Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
9. jan 2009

sme tu.

mirkaff
9. jan 2009

budes mi posielat meil???jani 🙂

sticker
9. jan 2009

TEraz som ti poslala ip s návodom na úpravu fotky 🙂

janette4
9. jan 2009

janka, aj mne by si mohla. ja som to skúšala v gimpe a zničila som si fotku.Ďakujeeem.

sticker
9. jan 2009

Skúsim Ti skopčiť, čo som poslala Mirke 🙂 Neviem, či vám to pomôže, ale tak skúsim 🙂

mirkaff
9. jan 2009

DDDDD jani ja chapem ale radsej to dam precitat MM,,ja som totalny blbec,,,pre istotu 😲

mirkaff
9. jan 2009

no MM skonstatoval ze mi nemame taky program a potlapkal ma po pleci ze zajtra sa nato kukneme...... 😒 som odstavena...idem si dat sprchu a letim hajat,navecer som mala zvysenu teplotu..... 😖

mirkaff
10. jan 2009

ja to uzatvaram a este aj otvaram.maly zaspal,Martinka je vedla u babky,a MM isel do Piestan,na nakup a aj kupit bodynka malemu...som zvedava co donesie.....a konecne mame operadlo na sanky ,tak dnes sa ideme prvykrat s drobcom sankovat......po tej nasej rovnej dedine 😖

sticker
10. jan 2009

Ahojky 🙂 Ja konečne sedím. Som musela neplánovane ísť do mesta 😠 😝 Vôbec sa mi nechcelo, ale tak musela som.
Julka už spí, ale kašle zo spánku a navyše aj Janka kýcha.....no nezabavím sa 😒
Mirka nič iné som nenašla ☹

lusinda2000
10. jan 2009

milá janette, som z dediny,nie z turej, dedina sa volá hrádok...vraví ti to niečo? a ďakujem za privítanie.

rikarr
10. jan 2009

čaute baby a nové maminky.....

mirka večer hodím návvod....

my dnes obaja makáme a upratujeme a večer sa pojdeme kúpať.....a saunovať 😉

miriamkac
10. jan 2009

mirkaff, preco si nechces nechat poradit?......to poznas to prislovie, ze komu niet rady, tomu niet pomoci?

Erika v com robis fotky?

sticker
10. jan 2009

Mirka nejako som nepochopila ten tvoj posledný príspevok 😅 To si akože myslela, že si nedá poradiť s tými fotkami?
Lebo ja som je poslala návod, len to nemajú doma 😅
Ale hlavne, že Mirka bude vedieť o čom je reč 😀 😀

miriamkac
10. jan 2009

jani ip

lienka55
10. jan 2009

Ahojte 🙂 ,vikendujete?
Ja som dnes zaniesla maleho k mame ako kazdu sobotu,a potom sme boli s mm v PN.Bola som si poskusat saty,ale ja som narocna a preberava ,vo vela veciach som sa necitila dobre, takze sme nic nekupili. ☹ Ale v jednom butiku sa mi pacila sukna so sackom zo satenu, fialovej farby ,vraj je teraz ,,in,,na plesoch a rozhodujem sa ci si to kupit, alebo si ist pozicat tie saty? 😕
Este som upratovala,prala,vydrhla bugynu,okupala sa a trosku ,,konikujem,,luskam pistacie. 😝 😀 A pojdem si pre maleho,uz mi chyba. ☹

Jani aka super fotecka,si tam pekna!!!! 😅

lienka55
10. jan 2009

Inak zabudla som ,mame pridane nejake nove fotecky. 😉

erika kde sa chodite kupat?

sticker
10. jan 2009

Fíha Lienka - ty si inak akčná 😅 Ja som sa práve vrátila od Lenky - mňam, taký dobrý koláčik jej manžel upiekol. Aj celý by som ho "zožrala" 😲

mirkaff
10. jan 2009

Miriamkac ja som vsetko co si mi pisala pochopila,proste asi tu nemame program na upravu fotiek a ak mame musim k tomu dohnat MM......a cital IP od Janky a povedal ze naemame ,ze svagor nam tam nieco nato nainstaluje 🙂 takze to "komu niet rady,tomu niet pomoci" nieje v tomto pripade namieste..

miriamkac
10. jan 2009

nemate ani MS picture manager?...je to sucastou officu...

janette4
10. jan 2009

ahojte. konečne som sa sem dostala.doobeda som varila, mm bol v Senici kúpiť nejaké rybičky do akvarka a poobede sme boli na návšteve u kamošky v Piešťanoch.dobre sme si pokecali, stiahli fľašu vína, len malý bol dosť mrzutý,nemohol tam spať, cudzie prostredie...nakoniec sme ho ukolísali v autosedačke a tam si trochu zdriemol.

asi budeme musieť ísť v týždni k dr. strašne mu slzí očko a vyteká mu také hnisavé.od kedy sa narodil už to má asi 4tý krát.

Lusinda, ja som nemyslela, či si neni z Turej, ale že ja považujem aj St.T.za dedinu.Hrádok poznám,mám tam rodinu, teda skôr moji rodičia.ale býva tam bývalá kolegyňa, Karin,ale priezvisko si už nepamätám.mladá kočka, má také polodlhé vlasy a farbí si ich na takú tmavšiu červenú.

lienka55
10. jan 2009

Jani aj som dnes robila kiwi kolac,zobrala som aj mame na kostovku ked som si isla pre maleho a pridem k nej ze ona ho robila tiez.Tak ona nachystala mne a ja jej. 😀 😀 😀

mirkaff
10. jan 2009

Miriamkac tak klikla som na fotku,potom otevrit v programu a tam my vyhodilo asi 6programov a dajme tomu ze ten co som si zapametala je infra wiew a je tam aj ten pictures..tak my vysvetli ten pictures......som tu,,maly spi tak mam cas

jami3
10. jan 2009

Miri, si tam?? môžme písnuť ohladne zmenšenia foto 😉

A sirény sú každý druhý piatok v mesiaci o 12-ej. Od marca vám to nahlásim skôr, ako pôjdem vyhlasovať do rozhlasu 😀

mirkaff
11. jan 2009

dobre ranko.no mna to vecer totalne zmohlo......jami3 ja som nevedela ze TM sa tak angazuje v kolkoch,ze je najlepsim fanusikom niet pochyb,vcera sme tam so Stanku nakukli a bol podareny.......takze ides presne do prace?spominala si ze mozno pojdes skor... 🙂

rikarr
11. jan 2009

ahojte

chodíme sa kúpať do brodu .....

začína ma pobolievať hrdlo 😠 😠 😠 😠

no fotky...ja upravujem microsoft ofice picture manager 😀 , hore na lište je napísané upraviť , to stlačím a na pravo sa mi objaví (farba, jas.....na spodu je veľkosť) stlačíš a objaví sa ti tam také biele okienka....do nich vpíšeš napr. 600x600 a dáš uložiť....hotovo

sticker
11. jan 2009

Ahojky 🙂 Júj Erika tieto víkendové aktivity ti v dobrom závidím 😅 Hlavne to plávanie 🙂 Viki musí byť v siedmom nebi 🙂 😉
A na hrdlo si rýchlo niečo daj, možno z toho nič nebude, keď je to ešte len na začiatku 😉
Utekám mäso postaviť, aby sme nepomreli od hladu 😅 😀

lienka55
11. jan 2009

Ahojte 🙂 ,
tak ja som vystrojila mm s malym k svokrovcom,tak mam klud na varenie a chvilku pre seba.Taka som nevyspata,poobede si pojdem s malym lahnut.
😝

lusinda2000
11. jan 2009

ahoj janette, áno, volá sa Karina kadlecová,asi myslíš tú,však?a kde ste spolu pracovali?lebo kaja pracuje v trw, bývalí deas v novom meste. aj ja som tam robila. ˇa akú rodinu tu máte?koho?

rikarr
11. jan 2009

dala som si septolete....dúfam,že zaberie aj čajíky pijem.......

aj ja mám tieto naše aktivity rada...viki tam rada chodí, je tam teplá voda a naučila som ju skákať do bazéna tak sa blší.....

dnes sa zase ideme sánkovať....cezar bude ťahať sane a my si budeme popri vykračovať.... 😀

miriamkac
11. jan 2009

caute ...
Vcera ma MM odstavil od PC... ☹ ...cely den krici ako mu je zle a vecer, ked si chcem sem konecne sadnut, tak mi "obsadne" on a do polnoci sa hrajka.... 😠 ....Inac nakopem ho dnes do r..i... 😀 ...Ale mam z neho hlavu v smutku uz stvrty den je na ATB a napriek tomu ma rano 38 teplotu... 😖 . Dnes som mu kazala lezat cely den...a vecer ho sem nepustiiiim... 😝

Mirkaff, este mam pre teba jedno riesenie: ...zober USB-kluc, nakopci fotky...a navstiv nejaku "konikarku" u vas v dedine 😀 😝 ....spojis prijemne s uzitocnym... 😝
Tak ja ti napisem v skratke v Irfanview: hore na hlavnej liste das "obrazek"....potom "zmenit velkost a rozlisenie" objavi sa ti okno s velkostami a "zaskrtnute" je to, v akej je velkosti....zaskrtnes najmensiu ponukanu moznost, das ulozit...a je to.