Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
15. jan 2009

Sa sánkovali na dvore. Zajtra musím ísť aj s Julkou ráno, tak premýšľam, že tam nechám jedny sánky, aby mali viac.Máme jedny také skladacie, malé, tak to by im hádam stačilo 😅
Teda ak ten sneh do zajtra vydrží 😠

mirkaff
15. jan 2009

ahoj Matka.tak co ste dnes robenkali??a ake tam mate pocasicko??

szitnanska
15. jan 2009

Čau cica si tam

szitnanska
15. jan 2009

Ahoj Mirka, už som tu...čo porábate?

janette4
15. jan 2009

ahojte,tuším sa nám tu rozrastá klub .

my sme dnes boli na návšteve pozrieť nádejnú nevestu. 😀 Pred 3týžfňami sa do vedľajšej bytovky nasťahovali taký mladý ako my a majú o dva týždne staršiu dcérku, tak sme boli kolaudovať, s maminou sme sa už spoznali,tak sme išli ešte spoznať drobcov 😀 Malý je od 13,30 hore a už tam bol hrozne unavený a aj hladný,tak sme išli domov.ani som ho nekúpala,len prezliekla do pyžamka,lebo mi zaspával už na kolenách,nakŕmila a uložila.mladý pán chytil druhý dych a teraz sa jaší,

mirkaff
15. jan 2009

cau cica mica uz som tu,,len som pozerala dopodrobna tie DM kupony a musim ti napisat IP,co je tuto posta.alebo meil.no hej je to moja kamoska z dediny a nahovorila som ju ze uz by sa tu mohla zaregistrovat aj ona...ved je tu vcelku dobry pokec.ale snad sa nam ta cica mica predstavi...ono to tu tak chodi...tak nam cica nieco o sebe napis.teda nie mne ale kockam 😀 😀 😀

mirkaff
15. jan 2009

stanka a cakame na album 😀

lenca13
15. jan 2009

ahojte vitam novu clenku 😉 ja si ta pamatam z porodnice 😉

mirkaff
15. jan 2009

ty si bola so Stanku na porodnici????

lenca13
15. jan 2009

jej mala je tusim 4.6.aspon sa mi zda a viem ze jej mala bola velmi krasne babatko mi sme ju boli pozriet len na izbe a hlavne si ju preto pamatam ze dala malej meno Radka 🙂

mirkaff
15. jan 2009

nahodicka.prave som vravela Ondrejovi ze sas tu spoznavaju ,ci stretavaju holky ktore boli spolu na porodnici .aj ja som tu nasla babenku co sme spolu boli na vzdycharni,,chudatko dosla skor a porodila az po mne....a ten tazky porod co mala..

sticker
15. jan 2009

No keď ju pozná Lenka, tak musím aj ja 😀 😀 😀 Keďže som ležala s Lenkou na izbe 😀

lienka55
15. jan 2009

Caute,
my sme dnes zaspali o 20.15h co u nas nebyva,taka som stastna konecne mam cas pre seba. 😅

Stanka vitaj medzi nami,a ja rozmyslam ze kto je to szitnanska? 😉 A vy mestanky poznate sa s martinano?

martinano
15. jan 2009

lienka poniektore poznaju a teba poznam s videnie,ale uz nejaky cas v meste nie som
cau mirka nestihla som pisat akysi blby den dnes a zas sa nam strasbe ochladilo boli sme na peso vonku, brrr

lienka55
15. jan 2009

martinano a odkial ma poznas?Hod nejake foto nech viem ako vyzeras,a kde teraz byvas?

martinano
15. jan 2009

ESTE SOM SA K FOTO NEDOSTALA,AEL IDEM TO SKUSIT, NEVIEM POZERALA SOM ALBUM, ASI Z MESTA. 🙂 , NIKDY SOM SA K FOTO NEDOSTALA TO JE STRASNE, SOM STRASAAAAASNE DALEKO A VSETKO VYBAVUJEM CEZ pc tak vzdy ma nieco vyrusi, kym vyberiem nejalu fotku.som hrozna, dnes sa pokusim.

sticker
15. jan 2009

Lienk ja Maťu poznám a je to kočka 🙂 😉 Nehovoriac o malom 😵

lienka55
15. jan 2009

Strasne ma zaujima ako vyzera ked ona pozna mna.Ja si zase strasne pamatam tvare nie mena,no ked ona pozna mna tak asi aj ja ju budem poznat. 😉 😉
A kde straaaaaaaaasne daleko si?

martinano
15. jan 2009

v norsku ☹

martinano
15. jan 2009

janke som bola pri prvom porode, ze? 🙂 to bolo co?

martinano
15. jan 2009

hura konecne som dala foto,zle album mi potrva 😉

miriamkac
15. jan 2009

Tak caute.....som tu len na skok, ale vsetko sledujem... 😀
Vitam tu nove dievcata a tym menej "novym" drzim palce, aby zvladli albumy... 😝 😝 😝

martinao, ked tak mas taku dobru pamat, mna si nepamatas?....urcite si este robila v TN, ked som rodila malu...ta bude mat tri rocke... 😝 😝 😝 ......

martinano
15. jan 2009

pamatam, bola u mna na UZV aj pri chlaopcoch, ja si mena nepamat,ale tvare super 😉 tusim prietoky to boli

martinano
15. jan 2009

ale malu si pri mne nerodila, urcite a byvala si oproti mne

miriamkac
15. jan 2009

??? ty si robila aj na UZV?...to sa tam nejako striedate? hehe....tak cakam na album, mozno si ta aj ja budem pamatat... 😀

sticker
15. jan 2009

Maťa - šikulka 🙂 Pekná fotka 🙂 Papa idem do hajan 🙂 Ahojte zajtra 🙂

miriamkac
15. jan 2009

akoze som byvala oproti tebe, nejako nehaaapem......hej malu som rodila u jednej super sestricky, taka v rokoch tmave kratke vlasy. bola super, prisla som k nej na "izbu cakateliek" mala nocnu a rodila som pri nej na jej dalsej dennej...xixi....

martinano
15. jan 2009

jani dakujem, ano ja som bola na UZV, striedalo sa tam len par kociek v tej dobe tri, lebo ta co tam byva stale, ked nieco ma musi za nu niekto ist 🙂

miriamkac
15. jan 2009

Jani dobru noc.....ja este pobudnem, decka mi beru este lieky o pol noci.... 😠

miriamkac
15. jan 2009

martinano hmmm...no ale ked som tam bola s chlapcami to si uz musela byt tehu, nie?....