• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

19. februára 2016 
sme tu.
9. jan 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budes mi posielat meil???jani :slight_smile:
9. jan 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TEraz som ti poslala ip s návodom na úpravu fotky :slight_smile:
9. jan 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, aj mne by si mohla. ja som to skúšala v gimpe a zničila som si fotku.Ďakujeeem.
9. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skúsim Ti skopčiť, čo som poslala Mirke :slight_smile: Neviem, či vám to pomôže, ale tak skúsim :slight_smile:
9. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DDDDD jani ja chapem ale radsej to dam precitat MM,,ja som totalny blbec,,,pre istotu :astonished:
9. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no MM skonstatoval ze mi nemame taky program a potlapkal ma po pleci ze zajtra sa nato kukneme...... :unamused: som odstavena...idem si dat sprchu a letim hajat,navecer som mala zvysenu teplotu..... :confounded:
9. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to uzatvaram a este aj otvaram.maly zaspal,Martinka je vedla u babky,a MM isel do Piestan,na nakup a aj kupit bodynka malemu...som zvedava co donesie.....a konecne mame operadlo na sanky ,tak dnes sa ideme prvykrat s drobcom sankovat......po tej nasej rovnej dedine :confounded:
10. jan 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile: Ja konečne sedím. Som musela neplánovane ísť do mesta :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vôbec sa mi nechcelo, ale tak musela som.
Julka už spí, ale kašle zo spánku a navyše aj Janka kýcha.....no nezabavím sa :unamused:
Mirka nič iné som nenašla :frowning2:
10. jan 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milá janette, som z dediny,nie z turej, dedina sa volá hrádok...vraví ti to niečo? a ďakujem za privítanie.
10. jan 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby a nové maminky.....

mirka večer hodím návvod....

my dnes obaja makáme a upratujeme a večer sa pojdeme kúpať.....a saunovať :wink:
10. jan 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirkaff, preco si nechces nechat poradit?......to poznas to prislovie, ze komu niet rady, tomu niet pomoci?

Erika v com robis fotky?
10. jan 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka nejako som nepochopila ten tvoj posledný príspevok :sweat_smile: To si akože myslela, že si nedá poradiť s tými fotkami?
Lebo ja som je poslala návod, len to nemajú doma :sweat_smile:
Ale hlavne, že Mirka bude vedieť o čom je reč :grinning: :grinning:
10. jan 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ip
10. jan 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,vikendujete?
Ja som dnes zaniesla maleho k mame ako kazdu sobotu,a potom sme boli s mm v PN.Bola som si poskusat saty,ale ja som narocna a preberava ,vo vela veciach som sa necitila dobre, takze sme nic nekupili. :frowning2: Ale v jednom butiku sa mi pacila sukna so sackom zo satenu, fialovej farby ,vraj je teraz ,,in,,na plesoch a rozhodujem sa ci si to kupit, alebo si ist pozicat tie saty? :confused:
Este som upratovala,prala,vydrhla bugynu,okupala sa a trosku ,,konikujem,,luskam pistacie. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A pojdem si pre maleho,uz mi chyba. :frowning2:

Jani aka super fotecka,si tam pekna!!!! :sweat_smile:
10. jan 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak zabudla som ,mame pridane nejake nove fotecky. :wink:

erika kde sa chodite kupat?
10. jan 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fíha Lienka - ty si inak akčná :sweat_smile: Ja som sa práve vrátila od Lenky - mňam, taký dobrý koláčik jej manžel upiekol. Aj celý by som ho "zožrala" :astonished:
10. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriamkac ja som vsetko co si mi pisala pochopila,proste asi tu nemame program na upravu fotiek a ak mame musim k tomu dohnat MM......a cital IP od Janky a povedal ze naemame ,ze svagor nam tam nieco nato nainstaluje :slight_smile: takze to "komu niet rady,tomu niet pomoci" nieje v tomto pripade namieste..
10. jan 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemate ani MS picture manager?...je to sucastou officu...
10. jan 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. konečne som sa sem dostala.doobeda som varila, mm bol v Senici kúpiť nejaké rybičky do akvarka a poobede sme boli na návšteve u kamošky v Piešťanoch.dobre sme si pokecali, stiahli fľašu vína, len malý bol dosť mrzutý,nemohol tam spať, cudzie prostredie...nakoniec sme ho ukolísali v autosedačke a tam si trochu zdriemol.

asi budeme musieť ísť v týždni k dr. strašne mu slzí očko a vyteká mu také hnisavé.od kedy sa narodil už to má asi 4tý krát.

Lusinda, ja som nemyslela, či si neni z Turej, ale že ja považujem aj St.T.za dedinu.Hrádok poznám,mám tam rodinu, teda skôr moji rodičia.ale býva tam bývalá kolegyňa, Karin,ale priezvisko si už nepamätám.mladá kočka, má také polodlhé vlasy a farbí si ich na takú tmavšiu červenú.
10. jan 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani aj som dnes robila kiwi kolac,zobrala som aj mame na kostovku ked som si isla pre maleho a pridem k nej ze ona ho robila tiez.Tak ona nachystala mne a ja jej. :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miriamkac tak klikla som na fotku,potom otevrit v programu a tam my vyhodilo asi 6programov a dajme tomu ze ten co som si zapametala je infra wiew a je tam aj ten pictures..tak my vysvetli ten pictures......som tu,,maly spi tak mam cas
10. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri, si tam?? môžme písnuť ohladne zmenšenia foto :wink:

A sirény sú každý druhý piatok v mesiaci o 12-ej. Od marca vám to nahlásim skôr, ako pôjdem vyhlasovať do rozhlasu :grinning:
10. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.no mna to vecer totalne zmohlo......jami3 ja som nevedela ze TM sa tak angazuje v kolkoch,ze je najlepsim fanusikom niet pochyb,vcera sme tam so Stanku nakukli a bol podareny.......takze ides presne do prace?spominala si ze mozno pojdes skor... :slight_smile:
11. jan 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

chodíme sa kúpať do brodu .....

začína ma pobolievať hrdlo :angry: :angry: :angry: :angry:

no fotky...ja upravujem microsoft ofice picture manager :grinning: , hore na lište je napísané upraviť , to stlačím a na pravo sa mi objaví (farba, jas.....na spodu je veľkosť) stlačíš a objaví sa ti tam také biele okienka....do nich vpíšeš napr. 600x600 a dáš uložiť....hotovo
11. jan 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile: Júj Erika tieto víkendové aktivity ti v dobrom závidím :sweat_smile: Hlavne to plávanie :slight_smile: Viki musí byť v siedmom nebi :slight_smile: :wink:
A na hrdlo si rýchlo niečo daj, možno z toho nič nebude, keď je to ešte len na začiatku :wink:
Utekám mäso postaviť, aby sme nepomreli od hladu :sweat_smile: :grinning:
11. jan 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,
tak ja som vystrojila mm s malym k svokrovcom,tak mam klud na varenie a chvilku pre seba.Taka som nevyspata,poobede si pojdem s malym lahnut.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janette, áno, volá sa Karina kadlecová,asi myslíš tú,však?a kde ste spolu pracovali?lebo kaja pracuje v trw, bývalí deas v novom meste. aj ja som tam robila. ˇa akú rodinu tu máte?koho?
11. jan 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som si septolete....dúfam,že zaberie aj čajíky pijem.......

aj ja mám tieto naše aktivity rada...viki tam rada chodí, je tam teplá voda a naučila som ju skákať do bazéna tak sa blší.....

dnes sa zase ideme sánkovať....cezar bude ťahať sane a my si budeme popri vykračovať.... :grinning:
11. jan 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ...
Vcera ma MM odstavil od PC... :frowning2: ...cely den krici ako mu je zle a vecer, ked si chcem sem konecne sadnut, tak mi "obsadne" on a do polnoci sa hrajka.... :angry: ....Inac nakopem ho dnes do r..i... :grinning: ...Ale mam z neho hlavu v smutku uz stvrty den je na ATB a napriek tomu ma rano 38 teplotu... :confounded: . Dnes som mu kazala lezat cely den...a vecer ho sem nepustiiiim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirkaff, este mam pre teba jedno riesenie: ...zober USB-kluc, nakopci fotky...a navstiv nejaku "konikarku" u vas v dedine :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....spojis prijemne s uzitocnym... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak ja ti napisem v skratke v Irfanview: hore na hlavnej liste das "obrazek"....potom "zmenit velkost a rozlisenie" objavi sa ti okno s velkostami a "zaskrtnute" je to, v akej je velkosti....zaskrtnes najmensiu ponukanu moznost, das ulozit...a je to.
11. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok