Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
20. nov 2008

Ani sa mi sem moc nechce ked je rec o zuboch!!! 😀 😀 😀 😝 😝 😝

My sme boli doobeda vonku so sesternicou a s jami3.Mali by sme ist dnes vecer spolu cvicit tak uvidime uz sa tesim ako tych mojich ,,100kg,, rozhybem!!! 😀
Dnes som si zacala pripravovat advent.venec a tak som ho pripravovala ze som ho nakonec urobila. 😀 Nechcela som tento rok zivy tak podklad mam take pruty na nom sviecky a ozdoby.Vyskusam ho ulozit do albumu a ked sa mi to podari tak vam dam vediet,ok?My ideme v sobotu na svadbu bez maleho ale to len taku malu a kratku do 20.00h.Tak ideme dnes s mm kupit dar fritak.A mojej mame zehlicku na Vianoce. 😲

sticker
20. nov 2008

Leni hoď to do albumu som zvedavá, aká si šikulka 😉
A tých Tvojich 100kg by sme sa mohli ešte chvíľku baviť 😀

lienka55
20. nov 2008

Ja som to studovala myslim tym aranzovanie aj som robila v kvetinarstve.A do tej 100vky mi moc nechyba!!! 😀

sticker
20. nov 2008

Leni!!!!! Veď som mala tú česť Ťa vidieť na živo a si odo mňa chudšia. A aj keď so sebou nie som spokojná, ale 100 kg nemám - tým sa môžem pochváliť 😀
Ale zase podľa toho ako to berieš......váhou som tiež bližšie k 100 ako k nule 😀 😉

mirkaff
20. nov 2008

lienka55 a ta holka co ma Timeu je tvoja segrenka?baby potvrdzujem ze lenka ma 100kg, 😀ale presne vtedy ked ju date na vahu s kocikom,s davidkom. 😀 no mne zostalo po porode 6kg a niak to nejde dolu.aj ja by som chcela chodit cvicit ale MM ma kazdy stvrtok fotbal,,takze ☹ ☹ ☹ ja som bola vcera v nasom zahradkarstve,povodne som mala na plane urobit nieco v tvare vlnovky a dat tam styri sviecky,nakoniec som kupila taku naaranzovanu hviezdu,ona je povodne na zvesenie ale ja ju polozim na stol a kupila som tenucke strieborne vysoke sviecky,tie tam strcim a basta.takze vlnovka sa nekona......

sticker
20. nov 2008

Mirka - podarilo sa Ti to na tej aukcii?

janette4
20. nov 2008

ahojte.tak ja som bola s Maťom u toho dr. dal mu tie isté kvapky do nosteka,čo minule, lebo dýchanie má vraj čisté.sú to nejaké zarábané, kojenecký nasivin zmiešaný snejakými antibiotickými.pýtala som sa,že z čoo ten kašeľ stále má a povedal,že podľa neho z nosa.je mi to divné, lebo odsávačka nevytiahla takmer nič.vraj má tie sliznice zdurené,takže,ak to do pondelka neprejde,máme prísť na výter.ja neviem,môže to mať z kúrenia? 😨 aj mu zapínam olynth odparovač.chúďa malé.

janette4
20. nov 2008

inak my už sa tri dni pokúšame trochu papkať s lyžičkou.zatiaľ jediné,čo do neho dostanem je mrkvová šťava. 😀

mirkaff
20. nov 2008

janette skusala si uz libenar??tak vy uz takto s lyzickou,nam pre zmenu maly od pondelka niak nechce pit mlieko,ako doteraz nebol ziadny problem,no neviem co bude dalej,v pondelok dasa povedat nejedol niak nic,cokolvek som mu dala iba vypluval,a utorok pohoda,az na to mlieko.a MM sa smeje ze cez vikend pricuchol k jalitkam tak to preto 😀 ja sa nervacim,a on to ma na salame 😀 no Sticker ja som tam klikala asi hodinu ale furt som sa nedopracovala aby mi ukazalo momentalne nahodenu sumu,asi mi sibbbeeeeee,,jjj sak som blondinka 😀

sticker
20. nov 2008

Jááááj, Mirka 😀 😀 😀 To nebude tým, že si blond, určite 😀 😉 To bude určite tým, že som Ti to blbo vysvetlila 😀

lienka55
20. nov 2008

Tak ja mam rozcvicku so 100kg 😀 za sebou.Bolo super,ponatahovala som sa boli sme spolu s jami3.Stihli sme kupit aj ten fritak a zehlicku uz som to aj zabalila,lebo zajtra mi ma prist kamoska robit nechty lebo ja si svoje okusujem a neviem ako by som to s tymi umelymi zabalila. 😀

rikarr
20. nov 2008

ahojte

viki je chorá

už 3x vracala nechce papať ani piť -čo ma štve a mala 39 teplotu po odčítaní
dala som jej čípku a teplota klesla, vracá skô kyselinu ako nejaké jedlo

tak zajtra trielim do mesta lekárke a budeme marodiť u babky a potom doma

chúda moje tak plakala ked vracala ...raz pri večeri čo nechcela, potom na sedačke ked si zdriemla a potom cestou do kúpelky

neviem čo to je len sa bojím aby sa neodvodnila...

teraz konenče zaspala

lenca13
20. nov 2008

rikarr skus jej dat napit z hrnceka alebo aspon po lyzickach chuda malinke 😢

sticker
21. nov 2008

Bože Erika ☹ 😔 Vôbec ma nenapadá, čo by jej mohlo byť ☹ Ak sa Ti bude dať,napíš. A spinkali ste potom už, alebo ju stále napínalo?
Ja mám kvapky Hylak na vracanie a Smectu - ale tá je fakt hnusná. 😒
A ako píše Lenka - skúšaj po lyžičkách, aj to je niečo.

lenca13
21. nov 2008

aj my sa pripajama k marodom dnes som bola s Timkou u doktorky tak nam dala pamycon kvapky tak dufam ze nam zaberu 😒

miriamkac
21. nov 2008

Erika.....dolezita rada....pit, pit, pit....24 hodinova dieta...nic len voda...vysadit mlieko....musi ti pit...aj ked len po lyzickach....na pitie (slabulinky cierny caj, alebo vodu), v lekarni predavaju tzv."Kulíšek" obsahuje dôležité iony pre telo v pripade dehydratacie a demineralizacie organizmu....doporucujem, my sme na tom frcali v nemocnici. Velmi dobre viem, co prezivate.....my sme skoncili koli tomu 2x v TN....drzim palce vela stastia...a dodrzuj hlavne dietu a pit, pit, pit..... 😨 (vyborne ucinkuju aj hylak forte kvapky, ale tie by som zacala davat az po diete)

sticker
21. nov 2008

Mirka a Vy sa ako máte?

lienka55
21. nov 2008

ahojte,
rikarr to mi je luto,ale hlasili silne chripky a vo velkom,pocula som v radiu.Mozno nejaka brusna? ☹
Ako spomina Mirka ten kulisek je dobry,sice chuti hnusno ale obsahuje to co mala potrbuje.

lenca13 a vam co je aka choroba vas trapi?

Len tu tie choroby nespominajte moc lebo mi ideme za 2tyz. na operaciu a potrebujeme byt fit. 😉

lenca13
21. nov 2008

Mame zatial len sopliky a sme trochu zachripnuty

miriamkac
21. nov 2008

Jani...uz nam to ustupuje...mala ide od pondelka do skolky a chlapci este soplie, ale uz to nie je tak moc 😅
Inac z toho chripkoveho obdobia mam trochu paniku.... 😠

mirkaff
21. nov 2008

ahojte.boze mame tu marodov ☹ aj suseda dnes vravela ze jej mala celu noc nespala,asi ze 6 krat vracala,ze uz ju aj prehanalo,ale no niak ze ist k doktorke sa nekonalo,muz je na sluzobke a ona asi autobusom do piestan nepojde....no co uz,aj sme boli spolu kocikovat ale kika bola celu cestu mrzuta,drobec maly.aj moja Martinka je marod,,mala krce v bruchu,MM s nu bol u doktorky,brusna chripka,ale dostala cipky,az nato ze nie su vhodne pre deti do 12 rokov,a ona ma 9...tak jej ich ani nedavam,spolieham sa na dietu.

sticker
21. nov 2008

Baby normálne ste ma vyplašili! To vážne je tu zase brušná chrípka? Ja okrem Smecty a Hylaku nemám doma nič. Vlastne ani neviem, či robiť, keď dieťa vracia.Ešte sme to nemali 😒 ☹

mirkaff
21. nov 2008

no este byvaju aj drobucke tabletky,volaju sa DEGAN,tak tie som pre zmenu uzivala ja, ale stvrtinka sa dava dospelemu,myslim ze pre deti su nevhodne.Sticker bud rada ze ste to nemali,najhorsie je to odvodnovanie,dehydracia organizmu....ved viete o com je rec,.moja mala neterka,dnes ma 4roky,ked mala asi 10mesiacov tak bola na 3 tyzdne v nemocnici,tak strasne sa odvodnila,chudatko vtedy aj dost schudla.ja sa obavam tych rotavirusov.ja neviem kedy mozem dat zaockovat nato maleho 😖 sa budem domahat na najblizsej poradni.ozaj a kam chodite s detmi k pediatrovi??

mirkaff
21. nov 2008

zalozila som novu temu ,,takze sa tam mrknite a vyjadrite svoj nazor

miriamkac
21. nov 2008

mirkaff...degan sa detom moze dat...1/4 tabletky raz 😉 ...ale najlepsie je take :grcajuce: stavy riesit dietou a prijmom tekutin 😉
hod link na tu temu...mne sa nechce :behat: po celom konikovi, aby som to nasla... 😉

Jani...ten hylak a smekta uuuplne staci...ale uz som pisala s medikamentami pockat az po diete...moj nazor, lebo ked som ja malej dala smektu vypit tak sa mi zgrcala este viac...s hylak kvapkami detto....

A pevne dufam, ze nas to tentokrat obide, lebo potom asi TN nemocka to isti ☹

miriamkac
21. nov 2008

mirkaff uz som to nasla, ale upozornujem ta, ze ti to admin asi zamkne 😉 .....lebo potom Novomestske temy by tu boli uz tri 😉 ...a myslim, ze tri akceptovat nebude.... 🙂

Ja chodim k MuDr Sickovej.....som spokojna....

janette4
21. nov 2008

ahojte.my sme dnes v Meste.Malému som v Betke kúpila papučky,a aj overal,ktorý som vôbec nemala v pláne,ale bol uza dobrú cenu 490,- a dala mi 10%,takže ma vyšiel 440,-.No nekúp to. 😀 Ešte v DMke plienky, a brat mu kúpil topánočky.

Ja som dnes bola aj u zubárky, kvôli tým ďasnám.Boal ohromne ochotná,lebo som nebola objednaná. 😠 Pritom som len chcela,aby mi potvrdila,že je to len zápal ďasien a nie nerv.Takže aj naďalej sa budem napchávať tabletkami,aby som vydržala. ☹

Mirkaff, Libenar používam každý deň.čistím mu ním noštek a aj mu ho kvapkám.

sticker
21. nov 2008

MirkaC - čítala som tvoj príspevok v téme o poslušnosti detí - tak nejako a úúúplne súhlasím. Páčil sa mi tvoj prípad s tvojimi malými a dverami 😉 Som zvedavá, či a čo Ti odpíše hlavne jedna dotyčná 😅 😝

miriamkac
21. nov 2008

Jani uz odpisala.....zjavne nepochopila situaciu....este nema dievcata dost velke, aby ju "takto cvicili".....ved ona mudra na to pride.....ze to nie je az take jednoduche ....a hlavne v pripade dvojiciek jej pedagogicke znalosti pudu akurat na 2 veci (na hovno a na prd)prepac za vyraz, ale robi tam z viacerych mamin neschopne matky a hra sa na supermamku...a to ma vie vytocit....

lienka55
21. nov 2008

Tak tu sa to chorobami len hemziiiiii!!!Nech ste vsetci zdravi!!!! 😉

Ja som taka nemotorna uz mam hotove tie nechty a neviem si zvyknut.Zle sa mi pise. 😠