Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
13. okt 2010

@kaktusik007 najprv susedstve a potom aj v ix ale cena sa mi neluuuubi 😖

kaktusik007
13. okt 2010

@moncika15 tam bud stastna ze si 2v1, teraz by teodorik skoncil v inkubatore a to fakt nepotrebujes, potreboval by kortikoidy na dozretie plucok, ziadna slava.... plus ako predcasnicko by si s nim musela absolvovavat poradne specialne do 5tich rokov veku myslim, takze ziadna slava... tak bud rada ze si este kinderko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sak mi ta pockame, neboj.... 😀

moncika15
13. okt 2010

@kaktusik007 ved to mas 20krokov na bus co si darebna! 😠 😀

@dadulka21 to uz zas bude zima 😒

moncika15
13. okt 2010

@kaktusik007 zas si strasne premudrela 😠 😀 to bol len taky recnicky povzdyx 😅

dadulka21
13. okt 2010

@kaktusik007 a ja rozmýšľam a rožmýšlam.. 😀 no mi máme len jedno autíčko a to používa manžel 😝

no len ja do mesta ísť nemôžem , bo mám dve deti a len jednu škrupku ☹

moncika15
13. okt 2010

@dadulka21 a vcera si ako bola? 😕

no nic idem sa venovat pudingosu, dnes dojde svokra a svagrina tak nex sa trosku ukazem 😀

kaktusik007
13. okt 2010

@moncika15 susedstvo si mala zobrat... a cena??? no... 80 skk za stvorec nie je malo, ale ani nejako extra hrozne... ked uvazis, ze nemas pozicku na krku na 20 rokov vo vacsej vyske 😉 tie zvysne peniaze su za energie, takze to je o tom ze kto kolko minie tolko si zaplati.... summa summarum sa mi to vela az tak nezda.... nato, ze moji rodicia maju vo vlastnictve 4 izbovy byt a platia este o 50€ mesacne viac ako ja tu aj najom a aj energie.... 😖

busom???????????????????? ja???????????????????????????????????????????????? co som v blave chodila mhd len a len preto, ze som fakt nemala kde v centre parkovat a platit 80sk za hodinu sa mi fakt ze nechcelo??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale ked som pracovala v meste tak som busom chodila, pretoze manzel potreboval dochadzat denne do blavy tak sa vozil na stanicu o piatej rano a prichadzal o osmej vecer... a to spoje k nam ziadne.... tak vtedy mal lolu on a ja som chodila autobusom.... a dakujem, stacilo mi to 😉

dadulka21
13. okt 2010

@moncika15 😎 s pudingom 😝 včera sme to zvládli, výsledky boli dobré, ideme až v januári, inak malá mala zvýšený choresterol ☹ ale že to kojené deti mávajú

kaktusik007
13. okt 2010

@dadulka21 no jono... a druhu autosedacku ma manzel v aute nevyuzitu, co.... 😖
tak mesto inokedy teda, tak teraz iba centrum tejto dediny pre dnes 😀 😀 😀

dadulka21
13. okt 2010

@kaktusik007 súhlasím, a kam vlastne pôjdeme?

lienka55
13. okt 2010

@kaktusik007 praveze nema ziadne problemy,my sme boli na gastre na vysetreni kvoli tomu ze mi maly malo papa a nepribera....neprospievanie. 😠
Ale dr. povedala ,ze moze jogurt,aj jeden actimel denne,len nie tri,styry ako on pyta. 😉

lienka55
13. okt 2010

a povedala,ze podla toho uvidi ci pribral,asi ci to nie je dovod neprospievania.

kaktusik007
13. okt 2010

@dadulka21 tak kde sa tu da ist??? pod cintorin, potom okolo danielikov (teda neviem aky mas kocik a ci to tvoj zvladne, je to polna cesta), a potom ulickou naspat sem... potom sa da ist do ulicky ako je obecny urad smerom na novu ves..... no a potom sa da ist do parku...

je aj nejaka stvrta moznost v tomto centre cestovneho ruchu??? 😀

kaktusik007
13. okt 2010

@lienka55 teta bielikova??? asi... sak neviem o tom ze by v tu bol iny detsky gastroenterolog..... my ju ideme pozriet v piatok.... sa tesim... 😒

dadulka21
13. okt 2010

@kaktusik007 😀
Neviem či si má zobrať malý odrážadlo, alebo ho zoberiem do kočíka 😉 , preto sa pýtam

kaktusik007
13. okt 2010

@dadulka21 mas dvojickovsky???? 😉 tak ak chces, tak nech si vezme odrazadlo, mozeme ist pod cintorin iba.... a potom pripadne do tej ulicky ako je obecny urad.... v parku asi odrazadlo nevyuzije, ze ano 😉

dadulka21
13. okt 2010

@kaktusik007 nie normálny, malú nosím v nosiči 😝 , veď prípadne si malý pobehá

kaktusik007
13. okt 2010

@dadulka21 my sme uz horeeeeeee 😒 😉

dadulka21
13. okt 2010

@kaktusik007 Keď chceš tak mu daj papať a môžme ísť aj teraz, mne malý ešte nespí ☹

kaktusik007
13. okt 2010

@dadulka21 tak jo.... skusime sa poponahlat 😉

lienka55
13. okt 2010

@kaktusik007 nie ,to ani neviem kto je??My chodime k dr. Kabatovej do Pn,je super. 🙂

dadulka21
13. okt 2010

@kaktusik007 idem teda deti poobliekať, počkáme vonku 😉

kaktusik007
13. okt 2010

@dadulka21 dohodnute, tak za 20-25 min by sme mali byt na parkovisku, mozno aj skor..... uvidime sak sa tam pockame 😉

lulu723
13. okt 2010

Ahojte baby to co ste tu zapisali tolko stran? 😕 no musim to ist podctivo docitat,aby som bola v obraze co sa tu deje 😉

rikarr
13. okt 2010

@moncika15 moja to bola reč toho ked maš na kolenach dieta

rikarr
13. okt 2010

@ivet78 super, som zaregistrovala nové maminy ale veru nespomeniem si ako vyzeraš

dada78
13. okt 2010

babeny, čo tak zajtra už o pol 4 pri fontáne a potom presun na to ihrisko na Hurbanovej ?? my musíme ísť o piatej vinšovať, tak nech si Vás trošku užijeme 🙂 🙂 🙂

ivet78
13. okt 2010

@dada78 ahoj adel, ja možno prídem aj skor, lebo my musíme stihnúť ulohy, knižnicu pokecať trocha aj s Aluo a rýchlo domov, kde sa budeme stretať?

ivet78
13. okt 2010

@rikarr ahoj dnes sme neboli, mne najviac vyhovujú utorky, ale kuk na fotky nejaké som tam dala kde som aj ja- napriklad pri bicykli- pre mna tam bolo včetko nové aj deti aj maminy, nestíhala som to všetko sledovať. Pohrali sme sa a potom mi malá spala 4 hodiny, tak to bolo uplne super....

janette4
13. okt 2010

ahojte.ja mám zase veget,manžel išiel zase s malým.konečne im poslali výplatu,už sme na ňu čakali jak kura na sopel,tak išli na nákup a poplatiť šeky. 😝

@lulu723 jááááj,Ludka ozaj,ja som zabudla,Matúšik bude najmenší.už sa hrozne teším,že sa pokochám 😉

@dadulka21 , @kaktusik007 normálne real diskusia 😀 😀 😀 ako bolo na prechádzke? 😀

@dada78 ja súhlasím,ale my prídeme asi až okolo 4tej,kým zlezieme zvrchu,chvíľu nám to trvá 😝 škoda,že nemôžete byť dlhšie ☹ včera sme toho moc nestihli ☹