Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
25. nov 2008

AHOJTE

žANET viki išli ako prvé horné 2 a potom horné 1 a nakoniec až spodné 1 😀

moncika ----fuuuu my sme mali relax alebo tak nejak s novej bošáce -je to taká rodinná kapela lebo hrala na všetkých svadbách v našej rodine 😎 😀 a pred rokom stáli 11 000,neschopný kameramn 6000 ale mali sme zlavu ked nám dokafral dvd 🙄 ,foto sme mali iba od máleka na beckovskom muzeu, inak v sále si fotil každý sám a potom mi poposielali fotky 😉

viki je už fajn teda bez teploty a bez vracania ale má zas hrozný kašel a soplík....tečie jej sám a je priesvitný ale ma už šlahne tak krásne je vonku a my hnijeme doma 😠

jami3
25. nov 2008

čaute 🙂 ,
hlásim príchod od dr, Slintavku nemáme 🙂 Najväčšia sranda bola, že ani dr. nevie, čo nám je. Infekcia v pusinke, drobné vyrážky po tele, akoby vodové pluzgieriky po dlaniach a občas teplotujeme.Že takúto kombináciu príznakov ešte nemala 😕 . Dačo nám popredpisovala a čakáme, aký to bude mať priebeh.
Našťastie ich to nesvrbí, sú síce mrzutí , bolí pusinka a nič okrem kašovitej stravy nemôžu jesť. Takže tak - tiež si nemôžeme vymyslieť normálnejšiu chorobu 😠 😀 . A že aj v Podolí sa čosi také objavilo a aj v Čachticiach - tak Miri pozor 😉
Želáme marodkom skoré uzdravenie a ostatným nech sa choroby vyhýbajú na sto honov 😉

lenca13
25. nov 2008

Jami my sme taketo volaco mali pred mesiacom najskor bodecky take pod kozne na nohach a neskor aj v puse tak nam dala doktorka vodicku zarabali nam ju v lekarni ale do dvoch dni sme boli do pohody 😉 a tiez sme pri tom mali dva dni teplotu

lienka55
25. nov 2008

Ahojte,
konecne som sa docitala od vcera nemam vobec cas a nestiham.Boli sme na tom vysetreni v PN ci nemame reflux,a presne som vedela ako to dopadne.Dado si to vysetrenie nechcel dat urobit,lebo on uz len ked ich vidi v bielom tak reve,ani sa mu necudujem po tom vsetkom co ma za sebou. ☹ Takze musime ist vo stvrtok znovu. 😠 Zaciname dnes vecer papat umele mlieko tak som zvedava ako to dopadne. 😉
Zajtra ideme na kontrolu tomu liecitelovi po mesiaci tak som zvedavaq co nam povie on.

jami3 ahoj,pocula som uz/Ceska/ ze mate slintacku,tak to som rada ze to nie ono. 😨 Vraj to ma aj Renko.Rychle uzdravenie!!!

sticker mate este majstrov?K nam vcera aj prisli aj odisli,nedalo sa robit. 😠 Asi to dorobia uz az na jar. 😠

moncika my sme mali muzikantov z Ockova cca7000=9000sk celkom dobri,kameramana z NMnV Popelar skvely,uzasny cca do 10 000sk,a fotografka z PN no katastrofa.Ceny si presne nepamatam.

Vcera som dokupila dalsie darecky ale este nemam vsetko.

jami3
25. nov 2008

Lenky dík My máme do puskygenciánku medzitým Tantum verde, poprípade repíkový čaj. Na telíčko im nedala nič - keď to ani nesvrbí. No a keď budú pokračovať v teplotách, máme do zásoby ATB. No a na skludnenie a ostat. príznaky Nurofen sirup. tak uvidíme. Teraz mi písala kamoška, že ako rýchlo to príde, tak aj odíde - že dva až štyri dni. Tak som zvedavá

sticker
25. nov 2008

Leni máme - 4 sú dnes. a fakt som zvedavá, či to stihnú do konca novembra (nestihnú) 😠 . Ale veď by sa malo otepliť. Iľko vravel 8 stupňov na budúci týždeň. Nám tu celý deň vŕtajú. Ešte majú kúsok nedovŕtaný a potom ešte sieťku s maltou a maľovanie. Kedysi vravel, že tu bude robiť 12 majstrov...no keby to tak bolo, fakt by to aj stihli.
A na budúci týždeň má prísť chrípková epidémia. No tak sa "teším" ☹ Dnes mi v škôlke uč. povedala, že Jaja nesmie ochorieť, lebo majú nacvičený program . Sľúbiť som jej to nemohla, ale tak sa posnažím 😅 😀

lenca13
25. nov 2008

Jami ja som jej davala aj fenistilove kvapky ak mas mozes im dat tym im neublizis 😉

lienka55
25. nov 2008

sticker a je u vas P.Ficel alebo ti rumuni? 😉 Ked bude pekne tak maju prist robit,len aby nemrzlo. 😠

jami3 a co porabas s huncutmi doma,nejdes sa zblaznit? 😀 😀 😀 Vo stvrtok by som mala ist segra mi zavaruje maleho.

Ked bolo poobede tak krasne slniecko svietilo tak som dala maleho spat von do bugine,este spi,ale uz ho mam na chodbe lebo vonku je uz zima.

moncika15
25. nov 2008

lienka a aka to bola kapela? nemas kontakt?

janette4
25. nov 2008

moni,nám hral len jeden, nepamätám si meno,ale jeho otec je detský lekár.robí mu managera.bral do 4000,-hral celkom dobre,ale žiadne moderné,ale dalo sa vyblázniť aj bez nich.kameraman starý Popelár,ten bral tuším 6alebo 7000,-neviem už presne.fotili sme si sami.

my sme boli doobeda vonku,bola som sa dať pichnúť,samozrejme zo snehu bola už len čľapkanica,po kolená som bola mokrá.nešla nám elektrika,tak som bola s malým vonku aj poobede, aspoň tam si pospí bez plaču.

no,ideme samy kupokať,napapať a potom sa nám hádam aj podarí zaspať.

😉

lienka55
25. nov 2008

moncika kontakt nemam ale mozem ti ho zistit ak budes chciet.Boli dobri,su tusim 4.

janette4
25. nov 2008

naši známi mali teraz tiež kapelu.boli 6 a brali tuším 8000.,a boli s nimi spokojní.

jami3
25. nov 2008

lienka nevolajú sa náhodou AXION ?- Dušan Čechvala z Podolia/teraz z Hornej Stredy/ tam hrá 😉
Tí hrali kedysi stráááááášne dávno aj nám - ale cenu si už veru nepamätám. No a kameraman asi aj kameru za tú dobu zodral 😀 . Ale zato si pamätám zákusky - tie nám robila jedna pani z Čachtíc a tie nemali chybu ani na vzhľad ani na chuť - robí ešte aj teraz - aj drobcom ku kršteniu nám piekla.
A s červíkmi mi to tak nejako rýchlo uteká - aj keď sú miestami upískaní/ to sú aj v zdravom stave 😀 / tak sa to dá - horšie sú tie prebdené noci- uvidíme, ako bude dnes - dostali na pekné sníčky Nurofen. Najhoršie je to ošetrovanie pusiniek, a to že by aj chceli papať a aj banán ich bolí 😢 .

lenca13
25. nov 2008

Jami tak nasej Timke tiez vtedy nechutili ani banany,jogurty ale jedla kolace a varenu stravu do pohody a vsetko pila z hrnceka tak sa rychlo vyliecte

mirkaff
26. nov 2008

ahojte.Jami3 ved Stankin maly ma uplne to iste a aj tie vodove pupaciky na tele,ja som s nou bola v pondelok a spominala mi to,,uplne tak isto ako aj vasi drobci,,ale mam dojem ze to je niaky lietajuci vyrus....svinak,ked pojde od Basoviec ja mu pred nas zlomim kridla,, 😀 moncika a zistila si si nieco ,,volala si?

rikarr
26. nov 2008

tak sme boli večer u dokiny zase a zas nás drapla iná choroba 😒 kašel a sopel a bolavé hrdielko tak zas iné lieky a hádam sa aj von dostaneme......po týždni

mám chorého aj muža -ten je totál skapatý tak sa kuríruje doma

no idem variť čajíčky

sticker
26. nov 2008

Juj, Erika nie je nič horšie, ako mať chorého aj manžela aj dieťa ☹ Posielam Ti kopec energie 😉
A Vikuška si to "odkrúti" teraz a potom už budete mať pokoj. Veď sa zase blíži chrípková epidémia 😝
mirkaff - dobre si sa rozhodla, čo s tým vírusom. Tak o tam riadne oplieskaj, nech ani do mesta nejde. Aj keď to od ide asi od nás z mesta 😅 😀
Majstri tu veselo vŕtajú, tak som zvedavá, či dnes bude nejaký spánok 😠 ☹

miriamkac
26. nov 2008

Jami hodim na nasich drobcov sitka...aby virusy nepresli... 😀 😀 😀 ....ma porazi, ked este aj prechripkujeme epidemiu, alebo sa na nas nalepi take nejake "nieco" ako na tvojich chlapcov 😠 ...my este stale soplime, no uz sa mi to zda, ze to ustupuje...a mala stale veselo kasle, kazdu noc..
.baby ja som minula uz vsetky sirupy proti kaslu..--ani zaruka mi na nich nestihla prejst 😝 ...musim ist nakupit novu zasobu....
tak marodi...liecte sa....

rikarr
26. nov 2008

viki je ale lepší pacient ako muž ten frfle a lutuje sa a neviem čo no horšie ako decko

janette4
26. nov 2008

no,tu tuším lietajú samé vírusy, bacily,choroby.ja som predvčerom skúsila znížiť teplotu vbyte, reku či malý nemá ten kašeľ z toho,že je tu moc teplo.minulú noc som to už aj prepínala,lebo som mala zimnicu, túto noc to bolo tak isto.už ma bolí hrdlo, uzliny jak hrom,nos mi ide roztrhnúť a na Maťka to nemal vôbec žiadny vplyv,kašle ja tak. ☹
my máme za sebou ďalšiu hnusnú noc, už sa nebudí s plačom každú hodinu, ale každú polhodinu. ☹

janette4
26. nov 2008

erika aj môj muž keď je chorý,je horší jak malé dieťa. toto nemôže, tamto nemôže,lebo je chorý. Ja keď som chorá,musím normálne fungovať. ☹

lienka55
26. nov 2008

Caute maminy a marodi,
my sme dnes ubehani od rana.Maleho som musela rano zobudit kvoli tomu liecitelovi inak by bol este spal.Potom sme sa zastavili v Tescu,len na skok,potom do PN so sesternicou a jej detmi.Naobedovali sme sa a dado zaspat nie a nie.Ale teraz uz konecne spi!!!Idem si asi lahnut aj ja lebo som nevyspata.

mirkaff
26. nov 2008

boze tu su sami marodi ☹ nastastie ten nas drobcek zatial nic,MM vcera vecer skapinal tiez a hovorim mu sak si daj aspon paralen,a on ja si dam ale ked mi ho doneses...chapete a to iste bolo aj s cajom,on bol normalka darebny si ho naliat do hrnceka,,a to si ho nemusel ani varit....si pripadam niekedy jak sluzka..veru ano janette4 mas pravdu,ja ked som marod tak tiez musim normalne ficat......to bude asi udel vydatych zien... 😖

lienka55
26. nov 2008

Odkaz pre miriamkac!!!
V noci sa mi snivali vseliake blbosti,a snivalo sa mi aj ze sme sa konecne stretli u vas na namesti.Ze som zase isla na aute,stretla som ta na namesti a pristavila sa pri tebe.Bola si trosku v pomykove lebo si nevedela kto som,ale potom ti to zaplo!!! 😀 😀 😀

mirkaff
26. nov 2008

veru my sme v pondelok isli s MM cez cachtice a tiez som mu vravela v aute ze tu byva jedna tiez Mirka ze spolu kecame cez PC..fakt by sme si mohli dat niekde take riadne stretko,,komplet vsetky,,viete co by to bolo drobcov pokope,,juj to by bolo super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
26. nov 2008

Lienka a ako ste dopadli u liečiteľa?
To ako v tvojom sne reagovala miriamkac mi pripomenulo moju reakciu 😅 😀

janette4
26. nov 2008

ahojte.ja sa už 1,5hod.snažím uložiť krpca.pri kúpaní mi zaspával a teraz vyvádza ako keby prespal celý deň.už neviem, ako by som ho ešte unavila.pri telke sa ukladá,dám ho do postieľky a ide odtiaľ vyletieť, pestovanie nemá moc rád,jedine na pleci,ale to by som o chvíľu prišla o ruky,tak som ho capla na hrazdičku, snáď sa tam unaví. ☹

sticker
26. nov 2008

Buď dôsledná Žanet. Lebo keď ho nenaučíš na postieľku, tak si ju neobľúbi a keď bude väčší tak to bude "des" 🙂
A to vážne sa nerád pestuje? To som ešte nepočula, že taký drobec a nechce sa nosiť 🙂

miriamkac
26. nov 2008

Caute ...
lienka.... 😀 😀 😀 😀 ....uuurcite by sa to stalo presne tak ako sa ti to snivalo....ale sak budem pokukovat po autach 😝 ...ake to mate? Lebo uz zacina skolkovy kolotoc...rano do skolky, poobede do skolky...a vsetko aj s chlapcami....takze uuurcite ma bude vidiet v Cachticiach... 😝 😝

janette4 sticker ma pravdu....bud dosledna co sa tyka spanku, nie len, ze si zvykne na postielku ale aj na hodinu, kedy zaspava.....mne sa smeju znami, ze mam hodinove deti...u nas je 19:30 a vsetko zalahnute a spi 😎 ...

janette4
26. nov 2008

Jani vážne.sem tam na pleci vydrží, ale po chvíli sa začne trepať.doteraz mi vždy zaspal v postieľke a sám.to len posledné večery má nejaký šábes alebo čo.inak,zabralo.zaspal, keď som ho prenášala,sa zobudil, ale v postieľke hodil na seba plienku, odkopal deku,rozkopal pyžamko,už má zas holé nohy,ale chvalabohu už spí.jupííí. 😉 😉 😉