Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
6. júl 2010

Ahojte.
@dada78 Radka aj Lenka budú vtedy na dovolenke ☹ Veroniku nepoznám,ale už som jej písala na FB,či má nejaké aj pofotené.
@lulu723 35€ je teda dosť za tortu.my máme oslavu tiež 24.7. 😒

ja som bola dneska u ženskej na krv,teda riadne si na mne zgustli-6skúmaviek 😝 ,ale nalievala som sa vodou,tak to rýchlo tieklo.spravila mi aj sono, mrňátko za týždeň narástlo o 9mm.konečne mám aj prvú fotečku,aj keď za príplatok(3,3€),ale nech. 😝

janette4
6. júl 2010

@natsa Ivetka,neskúšala,na to by som nemala nervy....ani čas.a pri predstave,že by som mala robiť so sladkým a voňalo by mi to pod nosom....sa mi zdvíha žalúdok 😝

natsa
6. júl 2010

mna to len tak napadlo lebo viem že si velmi šikovná na dom.práce.

moncika15
6. júl 2010

@janette4 gratulujem 🙂 aj nam ukazes foto drobca? ale to leti uz si 10tt 😨

rikarr
6. júl 2010

ahojteeeee

ako sa mame?

dovolenkarkam prijemnú dovolenku želám....

janette - kde mame fotečku drobčeka? 😀 😎 super spravička

mirkaff vitaj

ja som spokojna z cukrarkou v čachticiach,piekla mi aj na krst aj na vikuškine narodky ...cca okolo 20€ ved kuk

http://picasaweb.google.sk/erikakosova/Viki2Rok... a toto na krst http://picasaweb.google.sk/erikakosova/Riki2822...

robi krasne aj svadobne ....

no idem dopiť kafčo a asi požehlim sa na to cely den chyystam ale vždy ma niektoré z deciek surne potrebuje

lulu723
6. júl 2010

@janette4 nemyslim,ze je nejaka draha,lebo druhy za nu pytaju 50€ a co by tato nespravil pre krpatu ze 😉
daj fotecku som zvedava na drobatko jak rastie 😵 😵 😵

lienka55
6. júl 2010

Ahojte,
opat nestiham,dnes som musela varit,tiez na mna cakala kopa zehlenia 😝 .Tak uz asi viem od coho teplotujeme.Min.tyzden bola u nas kamoska s malym a ten mal afty,a dnes som nasla malumu v pusinke male biele pupatka,a aj suseda bola s malou dnes u dr. vraj aj ona to chytila,lebo bola vtedy u nas. 😠
Tak som mu to natrela s tou fialovou vodickou,dufam,ze to prejde. ☹
@janette4 ja si nemyslim ze je 30 az 35EUR za tortu moc.Ja co si davam robit tej kamoske tak ta berie za 1kg torty 300sk.Maly bude mat asi teraz k 3rockom hasicke auto,basni o nom,uz som mu kupila aj sviecku,strasne sa tesim,lebo ja poloviciak bude mat 30tku tak budu dve torty. 🙂

janette4
6. júl 2010

možno to neni až tak moc....neviem,ja som doteraz platila okolo 20€.len mu nemôžem dať 35€ za tortu,lebo začiatkom augusta oslavuje moja mamina 50ku a tej dávame tiež robiť tortu a nemôžem celý rodičák minúť na torty.

@lulu723 aj môj by dal,keby mal 😝
@rikarr nemohla by si mi do IP poslať na tú cukrárku číslo?tie torty vyzerajú super.

a tu je fazuľka.len je to slabo vidieť,hrozne sa mi to lesklo.má 2,9cm.

lienka55
6. júl 2010

@janette4 krasna fazulka,aj ja chceeem takuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

janette4
6. júl 2010

@lienka55 aj ty sa dočkáš...možno na teba z Ludky a zo mňa niečo skočilo 😀

dada78
6. júl 2010

@janette4 jeeeeej krásne -babuliatko 😵 😵 😵
-

lienka55
6. júl 2010

@janette4 😀 😀 😀

lulu723
6. júl 2010

@janette4 jeee ake je krasne to babatenko 😵 😵 😵 😵

boze baby,ale to nebude malinka torticka a pocitajte kolko toho vsetkeho na to minie a + robota.a urcite ta torta bude mat okolo 3,5 kg tak si myslim,ze je to fajn.dokonca som si myslela,ze to bude stat omnoho viac.a to ta baba povedala odhadom kolko to bude stat a mozno to bude menej.

ja som mala pri malej tortu objednanu z Lieskoveho od nejakej baby co mi segra vybavila,ale absolutne sa mi nepacila a bolo mi do placu ked som ju zbadala. 😒

moncika15
6. júl 2010

@janette4 krasne krasne krasne co viac dodoat 😵

@lulu723 nemas foto tej torty?

dada78
7. júl 2010

@rikarr prekrááááásne tortičky 😉

lienka55
7. júl 2010

Ahojte,
dnes sme od rana vonku,maly asistuje majstrovi kamosovi co nam montuje vodarnicku do pivnice za garazou,tak je vo svojom zivly. 😀 Chcem ist teraz ked pojde spat si poumyvat okna.
@lulu723 tak ja u tej mojej cukrarky mam za 50EUR az 5kg tortu. 😉

Inak aj som uz tiez zacala poctivo vyberat tortu pre maleho,ale ked on stale hovori nieco ine ze chce mat na torte. 😀 Zatial som vybralahttp://www.tortyodmamy.sk/?q=auticka-vlaciky/ha...
a http://www.tortyodmamy.sk/?q=ostane-torty-pre-d...

lulu723
7. júl 2010

cavte baby no ja mam dnes pyzamovy den nic sa mi nechce aj ma sem tam pobolieva v podbrusku.teraz som sa vytrepala z postele,ale idem tam zase dokym mala spi a potom hadam sa uz rozhybem a aj coci pospracem. 🙄

lulu723
7. júl 2010

@lienka55 krasne torticky a aj Erikine su nadherne 😵 😵 😵
ja som povodne chcela priemer len 25cm co by bola o dost lacnejsia,ale moj furt a ze co je to za tortu taka mala tak sme dali spravit priemer 32cm aj to nam jeho kamos nadal,ze co je to za tortu,ze oni davaju 40cm priemer.ale ked u nas to nikto neje tak aj tak by stacila ta malinka a hotovo.potom sa to zbytocne vyhadzuje 😒

lienka55
7. júl 2010

ja som uz umyla dve okna,chodbu a schody a zajtra ma cakaju dalsie dve okna a pozajtra dalsie dve,takto som si to pekne rozdelila,lebo inokedy ich zmaknem za den a potom som hotova. 😝

@lulu723 no my budeme mat dve torty jedna malemu a jedna poloviciakovi,bude mat 30tku.pre neho mam vybranu takutohttp://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/z-ine...
a este chce segra malemu upiect,tak budu asi az tri. 🙂

lienka55
7. júl 2010

blbne mi to. 😠

moncika15
7. júl 2010

@lulu723 ved je krasna 😕

lulu723
7. júl 2010

@moncika15 moni,ale taku sa pokusa spravit ta baba a neviem ci sa jej vydari tak ako je na tom . obrazku pojdeme pre nu az 23.7. vies 😉

janette4
7. júl 2010

ahojte.
@lulu723 nakoniec som volala tej Janke a spraví mi ju tiež,vyjde okolo 30€.a to je nejaká mladá kočka?lebo podľa hlasu sa mi zdala.som hrozne rada,že to mám konečne z krku.

ja upratujem.bola tu na návšteve kamarátka so synom rovnako starým ako je Maťo.najprv sa pekne hrali,ale asi po 2hodinách už si liezli na nervy,už sa len bili a vadili.ostal tu hrozný saigon.konečne som to upratala,reku nakuknem sem a malý mi teraz vysypal celý fúrik lega....no nešvihne ma? 😝

@lulu723 u vás v Lubine sa predáva rodinný dom s č.311,nevieš,aký je to dom?chceli by sme ho ísť v týždni pozrieť,len má nevýhodu,má dosť malý pozemok 😝

idem konečne okúpať a uložiť dieťa,lebo už som hrozne unavaná.

@lienka55 tie tortičky sú krásne a tá pre manžela nemá chybu 🙂

natsa
7. júl 2010

Ahojte ani som nemala čas vás čitat.Dnes malý vobec nespal doslova bol protivný celý den,v tescu som myslela že sa rozplačem,bola som aj z polovičiakom,dali sme maleho do voza tam nechcel sediet,potom sme ho dali do toho autičkoveho to bral ako hračku tam vystupoval a nastupoval každých 5 metrov tak sme mali 2.potom nechcel sediet ani v jednom mohla som mu tam dat letilky no nič nezaberalo.polovičiak hadzal do voza potrebne veci a ja som po malom lietala aj z tým druhým vozom,no to sa už nedalo tak už mi to bolo jedno či sa niekto bude na mna kukat a čosi bude mysliet tak som malemu strelila facku,začal tam hukat samozrejme tam kukali že čo tak huka,no mala som nervy na prasknutie,rýchlo do pokladne tam potom sa ukludnil a chvýlu sedel.ešte sme neboli ani poriadne doma a už mi zdrhol k susede.ked ho po čase doniesla tak zasa hukal,nechcel ist domov.

lulu723
7. júl 2010

@janette4 viem presne ktory,dom to je.je to taka biela kocka a ma tam napisane,ze penzion Lubina.uz strasne dlho to chce predat,ale nikto to nechce kupit,lebo je to hned pri hlavnej ceste a nema tam ani dvor.proste ten dom je vedla cesty takze kebyze niekto dostane z autom smyk tak vam hned do domu vpali take je to sproste a preto sa mu to ani nedari predat a ma to jeden taxikar z Mesta.nic moc pre vas 😒

lulu723
7. júl 2010

@natsa Ivetka a to nejako skoro zacina vystrajat to nasa teraz robi a tiez mi to lezie na nervy ani v tom auticku nechce sediet a naposledy si tam zobrala tu motorku odrazadlo a na tom behala po celom tescu tak som povedala,ze ked niekedy pojdeme do tesca,alebo na nejake ine nakupy tak malu nebereme,lebo to je hrozne snu a tiez by som jej najradsej vylepila. 😠

ale dneska bola veru dobrucka az ma to prekvapilo,lebo mi bolo cely den zle tak som jej povedala,ze ma boli brusko,ze nech ma necha tak sa aj z kockami sama zahrala a aj z legom a potom po vonku chodila z kocikom a v piesku bola tak som mala klud.a teraz mi zacali male kontrakcie a stale mi tvrdne brucho idem si dat magnezium hodim sprchu a idem do hajan.inac babo kope jak dive a mam pocit,ze sa stale toci dokola asi ma stale vela miesta kedze to bude mini babo 🙂

michaela2410
7. júl 2010

ahojte, ja som dnes bola posledny den v praci, aj som sa stihla riadne vytocit, ale teraz uz bude dovolenka...zajtra v noci pojdeme do chorvatska, ale len na otoc, do nedele...tak aspon trocha zmena 😎