Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
9. júl 2009

zdravim.......

no dokedy som Vas precitala.....10 minut.......stretko moze byt......vyjadrite sa ostatne..mne vyhovuje aj datum aj cas.........

.akurat rozmyslam ze co ako Lienka55 s Davidkom,,dufam ze uz to maju za sebou a ze coskoro budu medzi nami......na konovi.........a ze to vsetko dobre dopadlo

no ja diety nedrzim.......na 90 dnovu nemam nervy a viem ze by som ju urcite niekde porusila.....

janette4
9. júl 2009

ahojte.Evička,ako si ma potešila,konečne si to niekto všimol.chudla, 3,5kg. 🙂 rada by som do dovolenky ešte 3dala dole,aby som si nemusela kupovať nové handry. 😝 Muž si to ešte nevšimol a moja mama povedala,že to sa mi len roztiahli nohavice 😀 ale mám inšpiráciu,lebo konečne oblečiem niektoré veci z pred tehotenstva

p0dňovka nie je nič pre mňa, to je na dlho a mňa nebaví,keď musím jesť len to,čo je tam prikázané a ja mám zrovna chuť na niečo iné.držala som niekoľkokrát aj tú 2týždňovú,ale ani tá mi moc nevyhovovala. 😝

Tortu dávali piecť moji rodičia do Moravského Lieskového nejakej pani, ona mi piekla aj na svadbu.nám sa oslava posunula o mesiac,lebo pôvodne mala byť 25.ho,ale to budeme preč,tak bude až 22.8.ale to bude doma už aj kamoška z dovolenky a možno mi tiež nejakú upečie marcipánovú.teraz robila svojej dcérke barbie a bola nádherná a veeeľmi dobrá 😉

janette4
9. júl 2009

Ludka,až teraz som si všimla,že obidve dávame do Lieskového.komu si si tam dala piecť?možno máme tú istú cukrárku,len si teraz neviem spomenúť na jej meno 😝

natsa
9. júl 2009

No ak vieta kontakt tak ho sem hodte ja nepoznám nikoho.90dnovú som držala schudla som z toho 8 kg len som ju prestala držať lebo som ostala tehotná.Dá sa to zvládnuť nieje to nič drastické kávu môžete aj sladké a len v určeny den a hlavne nieste hladné.http://www.mimibazar.sk/recepty.php?id=28
Mne stretko vyhovuje do 21 kedykolvek.dnes som bola kupit malému to koleso do tej Billy konečne je koleso aj pre také detičky ako je Danko.
Žanetka ačo si jedla ked si schudla?

natsa
9. júl 2009

Evka bola s teba pekná nevestička

janette4
9. júl 2009

Ivetík a koľko stojí?lebo u nás ho nemajú,dám si ho kúpiť rodičom

natsa
9. júl 2009

Žanetka 120sk maju to v meste po novom ako sú nápoje

lulu723
9. júl 2009

Zani ja neviem ako sa vola,lebo to vybavovala moja sestra 😉

lulu723
9. júl 2009

http://www.tortyodmamy.sk/?q=image/tid/7&page=7

hej baby tu mate nejake torticky a su fakt krasne a ked si date len pre deti tak vam budu vypadavat oci z jamok ake su krasne 😀

lienka55
9. júl 2009

Ahojte maminy,
konecne som vas docitala,normalne som sa z toho unavila. 😀 😝
Dnes sme prisli domov,poviem vam bolo ,to des,nieco hrozne,ale zvladli sme to v pohode,hlavne David bol statocny,myslela som si ze to bude katasrofalnejsie.Riadne som si poplakala vcera cely den, aj dnes, ked sme odchadzali,lebo zacal mat strasne bolesti a nevedela som co snim. 😢
My na stretko neprideme,aj ked by som rada prisla,lebo maly este poriadne nemoze chodit a boli ho to.Tak si ho uzite ak bude. 😉

natsa
9. júl 2009

ahoj Leni tak už ste konečne doma.Aj som myslela na vás ako ste pochodili v nemocnici.Chudatko malé tak už to ma zasebou-hrdina náš.No dúfam že sa mu to bude zlepšovať a čoskoro bude lietať ako šinter.Dúfam že už tam nemusíte ísť.
Ludka dakujem za tip aspon niečo ozaj sú krásne.

natsa
9. júl 2009

No hned som tej cukrárke napísala

lienka55
9. júl 2009

Ivetka dakujeme pekne,ale musime tam este ist ale niekedy neskor,aj ja by som bola rada keby tomu bol koniec.
No dnes mam velmi tazky den maly stale place ma bolesti a ja snim a este k tomu mi nahle dnes zomrela babka. 😢

lulu723
9. júl 2009

juuuj Lenka uprimnu sustrast tolko nestastia na jednu kopu ☹

chudatko Davidko to je najhorsie ked nevies ako mas malinkemu pomoct od bolesti.a preco ho operovali?jak to tu bolo uz pisane tak som si to nevsimla. 😒

natsa
9. júl 2009

Leni uprimnu sustrast.Hovor si že každý den bude lepšie a lepšie.Aj mu dávaš nejaké mastičky alebo niečo?

natsa
9. júl 2009

HURá MALý ZASPAL SáM OD SEBA CHODILA som za nim po 5 min.Bolo to z hod.plačom ale zaspal

ajkabezka
9. júl 2009

ahojte ...jen skok 😅 ...dneska předoperační vybavené, v neděli nastupuju a v po ráno šup narkóza 😔 ...doki říkala že je dneska prý moderní umírat po žlučníku na pooperační komplikace 😲 , tak ať mně prý nic
takového nenapadne 🤐 ...povzbudila mně fakt 😠 ...takže to stretko asi nestihnu... 😖
Leni je mi to líto, smrt je škaredá a nikdy se s ní nesmířím... 😔 😢
dortíky jsem zkusila kliknout, ale zamrzlo... ☹
no letím, manža tu má diskuzi 😝 ...jsem KO tak jdu asi spinkat s klukama 🙂 ...

natsa
9. júl 2009

Ajkka prajem skoré uzdravenie a nech to máš za sebou

lienka55
9. júl 2009

Dakujem pekne dievcata.

Ivetka davam mu nurofen sirup od bolesti,horucku chvalabohu nema a len mu prevazujem po okupani rany.

michaela2410
9. júl 2009

Lienka, ani neviem ako ta utesit, len sa drzte...
Idem kuknut tie torty. 😝

michaela2410
9. júl 2009

tie torty su fakt mnaaaam...

lulu723
9. júl 2009

ze su paradne mne sa tam strasne paci lienka co aj mala bude mat taku torticku a este taky krasny hrad tam je a nejaka ovecka 😉

idem do hajan tak zatim papa

a zajtra som v Turej tak jak nebudem leniva a nebude skarede pocasie tak sa budem niekde motat 😀

yamahafazer
10. júl 2009

ahojte 🙂
janette no tak sa mi to nezdalo lebo praveze mne sa zdas aj vtari chudsia 😉

neviete mi poradit niake cd s detskymi pesnickami lebo ja nic nepoznam a chcela by som malej nieco kupit len neviem ake

lulu tak to sa mozno stretneme len dufam,ze nebude prsat ako vcera to bolo vseliake konecne sme sa smojim vytrepali von a zacalo prskat a potom sme prisly domov a bolo pekne,ze idem este s malou von a len co som zisla vytahom dole zas zacalo fest prsat tak som zas isla naspet a cakala kym prestane.

baby chcem sa spytat ako sa to rata ked sa povie,ze moze jest prikrm od ukoncenia 4 mes. teraz ked ma 3 mes aj jeden tyzden tak uz mame 3 mes ukonceny alebo bude ukonceny az ked bude mat presne 4mes?lebo uz som ztoho domotana 😅 Som jej kupila vcera v bille kasicku prvu nutrilon bola v akcii reku potom vyskusam.A kupila som jej aj probiotika lactobacili tak som zvedava ci sa jej to kakanie upravi ved stali 300sk a taka mala flaska len 5ml take je to drahe pre tie male.Ale raku vyskusam to ako menit mlieko a uvidim.

mirkaff
10. júl 2009

zdravim.......

Lienka55 uprimnu sustrast........
Yami spravne si napisala,,ukonceny mesiac je cely mesiac,,ale nic sa nestane ked to das Evicke o niake tri-styri dni skor.

Ajkabezka ides na operaciu zlcnika?? to ti budu robit laparoskopicky??

Yami aj ja davam malemu probiotika..nevravim ze pravidelne ale dva krat do tyzdna sa mu ujde......Lienka 55 aj si sa tam stretla stou maminou co som ti pisala??

michaela2410
10. júl 2009

Detske cd robia Maria Podhradska a ...Čanaky (neviem jeho krstne meno). Skus si dat jej meno do vyhladavaca a nieco urcite najdes. Maju velmi pekne pesnicky.

lulu723
10. júl 2009

Ahojte baby 🙂 ano Evka Miska dobre napisala mi mame od nich nejake pesnicky a uspavanky len doteraz mi moj nekupil cd prehravac tak sem tam jej to mustim na pc,ale ked mala pol roka tak pri uspavankach zaspavala.Evka ak je napisane,ze od ukoncenia 4.mesiaca tak sa to ma davat az od zaciatku 5,lebo jej to moze urobit sarapatu v brusku.ale ja som malej davala vyzivu ked mala 4,5 mesiaca a v pohode jej travilo.a teraz to nechce jest bosorka mala.ale ty pekne zacni zo stavickami a to jej davaj na lyzicku nech si zvyka aj na ine chute,ale to tiez neskor este si pockaj mesiac aj z tymi kasickami.ved ti pekne pribera a bud rada,ze ti mliecko neodmieta ako moja.sak jak sa stretneme tak ti vsetko povypravam idem do lekarne kupit panadol baby,lebo nejako uz 2 noc len premrncala tak som jej ho supla a uz dosiel.musim kupit do zasoby ked pojdeme aj na chatu.

neviem co je snu,lebo vcera mala zemiaciky a trela si ocka tak som ju supla do postielky tam pila caj a zrazu len rev utekala som za nou a ona chudatko povracana.asi sa jej nejaky zubok tlaci ked aj cele noci mrnci.nemyslite si,ze som nejaka blazniva,ale ona naozaj ked sa jej tlacia zubky tak hnackuje a vracia.ale teplotu nemava 😠

ajkabezka
10. júl 2009

yamaha my máme asi 4 cd Podhradská&Čanaky a oba kluci jsou z toho nahdšení, jsou to krásné písničky a i já jsem se naučila něco ze slovenských..probiotika kupujeme Kubovi od narození- mával dost koliky- NUTROLIN B tbl a rozpouštím je v trošinečce čajíka- už si na ně zvykli oba dva a jsou podstatně levnější- 120sk/20tbl- dávám jednu denně
mirka ano jdu na žlučník, do Bánovec nB, čekala jsem až dojedou naši- resp až budou moct dojet, jinak si manža netroufá být s obouma klukama sám tak dlouho..či to bude laparo, to nevím, internista doporučil, protože mám už 2 sekce a APE, prý by se mohol urobit pruh..ale jak to opravdu bude to nevím..
mám z toho nerva, nemúžu spát, klepou se mi ruce.....myslím furt na slova doki, kdyby náhodou něco...neuvidím kluky vyrústat, moje Láska tu zústane na všechno sama....je mi z toho těžko...snažím se být OK, ale jakosi mi to nejde....budu v klidu až budu zpátky doma s mojimi chlapmi..
..no jdu pouklízet a nachystat na obed..pak dobalit a připravit hajany pro 6 návštěvníkú- přijedou naši+teta s 3 puboškami sestřenkami..

michaela2410
10. júl 2009

no, dnes je otras pocasie, podavala som nejake inzeraty, lebo sa potrebujem zbavit topanok, co chalani nezodrali, resp, vobec nenosili 😉 neviem, ci sa niekomu hodia, ak sa nikto neozve, dam ich na smetak, ved sa mozno u niekoho potesia. 😎

lienka55
10. júl 2009

Ahojte,
my sme hore od 04.30h a to sme poriadne celu noc ani nespali.Rano sa mi zobudil maly s teplotou,ani sa nemohol postavit na nohy.Volala som aj dr. urobi mu dnes CRP ci nema opat najeky zapal,lebo budu mat 2tyz. dovolenku.Uz som ho ulozila a teraz zaspal.Vcera vobec nic nejedol a dnes tiez. ☹

mirka,stretli sme sa,pokecali sme,aj som bola pozriet maleho,len ona bola stale zavreta na nadstandard. izbe,musela davat pozor na maleho aby si to nevytrhol.Bola super,pozdravuje ta len sa cudovala ze odkial vies ze je tam,tak som jej povedala. 😉