Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
10. okt 2007

ja som tu 😀 😀 a nespim! 🙄

monatko
10. okt 2007

ahojteeeeeeeeeeeeeee 😉 ja som sa vam vcera nenapadne vlamala do temy 😨 ale vsak som si povedala, ze ked som z NM 😀

moncika15
10. okt 2007

to je vpoho aj ja som sa vlamala, lebo v mojej novomestskej teme molo mrtvo 😝

monatko
10. okt 2007

moncika, niekde som citala, ze chces vymenit Dr. teda nie som si ista, ci si to bola ty...... aj ja by som rada, ale obavam sa, ze na vyber moc nemam 😒

maruschka
autor
10. okt 2007

čaute baby,jednoznačne odporúčam Dr.Durdíka na starej poliklinike.Ja som uňho už 6 rok a som veľmi spokojná 🙂 .To je fakt super človek a nielen super doktor 🙂 .A má veľmi milú sestričku.Je to mladý človek,robil aj pôrodníka,takže vie,čo má ženám poradiť a hlavne,kráča s dobou.Dala som si predpísať NuvaRing a vôbec na mňa nevypliešťal oči ako segrin gyndoš,ktorý ani nevedel,o čo sa jedná.Takže len a len odporúčam.
Inak som rada,že sem okrem mňa,mrenky a sem-tam gaji chodí aj niekto iný.Ako keby v okrese Nové Mesto nikto na koníka nechodil.takže vás tu srdečne vítame 🙂 🙂 😵 Inak moncika máš super motto v pase. 😉 Ale už zasa bežím,ako vždy,lebo dováram polievku na zajtra 😀 😅 Tak dúfam,že v tom hrnci ešte niečo zostalo 😀

moncika15
10. okt 2007

maruschka ,dakujem za poxvalu mota 😀

maruschka
autor
11. okt 2007

tak a je to tu,bolí ma hlava a je mi zle.asi čosi na mňa lezie..Jaj,jaj a práve na mňa,čo nebývam vôbec chorá-okrem operácie žlčníka minulý rok..Dneska sme všetci decht,manžel rozvŕtané zuby 😲 ,malú bolí zub 😢 ,ktorý jej už tri krát vŕtali,mne je nanič a ešte aby niečo chytilo naše bábinko a hotový lazaret.. 😨 Asi tu je nejaká zlá energia v našom byte 😖 😖

maruschka
autor
11. okt 2007

a ja viem čím to je,v sobotu ideme prvý krát do školy,tak to je asi taká nervozita alebo čo ☹

monatko
11. okt 2007

maruschka, ty ides do skoly? tak ti drzim palce 😉 ja som bola teraz tiez trochu nachladnuta, po dvoch mesiacoch opat, kedy som mala aj horucky.. ale teraz mi to nejak rychlo preslo. asi je fakt nieco vo vzduchu. ale prajem vam skore uzdravenie 😵

maruschka
autor
12. okt 2007

monatko,prihlásili sme sa obaja-ja aj manžel,aby sme sa spolu učili,hádam nám to pôjde lepšie. 😀 Ideme na sociálnu prácu do PN.Vieš,som na druhej materskej a už musím začať niečo so sebou robiť,lebo si nenájdem po materskej prácu.A keďže manžel je pracovne vyťažený až do večera,tak u mňa práca na zmeny nehrozí.Snívam o práci,ktorú som mala pred materskou,sedieť v kancelárii a o 15,30 odchod domov.No uvidíme,ako to dopadne.Možno vyletím už z prvej skúšky 😀 😀 😅

monatko
12. okt 2007

maruschka, tak ste sa dali na studia, to je dobre, budete sa navzajom motivovat 🙂 a inac k tomu Durdikovi, myslis, ze berie este nove pacientky?

maruschka
autor
12. okt 2007

ja si myslím,že berie aj nové.Síce tam má vždy dosť žien v čakárni,ale dá sa to zvládnuť.Keď tam prídeš a odstojíš si radu,tak ťa už nevyhodí,nie? 😉 Ja osobne by som inému nešla.Hrubo povedané:mám dve deti,takže mi tam už asi 20 gynekológov pchalo ruky,keďže som bola aj v nemocnici chvíľu ležať pred pôrodom,ale jemný pri vyšetrovaní bol naozaj iba Durdík..Takže s ním sa dá dohodnúť 🙂

monatko
12. okt 2007

tak to je super, pojdem tam.. ja si inac s Kourilkou osobne rozumiem, aj nasi sa poznaju, je strasne mila, len to asi nestaci, ze.. 😒 nastastie som doteraz ziaden problem nemala, ale ked otehotniem, nechcem to uz riskovat.... a Maruschka, ty si priamo z NM?

maruschka
autor
12. okt 2007

nie som priamo z NM.Inak ja som išla prvý krát gynekológovi,keď som bola v 7tt.tiež som nikdy nemala žiadne problémy.Mne ho vybavil manžel,robil zdravotného laboranta a trocha sa poznali.Aj tam pekne so mnou chodil na každú prehliadku a sono.takže mal vždy náramný zážtok. 😀 😀

moncika15
12. okt 2007

monatko, ano rada by som zmenila gyn. ale neviem si vybrat z tolkyx 😀 ty mas uz nejakeho vybrateho?

mrenka
13. okt 2007

monci,ja by som povedala,ze najlepsie je ist rovno do tn bud ku kascakovia lebo lintnerovi atd...vsetci su tam super,na durdika som pocula velku chvalu,ale znamej zanedbal hrcku v prsniku a nakoniec z toho bol nador,takze neviem,ja chodim k sulekovi,on je super diagnostik ale zase pristup ma desny,kolkokrat poicas tehu som odtial isla s placom,takze tazko vybrat,preto hovorim,najlepsie ist rovno do tn,problem s dopravou nemas,a ja sa tam pojdem tiez prehlasit...

adriana27
13. okt 2007

Caute kocky, tak ked uz ste sa tu teda taktoposchadzali z NM, tak sa aj ja pridam ak mozem 🙂
Aj ja som priamo z NM. V pase mam zahranicie len preto lebo sa tam idem prestahovat teraz v zime. ale inak som stale v NM.
Aj ja chodim Durdikovi a Moni mozem ti ho len odporucit ako som ti uz hovorila.. Mne sa tiez paci najma pristup, ten je velmi dolezity, samozrejme nie viac ako odbornost, ale myslim ze on je fakt v meste z tych najlepsich.. nemame tu az taky vyber ale keby som bola u Kourilky tak utekam konskym krokom. Chodila som k nej, aj mama.. ano pristup ma OK, je mila.. ale baby sorry, nepatri medzi odbornikov do ktorych ruk by som sa zverila. Snad len ak by bola jedina na svete 😒
Boze som tu 1.krat a pisem uz vela.. sorry tak brzdim 😉

moncika15
13. okt 2007

🙂 vsade na durdika citam len xvalu... 😎 ale je mi trapne si z nicoho nic zobrat kartu a odist.co poviem? este tam mam iust v blyzkej dobe na krv.. 😖 . strasna je ta sestricka co sa odberov tyka 😖 😖 😖

adriana27
14. okt 2007

jooj to u Durdika sestricka sa ta este opyta ci ti zle nebyuva pri odbere, aby si si posedkala atd. Mila zenska.
Pocuj ved ak chces poslem ti na IP tel.c., normalne brnkni tam, sestricky sa spytaj ci beru a mas .. Nemusis hned kartu brat..Inac ja sa tam chystam, tak ked pojdem mozem sa ti spytat. Ale isto tam brnkni.

moncika15
14. okt 2007

adriana27,skus sa prosim opytat, ak ta to tam napadne.budem ti vdacna 🙂 potom posli ip co si vybavila,ok? zatial PA

adriana27
14. okt 2007

Ok Moni, opytam sa ho... Sice neviem este kedy pojdem,alekymbudes snazilkovat stiham 😀
Chcela by som iste teraz ked mi zacne novy cyklus, cize tak do 2 tyzdnov urcite 🙂

adriana27
14. okt 2007

mohla by si mi pre istotu napisat ulicu kde byvas , teda ak ti nevadi.. len keby sa pytal. i ked neviem ci to je potrebne, kedze gynekologom sa nechodi podla ulic.. tak nemusis .hmmm

moncika15
14. okt 2007

uz som poslala 😎

monatko
15. okt 2007

ahojte vsetky, dakujem za rady, skusim mozno Durda, ak ma ale nebude chciet zobrat, pojdem rovno do TN - mreni, isla by si teda aj ty?
co mate nove? ja som bola dnes na masazi, tak sa citim ako newborn 😀

mrenka
16. okt 2007

moni,aj ja som bola vcera na masazi,lebo som kaput,povedala mi,ze som prechladnuta,preto ma boli aj chrbat,aj zaludok a aj vajecniky ☹

monatko
16. okt 2007

vazne, mreni? no to je blbe, co ti nasla 😒 pekne sa liec, fakt to nie je sranda, ked sa podceni aj ta najbanalnejsia choroba, aj Janko je trochu chory, ale to som aj rada na druhej strane, lebo sme aspon cely tyzden spolu 😉 ozi, este sa Ta chcemopytat, ten chirurg co je pri vasom dome, aky je, nevies? chcem k nemu ist na znamienka..

maruschka
autor
17. okt 2007

čaute baby,tak mám 5 min čas napísať do koníka.Konečne.Ako si tu žijete?Ja som bola v tej škole v sobotu a na budúcu sobotu nám už dali skúšky,takže sa učím a učím.Okrem toho je malá zo škôlky doma,lebo je chorá,takže je to toho až až.Dneska som zistila,že zimné overaly sú nám malé,takže ak máte nejaký typ na super obchod so super teplými zimnými overalmi,tak sem s tým.Doteraz sme kupovali v Dominike,ale asi vyskúšame aj TN.Problém je,že potrebujeme 80-86 veľkosť a nechcem malej kupovať overal,ktorý vyzerá ako vrece-taký máme po staršej,chceme jej kúpiť taký aj s opaskom cez pás,vatovaný.
Mreni,tak ide jeseň a je to tu,prechladnutie.A nechcela by si ísť k doktorovi,nech sa na teba pozrie,lebo akože prechladnuté vaječníky-nič moc,to je háklivá vec.
Adriana ahoj a vitaj medzi nami. 🙂 🙂
Inak monatko,podľa mňa najlepší chirurg je v Meste je dr.Samek.Bola som uňho so žlčníkom a je veľmi príjemný.Jeden deň som prišla a na druhý ma operovali.Odporučil mi Púchov a ihneď ma aj objednal.Keby som čakala na Trenčín,tak by ma operovali až za 2 mesiace,takže on je fakt šikovný.
Odporučila som ho aj mame aj tatovi a iným a všetci sú s ním spokojní.Ordinuje tam pri stanici v tej novej budove,kde je aj gynek.,neur.,atď.Objednávať sa tam nemusíš.

mrenka
17. okt 2007

moni,no neviem aky je,nebola som tam,ale pocula som,ze v poho,ja tiez idem na znamienko,ale do tn k ujovi pavlovicovi,asi next week...no a dnes ma vsetko prestalo boliet,zato nastupila uzasna "navsteva" - ta cervena 😢 😢

maruschka
autor
17. okt 2007

mrenka tak tie bolesti si mala asi z tej "návštevy" ako hovoríš.
Ja teraz pečiem jablkový koláč s tvarohovou penou.Decká som dneska napchala jabĺčkami a ešte som ich dala aj do koláča,tak dúfam,že tá včerajšia viróza bola iba nejaká jednorázovka.Takže vit.C majú až až.Dneska behajú ako srnky a nič im nie je,tak to teda nechápem,včera 38,7 a dneska pohoda lesná. 😎

monatko
17. okt 2007

maruschka, dr. samek je ten, o kom som pisala.. pojdem asi k nemu, pocula som tiez dobre referencie, takze vyskusam.. a co, ako ide skolicka? 😉 tie skusky mate akosi skoro 😕 drzim palceky..

mreni, myslim, ze budem mat taku rovnaku navstevu, ale kedze ide k tebe, mna by mala tym padom obist 😀 😀