Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

erika13
4. mar 2009

Ahojte baby,mala som 4-dnovu odluku od PC,boli sme na lyzovacke.Bolo to neplanovana dovolenka,ale bolo nam fajn.Romana si zalyzovala,aj snowboard vyskusala 🙂 Stretla sa superpartia,tak aj mne bolo veselo,aj ked nelyzujem.Som sa posankovala a na rok si asi kupim snowboard.Hodime foto.
Hovorili ste tu o trojkolkach.Romana mala od roka odrazadlo-motorku a od 2 rokov sa vozila na bicykli,trojkolku ani nemala.Ale teraz su velmi pekne 😉
Vcera sme prisli vecer o 17.30 domov a isla som na nocnu,tak som v robote bola ochrapana.Dnes som dospavala.

miriamkac
4. mar 2009

Cau erika....jaaaaaj ale ti zavidim tu lyzovacku.... 😅 ....my sme kedysi lyzovali kazdy rok, no teraz musime pockat, kym deti trosku vyrastu a zacneme nanovo... 😝 .......my sme tiez malu tento rok postavili na lyze....len aby vedela co to je a celkom sa jej to pacilo... 😎

erika13
4. mar 2009

Miriamkac,ja nelyzujem,ale chodila som s Romankou casto do Tatier a zavidela detom lyze,tak som jej raz pozicala,postavila sa a isla 😉 Mala asi 5 rokov,jej vsetky sporty tak isli,neviem po kom to ma 🙂
Teraz su jej lyze malo,tak skusa ten snowboard.
Deti od 4-5 rokov boli v lyziarskej skolke a pekne ich to tam ucia,su uz v kazdom stredisku,my sme boli v Liptovskych Revucach,su tam zrekonstruovane drevenice,aj za prijatelne ceny.

miriamkac
4. mar 2009

Presne to planujeme spravit aj my, erika....dat decka k instruktorovi, nie ze by som ich nedokazala sama naucit, ale mohli by odo mna prevziat zlozvyky a to nechcem, lebo viem, ze ich mam.... 😉 ...Nase oblubene miesto bola Orava.....Dllllhe roky sme chodili do Habovky do jedneho penzionu,....no proste super ludia....minuly rok sme tam boli s MM ale v maji na predlzeny vikend a je tam krasne ako v zime, tak aj takto na jar... 😎

erika13
4. mar 2009

Vsetci rodicia dali deti do lyziarskej skolky,aby neprebrali zlozvyky,ako si aj ty napisala.
Na Orave sme v zime este neboli,iba minuly rok v lete,bolo tam krasne,ale ten kusok Habovka-Zuberec je uzasny,rada by som sa tam vratila.Ved,ak bude robota,budu aj korunky na dovolenky 😉
Uvidime,co s nami spravi financna kriza. ☹

lulu723
4. mar 2009

Ahoj Erika tak si si teda dobre uzila 😉 MM chodi tiez lyzovat hovori,ze je to najkrajsi sport.a este povedal,ze ked bude mat mala 3 roky aj ju nauci lyzovat.mna teda nemusi ucit,lebo ja som na to drevo a ani ma to nelaka nepotrebujem sa dolamat 😅

erika13
4. mar 2009

Lulu,ja som minuly rok skusala lyzovanie na somarskej lucke pre deti,aj to sa mi lyze stale krizili. 😀
Niektori znami vravia,ze snowboard je jednoduchsi,tak uvidime.Ale radsej sa v zime korculujem,alebo sankujem.

Idem sa vychystat do prace,posledna nocna tento tyzden,robime len 4 dni. 😉

janette4
4. mar 2009

tak my sme nakoniec na prechádzke boli, ale fakt tam bolo otrasne.

ja som taký športový antitalent, ☹ jediné čo zvládam je bicykel, (akurát veľké kopce si musím vyšlapať,lebo nestačím s dychom).

janette4
4. mar 2009

inak, dávno tu nebola jenna a renuska. Žeby sa Jenne tak zapáčilo na tom karnevale,že tam ostala?

renuskacool
4. mar 2009

Ja váš šmírujem baby.....som tu!!!!!! 😀

natsa
4. mar 2009

šmírujem aj ja ale to už všetky spíte.Danielko si zmyslel,že nepôjde spať.Ja čerstvý,stále vymýšla. 😀 Ja ho asi prehnem cez koleno.Mne sa tak strašne chce spať.Zajtra bude burtošit okolo 7 😝
mne lyže nič nehovoria ja radšej korčulujem ale na tých som naposledy stála ešte zaslobodna-to boli časy 😅

simasa
4. mar 2009

Natsa, nic sa neboj, aj ja smirujem. Ale uz idem spat.
Co to tu bol za citovy vylev tvojej sestry? 😅 Tusim mate taky "dobry" vztah, ako ja kedysi s mojou. Ale polepsilo sa, tak sa hadam aj vam polepsi. 😉

lulu723
5. mar 2009

Dobre ranko baby noc bola otrasna uz som myslela zeju tiez prehnem cez koleno 😒 vcera spala v kociku vyse 3 hodin a potom v noci sa stale prevalovala a mrncala islo ma porazit a MM tiez.veru uz jej nedam tak dlho spat.nasrana som este teraz,lebo herecka spi v kocary dospava tu noc 😠
Erika a preco robite len 4 dni?co sa nieco v praci zmenilo?

lienka55
5. mar 2009

Ahojcek,
my sme hore uz od 06.00h ako kazde rano. 😠Asi budem musiet zbehnut este do obchodu,sa mi nechce,obliekat aj maleho. 😒
Ked sa tu spominalo lyzovanie, tak ja som stala raz, a asi aj posledny v 7roc. na lyziarskom.Tiez rada korculujem,ale na korculiach som tiez stala velmi daaaavno. 😀
A co sa tyka tych sesterskych vztahov,tak nam sa to so segrou polepsilo, az ked som sa vydala,sme si vzacnejsie. 🙂

simasa
5. mar 2009

Ahojte,
lienka, nam sa to tiez polepsilo, az ked sa segra odstahovala do svojho. Teraz uz aj my pojdeme do svojho, tak to sa budeme este menej vidat a budeme si hadam este vzacnejsie. Ale aj teraz ma este niekedy dokaze odrovnat svojimi vyrokmi typu: "co by si ty chcela, ved ty mas vsetko". To ma vie niekedy ozaj vytocit 😠

jenna7082
5. mar 2009

ee. lubit sa mi lubilo, ale nehat si ma tam nikto nechcel 😔 ziadny horkokrvny ital s peknou vilou a plnym vreckom penazi...tak som sa vratila domov no... 🙄

ale krasne tam bolo, o to pokoj.

obcas som sem kukla, precitala, ale citat to vsetko spatne ohooo....som vas nechala, nech si kvakate

juuuj ja tolko roboty mam ze neviem de mi hlava stoji

jenna7082
5. mar 2009

a budte radi ze mate segry, aj nemam nikoho ☹

natsa
5. mar 2009

Jenna AKDE SI TO BOLA ZATúLANá? :-
tIE VýLEVY SI NEVšíMAJTE.JE TO TAK AKO TO JE.

jenna7082
5. mar 2009

ja som uz dááááávno doma. na valentína som bola kuknut karnevalové benátky.

natsa
5. mar 2009

SIMASA A TVOJEJ SESTRE NIEčO CHýBA?NEPOZNáM TA ALE SI MYSLíM,žE TIEž NEMáš NIč ZADARMO. 😕

natsa
5. mar 2009

TAK TO TI BOLO HEJ.A KDE NA TUREJ?

jenna7082
5. mar 2009

nechapem...ci som z turej? ano, uplne original turanka 😅

natsa
5. mar 2009

Tak už máme navarené.Robila so Maggi nápady šťavnaté kura.To je také rýchle.Som zvedavá aké to bude.Vtelke to vyzeralo lákavo 🙂

rikarr
6. mar 2009

čaute

len vás pozdravím ....

ja si so segrou rozumiem ......ved sme každá iným smerom odsťahovalá 😀

včera som bola u našich tak bolo fajn.....ked presťane furt pršať môžeme dať stretko....

idem lebo viki smrdí zas a pojdeme na poštu ...sa mi nechce v takomto počku 😠

natsa
6. mar 2009

ahojte.tak ako ste sa vyspali.ja nič moc.malý išiel zasa spať neskoro v noci.nemá problém vydržať hore 4hod,a ja sa idem zjašiť. 😔

janette4
6. mar 2009

my sme tiež mali noc o ničom. každú chvíľu som k nemu vstávala, lebo v spánku cestoval v postieľke a tlačil si hlavičku o tyčky, tak zakaždým spustil nárek.
potom o pol3 jedol, prebalila som ho, toľko čo som odniesla plienku, sa pokakal, takže znova prebaľovanie a toho už úplne prebralo, pol hodinu sa vykecával v postieľke a až potom zaspal. no a o pol7 už bol vyspaný. Škoda, že ja nie. ☹

mary3
6. mar 2009

Ahojte baby....
Natsa, Janette - aj my dobre pozname taketo noci, maly sa asi do roka stale takto budil, vymyslal v noci a rano o 6 uz bol hore a vyspaty jak keby spal celu noc... este aj uspavat som ho vzdy musela na rukach, vobec nezaspaval sam a nechcela som ho nechat vyplakat....
Teraz uz je to troska lepsie, pomaly sa uci zaspavat sam, teda cez den, aj to sa najprv dobre vyhuka, az potom zaspi a vecer ho uspavam tak ze spolu lezime v posteli a potom so mnou spi celu noc, ked ho chcem prelozit do postielky tak spusti strasny rev takze spavame teraz spolu a je to uz trosku lepsie, aj ked celu noc nikdy neprespi...

lienka55
6. mar 2009

Ahojte,
ja sa sem dostavam dnes az yeraz od rana som v zhone. 😝 Musela som utekat aj s malym rano do obchodu lebo sme nemali doma ziadny chlieb ani rozky.Varim dnes aj malemu aj nam,periem a idem umyt WC a kupelnu.
Zajtra mam majstra tak budem musiet aj zajtra varit. 😝
My sme mali celkom dobru noc,keby boli aspon vsetky taketo. 😉

Mary a u nas je to presne ako u vas,my sme uz aj zlikvidovali postielku minulu sobotu,len na nu prach padal. 😀

mirkaff
6. mar 2009

ahojte babusenky......tak sme konecne doma aj my..nie ze by nam bolo zle,,to nie......boli sme u nasich a vcera vecer sme dosli domov......prazdniny sa koncia,tak sa treba trochu aj prychystat na skolu, i ked martinka by prazdninovala u nasich aj do nedele.....ked som dosla domov a zbadala ten prach a ten " bordel" no by vas natiahlo...takze dnes som akurat tak ulietana.....kupila som si novy obrus,taky velkonocny,konecne klasicke zaclony do kuchyne.doteraz som tam mala len na tych vitrazovych tyckach take do pol okna.......a uz len aby sa umudrilo pocasie a ja mohla poumyvat okna.....A konecne aby sme si dali STRETKO 😀

lenca13
6. mar 2009

Ahojte tak aj my sme dnes prisli od nasich 😉 uz aby isli do skoly 😉 a tie okna aj u nas treba umyt 😎