• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
Ahojte. Tak sme konečne doma. Dnes som mala tiež taký ubehaný, divný deň. Doobeda som bola s Julkou v Tescu a kúpili sme kuchynku :dizzy_face: Tak som vytešená. Lebo bola za 999,- Sk!!!! A ešte som mala 10% zľavu. A kuchynka vydáva zvuky a svieti. Ale nechali sme tam 3tis. :angry: :frowning2: No v tom sú aj troje balenia plienok, kartón mlieka a balenie cukru. A všimla som si, že Julka je zachrípnutá :frowning2: Tak som kúpila homeopatika, dala som jej calciový a ešte vitamíny. Uvidím ako bude zajtra. Ale ževraj je nejaká pliaga, lebo všetko škôlky v meste mali minulý týždeň chabú účasť :sweat_smile: No a sú kiahne! Tak čakám, či to Janke prinesie zo škôlky. Ešte sme ich nemali. Bojím sa toho, ale no čím skôr ich prekonáme, tým lepšie :unamused:
Zajtra idem zase k zubárovi, takže Janka je doma. Tak dúfam, že Julke sa moc nepohorší, lebo s obidvoma sa mi moc nechce trepať k MUDr. :unamused:
Leni, no majstri práve odišli. Naozaj som zvedavá, či to stihnú do konca mesiaca :unamused: Zatiaľ robia pri oknách, ešte musia balkóny, čo bude prplačka. A to dávajú zatiaľ polystyrén. Tak si vieš predstaviť, koľko roboty je ešte pred nimi :unamused:
11. nov 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

jani pekne si minula ...a dala si 1000 za kuchynku?neviem iste ale včera nám prišiel leták a tam je tušim za 700 :zipper_mouth:
ale je pekná a páčia sa mi aj doplnky ktoré sa dajú dokúpiť, mixéér a pod. ale to je na viki ešte moc ...na meniny zase alebo narodky ....nemôžem jej kúpiť všetko teraz nie????

ako sa majú marooodi????

my sme chvala božku fit -zatial ...ale uvidíme ešte zima len začína .....minulú zimu sme zač. dec. strávili v nemocke na podozrenie na zápal pluuuc a potom sme celú zimu presoplili tak dúfam, že teraz sa tomu vyhneme....

kolko darčekov máte už pre decká????????????
ja mám plyšového ponyho (tesco) takú nafukovaciu taburetku,hrnce do kuchynky a detský príbor .....havko na ťahanie sa mi zdal moc drahý .....

jééé ktosi mi hovorí fuuuuu a chytá plienočku tak ideme prebaliť pppaaaa
12. nov 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breeeeeeeeeeeeeee ranko,

erika ja este nemam pre maleho nic :frowning2: ale v tych novych letakoch som videla hraciu kosacku akoze na travu,no a maly lubi chodit so vsetkym co sa da tlacit po zemi.Takze ako stvorene pre neho, :slight_smile: len neviem co povie mm lebo on si dava na hrackach zalezat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A este tam je umely nakupny kosik,ten ma sesternicina mala a tiez ho lubi tlacit takze rozmyslam aj nad nim. :wink:

sticker tak to si sa pekne oplachla :grinning: ,dnes su u nas vynimocne traja.Ide im to pomaly tiez pochybujem ze to stihnu :angry: !!!Drz sa u zubara.

Dnes si chcem ist uz konecne pre novy telefon,uvidime ako to budem stihat.
12. nov 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak som ľahšia o 420,- Sk - a to akože lacnejšie, lebo zub je kritický :confused: MUDr. je zo mňa zúfalý :sweat_smile: A v podstate aj ja. Idem ešte 10. decembra, ach jaj :frowning2:
Erika, tie kuchynky - tam sú dva typy. My sme kúpili tú väčšiu, bežne stojí 1390,- v akcii 1190,- a nám sa podarilo za 999,- Sk.
A ja som v podstate už pokojná, lebo mám pre každú hlavný darček, tak už je mi to jedno. Ale ešte chcem drevené kocky v kýbliku z dráčika, Janka má návlečky, bábiku na koľajniciach, bundičky a ešte chcem cd na počúvanie a chcela som Bambuľku 3 a si predstavte, že to sa už nedá ani objednať. Jednoducho to nie je!!! Dobre ma to šoklo :angry: Tak neviem čo teraz.
Leni nie je ich u vás teraz viac? LEbo dvaja majstri mali prísť na ôsmu a ešte tu nie sú. Oni idú zateplovať pivnice - taký bradatý čech a ten druhý v okuliaroch chudý. To len tak :sweat_smile: :grinning:
12. nov 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aká bábika na kolajniciach????ja som u zubárky nechala 500 :rolling_eyes: a ešte pojdem na trhačku 2 mudrych zubov :angry: :angry:

aha lebo v letáku som videla len tú jednu tak ma to zarazilo ....
ja by som chcela pre viki CD alebo skôr dvd s pesničkami detskými aby tam boli aj deti a tančili na to ale neviem či také existuje....

na mma som videla podhradskú a čanakyho také chceš????

kocky som chcela aj ja ale neviem či sa mi nejaké zapáčia ....

ja mám bambulku napálenú 3dvd asi všetky časti...ak chceš prepálim ti
12. nov 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tú bábiku som vydražila na mma - to sú koľajničky a bábika po nich ide akože na štyroch a k tomu sú ešte rôzne veci, ktoré tiež idú na koľajniciach :slight_smile: To je taká "haluz" :grinning:
A tie kocky v Dráčiku nemali :angry: :angry: :angry: :angry: Ako vždy, keď niečo chcem. Ale veď ich pozriem v meste. No mohla som ich mať za rozumnú cenu.
Čanakyho mám, ale Jaja počúva rozprávky na dobrú noc. Rozpráva to Janko Króner a zatiaľ máme len jedno. Tak to jej určite kúpim -ešte sú tri diely.
Ak nezoženiem Bambuľku originál, tak Ťa asi poprosím o napálenie. No pod stromčekom by som rada originál - aj kvôli obalu :sweat_smile: :slight_smile:
12. nov 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jasnéééé

kroner narozprával rozprávky?????som nevedela on má dobrý hlas ...to by som chcela ....aké rozprávky rozpráva???a kde si to zohnala???
12. nov 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako to tu tak sledujem nakupy vianoc.dareckov v plnom prude. :grinning:

Jani u nas su traja,to je rekord!!! :grinning: :grinning:

Boli sme vonku,maly mi zaspal v bugine,este spi,to znamena ze uz poobede nepojde tak mi to super vychadza ze stiham dnes aj to Mesto.Huraaaa novy mobil!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak ja som bola dnes na nakupoch este mi par veci chyba ale snad to do vianoc zozeniem :wink:
12. nov 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetci?
Co porabate?Dnes je hrozny den,je mi strasne zle,a to mam varit ani sa mi nechce.Vcera som bola v tom Meste,rychlo som musela utekat do PN a zabudla som tam nieco kupit tak asi budem musiet ist zase,vobec sa mi nechce. :angry:
13. nov 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Leni, Ty si rozlietaná :unamused: Nezávidím Ti. A z čoho Ti je zle? Z červenej? :frowning2:
Erika, normálne v opuse, či ako sa to teraz volá - som si vypýtala rozprávky na počúvanie a hneď ako mi ukázala túto a bolo tam Janko Króner tak som brala. Ale majú ich aj v Dráčiku - v letáku som ich videla :slight_smile: :wink: A stálo to len 99,- Sk.
Mňa ten zub stále bolí, ale menej. A hrdlo tiež a mám miernu nádchu. No ale ako tak vládzem fungovať :slight_smile: A umyla som okná z vnútra. Veď zvonku sa to neoplatí :unamused: Chcem povyťahovať už nálepky a skontrolovať v akom stave sú tie ozdoby do bytu. Ak by bol mm doma cez víkend, snáď to ozdobím. Aj keď, keď je doma mm, tak je tu väčší bordel :sweat_smile: :angry:
13. nov 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u vás je väčší bordel ked je muž doma?????aj u nás je to ako by viki bola tá poriadku milovná :grinning: :grinning: :grinning: zas nespí ma šlahne, bola tu kamoška (bývalá susedka s hájoviek a aj terajšia susedka) jani poznáš kolníkovú????
jej synátor mi tu upratal a šli tak som už dala všetko ako patrí , najedla sa a umyla a teraz čakám kedy viki prestane rečniť a zalomí :angry:

chceš už zdobiť???nieje skoro?????

to cd stojí len 99????????????to je super cena asi tam zavííítam :wink:
13. nov 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinu? Stretli sme sa aj v pôrodnici - ona šla domov s mladším a ja som ležala a čakala, kedy sa madam uráči z môjho brušiska :sweat_smile: .
A to zdobenie - kým to dám všetko dokopy a premyslím si ako to chcem.....a keď už aj reklamy bežia vianočné a v meste už technické služby povešali na lampy tie svietiace ozdoby :sweat_smile: Veď to zase až tak moc nekričí. Ešte musím kúpiť ten svietnik do okna. Ale v tescu ho nemali, tak ho asi pôjdem objednať do Quelle.
13. nov 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ano ano maartinu.... býva tu v lieskovom,Vlastne ozaj Ondrejko je rovnako starý ako tvoja malá.

aháááá tak ty budeš ešte premýšlať čo a ako .....

aj ja by som mala minulý rok som sa na to z vysoka vyprdla.... v decembri sme sa sťahovali a mali sme tu kopa škatúť narozvliekaných, ozdoby požičané, tento rok musím kúpiť aj žiarovky, a takú girladnu alebo ako sa to volá na balkon chcem dať ....behnem do baumaxu tam majú nááádherné ozdoby :wink:

a asi dvere na detských izbách vyzdobím ...a možno vchodové
13. nov 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,

Jani ano je mi zle z ,,cervenej,, pred porodom mi takto nebyvalo no a teraz to je hruza.Ale citim sa akoby aj na mna nieco liezlo,taka slaba.Ja viem ze sa uz tesis na Vianoce,tak si urob radost a vyzdob si ten bytik,vobec nepozeraj na to ci je to skoro. :slight_smile:
Segra mi zobrala maleho isla ku kamoske a ja idem do Pn. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Leni - si zlatá :dizzy_face: A máš pravdu. Si pamätám minulý rok - ešte sme nemali v obyvke plastové okná a aj tak som tie staré, škaredé okná zdobila o dušu a vytiešala sa :sweat_smile: :grinning:
13. nov 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.vy už máte Vianoce?Ja ešte nezdobím, zatiaľ len vymýšľam darčeky.Môjmu "zákonitému" som dala robiť tú šálku s fotkou a kúpila voňavku, rodičom tiež tie šáločky a mame určite kúpim ešte nejakú knihu a kozmetiku, a malému zatiaľ 2vláčiky.Ešte chcem kúpiť nejaké pesničkové CD-ká a stoličku na papanie.

Aj ja sa strašne teším na Vianoce, budú to prvé Vianoce,keď budeme štyria.Ten švrtý je pes. :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko maminky.

my už sme od 7.hore.už som si vypila kávičku, umyla vlasy a čakáme na môjho otca.Príde pre nás, ideme do Mesta.Musím ísť na sociálku, do tesca na nákup, do mesta malému pokúpiť nejaké veci na zimu a mám stretko s kamoškou.Ona býva v PN,ja na Turej, tak sa stretávame v Meste,aby sme to mali tak narovnako.

Čo budete dnes robiť vy? :wink:
14. nov 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute...
Inac baby, super tip s tymi salkami.....aj ja ich davam robit...super darcek pre babky a dedov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .tak tu to zije vianocami,ja prave rozmyslam ze si urobim adventny veniec ,a ze ako ho vycancam a tak.no my vikendujeme u nasich,maju zabyjacku tak si dame mnam mnam klobasecky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ako sa poznam zasa sa "nazerem"a bude mi tyzden zle.u nas teraz zijeme oslavami,segra a mama maju okruhle akurat som vcera vyladovala s cukrarku ze ktorej aku tortu,no a moji Ondrikovia meniny,takze vianoce este neriesim.ale uz nieco mam pre svokrovcov a svagrov.tak prajem pekny dnicek.Zanet a kdesi sa davala strihat,uplne kocka z teba :slight_smile:
14. nov 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som sa práve vrátila z Tesca :slight_smile: Žanetka možno sme sa aj videli, len sme sa nespoznali :sweat_smile: Kedy ste tam boli? A ako si mala malého? V škrupinke, alebo v tom tesco vozíku pre malinké deti? Lebo my sme tam boli dosť dlho - niečo pred desiatou sme tam prišli a odišli o pol dvanástej :sweat_smile: :grinning:
Som šprintovala domov, lebo som sa bála, že Julka nevydrží. No a ešte stále nespí, potvorka. Som zvedavá, či stihneme škôlku :unamused:
Včera sme boli konečne na 15 mesačnom očkovaní. Nejako som to nemala v pláne, ale malá vstala niečo po jednej a tak sme šli. A zatiaľ super, žiadna zlá reakcia :wink: :slight_smile:
Mirka, kde si dávaš robiť tie šálky? U Máleka?
14. nov 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my sme dnes boli opat trosku zaneprazneni,naranajkovali sme sa ,umyla WCko a kupelnu,utekala s mamou do Mesta,vymiena sprchov.kut a chybali jej obkladacky tak sme utekali ich dokupit,dorobila som ryzu,odmrazila a umyla mrazak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo sa chystame zabijat moriakov-/krocanov/ tak aby ich bolo kde dat. :grinning:

sticker,prisiel k nam aj sam najvyssi a maka,keby si videla aky ma pupussky strikovany svetrik,no hroza,aj u vas ho nosil? :grinning: :grinning: :grinning:
Poobede ideme ku kamoske na opacky ma mesacnu dcerku a hned aj kolavdovat,kupila som jej nadhernu orchideu s crepnikom.Prajem pekny vikendik!!! :slight_smile:
14. nov 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lienka - Ty si číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Omrknem ho, keď príde k nám robiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi Ťa chcel očariť :astonished: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale Ty si riadne akčná :wink: :slight_smile: Šikulka :slight_smile:
Tak si to užite dnes poobede a tiež aj víkend :slight_smile:
14. nov 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vies Jani nema mi kto pomoct, som sama tak to musim postihat vsetko. :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile:
14. nov 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa mi zdá, že tu mal potom auto - ale to nie som si istá. Podľa mňa príde zase až keď sa bude dávať farba. Dosť im to išlo rýchlo. Nebola som pozrieť na tej strane, ani neviem, v akom je to štádiu. Tak snáď zajtra. Normálne by mal byť mm doma, ale nejdem sa tešiť :sweat_smile: A aj tak sa bojím, že bude ešte väčší bordel v byte :angry: :sweat_smile: My sme išli zo škôlky ešte do mesta. A Julka mi cestou domov zaspávala vo výťahu, tak som ju preberala - veď bolo iba štvrť na päť :unamused: A teraz to tu aj tak vyzerá - udržujem ju aspoň trochu "bdelú", ale je to fuška :unamused:
Leni a budeš mať aspoň cez víkend doma manžela?
14. nov 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ma prist az zajtra vecer,chcel uz dnes ale nechce sa im soferovat na noc,je to aj dost nebezpecne,radsej nech sa vyspia a pridu zdravi a zivi!!! :wink:
14. nov 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj, Leni. Ty si na tom veru podobne ako ja :frowning2: Malý musí byť "hotový" z tatinka, keď príde :slight_smile:
14. nov 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ano,on sa vzdy strasne na neho tesi,vzdy mu nieco z cesty prinesie.MM sa v nom vidi,strasne ho maly zmenil co by som v zivote nikdy nepovedala.Minule mu priniesol plysoveho mickey mousa a toho ma strasne rad,stale ho nosi,stiska.Uz sme ho museli aj zasivat,od tolkeho nosenia sa mu podtrhali rucky a nozky. :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.taj mi už sme doma.
Jani, určite sme sa nestretli, ja som bola v tescu až okolo 15.hod.malého som mala v škrupine a v košíku.Bol zlatý, spoza nákupu ho nebolo skoro ani vidieť.Doobeda som bola s maminou v meste, ja som si kúpila nízke čižmičky a malému Ježiška:pískaciu knižku do vody, čiapku, botasky-také malilinké,strašne sú chutné,neodolala som, pančušky, doma mám už nejaké hračky,ešte mi príde pár vecí z netu a je to hotovo.Poobede som bola s kamoškou na kávičku,boli sme v arkiádii,či ako sa to volá.Na námestí, v takom dvore, nefajčí sa tam,tak tam rady chodievame. :slight_smile:

Mirkaff,ďakujem.strihala som sa u nás na Turej a prvýkrát ma ostrihala podľa mojich predstáv. :grinning: :slight_smile:
14. nov 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, v stredu sme boli na tej neurológii.Musíme trochu cvičiť, lebo mladý pán nechce byť na brušku a držať hlavičku hore.Ale snáď sa polepšíme. :frowning2: :wink:
14. nov 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok