Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
27. sep 2010

a mimoxodom vcera som sa nudila 😀 pozrite posledne 2 foto https://www.modrykonik.sk/fotoblog/moncika15/al...
😅

natsa
27. sep 2010

@moncika15 no ty si podarená ale neboj zvládneš to aj bez chlapa ak nebude chciet,moj ani nechcel ist aani by som ho tam nechcela pretože by ma príšerne rozčulovala a som toho názoru že nemusí všetko vidiet a nemusí mat všade hlavu pichnutú.ozaj malý sa už otočil?

natsa
27. sep 2010

@moncika15 😀 😀 😀 😀 😀 to si sa musela fajnovu nudť ale je to zlaté,neboj ked budeš lietat okolo maleho tak ťa to ani nenapadne.ešte si užívaj "nudu"

jarabicka
27. sep 2010

Moni, pekné dielo 🙂 , úúúplne super si využila nudu 😉
...my ešte spinkám, od 12.00, tak pomaly to budú 3 hodinky 🙂 , akéési zvláštne, nezvykneme takto spinkať, ale spapal tanier polievky a ešte si aj mliečko vypýtal, tak vypil 200ml mlieka, tak sa mu dobre chrápe 😉 a ešte aj také počasie, hneď by som aj ja zaspala 🙂

moncika15
27. sep 2010

@natsa 😅 ked bude maly vonku nebudem mat po com kreslit 😀
muz je teraz v takom stadiu ze zase xce ist k porodu ale keby nahodou zacal zmatkovat tak sxytim prveho co prjde po xodbe. ja ot tam sama nezvladnem 😅 svokra sa mi tlacila k porodu ale tu nexam pred dverami, to co uz by bolo aby mi svokra nakrkala medzi nohy 😅
a maly ...hmm tazko povedat ako je teraz otoceny 😒 aj sa mi zda ze ked stikuta tak stikuta uplne dole ale potom ma zas kopne dole tak neviem ci ma taku silu v rucickax alebo su to nozicky. uvidim co povie dr 😒

moncika15
27. sep 2010

@jarabicka dakujem 😀

natsa
27. sep 2010

Ahojte tak som zasa vyhrala z Nivey.posielala som do suťaže fotku maleho vyfoteného z vyrobkamy.Tak my poslalai samoopalovacie mlieko v hodnote 12€.fotka bola ohodnotené medzi 10 najlepších

moncika15
27. sep 2010

@natsa ooo gratulujem 🙂

lulu723
27. sep 2010

@moncika15 no Moni hotova umelkyna z teba 😀 😀 😀 a mas nadherne brusko 😵 este nech sa takto Zanka aj lenka odfotia nech pokukame na brusko 😀

moncika15
27. sep 2010

@lulu723 tiez by ma zaujimalo ako rastu 🙂

lulu723
27. sep 2010

@moncika15 Moni ako mas forum tak tam je na konci v riadku katalog firiem a daj si mamickin pomocnik ja som uplne unesena a urcite si nieco od tej baby objednam ma tam skvele sady flasiek a dost lacne pokukaj oki?

lulu723
27. sep 2010

@lulu723 moni zabudla som,ze to je pod dojcenim a jedenim 😉

lienka55
27. sep 2010

babenky ale ja som vam pridala par fotiek s bruskom ,par stran dozadu,mne sa este neda moc na co kreslit. 😀

janette4
28. sep 2010

Dobré ránko .dneska prvá? 😨

@lulu723 Má krásne veci a ozaj za dobré veci.ozaj,ešte si asi nepoužila tie fľašky tommee pipee,že?keď ich vyskúšate,daj mi referencie,ako si s nimi spokojná,tiež nad nimi uvažujem.

mariro
28. sep 2010

@natsa - gratulujem k vyhre 😉 ,potesi to cloveka taka vec

mariro
28. sep 2010

@janette4 - ahoj... 🙂 naraz sme asi pisali obidve...dobre ranko vsetkym

janette4
28. sep 2010

@moncika15 krásne si sa nudila.aj ja by som pomaľovala,ale neni kedy.asi si dám brucho zmaľovať malému 😀

@natsa gratulujem k výhre.by som sa divila,keby Danko niečo nevyhral,je to hrozne zlatý chlapček.

Baby,čo zajtra to stretko?Bude?Potrebovala by som to dnes vedieť,lebo manžel by nás zobral do MEsta,išiel by skôr do roboty a potom by nás vzal domov,aby som nemusela otravovať našich.Aj Ivetka asi bude musieť vedieť,aby vedela "objednať" materské centrum.Tak šup šup píšte,kto príde.Evka rátame s vami. 🙂

mariro
28. sep 2010

@janette4 - tak ja sa hlasim teda na zajtra,nakuknem na vas, i ked teda pridem sama,mimco este nemam 😉

lienka55
28. sep 2010

Ahojte,
vcera som bola akasi nemozna 😝 😀 ,len som lezala a driemala,no ale dnes som si povedala,ze musim byt akcnejsia.Takze uz mam vela roboty za sebou a este vela pred sebou.

@janette4 konecne som sa odhodlala na tie tvoje zazvorniky,kedze mame tento vikned hody,uz su v ladnicke,len som sa chcela opytat,to ich tam mam nechat dozajtra,ze?A nakolko ich potom pecies a ako dlho???dakuejm.som zvedava ci sa mi podaria. 😉
Co sa tyka toho stretka, velmi rada by som prisla,ale opat to u nas nie je mozne,inak urcite by sme prisli ako na kazde stretko. 🙂

Idem makat este sa zastavim,pekny den vsetkym,aj ked ufuuuuuuuuuuuuuuuuuuukany.

lulu723
28. sep 2010

@janette4 ale vyskusala ved si odstrekujem mlieko a potom dam malemu z flasky a je velmi dobra ta flaska,lebo fakt sa ten cumlik podoba bradavke a nema problem pit z flasky a potom sa prisat na cecik 😉

mariro
28. sep 2010

@lulu723 - a mas aj tie nadobky na mliecko kupene, ci len tie flasky ?
Tiez sa mi to paci ta sada a tie dudliky vyzeraju fakt napodobne ako prsniky.

dada78
28. sep 2010

ahojte, my zajtra takisto nemôžme prísť, ale snáď na ďalšie sa zadarí 😉
@lulu723 to v bazare je v ponuke, či kde, akosi to neviem nájsť 🙄 😕 😅 už som na ne nakúkala, keď som čakala Maťka, lebo sú aj protikolikové, doma mám Avent .

lienka55
28. sep 2010

@lulu723 hod link na tie flasky. 😉

mariro
28. sep 2010

@lienka55 - myslim ze su to tieto co ludka spomina
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/owens/

lulu723
28. sep 2010

@mariro ano to su tie a tie modre a ruzove nemaju chybu 😉

moncika15
28. sep 2010

ahojte
@lulu723 pozerala som tak zbezne len take veci na zaciatok mam a flasky nekupujem lebo neviem ako to bude s kojenim a ake vlastne bude treba 😅

@janette4 bude to originalne 😵 😀 nex nakresli ako si predstavuje babatko 🙂

lulu723
28. sep 2010

@mariro mam len 2 AVENT pohariky,ale chcem si objednat este nejake ved tu sa to oplati ked jeden AVENT poharik stoji 1€ 😉 a rozmyslala som aj nad tymi hryzatkami.juuuj kebyze mam peniaze a este len cakam babatko tak si objednam aj odsavacku aj ohrievac na mliecko,lebo ja ked si odstriekam mlieko a treba maleho este dokrmit tak to strasne dlho trva kym to ohrejem v tej flaske pod horucou vodou. 😒

lienka55
28. sep 2010

@lulu723 Ludka ja som si pred nedavnom kupila v Lidli ohrievac flias asi za 200 alebo 300sk ,tak som zvedava ci to vobec pouzijem a aka bude.Mozno ze ich este niekde v regaloch najdes. 😉

lulu723
28. sep 2010

@lienka55 len ja by som asi potrebovala original Tommee Tippee,lebo ja mam len tieto flasky

mariro
28. sep 2010

@lulu723 - a flasky mas Avent alebo tie Tommee Tippee tie buclate antikolkove?