Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
11. aug 2010

fiha, to sme tu same jesenne??? 😀 😵

lulu723
12. aug 2010

@ostrovcacka Jani uprimnu sustrast 😢
no a to o tej babe si tu veru nemohla postrehnut,lebo ona sem nepisala pisala do septembrovcatiek 2010 aj v novembrovkach bola potom si vymyslala pribehy,ze jej zomrelo dieta tak uz bola aj v tej teme a mala aj 20 nickov a my sme jej tam vsetko zrali a lutovali sme ju,ale nakoniec sme ju odhalili.a ved som ti to tusim aj hovorila to si este nemala net.

aj ja chcem moravske kolaciky 😀

natsa
12. aug 2010

Jani uprimnu sustrast.Inak ahojte.Ako ste ju odhalily?

dada78
12. aug 2010

aj do júnoviek2009 písala 😒 snáď všade kde sa dalo, odhalili ju našťastie admini v spolupráci s niektorými babami.
Dnes je zase krásne ,idem umyť mamine okno, ešte majú staré a ona má sklerózu multiplex, nemôže dobre chodiť, ale inak je akčná babina 😀, ale nechcem aby sa liepala po stoličke.

lienka55
12. aug 2010

Ahojte,
no pomalicky,vsetky na mna zhurta...ja nemam nic proti detom narodenym v zimnych mesiacoch a ani si nemylsim,ze by mali byt zle v niecom ,a neviem este ake.
Mne sa len nepacia tieto mesiace,a kebyze cakam babo v tychto mesiacoch tak sa nic samozerejme nedeje a som stastna.Ale ked sa da vybrat,preco nie??? 😉

lienka55
12. aug 2010

Inak kolaciky este ostali,mozete vsetky prist.Dnes mame veget,ideme k mamine.

Janka prujmi uprimnu sustrast. ☹

janette4
12. aug 2010

AHOJTE.Janka,úprimnú sústrasť. ☹

Včerajší výlet bol fajn,až na to,že Maťo si ráno ešte doma rozrazil čelo na dverách a celý deň bol nenormálne zlý.po ceste domov už som mala sto chutí vystúpiť z auta a poriadne ho vytrieskať. 😒 Stále len vymýšľal,pišťal,keď sme sa išli najesť do reštaurácie,robil tam cirkusy,akoby sme ho z kože drali...no otras.som mu povedala,že už nikam s nami nepôjde.prišla som unavená ani nie z chodenia ako z neho.ale inak bolo fajn.ešte by sme chceli ísť v septembri alebo začiatkom oktobra,keď už neni tak horko.
tu je pár foto"

janette4
12. aug 2010

@lienka55 Lenka a moravské koláčiky robíš také maličké jednohubky alebo veľké?Ja robievam také malinké.

a ešte pár foto z prechádzky:

lulu723
12. aug 2010

@janette4 ake mas krasne fotky a jak sa tam pekne bocenkuju podareny su strasne 😀 a ta Matuskova frajerka nosi plienky?kolko ma rockov?
no a vcera som bola v Turej,lebo som sa musela ist objednat na interne tak mam prist 23 rano aj ranny moc mam priniest.len nech krpaty pekne vydrzi az do terminu nie,ze sa vypyta skor,lebo ma klepne 😠 a krpata ako vzdy robila pakes ani spat nesla tak potom na vecer uz bola zla,ale dalo sa to zvladnut esteze mi ju mama okupala,lebo Miro isiel zo psom do Mesta isiel sa strihat.mala za nim plakala tak som ju rychlo supla do postele dala kakao a krasne spala celu noc.rano sa zobudila zo suchou plienkou dala na wcko a veru dlho curala a taky usmev nahodila tak som jej povedala,ze ked ide k babke tak sa ma pekne pytat uz na wcko ved je uz velka no som zvedava ci sa vypytala.
dnes idem na prietoky do TN tak som zvedava ci je vsetko oki.mala pride az vecer tak mam veget 😀

lienka55
12. aug 2010

@janette4 robim take mensie.No to co ,aka pusa tam padla???Krpci sa uz takto bozkavaju,dost skoro,nie??? 😀 😀 😀 😉

lienka55
12. aug 2010

@lulu723 drz sa na prietokoch a daj vediet ako ste dopadli. 😉

janette4
12. aug 2010

@lulu723 je o 2týždne staršia od Maťa.Od plienok ju už odúčajú,len keď ideme niekde na dlhšie,tak jej radšej ešte dá plienku,lebo ona sa sama od seba nevypýta,len keď ju mama dáva každú chvíľu cikať.

@lienka55 veru,oni sa hrozne ľúbia.keby si ich videla,ako sa objímajú,alebo sa nám schovajú niekde do kúta,alebo za kríky a tam sa pusinkujú 😀 už nám tu jedna stará ježibaba vynadala,že to čo ich takých malých učíme 😝 no môžme za to,že sa majú radi.keď sme spolu vonku a lúčime sa,máte vidieť tie náreky.ešte že bývame tak blízko seba.

lulu723
12. aug 2010

@janette4 no vidis Zanka ja ked dam krpatu na wcko tak len rano sa vycika a potom ked ju davam kazdu chvilu na wcko aj ked sa jej pytam tak proste nezajem a ani sa nevypyta.idem uz do TN tak zatim papa 😉

janette4
12. aug 2010

@lulu723 držím palce,potom napíš,aké si mala

michaela2410
12. aug 2010

zanka, pekne fotecky... 😉

dada78
12. aug 2010

@janette4 jeeeej zlatí sú 😵 😵 😵 😵 ježibabka zabudla, čo za mládi ona robila 😀 😀 😀 a na tej prvej Ti už pekne vidno bruško 🙂 🙂 🙂 🙂 tehuľku sú všetky sexy 😉
@lulu723 uži si pekné zvuky 😉 ja som sa vždy tešila na sono, lebo som popredu videla malého a vždy som sa potom nevedela už dočkať do TP
@lienka55 to robíš také malé ako sa robia aj svadobné ?

lulu723
12. aug 2010

no tak prietoky su v poriadku a mrnusik ma 2350g co zodpoveda 34+1tt no nic aspon ho rychlo dajako vytlacim 😀

dada78
12. aug 2010

@lulu723 pekné miery, inak sono je +/- 500g tak aby si sa potom nečudovala 😉 😉 😉 už sa to veru blíži, ja som rodila oboch v ukončenom 38tt 😉

lulu723
12. aug 2010

@dada78 no nemyslim si,ze budem mat velke babo.a ked je to take malinkate tak mne sa to aj paci a doktor mi povedal,ze pri mojej vyske 158 nebudem mat velke babetko len takeho krpusika 😵 😵 😵

natsa
12. aug 2010

Ahojte

@lulu723 tak už sa pomali pripravuješ na porod?a si si istá že budeš normálne?ja som dnes triedila malemu skrinu a viradovala som male veci a dávala do pivnice.len tak som nadhodila že odkladám pre druhé a polovičiak ani okom nemihol.
@janette4 kolko vám trvala cesta?Mi sa tam tiež chystáme ale neviem kedy sa polovičiak rozhybe.take ceremonie robí aj danko niekedy ho mám sto choti nechat na ceste a odíst

dada78
12. aug 2010

@lulu723 moja neter Hanka mala pri pôrode 2700g a bola taký malý slížik 😅 ale teraz má 11mes a už má 7580g akurát je drobnejšia,ale švagrová je menšia ako Ty, tak to tiež bolo akurátne bábo 😉 Ja som chcela mať aspoň 3kg a aj to vyšlo 3450g 49cm a 3350g 47cm 🙂 na tých novorodencoch je poznať snáď každé deko 😵

ostrovcacka
12. aug 2010

Ahojte babule,tak dakujem za sustrast uz mame po tom, môj otec to mal sestru bol cely hotovy strasne mi je ho luto uz nema ani mamu ani sestru,Zanka krasne fotecky mas krasne brusko na tej prvej a ty drobci su zlatucky snad im to vydrzi,ked budu v puberte tak sa budu hanbit ked im to budete rozpravat len ich pekne podporte v ich laske,ani nasa Vaneska nechce stale chodit na wecko v novembri bude mat dva roky a stale nic,teda nasa Vaneska ked sa narodila mala len 2550g a ja som silna takze kludne chudej a malej sa môze narodit aj stvor kilove,ale Ludka mne tiez povedali na prietokoch ze mala bude mat cez tri kila a ked mi povedali jej vahu az som sa zlakla aka je malicka,a teraz je vacsia od Ericky,ale teraz je schudnuta ked je chora,dnes sme boli zasa na kontrole a ze uz je o.k uz len sirup od kaslu ma este pit,teraz vecer sa mi este v postely povracala,navecer sa napchavala ribezlami a tym ze ma oslabeny zaludok s antibiotikami tak jej ich vôbec nestravilo,dnes som jej obliekala nohavice ktore jej boli uz male,to je zvlastne ako dieta dokaze tak rychlo schudnut naozaj je na detoch vidiet kazde deko ako si ty Dada napisala.

michaela2410
12. aug 2010

tak ludka, naozaj sa ti to krati... 😀 , ja som mala obidvoch tiez cez tri kila...3500g/51cm a 3100g/50cm...ale nedavno sa narodil kamoske , ktora tiez nieje velmi vysoka a je aj drobna valibuk, ktory mal vyse 4kg (neviem presne kolko), takze uvidis, ako to bude nakoniec 😉

natsa
12. aug 2010

@lienka55 chcela by som mat take štastie že si vybrat kedy by sa malo narodit.Pre mna je to niekedy nepochopitelné že si lahnem a vstanem tehotná.pre mna to je velká drina,niekedy aj modlenie.Som vdačná aj za to jedno.

janette4
13. aug 2010

Ahojte.k tým jesenným mesiacom.Jedna moja švagriná je koncom októbra,druhá v decembri,svokra v apríli a všetky tri sú p..e,takže mesiac narodenia povahu človeka asi až tak neovplyvňuje. 😒
Ja som tiež nechcela mať zimné dieťa,ale pošťastilo sa a je to,neriešim to.

my sme boli včera na ihrisku a Maťo bol celý deň ukážkové dieťa.V stredu si nadjedoval aj na týždeň dopredu,tak dúfam,že teraz bude aspoň dva dni dobrý.Môj išiel poobede do Mesta na ryby,na nočný lov a volal ma,či nechcem ísť k našim a prespať tam,ale nechcelo sa mi.teraz pečiem tú tortu,čo som robila Maťovi na narodky.suseda chce pre vnučku k prvým narodeninkám.ale má veľmi zvláštnu nevestu,tak neviem,či bude spokojná.a asi bola ozaj dobrá,lebo na nedeľu ju chce zas mamina,aby som ju spravila.

@natsa Ivetka,nič ma do toho nie je,ale ako tak sledujem tvoje zážitky s manželom a jeho správanie a reakcie,napadá ma jediná otázka: "Ľúbite sa ešte?" 😒

michaela2410
13. aug 2010

tak po takmer prebdenej noci a rusnom rane som si konecne sadla ☹ v noci boli manzel s tomasom pozerat hviezdy a trepali sa az na Kykulu, kdesi na kopec a stalo sa, ze auto nam zbehlo do takeho jarku, nastastie, ze tam ta jama bola, lebo sposobil to tomas, ktory zostal v aute, ked muz isiel von hladat signal na mobil, aby sa spojil s kolegami...tak tomas neviem preco, zacal sa splhat na predne sedadlo a uvolnil rychlost, tak sa auto pohlo aj s nim v aute...nechcem si predstavit, co by bolo, keby zbehol az dole do doliny, ten kopec bol dost vysoky, hoci tam kde stalo auto sa zdala byt rovinka...nastastie sa tomasovi nic nestalo, odniesol si to naraznik a vyfuk...dnes rano sme tam s muzom boli, zohnali sme tam jedneho pana s traktorom a on nam ho vytiahol...npo hroooza 😖 😒 som riadne nastvana na muza, lebo teraz budem vyse tyzdna bez auta a to mam posledny tyzden dovolenku, som myslela, ze budem s chalanmi niekde na vylety chodit ☹

lulu723
13. aug 2010

Ahojte baby tak ja mam malu teraz pre zmenu u svokry,ale hadam mama uz pre nu isla,lebo ona u svokry nezaspi a aj tak pridem teraz busom do Turej tak si ju chcem uzit.strasne mi chyba potvorka mala. 😝 vcera prisla domov o 21:10 a sedela som na gauci a mala len nakukla strasne sa potesila,ze ma vidi tak som si ju vyboskavala a hovorila jej ako mi chyba a ona krpec zbadala hracky a uz bola pri nich 😠
teraz idem kupit masko,zemiaky a este nejake prkotiny preto idem do Turej dufam,ze nejako docupitam z nakupom k mame 😅

@natsa ano pripravujem sa na normalny porod uz som to tu raz pisala,ze radsej budem rozmyslat ako to bude vsetko prebiehat a dufat,ze malinky pojde rychlo von ako sa spoliehat na sekciu a potom ma prekvapia oni,ze sekciu nepotrebujem 😝

mirkaff
13. aug 2010

caute maminky.tak sa po dlhej dobe hlasim.uz mam vificko doma,len potrebujem niekoho kto mi nahodi internet,teda skor poriesi ten moj crepak pocitac.takze dufam ze coskoro tu budem pravidelne.mame sa docela fajn,,ondrik aj nadalej odmieta rozpravat,uz zacinam zvazovat skolku....ked to porovnam s bibu,co je skoro o rok mladsia suseda,no na prasky.
nabuduci tyzden uz znova pracovne zarezavam,,ubehlo to ako voda,,vyplata ma potesila,babka s dedkom zatial nedosali infarkt,no a tak sa da ..teda cil si douzivam par dni dvojtyzdnovej dovolenky.

mirkaff
13. aug 2010

lienka55 blahozelam k tehotenstvu,,,,prajem vela zdravicka... 🙂 🙂 🙂

jarabicka
13. aug 2010

Ahooojte baby, tak konečne som vás dočíítala, nebola som tu hodne dlllho, ale o všetkom som informovaná, skrz Janku 😉 tak teda naši východniari dnes na obed odišli, boli tu od nedele, mali ísť včera, ale segrina mala dostala včera horúčky, tak boli na pohotovosti ☹ ...boli sme sa pozrieť na trenčianskom hrade, na Dubníku, v Meste...a ja po tomto týždni nechcem kuchyňu, ani hrnce, ani taniere a ani nič iné ani vidieť 😀 😀 😀...v kuse som varila a predstierala a popratávala, ale čo neurobím pre sestričku 😉 od piatku do nedele tu bola švagrinka s frajerom a nedeľu nastúpili východňari, takže v kuse plnáá chalupa 🙂 no a včera večer sme robili belicový džem a ja som piekla oriešky a košičky lebo zajtra ideme na 70-tku 😉 ...ešte dnes nás čakajú venčeky a hrííbiky 😉

...unavená som jako ťava, ale idem povyzliekať paplóny, nech mi to vyschne 😉 zatiaľ pa-pa 😉