Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
18. nov 2008

ahojte vospolok.tak uz sme doma,teda to uz od soboty vecera,ale niak som nestihala sem mrknut.aj som sa stihla na zabyjacke "prezrat",ale nebanujem.ako vidim teda citam tak makate ostosest,ja som konecne doupratovala,poprevliekala som vsetkym styrom navliecky a poumyvala zem.no my mame taky mali vianocny stromcek,mne sa paci kombinacia cerveno zlaty,,takze vsetky ozdoby mam ladene v tych farbach.akurat co som vcera v tesku kupila zvoncekovu retaz a Martinka ma ukecala na sneh v spreji,,no to budu tie okna vypadat...alebo kupim aj sablony aby to uz niak vypadalo.este som to nemala,dufam ze to ide z okien lahko dole... 🙂a nebudem to musiet zlyzavat 😝 beeee

moncika15
18. nov 2008

ahojte, dakujem baby za kontakty na lagunu 😉
kto by cakal ze na vlastnej svadbe budem xciet moju najneoblubenejsiu nemcinarku 😠 . mala ix aj sesternica na svadbe a boli super.priatel im uz vtedy hovoril ze sa im ozveme 😀

inak zmenila som gyn. Zatial som nadmieru spokojna.super pristup. porobil mi vysetrenia,este mam ist na krv, potom pride na rad obavane spg 😅 dokonca mi zadarmo dal aj vitaminy pre draheho so stoja 795 sk 😕

lienka55
18. nov 2008

moncika a komu si chodila a za koho si ho vymenila?Drzim palce aby to uz prislo co najskor!!!A kedyze bude ta svadba ked sa uz muzikanti zajednavaju?

My sme dnes doobeda spali asi polhodku a teraz mi zaspaL O 15.00h len kto s nim bude potom do 22.00h hore,ked ja by som spala uz teraz.

sticker
18. nov 2008

mirkaff - ja som ten sneh v spreji mala aj minulý rok. Kúpila som tiež v Tescu aj so šablónami. Ale tak tie šablóny boli jednorázovky, tak tento rok som kúpila znovu. Pozerala som aj samotné šablóny a nič 😒 A je to veľmi pekné, akurát to trochu ťažšie ide dolu. Mne to šlo naozaj len trochu ťažšie, ale kamoška z cukrárne nadávala riadne 😅 😀
Monika - moc držím palčeky, aby sa to podarilo 😵 Už prvý dobrý bod je, že si spokojná s gynekológom 🙂
A svadba bude teda na jar?

moncika15
18. nov 2008

ahojte 🙂
xodila som Kourilovej a presla som Durdikovi 🙂
svadba bude na jar, zatial sa mi pozdava 25. april 🙂 . este nezajednavame len zhaname kontakty. co sa vzbavuje prve pred svadbou? kedy treba ist pre papier na matriku? dajte nejake typy bo sa idem vydavat prvykrat tak nemam sajnu 😀

lenca13
18. nov 2008

Moncika kto by si to pamatal to uz bolo tak davno uz sme spolu 8 rokov 😀 😀 😀

lenca13
18. nov 2008

Ale v prvom rade treba zajednat salu a muzikantov a samo ze presny termin 😀

rikarr
18. nov 2008

noooja som sa zbláznila len rok dozadu tak si spomínam že prvé som vybavovala sálu aj s muzikou-ťažko sa to dá zladiť to sme mali vybavené a eštče sme si nebolii ani istý že sa chceme brať 😀 😀 😀 -srandujem
treba to čím skôr lebo na jar sa každý blázni my sme v marci objednávali a v júny sa brali a dosť neskoro sme začali objednávať,už sme nemali moc z čoho vyberať.
potom treba kameramana zarovno sálou a hudbou lebo mávajú plnooooooooooo ja som chcela huličiaka ale mal plno tak som mala hellera a dokafral nám kazetu 😠
no a potom matriku alebo kostol, cukrárky, foto a pod.

janette4
18. nov 2008

ahojte.Moni,ja som sa vydávla tento rok, tak si to ešte trochu pamätám.My sme si najprv vybrali sálu a pýtali sa na voľné termíny, potom sme si zajednali termín na matrike, objednali muziku, oznámenia,tak aby ich každý dostal v dostatočnom predstihu.Najväčší problém sú práve muzikanti, lebo majú plné aj pol roka dopredu.M sme sa vymáčkli koncom januára a svadba bola začiatkom apríla, ale zohnať voľných muzikantov bol fakt problém. ☹
noa samozrejme cukrárky,lebo aj tie toho mávajú veľa.
No, držím palce,a prajem čo najmenej nervov pri vybavovaní. 😉

rikarr
19. nov 2008

juuuj baby sneh !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sa teším ako malá

počkám kým sa viki nadesiatuje a pádime von-som zvedavá na reakciu 😉

sticker
19. nov 2008

Erika u vás je koľko toho snehu? Tu je len tak poprášené po trávičke. Ale Janke to úplne stačilo a že vytiahne lyže 😀 😀 😀 😀 To máš fajn, že máte vlastný dvor 🙂 😉
Si to užite 🙂
Ja som tiež ráno vstávala s tým, či je už sneh 😀 A budila som potom Janku - ale aj bol už čas, nie že by som bola nejaká krkavčia mater, čo nenechá dieťa vyspať, kvôli troche snehu 😀

mirkaff
19. nov 2008

ahojte vsetky.drobec este spinka,alebo uz spinka.Erika ty si zkadial?bavite sa tu o snehu,,,, 😲 som niak mimo alebo mi nieco usloooo 😲 ha ha.Moncika aj ja poznam jednu paradnu kapelu,aj nam hrali na svadbe,a su fakt dobry 😀 .vcera som spravila konecne dlho planovany nalet do obchodov,konecne som si kupila garnize do kuchyne,teraz tam mam iba tie vytrazove tycky,alebo ako sa to vola..no a aj latku na zavesy,ved ma vysla 1300sk ale je paradna,a teraz ze kto mi ich usije???? 😀 Moncika aj ja chodim k Durdikovi,moja svokra chodi tej Kouzilovej,ale ja ju nepoznam,len viem ze je to niaka starsia pani,a ze vela zien na nu nadava,ale osobne nepoznam.Moni aj sa ti u durdika uz stalo ze mu padali lupiny rovno natvoju kartu,mne asi 3krat tak to berem ako normalka,aj sme sa na tom v kabinke s babami rehnili 😀 ..a co dnes planujete robenkat?no ja idem varit zemlovku a spravim polievku so suseneho hrasku a dam do toho parku,niak sa mi nechce dlho motat okolo sporaka 😀

mirkaff
19. nov 2008

u nas vykuka slniecko 😀 aspon sa pojdem so susedu a s drobcami prejst,teda mi tomu hovorime ze "ideme vivencit decka" 😀

lienka55
19. nov 2008

Ahojte,
tak ja som sa sem dostala az teraz,vobec nemam cas a nestiham.Mala som vela prace a varila som,boli sme v obchode a tak..... 😉
Poviem vam od vcera mam take stresy vobec mi nie je dobre.Nestalo sa nam to prvy krat,chodia sem na nasu ulicu mimochodom velmi tichu a slepu obhliadat nam auto nejaki ja im hovorim mafiani.Vcera tu boli na striebornej audine s PN znackami.Ja sa tak strasne bojim. ☹ 😢 😕 Nenormalne!!!!!!!!!!!!!!! 😠

moncika urcite zacni s vybavovanim co najskor pretoze vsetko bude potom uz zajednane.My sme si zacali rok dopredu zajednavat a poviem ti bol problem.Mali sme vybraty pekny termin 9.9.2006 a museli sme ho zmenit. 😠 Najprv sme zajednali salu,muzikantov,farara.kameramana,....a postupne vsetko ostatne. 😝

lenca13
19. nov 2008

Ahoj leni to ti verim ze sa bojis ☹ aj my sme vybavovali skoro rok dopredu my sme tiez chceli termin 9.9.2000 ale nakoniec sme mali termin 14.10.2000

mirkaff
19. nov 2008

lienka55 mas odo mna postu

sticker
19. nov 2008

Leni a manžel je doma? No to asi nie je sranda. Celé je to zvláštne ☹ 😒 Ja byť na tvojom mieste, tiež som vystresovaná 😔

rikarr
19. nov 2008

ja by som ich potajme sledovala z okna a bála sa ako divá...fúúú

my sme chceli svadbu 26.5.2007 pretože aj naši saa vtedy brali a pripadalo mi to krááásne sa vtedy brať a aj nám termín padol na sobotu ale žial plný ☹ takže sme sa brali 2.6

janette4
19. nov 2008

ahojte.ja mám taký na h....deň. mám zápal ďasien.celý deň si len vyplachujem ústa, mám teplotu a napchávam sa liekmi od bolesti.aúúú. ☹

janette4
19. nov 2008

Lenka, tak to sa ti nečudujem.ja by som sa tiež bála.a nemáte garáž,že by ste ho schvovali?

mirkaff
19. nov 2008

janette ja som bola na tej burze,ci aukcii ale neviem sa niak dopracovat k tomu,ze neviem co mam stlacit,kliknut aby sa mi tam ukazala momentalna cena.vies asi co myslim,???? 😲

lenca13
19. nov 2008

Baby mate niektora umyvacku riadu potrebujem poradit aku mame kupit chcem ju od Jeziska 😀

lienka55
19. nov 2008

Erika ved ja som ich aj sledovala cez okono.
sticker mm je doma ale nabuduci tyz. ide zase do nemecka tak sa tu asi pos....m.
janette4 nemame garaz az na jar ju budeme stavat.
lenca13 ja mam umyvacku len zalezi aku chces a za kolko napisem ti IP

lienka55
19. nov 2008

janette4 lutujem ta nechcela by som byt na tvojom mieste,zuby to je hrozna vec.Prajem rychle uzdravenie.

sticker
20. nov 2008

Ahojte. Žanet a môžeš lieky, keď kojíš? Aj pri teplote sa nesmie potom kojiť. Ale to asi vieš 😅 Asi by nebolo od veci zbehnúť k zubárovi, teda ak máš s kým nechať drobca. Tiež nemôžeš mať kľud - najprv beháš s malým a teraz je na prd Tebe ☹
Mirkaff - keď si klikneš na obrázok danej veci, tak by sa Ti malo zobraziť všetko o nej. A ku konci aukcie sa cena automaticky upravuje každých tuším 19-20 sekúnd. To si myslela? 😅
Ja pijem kávu a čakám, kto sa prvý zobudí. Bolí ma stále to hrdlo - rozprávam ako mutant. Janka mi včera stále vravela - maminka Ty tak zvláštne kašleš a máš divný hlas. Tak som jej povedala, že to preto, že musím na ňu stále kričať a potom mi ochorelo hrdlo - a že ma bude poslúchať 😀
Lienka - a čo na to vraví TM? Keby je tm nejaký podnikateľ, alebo čo....ale takto? Počuj, vy musíte mať nejaké "uaaaauuuu" auto 😎 - to len na odľahčenie témy 😅 😝

janette4
20. nov 2008

dobré ránko.Janka, ja už nekojím.Zajtra idem do Mesta, tak malého nechám otcovi a zbehnem zubárke, či je to ozaj to.lebo takto bolí,aj keď je chytený nerv.ale mala som to aj minulý rok, vtedy to ale bolo horšie.teraz už viem,čo to je,tak si viem ako tak pomôcť.
s malým idem dnes tiež dr.od minulého týždňa kašle,najprv som mu dávala storptussin,ale nepomáhal, tak som mu kúpila sirup Stodal, a nič.tak s ním radšej idem, ide víkend.

janette4
20. nov 2008

ozaj, minule ste si chceli dať stretávku.aj ste boli spolu,či to nevyšlo?

rikarr
20. nov 2008

ahojte

my máme umyvčku beko na 10 súprav a je fajn nesťažujem si a nebola ani drahá 😉

žanete nehovor o zuboch ja mám taký strach --mám isť zajtra zubárke zaniesť rengen a ona my povie kedy a ako mi vytrhne moje dva zúbky múdrosti a to sú ešte neni poriadne ani vonku takže mi dasno bude rezať a potom trhať 😢

sticker
20. nov 2008

Bože, Erika!!!! To len opisuješ a znie to hrozne s tou zubárkou ☹ Ale pri trhaní Ti umŕtvia, však? To je aspoň dobre 😒

rikarr
20. nov 2008

ani nehovor sa bojím ale pri mojom šťastí sa mi to okolo vianoc zapáli tak radšej nech idú preč