Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
26. dec 2008

Ahojte tak my sme uz dva dni u nasich aspon nemusim nic robit 😀 zajtra pojdeme domov a v nedelu este svokrovi 😉 baby mali z darcekov radost ale este ich cakaju u svokra a krstnej 😉 tak budu mat este co vybalovat

lienka55
26. dec 2008

sticker,ozaj nakukla som este vcera na stromceky,boli teda su nadherne. 😅 Kde si zohnala narychlo ozdoby.Tak sa ti tam pomestili obidva. 😲

lenca ja ti tak zavidim ze si v Podoli,ja by som sa tam hned prestahovala,velmi mi chyba Podolie. ☹ 😢

janette4
26. dec 2008

Ahojte.My sme boli dnes ešte u mojich rodičov pre Ježiška.Matúško dostal chodítko, veľké ovládacie auto, to je skôr darček pre tatina, topánočky,knižôčku,osušku, dvd-rozprávky a kopu hračiek, od krstných dostal stoličku na papanie a veľkého plyšového soba a od druhej babky plienky z lidla,jedny menžestráky za 100,-(so mnou ich kupovala) a k tomu ponožky,ktoré dostala zadarmo. 😀

my sme dnes boli v Tescu na plienky, bolo tam detské oblečenie o 50%lacnejšie.Maťovi sme kúpili vestu a oteplenú bundičku na jar a na jeseň a troje tepláčiky.

Inak Matúško na Štedrý večer prvýkrát s nami papal spoločne pri stole.ale večera ho tak zmohla,že sme sa len rýchlo poforili, roztrhali všetky balíčky a išiel spinkať.Tak rýchlo mi už dávno nezaspal. 😀 a najviac ho zaujímal baliaci papier. 😀

sticker
27. dec 2008

Žanet - to je super, že malý normálne s vami pekne papkal 🙂 A plienky neboli v akcii, však? Už dlho neboli a zišli by sa 😒
Lienka k tým stromčekom. Ja si ešte stále neviem zvyknúť a vždy, keď idem okolo obyvky, tak ma až tak mykne 😅 😝 . A ozdoby mi požičala ozdoby, lebo ona si spravila úplne iný stromček. Ale nedala som všetky, lebo sa mi už nechcelo - skončili sme o polnoci. Tak na budúci rok nebudem pre istotu zdobiť stromček, ak by zase privliekol nejakú "obludu" 🙂 Naši mali aj svetlá, ale to som už naozaj nechcela, veď ten drobček svieti sám.
Ja dnes idem poobede von - bez detí! Ideme so spolužiačkou. Akurát neviem, či bude niečo otvorené, ale hádam hej. A normálne som mala výčitky svedomia, že idem bez detí 😅 😒 Ale veď ony to prežijú, akurát už vidím tú spúšť, čo tu bude 😒 😠

lenca13
27. dec 2008

Ahojte tak sa hlasim este od nasich ale poobede pojdeme uz domov pridu kmotrovci 😉

Lienka aj mne je u nasich dobre ale byvat by som tu nechcela ved ja som tu byvala len do 6 rokov 😉

janette4
27. dec 2008

Janka v akcii sú tesco fialové za 315,- do 6.1.

my sme sa práve vrátili z prechádzky.Malý krásne vyspinkaný a ja dobre vymrznutá 😀

janette4
27. dec 2008

😀 večer som sa dozvedela, že švagriná bude mať bábo. 😀 to bude mať svokra ťažké.na Vianoce rozdeliť 500,- pre tri vnúčatá. 😀 to sa nám neujdú už ani tie plienky za 200,- 😀 ☹

rikarr
27. dec 2008

ahojte žienky.....

čítala som ako ste viaanočili a ako sviatkujete 😀

mne vyšiel čas až teraz sem kuknúť nejak ma mužík zamestnáva -ked je doma nič nestíham ...narobí taký bordel 😒 ale dnes upratal kuchynu tak má plus u mňa 😵 a je doma do 7.1 tak si užijeme........

my sme vianočili v pohodke..... doobeda som malú a muža vyšmarila von lebo mi zavadzali a urobila som slivkovo-hríbovú omajdu na večeru už, viki iba zemiačkovú omáčku 😉 a šošovicový prívarok s vajkom na obed....potom som si urobila zem. šalát, spratala kuchynu, nachystala stolík, utrela prach a vyleštila obyvkový stôl....mala som hotovo-potom došiel muž, malá zaspala pri obede na stoličke-skoro jej hlava kvecla do taniera a muž si začal robiť kašu a rybu....ja som len popíjala kafe a kukala rozprávky 😀 ,potom sme sa vyštafírili,muž išiel svokrovcom pre betlehemské svetlo a išli sme papať, malá zošrotila celú oblátku , tanier omáčky a druhé nechcela ale náramne ju bavilo poťahovať oplátky zo stola a drviť ich 😠 (ešte že jedla s nami pri stole ale dobré časy sa končia...segra už potrebuje stoličku 😒 )
potom muž zacengal na zvonček a išli sme kuk darčeky...malú vôbec netrklo že pod stromčekom niečo pribudlo -zase ju zaujali gule ako ráno ked stromček zbadala 😀 , no ale potom sme jej načali balíček a čosi potrhala a zaujali ju hrnce a pony a potom klavirik 😀 tak hlasno hrá, neviem kde to svokra kúpila ale nedá sa dať tichšie.......
no a malá dostala: ponyho, klavírik, hrnce, zaásteru,anglickú knižku,taburetku, rifle,príbor,bábatko v taške-to od nás a svokry, od našich dostala sánky,stan, kolísku,mačku plyšovú a od segry, šušťačku, knižku môj macík a ešte dve malé knižky s macíkovským batohom a termoponochle, kozmetiku a od babky vláčik kt, už zničila, batoh další a pyžamo...pravdu povediac mám strach že sa jej posteľ nezmestí do izby 😖 😖 😖 😖 😅
ja som dostala od muža parný vysávač, kozmetiku a bižutériu -taký set na krk, ruku a uši 😀 -to ma prekvapilo milo 😀 a spoločne sme dostali hodiny čo som kúpila, štamprlíky na stopke, damaškové obliečky, potom som od našich dostala pyžamo, papuče, trigovicu(segra to isté 😀 😀 😀 vždy nám mama to isté kúpi) muž dostal odomna kabelu na hokej atepláčky pekné 😉 a od našich triko a kvetináč na bylinky, od babky sme dostali asi všetci utierky a džbány na víno plus flaštička nejaká....takže poslúchali sme....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

čo ste podostávali vy????????pochválte sa ked už som sa ja vychválila 😀 😀 😀 😀

lienka55
27. dec 2008

Ahojte,
my sme dnes boli na tom vylete v Rakusku,boli tam az 70ˇ% zlavy.MM si nekupil ako vzdy nic a ja som si kupila tricka s kratkym rukavom aspon budem mat zasobu na leto.Som strasne utahana idem spat.

rikarr
28. dec 2008

jani kukala som foto...krásne stromčky a aj darčeky..a baby boli mňam....

aj ja som čosi fúkla do albumu tak pozerajte

sticker
28. dec 2008

Ahojte. 🙂 My sme boli dnes na chvíľu vymrznúť von - bŕŕŕ 😝 .
Erika to u vás je toľko snehu, alebo kde ste to boli? 😕 😕 😕 Aj ja si prosím sneh, prosííííím! Som dala do albumu fotku, kde Jaja zbiera posledné zvyšku snehu a "guľuje" nás 😅 😀 😀 😀 Nikde nič, ale ona nás guľovala 😀
A malá mala perfektné tie dva copíky 😵 😵 😵 😵 Ja som síce Julke robila dva, ale nebolo jej ich tak pekne vidieť 🙂 Skúsim sa pohrať.
No v poslednej dobe je hrozne nervózna - v kuse piští. No má vonku horný očák a tak čakám na ďalšie tri, ach jo 😒

lienka55
29. dec 2008

AHOJTE... 🙂 vcera som dohanala co som v sobotu neurobila a poobede sme mali navstevu.Po sto rokoch k nam niekto konecne prisiel. 😅 No a dnes som u mamy lebo mm je v robote a co budem robit sama doma.Tu mi je aspon veselsie. 😅 Zajtra by sme mali mat oslavu, Dado ma meniny, ale ani sama neviem ci niekto vobec pride,lebo mi este nikto nedal vediet.Ako a kde budete travit silvestra?

Jani nova fotecka 😲 😅 .

sticker
29. dec 2008

Ahoj Leni 🙂 Dala som nejakú zimnú - takú inkognito 😀 😀 😀 .
My budeme normálne doma. Julka pôjde pekne spinkať a Jaja bude s nami hore. Kúpila som jej detské šampanské, tak budeme popíjať 😀 Ale chcem dať Julku trochu neskôr spať, aby sme ráno vládali k nem vstať 🙂
Potom si s Jajou pozrieme ohňostroj a je to 🙂 Ja sa normálne teším na "papučového silvestra" 😅 Nič nerobiť, len sedieť a napchávať sa a čumieť do telky 🙂

lienka55
29. dec 2008

Nas vcera znami volali k nim ,ale tiez sa mi tam s Davidom nechce ist.Kvoli spanku,potom ho zase preberat a utekat s nim domov,to nie,aj ked rada by som trosku vypadla niekde von.

mirkaff
29. dec 2008

ahojte.pekne zdravim.no my sme boli vyse hodiny vonku a maly este spinka v kociku,tak som ho odstavila v kuchyni a ja kuuuk sem.MM je v robote,Martinka prazdninuje u nasich.aj u nas bude papucovy silvester,akurat co ma stve ze mame len jeden televizor a MM mi bude furt prepinat,lebo on len kadejake strielacky a ja mam radsej niake zabavne programy.....ja myslim ze aj tak o jedenastej zalomim a bude.a potom ako kazdy rok budem nadavat na tych co pustaju piratov,,a to sa MM dusoval za kupi malemu velke sluchadla kvoli tomu 😒

sticker
29. dec 2008

Mirka ja sa tiež obávam toho, že zaspím tesne pred polnocou 😅 . A neboj, Ondrejko bude možno normálne spať 🙂 Julka minulý rok spala, ani sa nepohla. Mala síce o mesiac menej ako má teraz tvoj malý. A staršia prvé dva roky tiež spala, ani nevedela. Minulý rok normálne vydržala byť hore a my s mm sme zaspávali 😀

janette4
29. dec 2008

my sme dnes tiež boli na prechádzke, riadne som vymrzla, lebo mladý pán zaspal,keď som už chcela ísť domov, tak som si dala ešte jedno kolečko. ☹ inak sa máem fajn.
My budeme mať tiež papučovú kultúru.Švagriná nás volala do jedného baru,idú tam s nejakou partiou.Ale mne sa nechce.Mam mi hovorila,že však mi malého povaruje, ale mne takéto veci už nechýbajú, ja som sa vybláznila na diskotékach a zábavách až dosť.a teraz som rada,že môžem byť doma a mať veget.Tiež sa obávam ohňostroja, ale keď sme boli v Meste na Mikuláša, ohňostroj mu nevadil. Spal jak zarezaný.Tak snáď to prežijeme aj teraz bez ujmy.

Asi pôjdem zalomiť, akási som ospalá.

sticker
30. dec 2008

Lienka malému oslávencovi prajem všetúčko len to najlepšie a hlavne veľa, veľa zdravia, pohody a stále úsmev na tvári 😵

mirkaff
30. dec 2008

ahojte.aj dnes sa nam crta mrznuci den,,ale chyba mi sneh ako malemu decku,teda ved ten moj ani nevie co sneh je a Martinke ta ked sa domahala na sneh som povedala ze ved ho uvidi v telke.my sme vcera pozerali dobreho vojaka svejka,konecne som sa dobre zasmiala 😀 Janette aj my sme mali tiez ponuky ist sa bavit ale no aka to je zabava ked myslis na deti ci je vsetko v poriadku.akurat si spominam ze mi so segrou ked sme chodili na zabavy a dosli sme rano tak nas vzdy mama privitala "ach boze dievcence sak celu noc nespim ci sa vam cosi nestalo" a my sme sa tomu rehotavali ze preco by nemala spat.no a uz mam dojem ze pomaly mam aj ja to stadium 🙂 🙂 🙂 MM je uz doma tak teraz budeme spolu bacovat az do pondelka,,supeeeeeeeeerrrr.....idem nieco uvarit,a slubila som kamoske ze dnes dojdem pozriet jej vianocnu vyzdobu....tak maleho nalozim,,on ma totizto uz veeelmi aktivnu frajerku.....teda ona vzdy ked ho zbada tak ho stiska a bozkava..........laska 😀

lienka55
30. dec 2008

Ahojte babenky,
tak ja vas nepotesim,jedna katasrofa za druhou. ☹ Maly mi v noci zacal vracat a pokracuje to.Neviete nahodou ci je nejaka brusna viroza?Ak to bude takto pokracovat a nic neda do seba[co uz trva dlho] tak s nim budeme musiet ist na pohotovost.Pekne meniny ma chudatko moje. ☹ 😠 😢 Aj zaspal o 10.45h od unavy.

Jani dakujeme za blahozelenie. 🙂

lenca13
30. dec 2008

Lienka aspon neviem ze by bola dajaka viroza?a nezjedol volaco?

Inak Davidkovi vsetko najlepsie k meninamhlavne vela zdravia 😉

sticker
30. dec 2008

Lienka určite k doktorovi ☹ . Nemáš doma aspoň smectu alebo Hylak kvapky? Chuťovo humus, ale hylak zaberá - odskúšané na Janke.
Tiež ma napadlo, či niečo nezjedol.....ale keď on Ti toho celkovo moc nezje ☹
Naozaj nemôžeš mať aspoň týždeň v kuse bez rôznych chorôb 😔

lienka55
30. dec 2008

vecer som ho nakojila,potom o pol noci som mu dala UM a neskor trosku caju,a o 02.30h zacal vracat,najprv som si myslela ze je to lebo sa moc najedol ale vracal odvtedy viackrat,tak to asi tym nebude.Uvidim ci este bude vracat. ☹

lenca dakujeme ,len keby toho zdravia bolo ozaj viac.

janette4
30. dec 2008

lenka, ja by som asi išla radšej na tú pohotovosť, keď mávate stále nejaké problémy, jeden nikdy nevie.Dúfam,že bude čoskoro v poriadku, chúďa malé a k meninkám tiež prajeme veľa zdravíčka a s Matúškom posielame velikáánsku pusku.Tak sa skoro uzdravte.
možno aj je niečo vo vzduchu, kamarátka bola pred štedrým dňom na pohotovosti s malou a bola vraj plná čakáreň.

lienka55
30. dec 2008

volala som dr. bola si dnes robit v ambulancii papiere a mala aj pacientov.Je nejaka viroza trva 5 az 6hod. vracia sa a hnacky su.Takze ma upokojila ze by to malo prejst.Zatial od rana nevracal tak dufam ze to uz preslo,a hovorila ze by sme to mali mat vsetci,hadam to nechyti aj mna aj mm.
Maly mi spal od 10.45 do 12.30h a teraz zaspal zase o 14.00h.Asi je z toho slaby,bol cely den len na mne zaveseny.Dnes mu pridu vynsovat svokrovci a zajtra nasi,aj by som bola radsej keby neprisiel nikto ked je takyto.

janette,dakujeme. 🙂

lenca13
30. dec 2008

Lienka tak snad uz mu bude lepsie a neboj snad vas to nechyti

sticker
30. dec 2008

Lienka a kde ste to chytili? Boli ste niekde medzi ľuďmi? Či je to asi jedno ....aj keď som myslela, že keď mrzne tak sa takéto pliaga vyhýbajú ľuďom 😒 ☹

mirkaff
30. dec 2008

lienka 55 aj sestrina mala ma tiez brusnu chripku,lenze ona mala vracanie,aj hnacky aj teplotu 😢 to najhorsie jej trvalo tri dni,potom potroske ustupovalo,aj jej potom pre istotu robili vyteri,vysleedky mala v poriadku a tiez to doktorka zhodnotila ako virozu,ze jednoducho to ide vzduchom....jej to zacalo dva dni pred stedrym dnom,tak tiez to bolo ze bola zavesena na Katke,a to ma uz 4roky....nas maly dnes pre zmenu odmieta jest,neviem ci cosi nanho nejde,mlieka mi ledva zjedol 90ml co inokedy aj 170 potiahne...ale inak dzavoce,rehoce sa.v pohode az nato jedenie,dokonca pluval aj polievku co sa inokedy nestava.dnes som robila ruske rezy..tak som zvedava ci sa budu lubit a hlavne ci budu chutit 😀 A AJ MI PRAJEME davidkovi 🙂 VELA STASTICKA,ZDRAVICKA, USMEVU NA TVARICKE,A SPOKOJNOSTI PRI OCKOVI A PRI MAMICKE 🙂 🙂 🙂

sticker
31. dec 2008

Leni ako ja Davidkovi? Hádam už lepšie a dúfam, že vás s tm to nechytilo 😕

lienka55
31. dec 2008

Ahojte,
my mame za sebou narocny den 😝 ,od rana David stale vracal,prehanalo ho a zdal sa mi ospaly,malatny no hrozny.Nedalo mi to,bala som sa ho takeho nechat tak s s mm utekali na pohotovst.Sluzbu mal dr.Prubsky,vobec sa mu maly nepacil,priznal ze je dost chudy.Poslal nas do nemocnice do TN.V Trencine bol taky mlady dr.,hrozne zlaty a mily.Vraj je maly v poriadku,mozu to byt aj tie zubky ked ich ma vsetky naliate,viroza do toho.No nic vraj vazne.Ak sa to nezlepsi tak mame prist na spat.Tak by sme novy rok oslalvovali v nemocnici a nas tato sam doma. ☹ 😢
Oslavte Novy rok v pohode,pokoji a v zdravi!!! 😉