Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
18. feb 2009

Ludi ked bola timka mensiatiez chodila skor spavat 🙂

rikarr
18. feb 2009

jasné že stretko, šak zapadneme na kafe.... 😀

lulu že pol 6 šak by ma malá nemala šancu zobudiť o takej nekresťanskej hodine 😀 ale máš super že mangel sa postará, my sme obaja spáči malá b&y sa sama musela prebaliť aj najesť o takej hodine 😎

malá mi tu hrá na klavíri ešte, som lemravá ju vyšmariť hore ale práve povedala táčik = vtáčik 😀 šikula....

miri aj ja by som si dala lapacinky 😀 😎 😉

inak ten mop je fajn, ja som odmietala fuuurt tú handru do vody a z vody a drhnúť a aj tak to nebolo poriadne čisté a tá para aspon vydezinfikuje....

no idem ju vyšmariť hore nech spí.....nech mám pokoj

rikarr
18. feb 2009

ja som mávala korely - tie šedé, obe sa volali pepo 😀 tá prvá vedela lambádu pískať aj tancovala na nu , aj biely kvet pískala,nedaleko od TN a tá druhá len biely kvet vedela a škriekať 😀

lulu723
18. feb 2009

ty kokos baby ja som sa tu tak hrabala v temach a nasla som takuto:Zanedbanie starostlivosti lekarom,nasledne smrt dietata.dobre som si poplakala. ☹ aj mojej kamoske sa nieco take stalo ☹

lulu723
18. feb 2009

rikarr veru ja si ten mop pojdem aj kupit len este neviem kde 😠

naika
18. feb 2009

čaute maminy.niekto sa ma tu ráno pýtal kolko mám rokov.Neni to tajomstvo 😅 mám 40 málo ? veľa? myslím,že tak akurát 😀

lulu723
18. feb 2009

baby idem kukat Housa tak zatial papa a dobru nocku vam zelam 😀

erika13
18. feb 2009

Ahoj,baby,dostala som sa k PC az teraz,sedela som u kamosky a nemohla sa vytrepat domov.
Dali sme po 2 fernety a mozem ist spat 😉
Naika,vitam ta tu,si taky talent na PC ako ja?Tiez cakam s fotkami a pod.na dceru.Napis do IP
ako sa volas a odkial si,mozno si spomeniem.Minule tu viacere baby pisali,ze robili v Emersone,
asi som jedina,co tam zarezava stale,uz mi pridelia inventarne cislo.

naika
18. feb 2009

ahoj erika určite ma poznaš minuly tyžden sme sa zdravili lenča už vie kto som a Ip si myslíš že zvládnem ?neviem či ma poznáš po priezvisku

erika13
18. feb 2009

Erika,pozerala som tu upratovaciu fotku a ten mop vyzera dobre,co je to za zazrak.Da sa kupit v NAYelektrodom?
Lulu,my sme kedysi mali andulky a kanarikov.Chodievame na Hrnciarove a do Lubine na cintorin,tak ked sa zjarni
a vytiahnem auto,pridem ta pozriet,ak mozem.

simasa
18. feb 2009

Jaj babule, ja citam temu "perly nasich deticiek" a sa tu rehocem jak kon...
Co tie detuse vsetko nevymyslia... Uz sa tesim, co nam zapoti Sabinka.

miriamkac
18. feb 2009

Caute

mirkaff.....zevraj je ten "problem" uz vyrieseny 😝 😝 ...pisal mi admin a co sa tyka balicku tak ho urcite cakaj...je na ceste 😉

andreao tu foto ti zrusili preto, ze tam nie si ty...ale babo...som cakala, ze ti to zrusia aj skor, ale asi az teraz "cistia" tieto temy... 😀

Aj ja som mala papagaje...korely, ale boli zlte 😀 😀 😀

natali_pn
18. feb 2009

Ahojte, ja konecne dorabam ten album, vsak tu asi pri nom skapem... 😀

simasa
18. feb 2009

Ale, co by si skapinala, Natali. Tak sup sup, nech mozeme kukat 😀

lenca13
18. feb 2009

A ja som zvedava 😀 😀 😀

natali_pn
18. feb 2009

Tak cakajte este par fotoa hadam to tam dostanem 😉

natsa
18. feb 2009

No dnes som bola u kaderníčky.Normálne je to u mna nezvyk íst bez kočára.Ako keby mi niečo chýbalo.Zajtra ideme k tej fotografke do senca tak musíb byť aj ja pekná aspon na chvýlu 😀

andreao
18. feb 2009

Natsi, kolko trvalo kym Vas objednala?

lenca13
18. feb 2009

Natsa som zvedava na fotky 🙂

simasa
18. feb 2009

Natsa z kocara som aj ja zmagorena. Minule som hojdala (dopredu, dozadu) uz aj nakupny kosik 😝

janette4
18. feb 2009

simasa 😀 😀 😀 aj mne sa to stáva. 😀 alebo sa pohajdávam ja sama, ako keď malého pestujem 😀

natali_pn
18. feb 2009

No baby hadam bude z toho volaco,pozeram ako sa to nacitava-dufam, ze to nesekne 😅

simasa
18. feb 2009

Uz nam z toho dobre sisi, co? 😀 A to si nechcem predstavit, keby sme mali dve po sebe ( = dve materske po sebe), to by som uz asi ani nevedela normalne hovorit, len tutu mutu 😀
Natali, kde je ten album?

simasa
18. feb 2009

Jeeej, uz? Tak idem kuk.

natali_pn
18. feb 2009

jeeeeej, mam tam az dve fotky-aspon volaco-skusam dalej 😀

lenca13
18. feb 2009

Natali vidis aka si sikulka idem ja spat dobru noc 🙂

miriamkac
18. feb 2009

sima....tie dve materske, je naozaj o hubu a este ked si niekde na dedine, ze vidis stale tie iste xichty aj ked vyjdes von... 🙄 ...ja mam z tohu uz doobru depku a to som na materskej nieco cez treti rok... 😕

simasa
18. feb 2009

No, ved ja mam uz teraz pocit, ze osprostievam. Asi sa prihlasim aspon na kurz angliny, lebo toto je uz hruza.

natali_pn
18. feb 2009

Je, asi bude volaco zo mna. Ele az zajtra.Inak miriamkac to musi byt aj pekne ale aj horor.Mne uz tvrdne mozog teraz-a co bude po tych troch rokoch-normalne sa bojim.... 😖
Doma sa rozpravam s malu-aj ked mi toho este moc nepovie,so psom a z hrncami.....
No uz idem aj ja do vecnych lovist, dobru

simasa
18. feb 2009

Tak dobru noc vsetkym.