Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriamkac
4. feb 2009

vidis ani mne.....ja uz som si na to zvykla chodit takto spavat....a este dojedam veceru... 😀 😝

mirkaff
5. feb 2009

ahojki.no ja vecer niak nemam sancu sem ist,no alebo sa nechcem robit pred MM taka zavislacka na PC.co som sa nahundrala ked ho kupoval.a cil vsetci prec a ja tot pri buuku......Jami3 ved mne prisiel od teba meil,no z pracovneho PC.urcite.a ze ti ho mam poslat naset,,asi to niak nevyslo. vyskusam dnes.........Jami a myslis si ze babuse vedia co je to :"prindisky" sak ja som to tiez asi 4 mesiace nechapala........Lienka 55 hod mi na IP tvoje tel.cislo.....a dnes idem s malym konecne von,,,,,tak ako sme chodili aj predtym,proste hodinova prechadzka.... 🙂

erika13
5. feb 2009

Ahoj,konecne je tu niekto aj rano 🙂
Vecer uz PC nezapinam,lebo je v detskej.

simasa
5. feb 2009

dobre ranko
A co Vy tu takto "skoro" rano strasite, babule, mirkaff Ondrejko je uz hore?

simasa
5. feb 2009

No zda sa, ze tu strasim len ja 😠

erika13
5. feb 2009

Napisala som odpeved a zozralo mi ju ☹
Co dnes porabate baby?Ja pustim pracku,asi aj 3krat.
K obedu si spravim leco,mam nan chutky 😉
Zajtra pojdem do NM na nakup potravin,tak vas pozriem pri fontane,ak stihnem.
Mate niekto kocik-trojkolku,rada by som taky povozila a ziadna kamoska ho nema 😉

sticker
5. feb 2009

Erika aj ja by som si rada povozila trojkolku 😀 Mne sa to neskutočne páči...ale tak už Julku dovozím v buginke 😝

jenna7082
5. feb 2009

tu padla otazka ze co robim? ci kde? toš tu na turej, jak je pekaren, ten byvaly areal skolky, tu mame prevadzku. nasa firma distribuuje elektrosuciastky, nic ti to janette nepovie, nepredavame beznym smrtelnikom 😀 len vacsim firmam, tak vacsinou tie elektrosuciastky, kable, kablové očká, distribučky, proste vsetko. inac zozeneme cokolvek 😎 ale len vo velkom. no a ja robim take prkotiny ako postu, doslu , odoslanu, pokladnu robim úctovne, prijaté faktúry a kopec inych kravin. spracovavame udaje a potom to nasa externa uctovnicka pride dat dokopy, pokontrolovat a spravi uz len priznanie. no vcera som tu veru skysla do 7, decka boli u muza, este sme potom vecer varili halusky, to bol napad !! napraskali sme sa jak svinky, v noci aj magduša zaplakala cosi...mrvila sa jak hadica, asi mala tazke sny 😅

martinano
5. feb 2009

dobre ranko, erikac mala som trojkolku super,ale pred mesiacom som sa jej zbavila, tesim sa na stretko 😉

mary3
5. feb 2009

Mati a ty si priamo z mesta co ako to je? ked sa pisalo aj o Norsku aj o tom ze si robila v TN tak kde vlastne byvas?

rikarr
5. feb 2009

ahojteeee

dúfam,že zajtra nebude škaredo lebo neviem kam zapadneme

rikarr
5. feb 2009

ples to je tuto v dedine......ešte nevim čo na seba, pohladám doma u našich či tam nemám nejaké šaty

andreao
5. feb 2009

Ahojte baule,
aj ja mam trojkolku, je to ozaj super, hlavne manipulacia je ovela lahsia ako so stvorkolkou.
Nemenila by som.

tima19
5. feb 2009

ahojte.....
mary ete k tej tvojej vcerajsej otazke,uz som sa k tomu vecer nedostala
cisaraky som mala preto lebo boli opacne otocene uz od nejakeho 26tyz.a potom sa uz nepretocili....

erika,sticker my mame trojkolku..... 🙂
a som s nou strasne spokojna 😵 vozi sa super 😵

lienka55
5. feb 2009

Ahojcek vsetkym 🙂 ,
my sme hore od 6.00h,uz perieme,mame navarene a pomaly sa motkame doma.Maly nejaky upistany a zly. 😠 Zase akosi zacina slabo jest. 😠 Ale asi pojdeme von.No a co sa tyka tej trojkolky tak ju ma tima19,len som sa s nou este nedohodla ci pojde aj ona na stretko. 🤐

erika urcite si mozes dat kratsie saty,mali aj tam kde sme boli my na plese. 😉
janette k bugyne som mala nanoznik a stojan na flasku a dokupovala som si dazdnik,a sietku mi dala svokra este po mm. 😉
jami tak ako to zvladas,ide to?Kedy ta budum pocut konecne v rozhlase? 😀

martinano
5. feb 2009

tak ja pochadzam z NM, teraz sme u rodicov a navsteve a byvame v Norsku, robila som v Tn, stale som tam zamestnana, len teraz som na MD 😉
moj manzel dostal pracovnu ponuku ist do Norska, este nebol moj manzel, tak isiel skusit na chvilu a uz sme tam aj mi s matkom

natsa
5. feb 2009

Tak ja dneskaj idem na výkend k rodičom tak nach si malého užijú aj tam.Budem na Vás babeny mysliet a nech vám to stretko vijde aj počasie.Včera som si už bola konečne vybaviť rodičovskú.zas do kopu dverí a všade dlho čakať.ešte že MM mal volno inak by som to ani sama nevybehala.

lienka55
5. feb 2009

My sme zaspali o 12.45h,lebo sme mali necakanu navstevu,tehotnu kamosku s manzelom.Prave som dovyprazala karfiol,obedujem a predchvilockou mi prisiel majsterko dorabat elektriku. 😖

martinano kedy odchadzate napat do Norska?
natsa tak si to u vasich uzi,aspon si trosku odpocinies od maleho. 😉

mirkaff
5. feb 2009

cauteeeeee..fiha lienka55 ty si inak sikovna..no my sme sa u Stanky doslova zabudli..maly spal a my debatili,no a mrkali sme katalog Quelle,mala taky detsky tak som tam hned hodila objednavku malemu na jarnu bundu.....a bude nam ladit aj s kocikom,,,, a kolko nas asi tak bude..Jenna vezme dovolenku,Renuska to vybavi s manzelom,Janette vyzdravie a ostatne dojduuuuuuu....ze ze babuse

lienka55
5. feb 2009

Mrkam sem kazdu sekundu ,a nikde nikoho,konecne mam cas,maly mi este spi.

mirkaff
5. feb 2009

sak som tu,mne cil maly zaspal

jenna7082
5. feb 2009

de ja dovolenku...nehroziiii...berem bud. piatok, frcim do benatok jupiiii 😅 dnes uz koncim, vcera som tu trcala na nevidim....idem sa previezt na myjavu, segranku kuknut a neter a tak. si zajtra uzite to stretko , ja sa pridam niekedy ked bude teplo 😀

jenna7082
5. feb 2009

.....do nevidim .....

mirkaff
5. feb 2009

babenky sak cil rozmyslam kam nas taky HUF pustia??

lenca13
5. feb 2009

No ja neviem ci pridem moc sa mi nechce v takom pocasi ☹ snad to nebude posledne stretko 😕

sticker
5. feb 2009

Ja som sa tiež nesľúbila, ale.....v tom Považane by nemal byť problém 🙂 😉 Teda aspoň myslím, veď nie je problém sa tam zbehnúť opýtať 🙂 Mňa dnes tak bolí hlava, že som myslela že odpadnem keď som Julku chystala do škôlky. Aj som si tabletku dala a nič 😝 😒

lienka55
5. feb 2009

sticker vy ste sa s lencu vcera pri tej kavicke dohodli ze nepojdete ci co? 😀

renuskacool
5. feb 2009

erika 13 ja mám trojkolku Graco Trekko 😉

sticker
5. feb 2009

Lienka 😕 😀 😀 😀 Je to asi neuveriteľné, ale my nechodíme stále spolu 😀 😀 😀
Reni a Ty zajtra prídeš? 😉

lienka55
5. feb 2009

To znamena ze prides? 😉 😅