Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

martinano
16. jan 2009

nie uz skoro rok, sme sa zle pochopili, ale pouzivany bol malo, lebo ja som ho mala tu v NO a u nasich som mala iny, ja som s malym lietala lietadlom aby som nemusela chodit s kocikom bolo to dost namahave, kupila som si sem iny, lebo sme v kopcoch tento by som tu rozbila na male kusky.toto nie je teren na takyto golfac, to som ja nevedela, ked som ho kupovala a ani manzel, lebo byval inde.

martinano
16. jan 2009

a dnes sa nan ozval aj mirka, ideme buduci tyzden, koncom, takze by to pripadalo do uvahy ten tyzden od 26teho, ved sa nakontaktujeme 🙂

martinano
16. jan 2009

jasne ja uz viem,mna to hned nenapadlo, ze kto si.no svet je maly.sa ti nestikutalo, myslela som,ze ti musim napisat, ze ideme na Slovensko, budeme u nasich tak sa tretneme, tam. 😉

janette4
16. jan 2009

ani mňa to hneď nenapadlo, až keď si si dala fotku do pasu a ja som pozerala bazár.kukám,veď to je kočka z témy.ozaj je svet malý.tak sa teším 😉

martinano
16. jan 2009

aj ja sa tesim, uz je drobec napapany?

lienka55
17. jan 2009

Ahojte 🙂 ,
vikendujete?Ja som bez maleho,je u mamy.Poupratovala som ,navarila,napiekla,idem este urobit malemu s vecami poriadok.Ked ho nemam mam klud a musim vsetko postihat,inak sa to neda. 😒 Chcem este zbehnut s mm do Tesca.Vcera bola u mna sesternica s detmi a mala bude mat 3roky,pytala sa ze chce cikat do nocnika/mame dva/.David ju videl a dnes ukazoval na plienku ze cika,tak som ho rychlo dala na nocnik a on sa vam vycikal.taka som bola stastna. 😅 😅 😅
Ked pride martinano na SK mohlo by byt pekne pocasie a mohli by sme hodit to stretko. 😅 😅 😅 Dufam ze to uz vyjde.

martinano nakolko pridete?
mirkaff potom by som ta vzala autom.

sticker
17. jan 2009

Lienka tak to blahoželám k nočníku 🙂 🙂 🙂 Julka sa tiež pýta na záchod ale iba cikať, potvorka malá 😀 😝 . Kakať bude zásadne do plienky, niekde nenápadne a prezradí ju iba "aróma" 😀 😀 😀

martinano
17. jan 2009

Caute kocky, ja dnes nestiham, ale bolo by super, keby som sa k vam mohla pridat na stretko, prideme takto o tyzden na dva tyzdne.nas mato nocnikuje od 8mesiacov, prestal vtedy kakat a nevedela som preco a on potvora mala nechcel do plienky, takze na nocnik, skusili sme a funguje to,ale na cikanie ma este trosku cas, tiez nas to caka, tesim sa 😝

lienka55
18. jan 2009

ahojte,peknu nedelu vam prajem.... 🙂
My sme dnes skoro vstavali,takze uz od 10.45h spime.Prechadzame na to, ze ho zacinam davat, ked vecer zaspi do svojej postielky.A to som stale v noci hore vobec sa nevyspim. ☹ 😠
Aj dnes sa maly vypytal cikat na nocnik,normalne som z neho hotova,aj sa vycikal!!!! 😅 😅 😅

miriamkac
18. jan 2009

lienka gratulujem k nocnikovaniu.... 😉
Nasi chlapci si vedia "vypytat" nocnik, daju si dole gate aj plienku aj si sami nan sadnu, ale vysledok zatial ziadny 😒 ...heheh....

lienka55
18. jan 2009

No tak my este len zaciname a dufam ze to bude aj pokracovat.Zatial len cikame ,kakame do plienky. 😀

lenca13
18. jan 2009

Ja mozem o nocniku pri Timke len snivat ona si tam nesadne no ale co uz ale ked je pokakana tak pride a povie fuha 😀 na to uz rozum ma

janette4
18. jan 2009

ahojte. Matúško je druhý deň po sebe jak čert,neviem,čo sa s ním deje.

Leni aj ja gratulujem k nočníčku, a prajeme úspešné pokračovanie. 😉

sticker
18. jan 2009

Žanet možno ho trápia zúbky ☹
U nás tiež funguje wcko ale iba na cikanie. Kakať zásadne odmieta inde než do plienky 🙂 Aj to ju prezradí len "aróma" 🙂
Idem sa ospršiť a dnes by som veľmi rada šla spať skôr 😅 Ráno ideme do škôlky s obidvoma 😝

janette4
18. jan 2009

Jani, aj ja si myslím,že sa mu asi nalievajú ďasienka, lebo hryzátko kúše úplne s nervami a cumlík si vytiahne a okusuje tú kariku.a stále je umrnčaný.

lienka55
18. jan 2009

Ahojte, my uz spime dnes sme to mali popsuvane.Na to kakanie maju este cas si myslim aj to pride aby sa vypytali.Aspon ze to cikanie,musia nejako zacat.

janette ja si tiez myslim ze by to mohli byt tie zubky,ved uz ma na to vek 😀 .

janette4
18. jan 2009

leni, ja by som bola rada lebo takto toho moc doma neurobím ☹

lienka55
18. jan 2009

My sme pri tych prvych zubkoch nemali ziadne problemy,teda nebol nejak extremne zly ale horsie to bolo teraz pri tych poslednych,lebo ich mal vsetky naraz naliate.

martinano
18. jan 2009

caute dzravim, konecne som sa sem dostala, dnes smemali navstevny den 😒
tak my sme s tym nocnikom nejaky opacny
zanak musim ti napisat, dufam, ze to este dnes stihnem
tu je ako v rozpravke vali snehu a snehu, takze sa zas nepohneme od domu, kocik vobec a sanky sa mi neoplatia pretoze hned to posypaju takymi hnusnymi velkymi kamienkami, takze chodime na peso a asi dlho budeme ☹
tesim sa na Slovensko 😀

lienka55
19. jan 2009

Dobre ranko,
my sme hore od 5.45h som opat nevyspata ked musim vstavat k tej postielke.Uz sme sa naranajkovali,a mame dnes volny den,navarene je takze pohodicka. 😅 🙂

sticker
19. jan 2009

Ahojky 🙂 Ja som dnes musela baby budiť o siedmej 😠 Ony sú naozaj naopak. Cez víkend boli hore už o šiestej a teraz ani za ten svet vstať 😒 . A to sa "madam Janke" nechcelo obliekať, tak som mala nutkanie zavolať do škôlky a na dnes ju odhlásiť. No ale zvládli sme to. Ale zima je tam riadna. Hnusný vietor fúkal a tá hmla k tomu 😝 Tiež budeme len doma s Julkou. 🙂
A neviem, či Janke nezačínajú soplíky..... ☹ Uvidím poobede aká bude ☹ 😒

sjuzika
19. jan 2009

dobre rano babulky z NM
len vcera som sa zaregistrovala, tak este trosku patram po tom, ako to tu funguje 😝 .
momentalne som v stadiu zhanania veci do porodnice a vyberu doktorky pre nasu malu.neviete mi povedat niektora o mudr. Ehsanovej alebo Mudr. Janovicovej, rozhodujem sa medzi nimi.
je tu este niekto z NM, kto ma termin v marci a ide rodit do TN?

sticker
19. jan 2009

Ahoj sjuzika 🙂 Ja Ti síce neporadím asi ani v jednom, ale chcem Ťa medzi nami privítať 🙂 😉
Už sa Ti to kráti 🙂 Budeš mať krásne jarné dievčatko 😵
My chodíme k Munkovej, ale chcela som chodiť k Janovicovej. Takže ja by som volila ju 🙂 No nepoznám Ehsanovú. Janovicová je milá a je aj odborník na neurologické problémy, takže preto ju 🙂

lenca13
19. jan 2009

ahoj sjuzika to neviem ale ehsanovej chodi moja svagrina aj kamoska ale zatial su spokojne 😉

lienka55
19. jan 2009

Ahoj sjuzika,
vitam ta medzi nami,a drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo.S doktorkami ti neporadim lebo nepoznam ani jednu.A z nas tu teda aspon zatial /neviem o tom/ necaka ziadna baby.A vobec uz nie v marci. 😉
Si priamo z mesta?Nie si nahodou Kacena ,lebo spoluziacka caka v marci a slubila mi ze sa tu zaregistruje.

sjuzika
19. jan 2009

ahoj lienka55
kacena nie som, ale som novomestanka, hoci uz 4 roky byvam v nedalekej dedinke.do mesta chodim takmer kazdy den, aj teraz sa chystam,idem si kupit tie strasne potrebne veci (porodnicke vlozky, tampony do podprsenky....)ozaj, poradte mi, kolko latkovych plienok si mam kupit?chcela by som balit na siroko aspon do 5-6 mesiacov.

lienka55
19. jan 2009

sjuzika ja som mala tusim okolo 30-40 neviem presne,ale ved ich vela nebudes potrebovat pretoze teraz sa pod to davaju ,,panpersky,,a na to obycaj.plienky a tak vlastne balis nasiriko.Iba ak by si nechcela pouzivat ,,panpersky,, tak budes potom potrebovat viacej latkovych.Ale to sa zase naperies! 😀 😝 No a potom sa chodi v 6tyz. a potom v 4mes. na sono jadierok a uz tam ti povedia ci mas balit na siroko alebo nie.

sjuzika
19. jan 2009

dakujem za infosky, idem do toho Mesta, (pocasie je hrozne, moc sa mi nechce 😒 ),zatim sa lucim.papa, prajem pekny den.

simasa
19. jan 2009

Ahojte babulky,
prijmete este jednu obcasnu prispievatelku do diskusie?
Som tiez z okolia NMnV a kedze som uz dlhsie doma mam "spolocensky deficit" 😀

mary3
19. jan 2009

Ahojte....
Ja som tu sice zaregistrovana uz dlhsie ale nepisala som do tejto temy.... tiez som novomestanka a rovnako ako simasa pocitujem ten spolocensky deficit, kedze som dlho doma.... budem rada ak si s vami budem moct popisat o nasich drobcoch aj o inych veciach.....