Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
1. dec 2008

Tá čečina s tými slamenými ozdobami musí vyzerať veľmi pekne. My nemáme nič živé v byte 😒 Ale tak v rodinnom dome to všetko viac ukáže 😵
Erika podľa mňa sa vôbec nemusíš stresovať s rozprávaním. Hlavne, že Ti rozumie. Veď Viki je ešte naozaj malá - myslím vekovo. A už len to, koľko toho povie doteraz - tak určite rozprávať bude 😀
Kamarátka tu z netu má rovnako starú malú ako ja a keby tú počujete rozprávať!!!! To keď som si pozrela video - tak mi sánka klesla a tak som čumela. Ale také je to zlaté, keď taký drobček vie rozprávať 😀 😀 😀

janette4
2. dec 2008

Dobré ránko. my sme dnes už od siedmej hore.
My sme dnes mali úplne pokojnú noc, vlastne aj tú predošlú.dúfam,že už to takto ostane. dnes ideme do Mesta na sono nožičiek. 😉

rikarr
2. dec 2008

ahojte
my sme mali noc zase naprd 😒 už ma porazí s nej.

jani aj mne sa páči ked také malé nič kecá o 106.
kamoškiná malá hádže vo svojich dvoch rokoch slovo ako saxofon, xylofon a pod.
a dalšia kamoška má rovnako staré a kecá že tací -tlačí a podobne...

lienka55
2. dec 2008

Ahojte,
konecne sme doma,boli sme v poradni nase nove miery su 9000g a 81cm,/ta vaha nie je presna lebo sa trepal a reval ako pavian/. 😠 Brali nam aj krvicku a moc na predoperacne vysetrenie.Strasne plakal hodinu vkuse az mi potom v aute zaspal a len som ho preniesla do postele a este spi.Vcera som dokupila malemu este pyzamko a uz mi ostavaju len papucky a tie pojdem kupit vo stvrtok,lebo ideme este na jedno vysetrenie.A maleho budem mat uz vybaveneho.Neviete mi povedat co stoja v Meste pyzamka?Aj vo vypredaji aj v normalnom obchode?

erika nas maly hovori len mama,tata/aj to malo/,ako robi kravicka,vie povedat muuuuu,ked ukazuje a nieco chce tak hovori to to,ale nic viac.Ale zato rozumie vsetkemu co mu povies/az moc/,myslim si ze tie nase deti aj ked nevedia este poriadne rozpravat tak maju rozumu az az.Je to individualne. 😉

janette4 ako ste dopadli na nozickach,dufam ze ste uz bez druhej plienky aspon budes mat o robotu menej pri prebalovani. 😉

lenca13
2. dec 2008

Ahoj Lienka tak tie pyzamka v normalnom obchode tak okolo 250-350Sk teraz som kupovala krsnatku
za 290Sk a vo vypredaji neviem nemam vobec prehlad 😉

lenca13
2. dec 2008

Lienka inak maly je na tu vahu dost dlhy 🙂

lienka55
2. dec 2008

Lebo vcera som mu kupila v PN takom novom obchode/nieco medzi vypredajom a cinanom/ za 169sk a zdalo sa mi to na taky obchod vela,ale ako pises tak som dobre kupila.A je to dobry material.
Uz ste kupili tu umyvacku?

lenca13
2. dec 2008

Este nie ale mamu vybranu cakame uz len na peniaze 🙂 ale inak dik za radu nakoniec nas vyjde
15 000Sk ale ved ju nekupujem na rok 🙂

janette4
2. dec 2008

lenka, dopadli sme dobre, už nemusíme baliť.ja som ho vlastne nebalila do druhej plienky už vyše týždňa a chvalabohu mal to dobré.takže super.

lenca13
2. dec 2008

My sme dnes boli na kontrole na nefrologii a tiez sme dopadli dobre uz vobec nemusime chodit 😉

lienka55
2. dec 2008

janette4 my sme tiez byvali ,,viac bez plienky, ako s nou,,!!!Nemohli sme sa dockat kedy ju nebudeme musiet nosit.

lenca13 uz som zabudla na co ste tam chodili,aj my pojdeme teraz niekedy na kontrolu.

lenca13
2. dec 2008

Ked sa Timka narodila tak sa im volaco nezdalo ale ma to v poriadku chceli vediet ci jej moc odchadza tam kam ma my sme boli vlastne po roku na kontrole 😉

Lienka a na aku operaciu idete?

mirkaff
2. dec 2008

ahojte.tak dnes je to u nas pestre,dnes je maly ako vymeneny 😖 o pol druhej vstaval a asi hodinu bol kludny,a potom ako keby utal a plac,mrncanie,jedine co zaberalo bolo doslova natrasanie,nepomahala ani dudka...nic..a teraz zaspal,,takze som ho nestihla ani okupat,tak som zvedava aka bude noc 😖 zubok nemame ziadny,iba sa mi tak zazdalo ze ma na dasienku take ako nerezane,,,takze asi uz iduuuuu... 😀 potom budeme 😀 takto vyrehotany,,lienka55 tak ti idem napisat IP co som slubila.....uz pistiiiiiiiiiiii...

sticker
2. dec 2008

Ahojte. Ste sa pekne rozkecali 🙂
Lienka aj ja chcem kúpiť malým ešte pyžamká a knižky. U nás bol dnes Ježiško - konečne máme novú tv. Bože, to je taká zmena - mm musel samozrejme vybrať jeden z drahších, je to na splátky. Som nebola nadšená, ale tak sme mali taký veľmi malý, provizórny. Aj Jaje sme vysvetlili, že Ježiško to mal ťažké a tak maminke a tatinkovi priniesol už teraz darček, aby mal miesto na hračky pre deti 😅
Lienka Davidko je naozaj dlháň 😕 Naša Jul meria cca 83 😅 ale váhu má podstatne vyššiu 😀

lienka55
2. dec 2008

Maly mi zaspal na rukach pri telke 😀 tak som ho preniesla do postele.Pozeram ordinaciu a pojdem spat. 😔

Jani tak potom mi daj vediet kolko si dala za tie pyzamka,ok? 😉 Tak vam prajem krasne pozeranie a vela radosti z novej telky. 🙂 Dlhy sme az na tu vahu ale uz,dr. mi povedala ze on je jednoducho taky typ.Asi sa s tym budem musiet zmierit. ☹ A kolko vazi Julka?

jami3
2. dec 2008

leni, v piatok je u nás výpredaj - skús pyžko tam, ak ti to neponáhľa 😉

sticker
2. dec 2008

Julka váži 11 kg a včera mala 1 1/2. Jáj, taká je už veľká. Inak, Janka váži 16. Takže tri roky rozdiel a na váhe 5 kg medzi nimi 😀

sticker
3. dec 2008

Ahojte 🙂 Dnes to vyzerá na deň strávený doma 😒 Tak snáď niečo porobím. Idem povešať prádlo a pustím ešte jednu práčku, nech mám pokoj. A tiež by som mohla linku umyť.....no to sa ešte uvidí 😀.

lienka55
3. dec 2008

Dobre ranko,
cakam kamosku idem s nou do PN,chce ist kupit nejake darceky. 😉

sticker uz zacali natahovat farbu,huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak to pekne vazi Julka,hadam to raz dobehneme. 🙂

jami3 ahoj,uz som kupila v PN.Ides vo stvrtok aj s detmi?Ako sa mate,uz ste zdravi?

rikarr
3. dec 2008

čaute
viki váži 9kg a má nejakých 76-77 cm taká krpana 😀

dnes je hnusne dúfam,že zajtra nebude pršať lebo idem do mesta

sticker
3. dec 2008

Jéj, Lienka nejako si natiahla stránku 😀 😀 😀 U nás by mali tiež tento týždeň maľovať a do nedele skončiť. Jáj som zvedavá 🙂

miriamkac
3. dec 2008

caute...
Lienka ja kupujem pyzamka v podstate len vo vypredaji...tiez som tam poslala mamu a ta mi hovorila, ze su tam vypredane, nevedela zohnat. Inac naposledy som tam kupovala do 100 sk pyzamko raz som "vymakla" pre chlapcov, stali 89,- a su prane uz aj 20x, nestratili ani farbu a ani sa neroztiahli.....a uz som ich aj predat stihla... 😝

janette4
3. dec 2008

ahojte, my by sme chceli ísť poobede von, ale neviem,či sa vôbec dostaneme.Krpec je už od siedmej hore, a ak mi náhodou teraz aj zaspí,iurčite si pekne potiahne a potom sa už neoplatí ísť.uvidím,zatiaľ to na spánok nevyzerá, rehoce sa mi do ksichtu, som mu ohromne smiešna.

Erika, v akom programe upravuješ fotky na tie pohľadnice?ja som to skúšala v gimpe, ale to je ne mňa moc tvrdý oriešok. ☹

rikarr
3. dec 2008

janette v gimpe, pomaly sa učím na vlastných chybách

sticker
3. dec 2008

Erika, čo je to ten gimp? Je to niečo ako photoshop? 😅

miriamkac
3. dec 2008

Caute....ja mam dnes den "debil"---uz rano to zacalo zle ☹ ...chlapci mi zlomili okuliare 😢 , takze mam na Vianoce zarobene.... 😖 ...o tretej ideme k malej do skolky, budu mat Mikulasa, tak som zvedava....dufam, ze den "debil" poobede sa zmeni.....lebo potom no, neviem, co ma caka... 😖 🙄

lenca13
3. dec 2008

mirka to sa stava neboj poobede bude vsetko dobre 🙂 Inak do ktorej skolky chodi mala ta co je pri ceste ale hore pri ZS?

rikarr
3. dec 2008

hej je to niečo ako photoschop ale zadara aj ked možno trocha zložitejšie

lienka55
3. dec 2008

Prepacte,ale ja neviem ako som to urobila ze som tu stranku natiahla,bola som to ja?Uz som navarilôa trochu pospratovala a obedujem.

Jani dnes som omylom potykala Ficelovi,tak sme sa smiali 🙂 .

miriamkac tie okusky ti nezavidim,to je drahy spaaaaas. ☹ Aj kamoska co dnes bola u mna ide na toho Mikulasa,chodi jej tam syn.

erika tak aj Vikusa je taky drobec ako ten nas.Aspon ktosi. 😉

rikarr
3. dec 2008

hej hej je to krpana ale konečne už dočiahne na sedačku tak je šťastná že si nemusí nič pod nohy podkladať a pekne sa vyštverá hore 😉

aj moja segra bude na mikulášovi...dendo určite recituje o 106