Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

andreao
25. feb 2009

Ahojte baule, hlasim sa po dlhsom case.
Akosi som nemala cas nakuknut sem, skolske povinnosti 🙂
Lienka vsetko naj dodatocne.
Rikarr a oastatným prajem skore uzdravko.
Natsa, mne sa kocikuje celkom fajn, mam trojkolku a ked dam predne kolo napevno je to v poho.
Horsie je to s kocikmi s malymi kolesami.
Aj mne dnes prisla zasielka od Hami, potesilo 😉

lenca13
25. feb 2009

ahojte tak dnes sa my tiez islo zle s kocikom tam kde to nebolo odhrnute ☹ to mam dost velke kolesa isla som rano s obidvoma k doktorke ☹

rikarr
25. feb 2009

my chodíme pešo....bez kočára ---istota je istota..... 😀

aj mne prišiel od hami čajík 😉

mirkaff
25. feb 2009

no mne sa dnes islo otrasne......istila by to cesta ale zase by som natrafila na niakeho paka co dodrzuje petdesiatku v obci a ruti sa osemdesiatkou cez dedinu...... 😢 bola som v zahradkarskych kupit na jarne aranzma,,maly spal tak som si to aj popichala do kosa..je to totalne pekne......uz moze dojst aj jar.Lienka55 aj mi sa pripajame ku gratulaciam.......a Lenca 13 ja som v pondelok vysla od dokiny pred jedenastou..skoro ma natahlo...Miriamkac prajem skore uzdravenie detickam..aj aj tebe.....Mary a aj ty sa skoro uzdrav.......lenca 13 a Timuska mala aj teplotu??

lenca13
25. feb 2009

nie nemala teplotu ale mala vcera laryngitidovy zachvat ☹ tak preto som isla s nimi k doktorke takze Timka nema ant. co som rada 😉 ale je riadne zachripnuta tak len calciovy sirup a fenistil kvapky 😉
tak to my sme sa v pondelok dobre vybavili o pol desiatej sme boli doma 🙂

mirkaff
25. feb 2009

to si ako zistila ze laringitidovy kasel???? 😢

lenca13
25. feb 2009

miri my sme to mali uz minulu zimu asi styrikrat a tuto zimu to bol prvy a dufam ze aj posledny

lienka55
25. feb 2009

Dakujem pekne za dodatocne gratulacie. 😉
Vsetkym marodom prajeme aby ste boli co najrychlejsie zdravucky a nech tie chripky,virusy,hnacky,zachvaty,....su daleko od nas. 😝
My sme uz osprseni a v pyzamkach,tak sa pojdemem povalkat do postele a spat. 😔

rikarr
26. feb 2009

ránečko baby....

ako ste búvali???????

my celkom fajn...

erika13
26. feb 2009

Dobre ranko,kde ste vsetky?
Romana si uziva volno,tak spava do 9,30,ja si davam budik na 7 hod,inak by som sa prespala.
Pojdem pozriet kamosku,dame si kavu a potom sa zabavim odhrnanim snehu 😉

Co porabate?Co dnes varite?
My mame cesnacku a spravim rajcinovu omacku na cestoviny.

lienka55
26. feb 2009

Ahojte,
my sme uz boli autom v obchode,nechcelo sa mi tlacit bugynu ked nie su dobre odhrnute este cesty.A ze ostaneme chvilocku pred domom,ale maly sa mi tlacil dovnutra,tak sme doma. ☹
rikarr tak my sme mali hroznu noc,ako vacsina noci u nas. 😠

erika13,malemu mam zo vcera navarene,a nam budem robit ,,Kral syru,,zabalene v listkovom ceste so sunkou a kecupom s hranolkami.{mnam 😝 }

natsa
26. feb 2009

Ja rozmýšlam,že spravím tofo syr z lečom.Lienka hod recept.

erika13
26. feb 2009

Lienka,daj recept na "Kral syru".Znie to dobre a rada robim z listkoveho cesta. 🙂

mirkaff
26. feb 2009

caute babuse......tak som narychlo obehla potraviny a postu a chcela som aj trochu vyluftuvat maleho ale tie hrozne cesty.este ma aj taky pako ospliechal,tak som sa zvrtla pri hasicarni a domov.maly spal asi 25 minut a momentalne sa niak az moc podozrivo potichu hra........no a kukam a on drobi piskoty v postielke 😲 ja robim dnes file so zemiakmi........ . kral syru.hmmm znie to tak lakavo...cakame na recept 😀 mnam mnam

lienka55
26. feb 2009

Takze si kupite{v Tescu} taku modru krabicku kde su 2kusky syru Hermelin a na tej krabicke je aj recept.Ale tam je recept ktory nam nechutil,plnilo sa to ovarenym porom,tak ja som si vymyslela ze si tam dam namiesto poru sunku.Inak je to vynikajuce,vyskusajte. 😉

Nakoniec sme sa boli trosku prejst a maly mi zaspal v bugyne,tak ani neobedoval len som ho prelozila do postele.

rikarr
26. feb 2009

ahojte

ja som dnes maxi lenivá takže máme granatýr 😀

viki už leží a číta si a ja sa pojdem najesť v rámci možností a pozakladať foto čo mi dnes došlo...majú v happy fote akciu

natsa
26. feb 2009

No ideme trocha von.už som namalovaná.Teraz si požičal Danko zrkadlo.Usmieva sa na seba a pusinkuje sa.Celé ho mám oslintané.Teraz ho najnovšie zaujímajú noviny,má ich dotrhané a zastlaté pod sebou ako dáky škreček 😀

natsa
26. feb 2009

Lienka už dávno sa chcem spýtať,že odkial si.

erika13
26. feb 2009

Sneh sme spratala,tato zostal doma,tak ho vyvozil z dvora 😉
A utekam do prace,nech mi bus neujde.Dnes nam maju povedat,co bude s nami dalej 😝

miriamkac
26. feb 2009

Ahojte...
Lienka az teraz som citala tvoje "narodeninove prekvapko"....mas super chlopa 😠 ...a este mas kraaaasny datum narodenia.....si narodena v ten den ako moja dcera 😀 ....
Tak vseeeeetko naaaaajlepsiesie nech ti v zivote dari, tak ako budes chciet. 😵

lienka55
26. feb 2009

mirka dakujem ti pekne,ja som nevedela ze Laduska je ,,Matejove husa,,. 😀
Aj Vereske sa syn narodil v tento den. 😉

janette4
26. feb 2009

ahojte, tie prechádzky sú hrozné aj u nás, niekoľkokrát som zapadla,pár krát hrozilo,že malého vykydnem z kočíka, no hrôza 😠

Kienka, ja som ten recept kedysi pozerala v tv, v tej relácii,čo robil Bičan,:tam is na lístkové cesto dali živý pór,nie ovarený, a na vrch dali kečup a zabalili to ako taštičku a potreli ešte vajíčkom a dali upiecť.

My sme dnes boli na poradni, dneska tam boli samé malilinké miminká,Matúš bol medzi nimi "velkáč".inak je ohromne kolegiálny,keĎ sme tam prišli,mal celkom dobrú náladu.Keď začalo nejaké miminko plakať, on s naň pozrel a spustil aj on. 😀

janette4
26. feb 2009

Lienka, prepáč, trochu som ťa premenovala 😉

simasa
27. feb 2009

Caute babule,
tusim ste vcera vsetky "ordinovali" 😀
Kuknite na video - nasa mala posiela na VELKE prehovaranie pusinku 😀

https://www.youtube.com/watch?v=ibqlkYRLcfQ
mirkaff
27. feb 2009

caute babuse.........Silvi mala je totalne zlata,take tmavoocko,a tusim vas ma tiez 'na haku' jak ten nas,tak sme si video pozreli obaja,maly ked vydel na obraze babo tak mudroval tou jeho recou,,uz mame vonku stvrty zubcek...a idem potriedit Oriflame,komu co....postielka to isti,,,vcera maly z nej vytiahol tycku,strcil tam hlavu a potom velky narek......sem tam urobi aj krocik ale ked sa k niecomu strasne rychlo potrebuje dostat hodi pohon na styri a frciiii...janette nas maly praveze neplace ked pocuje niekoho plakat,,ja sa pred nim nemozem z chuti zasmiat,on ako keby nepoznal moj ozajstny smiech,,lebo ked sme boli u nasich tak som sa cosi so segru rehnila a maly spustil straaaaasny strasny plac.....

rikarr
27. feb 2009

asi si myslel že ti niekto ubližuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀

naša malá je zas taká , že ked sa pritúlim k mužovi strčí sa medzi nás 😀 😀 😀 taká antikoncepcia 😀

ale ked revú iné deti tak ona sa pýta že čo to je? 😀 pustí len ked neni na blízku duda, bábo, niečo na trhanie - čítanie a podobne,proste ked sa nudí tak jej potom začne vadiť aj ten rev okolo

janette4
27. feb 2009

mirka, my máme ako natikoncepciu psa, keď vidí,že sa s mužom túlime, príde za nami a začne na nás vyskakovať a otravovať,aby sme sa túlili aj sním.sviňa jedna psačia žiarlivá. 😀

Silvi, malá je bohovská, kráááásnu pusinku poslala

janette4
27. feb 2009

náš mladý pán si našiel Ďalšiu obľúbenú činnosť, večer okolo polnoci sa zobudí a hodinu sa jaší v postieľke a rehoce sa

lienka55
27. feb 2009

Ahojte,
od rana makam,varim,periem,umyvam,prave konecne obedujem.Maly mi spi od 12.00h.Boli sme aj nachvilocku vonku. 😉

erika nas maly tiez strasne ziarli na mm,takze ziadne tuuulenie sa k sebe.Spolahliva antikoncepcia. 😀 😀 😀
janette par krat som to zazila aj ja take noci,ale nechcela by som to mat kazdy den. 😖

rikarr
27. feb 2009

ahojteeeee

ja už mám konečne sobášnicu hotovú tak sa idem napráskať, malá spí ...všade pokoj....

janette aj viki máve sem -tam noci že sa jaší a vlastne tie noci sú asi také že sa o 2,00 zobudí s heslom "podte pane budeme si hrát"

ja som už imúnna a ignorujem ju, ona si sadne na postel a čítla alebo chodí po spálni, potom sa muž naserie a prilahne ju a potom zaspí...všehovšudy jej to trvá 2 hodky