Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriama
10. nov 2007

a co ste boli len tak fresh air nadychat? 😎

mrenka
10. nov 2007

no tak trocha...

miriama
10. nov 2007

si nejaka unavena co?

mrenka
10. nov 2007

no,chatarka mala oslavu narodiek,tak sme sa prezierali a lili spala uuuplne nahovno,takze som total rozbita,idem si uvarit cajiik,papa

miriama
10. nov 2007

akurat aj ja cajik popijam... 😵
tak si oddychni....je sranda, ze clovek si ide oddychnut nejak do hor a nakoniec musi doma oddychovat ten "oddych" 😀

moncika15
10. nov 2007

adamsiu,my este nie sme zobraty to je foto z mojej stuzkovej 😝 . nedari sa mi ho dostat do xomutu 😀 .ale nie neplanujeme sa brat, nepovazujeme to za podstatne teda aspon zatial.no babo sa planuje 😀 😀 😀 a tiez sme xceli Adama ale si nas predbehla 😒 zatial pa

dankamajo
10. nov 2007

Caute mestanky 😵 😵 😵
Miri to ty uz takto oficialne ze snazilka? 😕

miriama
10. nov 2007

dani, kde ma ty este vypatras, hm????? 😕 😨 😨 😨 😨

😀 😀 😀 😀

dankamajo
10. nov 2007

to vidis, co robi nuda v praci 😅

miriama
10. nov 2007

no hezky...teraz si v praci?

miriama
10. nov 2007

jaj bola si asi...hadam uz nie si 😕
som si tu dala akurat album..tak kuk 😵

maruschka
autor
11. nov 2007

čaute dievčatá.Ako sa tu máte?Mrenka už ste boli v Tatrách?Mne všetko uniká,už sto rokov som nebola na koníkovi,akosi nič nestíham.Včera sme mali psychológiu a hneď nám dali skúšky.Takže v jednom týždni mám dve skúšky.Parááda.A malej idú stoličky,mala horúčky a soplíkuje až je to nezdravé.Ale dneska parádne sneží.Zrovna keď ideme babám kúpiť snehule.Takže som strašne zvedavá,ako sa dostaneme do TN.Inak drobci sa už boli sánkovať dnes a maličká bola úplne zošokovaná zo snehu.Ani sa nehýbala,len stála,vypliešťala očičká a nevedela,či má plakať,alebo sa tešiť.Vydržala 30 min a potom som ju musela dať dovnútra,lebo bola hotová.A čo vy,ako sa máte?? 😀 😀 Dneska som malej objednala kráááásne šaty pod stromček.Ale neviem,či to vydržím nedať jej ich.Také úplne krásne šaty pre Ruženku z Disney.Konečne som ich zohnala na českom bazáriku.Takže to bude paráda.Neviem,či ich malá nebude nosiť aj do škôlky.Ale je už vidieť,že sa blížia Vianoce,všade je kopec ľudí,nikde sa nedá poriadne zaparkovať,to teda neznášam.Ale bežím obliecť baby,lebo už vymýšľajú.Čaute 🙂 🙂

angelos
11. nov 2007

ahojky
dnes je tu mrtvo,aspon marusch konecne prispela.maruschka a zase kupujete topanky 😀 😀 😀 sa mi zda,ze nejako casto...
ak sa ta mozem spytat,zaujimalo by ma ci si si tie satky objednala z ceskeho mmb.kolko sa plati postovne?

danka pekne svadobne foto 😉

mreni asi oddychuje Tatry 😀 juuuj hned by som tam isla,naposledy sme tam Hanku zarobili,ale to bola lyzovacka v nizkych. 😎 planujeme ist v zime na rainerovu chatu pozriet snehovy betlehem,sa tesim.lebo inak zimu nemusim 😠

miriama
11. nov 2007

angelos, prave tu s mojim okukujeme vasu hannah...je prekrasna..taka okana 😉
veru, mrenka oddychuje po vylete 😀

angelos
11. nov 2007

miriam len okukujte okukujte a nech sa vam taka zadariii 😀 😀 😀 cim skor.

monatko
11. nov 2007

ahojte babulky, ste sa pekne rozpisali 😉 kiezby sme sa v takejto zostave raz stretli aj "nazivo", mmmmmm? 😎 no ja mam za sebou krasny vikend a este uplne NAJKRAJSIU SPRAVU NA SVETE..... 😵 😵 😵

chiara.rrika
11. nov 2007

monatko ahoj zeby sa konecne podarilo? 😵 😵 😵 😵

mrenka
11. nov 2007

mon???segra porodila??je z teba tetus?

monatko
11. nov 2007

nie mreni, ja cakam babatko 😉

mrenka
11. nov 2007

chiarra,a ty si pripojena z IT?

mrenka
11. nov 2007

ODPADAVKA rovno padnem na rit,musim to predychat...mojoooo,straaasne vam blahozelame cela family,jupiii,musis dojst na pokec vsetko mi povedat...kedy si testovala?

chiara.rrika
11. nov 2007

nie mreni, ja som este na sk, v stredu odchadzam, dame este stretko? 😉

mrenka
11. nov 2007

ahaaa no super,tak baby,kto sa chce stretnut?ja nemozem v utorok..
moni,pisni mi sms,lebo idem off,som na nete u mamy v kancli,lebo doma sa nam prepalila snura od notebooku a idem kukenzi superstar...

monatko
11. nov 2007

dakujeme 😀 ani ja som tomu neverila, testik bol robeny este v utorok,ale to len tak, uz mi to dlho nechodilo, tak reku, skusim to, myslela som, ze mi zasa len rapluje mrcha, no lenze objavili sa dve silne // a ja som skoro spadla zo zachodu 😅 no proste uplne necakane, neplanovane, ziadne snazenie.. a cez vikend sme to oznamili tatinkovi 😉

mrenka
11. nov 2007

a aka bola reakcion?

monatko
11. nov 2007

juuuuuuuuj, bol vyvaleny, ale stastny 😉 sme fakt hotovi z toho, ze sa nam tak skoro zadarilo..

mrenka
11. nov 2007

no to ja som uplne hotova,pridi si pre mudre knihy 😀 😀

monatko
11. nov 2007

tak tak, budem potrebovat rady a skusenosti 😉 ozi, co si myslis o tom, na uzv este nic nebolo vidno, myslis, ze je to este skoro? mam prist tento tyzden..

mrenka
11. nov 2007

ja som bola v 5tt a mala mala 0,5mm,hladal ju tam pol dna,tak este aspon tyzden pockaj,vsak dojdi na pokec,idem,napiseme si,jo?paaa

maruschka
autor
11. nov 2007

monatko gratulujemeeeeeeeeeeeee. 😵 😵 😵
angelos,šatky stáli 929 a poštovné 250.Tá babenka ich objednáva priamo z Ameriky z Disney.Tak čo neurobíš pre svoje deti,nie?Každé dievčatko musí mať krásne princeznovské šaty 😀 angelos a dneska prišli na rad snehule.Minule to boli jesenné po členky.Ja tiež hovorím,že veď stále chodíme čosi nakupovať a stále nám niečo chýba.Ale to je tým,že baby rýchlo rastú a na každé ročné obdobie potrebujú iné oblečenie a topánky.Botasky zničia ihneď,v tom sú úplne zázračné 😀 😀 Takže stále chodíme a kupujeme.Teraz mám aspoň možnosť väčšinu vecí kúpiť v bazárikoch,napr.zimné overaly-nové značkové Baby Kap som vyhrala v aukcii o 350 Sk lacnejšie,ako keby som ich išla kupovať.A sú úplne super. 😉 ale pomaly zisťujem,že ma tie nákupy už prestávajú baviť.Tak sa idem učiť ☹ ☹ ☹ aby ma nevyhodil zo skúšky.