi ani moc variť nechce 😝 . A spravila som kapustovú - predpríprava na Vianoce tak som zvedavá, či to malé zjedia 🙂

lienka55
9. nov 2008

Jani ved ty si stale sama,to ten tm je len v robote?Tak to si na tom ako ja len moj nerobi cez vikendy ale on si zase vzdy nieco najde len aby nebol doma. 😠

sticker
9. nov 2008

Majú mať vo štvrtok nejakú kontrolu, tak maká. Ja neviem, za tie 4 roky, čo tam robí si už zvykám 😒 ☹ . Akurát malým chýba a keď príde je to hrôza!!!! Ja ich potom musím "dávať do kopy", lebo s tatom sa len blázni a poslúchať sa nemusí 😠

rikarr
9. nov 2008

ahojte
korčulovanie bolo super....
aj sme behli do tesca a mám už aj dárečky pre viki ... aj segriných chalanov 😉

mm sa hrá s malou lebo som ho sfúkla že sa s nou nehráva a potom to vyzerá tak že so všetkým ide iba za mnou a ja potrebujem tiež svoj klud,nie?
no idem papať

dnes sú ževraj u nás hody 😀

miriamkac
9. nov 2008

Ahojte.
Jani, ja som od matejovskeho brala navliecky "vlk a zajac" pre nasich chalanov a "krtek" pre neterku. 😀 ...zatial sme spokojní.
Zajtra beriem nas drobizg k lekarke 😝 ...tak som zvedavá, ako pochodime... 🙄

janette4
9. nov 2008

ahojte.U nás dnes varil mm.ja som len spravila ryžu.Väčšinou ja varím cez týždeň a on v nedeľu.Má pri tom svoje rituály, tak mu ich nechcem brať,keď ho tak tak baví.Ale obedovali sme u našich, v piatok boli u nás a pozvali nás k obedu.Takže som si celý deň v podstate lebedila a všetci behali okolo malého.Išiel odtiaľ taký rozbláznený,že zaspal,kým ho muž zapínal v aute. 😀 Takže celkom v pohode deň.

Čo vás čaká tento týždeň?My ideme v stredu na tú neurológiu.Zase. 😠 Dúfam,že nie zbytočne.A inak budeme mať povinné prechádzky,lebo tatinko má nočnú,aby si trochu pospal.Dúfam,že bude pekne.

sticker
9. nov 2008

Ja idem zajtra ráno k zubárovi ☹ 😔 A niekedy cez týždeň by som už rada šla s Julkou na 15. mesačné očkovanie. Čo na tom, že už budeme mať rok a pol 😅 😀 😀 😀 😀
Len dúfam, že dovtedy ju nič nechytí, lebo už to dosť dlho odkladáme 😀

rikarr
10. nov 2008

my ideme na 15 mes. očkovanie v 14 mes. 😀 😀 😀

tento týžden bude taký lite 😀 dnes nás vikuškiná kamoška pozvala na svoju oslavu tak počkáme na ocinka a šup do mesta 😀 inak variť nemusím len popracem a dnes periem 😒 som zvedavá dokedy to budem žehliť 😠

možno behnem do mesta ...neviem ale kedy ..potrebovala by som zohnať jednofarebná tričká s dlhým rukávom -neviete kde by som ich našla????????????

sticker
10. nov 2008

Ahojte. Konečne doma, vonku sme teda riadne premrzli 😒
Zubár ma poslal na rontgen, zajtra budú snímky a v stredu opäť k zubárovi ☹ 😠 . Potom som šla aj s malými do mesta. A ako si tak vykračujeme, pozdraví ma mladá mamička s buginkou 😅 Tak to mi hneď trklo, že to bude niekto známy - inak by nezdravil. Mala som chuť sa prepadnúť pod zem - niekto ma pozdraví a ja neviem, kam dotyčnú osôbku zaradiť 😅 Také obrátky, aké nahodil môj mozog už dávno nemal 😀 😀 😀
A to bola.....................Lenka - lienka 😵 Podľa malého som nakoniec zistila. Malý je strašný chrústik, také drobátko, že len ho vystískať 😵 No a Lenka je iná kočka - fotky sú o ničom, najlepšie je "živé" stretnutie 🙂
Takže Leni, ešte raz sa Ti ospravedlňujem, že mi tak trvalo, kým som Ťa zaradila 😅 😔 Som rada, že si ma zastavila. 🙂 😉
Idem si asi ľahnúť, baby spia a keďže som hore od 5:15, tak sa mi oči zatvárajú 😔

miriamkac
10. nov 2008

Caute, tak my sme dopadli "marodovo": Palko je po kontrole OK, Petrik dostal sirup na podporu imunity, lebo doktorka mu nic nenasla 😒 ...a princezna "fasla" antibiotika na ten skaredy kasel 😒 a to vsetko sme absolvovali u zastupujucej doktorky, lebo nasa zostala chora 😕 .....
Takze cely tyzden budem mat malu doma super uz teraz zacinam sediviet.... 🤐 ....

lienka55
10. nov 2008

Ahojte,

tak ja som dnes ulietana ako taky ,,holub,, 😀 😀 😀.Hned rano som odoberala Dadovi moc a utekala s nim do Mesta do labaku asi budeme mat zase zapal. ☹ 😢 .Pobehala som aj nejake obchody tiez som nakupila uz aj nejake darecky 🙂 no a doma ma cakalo varenie,zehlenie,musela som zakurit,umyt zem..... 😝 no a konecne mam chvilocku pre seba.
Sme samy tak mam klud cely tyz.,nemusim po niekom /mm/ spratovat bordel!!! 😠

sticker neprehanaj s tou krasou ved vobec som nebola upravena,nenamalovana no hrozna.Aj ja som rada ze sme sa osobne stretli.No a co sa tyka mojho maleho tak ja som z toho taka nestastna ze je taky drobusik. 😢 ☹
Jaja je poriadna kocka,to sa budu chalani blaznit 😀 ,a Julka to je taka bambulka 😅 .

sticker
10. nov 2008

Mirka tak to budeš mať doma zase ako za starých čias, keď ešte Laďka nechodila do škôlky 😒 Ona mala ten kašeľ už dosť dlho - tuším ako ste prišli od svokry, však? Aj má nejakú oficiálnu diagnózu, alebo "len" kašeľ? Toto počasie deťom tiež nepridá ☹ Minulý týždeň až moc teplo a dnes riadna kosa ☹
Mne sa Janka nezdá. Som zvedavá, koľko vydrží ☹

miriamkac
10. nov 2008

Jani...ziadna oficialna diagnoza nie je...len "hnusny kasel" a sopliky ale riadne 😖 . Zase na Janicku cosi lezie?? ☹
lienka dufam, ze to zapal nebude...ved len vcera si pisala, aka si rada, ze je zatial OK...tak som z toho trosku ☹ ...

janette4
10. nov 2008

ahojte.Zase sú všetky deti maródi? ☹ ☹ ☹ no, všetkým prajem skoré uzdravenie, nás to zatiaľ obchádza.

mirkaff
10. nov 2008

ahojte.ja som fakt total ulietana,maly ma dnes pestovaci den,spanie mu dnes nic nehovori,dufam ze nanho cosi nelezie ☹ .tak tu su tusim deturence rad radom chorucke ☹ ☹ ☹ janette4 uz som sa tam zaregistrovala,tak cakam kym prejde tyzden,inak su tam docela fajne kusky,aj hracky,da sa vybrat.no uz ma MM odtialto vyhana,,zevraj ideme vyberat fotky do happyfota 😀

sticker
10. nov 2008

No Mirka ja neviem, či na ňu niečo lezie, ale ja neviem, vždy mám taký vnútorný divný pocit a zväčša to vyjde 😒 ☹ Ale možno som len nesvoja, lebo už dva týždne jej nič nie je . A trochu sa aj obávam, čo bude v škôlke. Už minulý týždeň v škôlke spájali - malých bolo v triede 5 a tak boli s našimi veľkými. A nové deti sú zatiaľ najväčšími prenášačmi bacilkov.
Ešte ma napadlo - aj na deti môže zle pôsobiť jesenné počasie, nie? Ja len, či sú neni také nervózne, prípadne prítulné z tej zmeny - vonku tma, sychravo...... To ma len tak napadlo 😅

lienka55
10. nov 2008

Jani ja si myslim ze nemas divny pocit,vies mama si pozna svoje deti najlepsie,nemyli sa nikdy. 😉

mirkaff aj mi sme posielali fotky do happyfota,ved naposledy som mala fotky vyvolane v marci,no hanba 😀 .
Chceli sme aj tie kalendare ale mm ma zrusil ze na co? 😠

janette4
10. nov 2008

lienka, ja budem dávať kalendáre robiť na budúci rok, tento rok som dala spraviť len tie šálky.

Mirkaff, zrovna dnes mi prišiel prvý kúsok, vláčik macko pú, som z neho nadšená.skúšali sme ho a malý kukal ako puk.Prajem ti pri nákupoch veľa šťastia. 😉

mirkaff
11. nov 2008

ahojte.lienka55 a kam si sa tak ponahlala??musime dakedy hodit rec 😀 😀 😀 no presne jak u nas s tym albumom,aj ja som chcela Matke aj malemu a MM ma zrusil ze nemusim mat vsetko co ostatny ☹ a to som ho ledva ukecala na tie fotky cil,,on si mysli ze ked to je na PC tak to je jak album,ale co mam mojej 83 rocnej babke doniest notebook,sak babka kukaj.pekny den prajem 😀 😀 😀

lienka55
11. nov 2008

My buvkame,volala som dr. chvalabozku moc bol negativny!!!Ani si neviete predstavit aka som stastna,uz od vcera mam take stresy a nervy. 😠 😠

mirkaff ja som sa nikam neponahlala to ty si mala debatu s nejakou tetulou 😀 !!!

sticker ako to u vas vyzera s majstrami,este nebudu koncit?