Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jarabicka
2. aug 2010

Lenka, ta znaš na vychodze také šicke gazdyne, tam še ľem také rodza 😀 😀 😀 ...
...vieš, ja som sa nikdy nepovažovala za modernú ženu a každý pojem moderná žena chápe inak, pravdupovediac mňa by vôbec nebavilo byť stále na kávičke, stravovať sa v nejakých reštikách, koláčiky si dať napiecť pekáárke, kúpiť si zavarané oharky, mať doma upratovačku, vyhodiť natrhnuté tepláky alebo Kubenkové bodičko-to si nemôžem dovoliť, tak radšej to zašijem 😉...mne tá robota trvá dlhšie lebo je rozdiel ak sú v domácnosti 2-3 ľudia a je rozdiel ak sme 4 dospelý, Kubko a na víkendy švagor a sem-tam švagriná...aj varenia, aj prania aj žehlenia, aj zaváárania je tým pádom oveľa viacej, aj všetkého ostatného...svokra a svokor sú stáále zamestnaní, svokra robí na 3 zmeny, tak už z ľudského hľadiska sa snažím pomáhať ako viem...ja sa nesťažujem, len možno to stále vyzerá tak, že robím, ale je aj času na oddych-sem-tam 😀 😀 😀 ...nemôžem od nej žiadať, nech všetko robí sama, to by nezvládala...manžel je do večera v robote, ten moc nestíha pomáhať, ak, tak niečo v záhrade alebo okolo domu a ja, to čo sa dá 😉 ...aj to len keď Kubko na obed spí a potom keď zaspí večer, tak robím a pomedzi, čo mi Kubko dovolí 😉
Je super, ak máš tu mamu a tá ti povaruje malého alebo donesie niečo a nemusíš variť, alebo donesie zavaraniny, no ja tu možnosť nemám-mama je 460 km odo mňa, tak musíme si navzájom rozdeliť robotu svokra a ja, ale s ňou sa to dá, tak ja sa nemám na čo sťažovať 😉 tá istá robota by ma čakala, aj keby sme sa osamostatnili, akurát v menšom, ale aspoň si zvyknem na chod väčšej domácnosti 😉 takže asi takto to je 😉 takže taká normááálna žienka domáca som ja 😉 a už utekám...uhorky na mňa čakajúúú 😀 😀 😀

lienka55
2. aug 2010

@jarabicka 😀 😀 😀 ja som to myslela v dobrom,sikulka si keby vacsina mladych zien bola taka. 😉

jarabicka
2. aug 2010

...ja som to aj tak zobrala, nevidíš tých smajlíkov 😀 😀 😀 ...ja som sa len trošku rozpísala 😉 ,,,poslušne hlásim uhorky zavarené 18 pohárov...utekám ich pozalievať a sterilizovať 😉

lienka55
2. aug 2010

@jarabicka ved ja viem ze si to tak zobrala. 😉

lulu723
2. aug 2010

hej baby jedna holka mi napisala,ze mam priserny pravopis nejaka je divna ved kto pozera na to ci da za bodkou velke,alebo male pismeno a z chybami sa snazim co najmenej pisat.to je asi nejaka mudra vystudovana putka,ktora pouziva aj mekcene a dlzne 😝

moncika15
2. aug 2010

@lulu723 ja to prave citam 😀 aj som xcela komentovat len ma nic vystizne nenapadalo 😅 dobre si jej napisala 😀

moncika15
2. aug 2010

@janette4 aha co som nasla http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?p... to je jedna baba od nas . skoda ze som o nej nevedela skor ta by ho spravila urcite krajsie 😒

natsa
2. aug 2010

ja som zavarila 26- 7 dcl ,1- 3 litrový a 7 malých

moncika15
2. aug 2010

@lienka55 keby si sa nepriznala tak si to nevsimnem 😅 tak oficialne gratulujem 😵

jarabicka
2. aug 2010

Lééénka, tééééda gratulujeme k tehuľkovaniu, prajeme krááásne a hlavne bezproblemové tehuľkovanie...akosi sa tu rozmnožili tehotenskéééé vírusy 😉

Ivetka, pekne si zavarila, super 😉

natsa
2. aug 2010

leni tak aj ja gratulujem

lienka55
2. aug 2010

@jarabicka Evka no dnes to bolo s problemami,bola som na pohotovosti v tn ,zacala som krvacat.Ako na potvoru co som si dala do pasu ze som tt,hned na to sa mi stalo toto. ☹ 😠 😢

Dakujem vam. 🙂

jarabicka
2. aug 2010

...Leni a čo ti povedali???normááálne ťa pustili domov???

janette4
3. aug 2010

ahojte.Teda Leníííííííí,gratulujem a prajem krásne bezproblémové tehotenstvo. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tuším to vtedy na tom stretku zafungovalo. 😀 kto chce byť ešte tehotný,dáme stretko? 😀 😀 😀
A čo ti povedali na pohotovosti,všetko v poriadku?ako sa cítiš?

betina1984
3. aug 2010

@lienka55 , Bzince pod Javorinou

betina1984
3. aug 2010

@natsa, môj zase chcel hneď po malej, ale ja som to odmietala, chcela som sa vrátiť do práce a potom možno o rok-dva. Ale keď vidím, že to nejde lusknutím prsta, tak sme to dali skôr...

betina1984
3. aug 2010

@janette4 Bzince pod Javorinou

dada78
3. aug 2010

@lienka55 jéééééj teším sa a gratulujem 😵 😵 😵 😵
@janette4 dúfam,že to fakt funguje, ešte za Tebou vybehnem 😉

lienka55
3. aug 2010

Ahojte,
tak dnes som musela este ku svojmu gyndosovi,aj ten mi predpisal lieky duphaston a v tn mi dali askorutin.Je to proti krvacaniu a udrzania plodu.Nenechali si ma tam co som sa aj cudovala,lebo s miminkom bolo vsetko ok.Bolesti nemam,citim sa ok,len mam teraz kludovy rezim nic nerobit,a to nie je pre mna. 😉 😀Gyndos mi povedal ze je to hroziaci potrat. 😠 😢
Takze teraz odpocivam,ale poviem vam nebolo mi vsetko jedno vcera. ☹
@dada78 asi to funguje. 😀

Dakujem vam vsetkym. 🙂

moncika15
3. aug 2010

@lienka55 neboj, malinke dobehne svoj tt a ty hlavne odpocivaj 😉

michaela2410
3. aug 2010

do kelu, tu sa deju veci!!!! ja chvilu necitam pozorne a co tu nevidim? lenka gratulujem 😀 😀 😀 drz sa a neboj, vsetko bude OK

jarabicka
3. aug 2010

Lenulik, držíme pršteky nech si aj ty aj miminko OK a nech vám je spolu 2 v 1 čo najlepšie 😉

lienka55
3. aug 2010

@jarabicka 🙂

janette4
3. aug 2010

@dada78 😀

ostrovcacka
3. aug 2010

@lienka55 gratulujem aj ja tu sa deju veci za tych par dni kym nam odvirili pocitac,ja som tiez na zaciatku tehu krvacala a pozri na nasu Vanes neboj len pekne lezkaj hladkaj brusko a vse bude o.k.,nasa mala ma od vcera TEPLOTY ale tento krat to nie je úpal ale hrdlo v noci sme nespali uvidime ci budemen dnes ak nie pôjdem s nou zajtra lekarovi len najradsej by som sa vyhla antibiotik neviete neaky babsky recept ako by jej to preslo samozrejme okrem varenej cibule to by mi asi nespapala

@betina1984 a ty kde byvas vo Bzinciach ja odtial pochadzam pristahovala si sa alebo si rodacka?mne je tak smutno za Bzincami bolo tam o moc lepsie ako tu v Lubine tu je to moc tiche na mna malo mamiciek ziadne detske ihrisko nic sa tu nedeje no proste nuda vo Bzinciach to zije 😀 😀 😀
@janette4 ty si spominala ze ste chceli kupitn domcek a aky mate uz neaky?moj otec predava vo Bzinciach po rodicoch hned by som tam isla keby sme nemali novy domcek,len by sa musel zreparovat,uz mi je luto ze sme radsej nedali peniaze do rekonstrukcie len môj Mirko chcel novy mame krasny len skoda ze nie je v Bzinciach

ostrovcacka
3. aug 2010

Esteze tu mam Evku Jarabicku len ona pôjde na vychod za rodinou a ja sa tu aj zblaznim
😢 😢 😢 ,ja jej to zelam ja mam nasich len kusok a je mi smutno a chuda ona aj tak ju obdivujem a s tou sikovnostou naozaj je sikovna ja ju obdivujem ze to vsetko stiha,na vecer sme boli spolu vonku bola aj Ludka,baby viete ake ma krasne brusko 😀

janette4
3. aug 2010

@ostrovcacka chceli by sme,ale taký,na ktorom netreba už pohnúť prstom,len sa nasťahovať ☹

dada78
3. aug 2010

@lienka55 tiež som pri Maťkovi užívala Duphaston a Ascorutín až do 14tt a pozri aký je z neho lapaj 😀 pekne odpočívaj a chlapi nech Ťa obskakujú 😉

lulu723
3. aug 2010

@ostrovcacka ale Janka ved mam obycajne brusko 😀

@lienka55 Leni no teda tak sa vyplatilo ist medzi mnou a Zankou.moc gratulujem a nech krasne dokinderkujes az do toho marca 😵 😵 😵

kurnik sopa a co to hovorili o tej materskej ci prispevku ci co to mame?ja to mam este v pohode,ale co vy baby,ktore porodite az po Novom roku? 😕 sak co im sibe?

jarabicka
3. aug 2010

Janulík tu v Lubini je moc ticho???kdeže????veď furt je tu nejaká akcia, párty a kde-čo iné 😀 😀 😀 😀 😀 ..ale nie, ozaj je tu akoby skapal pes 😉 aj na východe kde som bývala, tak bolo rušno, veľa kamarátiek s malými deťmi, detské ihriská, kde-aké akcie...nedá sa to porovnať... 😠
...aj ja som rada, že tu mám Janku, chvalabohu, že nezostala v Bzinciach 😉 🙂 😝 lebo hneď balím kufre 😀 😀 😀
Ale Jani, neobdivuj ma, aj ja mám chvílky, že mi je ťažko za domovom, za maminou, segrou, rodinou, kamarátmi, známymi, ale moja rodina je už tu-Lubenko a Kubenko....nedá sa mať všetko poblízku hoc by to bolo ideálne...niekto musel urobiť kompromis, aby sme boli spolu, tak som sa "obetovala" JA 😉
...a s tou robotou a šikovnosťou...baby veď to isté musíte stíhať aj vy, takže ste tak isto šikovné a zato vás tí vaši polovičiaci majú 😉
..nooo, Ludka má nádhernééé bruško, pekne jej narástlo...tfuj-tfuj-tfuj 🙂