Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mary3
15. jún 2009

No Lukáško už zaspal... veru, strašne ho to muselo bolieť... ved to má po celom hrudníku a brušku.... ešte ho musím o 23-tej zobudiť na lieky.... inak práve v správach dávali čo sa dnes viacej deťom prihodilo takéto zlé....

lenca13
15. jún 2009

Ahojte 🙂
Mary chuda Lukasko viem co prezivas Timea mala zase popelenu ruku od zehlicky a neostala jej jazva neboj pekne sa mu to zahoji 😉
Tiez som pozerala spravy 😕

lienka55
15. jún 2009

Mary aj ja som to o tych detoch pozerala,hroza,ked som si pomyslela ze by sa to nas tykalo.Moja mama bola prave u mna a palakala ked to videla. 😢

natsa
15. jún 2009

mary chúdatko malinký tak mi ho je lúto ja by som sním určite plakala,taká som ostala precitlivelá ked počujem že sa nejakému niečo stalo iba cigánov mi neni lúto.Dnes nás zasa malý prekvapil,on už leze!Ja viem ži si musím zviknúť že neposlúcha on totižto poslúchal asi 2 mes ked len spal a papal ale toto? on je z divých vajec.obsedí iba pri reklamách a pri MM ked mu púšťa rozprávky alebo nejakú muziku na počítačio tých detoch som aj ja pozerala alebo o tom 10 týžd.chlapcovi čo má nové srdiečko jedno dieťa musí umrieť aby dalšie žilo.Môžeme byť šťastné že máme zdravé deti

yamahafazer
16. jún 2009

ahojte 🙂

mary neboj urcite sa mu to zahoji a nic mu tam nezostane moj muz ked bol uz dost velky tak nieco ,ze s chalanmi vymislali niakich piratov robili alebo co a mu ohoreli ruky a chodili snim stale na prevazovanie co mal dlane spalane a normalne sa mu to krasne zahojilo nic nema ziadne jazvy a tvoj je este maly tak to sa mu urcite krasen zahoji.No na tie deti treba davat fakt strasny pozor ked uz su take velke clovek sa len otoci a hned nieco sa stane aj kamaratke mala spadla uz dvakrat z postele a to bola len sekunda co sa otocila.

My sme boli vcera vonku tak bolo krasne isly sme muzovi naproti k vlaku a potom malu vozil moj tato a my sme sa isly previezt na motorke konecne tak sme isly kupit do mesta prach pod dvere.No dneska je uz otrasne tak prsi.Mala stale spala v kociku 4.5hod.Ale vecer mala stale soplik aj trocha kaslala tak snou idem dokorke dnes racej nech sa jej pozre do hrdla ci ju neboli lebo jej aj ten soplik tam steka a sa bojim aby to odomna nechytila ked ma bolelo hrdlo a mala som nadchu.A vcera som jej daval mlieko vecer a vsetko vyvracala ☹ jej tam aj ten soplik vadi v hrdle.Ale krasne spala o 21 do 5 a dala si len 100 mliecka a teraz ju tu mam v autosedacke a ju hupem a pustam jej pesnicku j taime 😀 ta sa jej lubi pri nej vzdy zaspi 😀 Som zvedava kolko pribrala lebo do poradne sme mali ist vo stvrtok,ale poviem nech jej spravi dnes lebo vo stvrtok ideme na oblicky na myjavu na sono skontrolovat a este jej chcem uz dat prestrelit nausnicky tak uz bude kocka 😉 😀 lebo povedali,ze prestreluju az v 3 mesiaci tak dufam,ze uz prestrelia.Chcem jej dat saty a vobec nemozem najst jej pancusky biele ja neviem kde zmizly uz som vsetko tolko krat prehladala a neni ich 😒

lulu723
16. jún 2009

Ahojte tak mala zase spala asi hodinku s nami,lebo sa v noci zobudila a spat nechcela co stale mrncala.musela som jej dat panadol baby,aby zaspala strasne ju to musi boliet tie zubky len dufam,ze jej nevydu vsetky 4 vrchne,lebo tam ma 4 bodky,ale stale nic necitim.

Evka ked budete davat nausnicky tak ta poslu od malej prec,lebo to bude strasne plakat.mna sestricka poslala prec a bola som tam aj z mamu a ta v cakarni plakala co jej bolo Eriky luto.a musis si zobrat aj plienku,lebo to jej tak zabali rucicky,aby sa nemohla hybat 😒 a kde chodite do poradne?

mirkaff
16. jún 2009

zdravim......

chudatko Lukasenko....JJJojjjjjj taka popalenina........mary neobvinuj sa to sa moze stat hocikomu,,aj nas ma furt niaky cugel a tiez uz sme mali skoro popaleninu,,lebo potiahol obrus,este ze som drzala hrncek za usko,,uz by bolo state.........

my najnovsie stekame....nas pan sa dnes rano zobudil a furt vyprava iba....... hafa,hafa,hafa.......

Yami ty si origos motorkarka?? no to moja segra,Kacena,tak ty mali doma krosovu motorku a byvali na konci ulice a ked bol svagor v robote a ona tehotna s katku tak potajomky asi v siedmom mesiaci jazdila na ihrisku a po rolach..a nam to povedala asi ked mala Katka pol roka,,tak jej mama tak strasne vynadala,,ale ked cakala Sasenku tak uz posluchala,ani sa na motorku nekukla.a svagor,,sak videl ze ta motorka inak odstavena v garazi a ten jej nic nepovedal,a ona hlava derava,pekny risk..ale cil by to asi neurobila......

mary3
16. jún 2009

Krásne ránko....
My sme už prišli od dr., previazali mu to a zajtra ráno ideme zas... ale povedala dr že by sa to malo pekne zahojiť...

Mirka, to Ondrejko krásne hovorí, náš Luki robí na psa hu hu 😀

janette4
16. jún 2009

ahojte.včera som tu nebola,ráno mi nešiel kôň a potom sme išli do Čiech na nákupy.večer som bola taká unavená,že o pol10 sme boli tvrdý všetci traja.

Ten vírus sme mali aj my asi pred 3mesiacmi.pritom ja ani nič nesťahujem z netu,asi to prišlo s nejakým mailom.

Mary, nebol,Lukáškovi tam neostane nič.ja som mala asi 5rokov,keĎ mi krstná obarila obidve nohy vriacou vodou z čajníka,nechtiac samozrejme.dlho sa mi to hojilo,musela som stále chodiť na prevezy,ale nemám tam ani najmenšiu jazvu.A Luky je malý,nebude si to ani pamätať. 😉

Matúško dnes ešte stále spí!Včera spal len necelú 1,5hod.za celý deň,tak asi doháňa.ani mi moc nejedol,asi z toho tepla,ale v noci a ráno papal pekne.

Evka, keĎ jej stekajú hlieny zadom, kúp si tú odsávačku na vysávač,tá jej to krásne vytiahne.Maťo,keď má soplíky,tak len také husté a stekajú mu zadom, dusí sa nimi,odsávame mu to touto odsávačkou.

ja som vlani Maťka ničím nenatierala,lebo v lekárni mi povedali,že do roka by som nemala dávať žiadny opaľovací krém a mám ho len chrániť pred slnkom.a tiež sa mu spravili tie pupienky na líčkach.tento rok som mu dala 30ku,ale bol mu málo,takže natierame ho 50kou.

Mirka, aj Maťo šteká,on mi lozí po byte a hovorí hav,hav.asi to odkukal od psa. 😀

lulu723
16. jún 2009

aj ja malej poviem ako robi havko?a ona na mna kuka jak na doru a vobec to nechce hovorit.,ale v noci ked sa zobudila tak stale hovorila ne ne ne.asi nechcela byt v tej postielke. 😠

teraz mi mala spinka vzdy sa idem kuknut ako buva ona je taka krasna ked spinka hned by som ju vyboskavala,ale nemozem nech len pekne buva aspon neotravuje.ona by stale len chodila a ja mam asi prechladnute ladviny tak sa nemozem ani ohnut co ma to tak boli.vcera ked som umyvala riady tak som musela byt zhrbena jak stara babka som vyzerala tak ma to boli. ☹

yamahafazer
16. jún 2009

ahojte 🙂
uz sme tu z poradne dala jej kvapky do nosteka tak hadam to bude lepsie.Vazi 6150 a 63cm taka bola zlata len sa usmievala 😀 a za dva tyzdne mame prist na ockovanie.

janette tu odsavacku na vysavac uz mame davno aj je to stale odsavam.

mirkaff no my sme motorkari mame 3 motorky 😀 cestnu,krosu a este taku malicku a moj svagor muzov brat ten aj zavodi na krose uz ma 14 poharov len mal nehodu minuly rok mu museli operovat koleno tak uz moc nezavodi.

lulu a to aj pri prestrelovani bude tak plakat?lebo preto jej idem dat prestrelit uska aby juto tak nebolelo lebo,ze to menej boli.

no konecne aj slnko vyslo.no idem ja cosi porobit a potom pojdeme muzovi naproti k vlaku.A aj my sme mali niaky virus a neviem kde knam prisiel lebo aj ani nikam nejdem len na konika inak nemam cas.

miriamkac
16. jún 2009

Caute. Ja len na skok....docitam si vas vecer.
My sme akurat dorazili z nemocnice ☹ . Takze sa budeme doma doliecovat......potom napisem viac...aaahojte

A mary....drzim palceky Lukaskovi, nech sa mu to zahoji co najskor.

lienka55
16. jún 2009

Ahojte maminy,
my sme doobeda varili,boli vonku na bicykli,maly uz spi a ja konikujem trosku,ale idem nieco robit,lebo mam vela roboty. 😝

miriamkac,dlho si tu nebola a takato zla spravicka,coze sa stalo?Dufam,ze ste v poriadku. 😉

natsa
16. jún 2009

len na skok dnes som deostala v drogerke velké plavajúce koleso na dovolenku ako uliate.

erika13
16. jún 2009

Ahojte...

Mary,vcera bol nejaky zly den,aj Romana prisla k urazu.Isla od kamosky na bicykli a pred branou som pocula smyk a tresk ☹ V jednej ruke mala mobil a druhou stlacila brzdu,a to bola predna...preletela cez riadidla 😕
Ma rozbite a opuchnute koleno a oskrete oko,plece,dlan 😢 Ani do skoly nesla.

Lukaskovi sa to skoro zahoji a nezostanu mu jazvy.Nech sa rychlo vylieci 🙂

rikarr
16. jún 2009

ahojteee

len vás zdravím

natsa
16. jún 2009

Čo už spíte? 😖

mirkaff
17. jún 2009

zdravim.......

boze same pady..no ja som si vcera kukala na internete o tych dvoch detickach......a slzy len tak tiekli,,chudatka male..........

Miriamkac a coze sa porobilo ked az v nemocnici ste boli....??

My sme vcera boli v Piestanoch,,kupila som si konecne biele nohavice,ale su take elegantne,ale paradne,ale sak aj s paradnu cenu 22 eur.....a sprej pantenol,lebo mast mam minutu,tak ze ho vyskusam,na ten moj chrbat....no a musim sa vam pochvalit ze som uspesne schudla na velkost ktoru som nosila pred tehotenstvom........ 😀 😀 😀 bez drastickych diet........len teraz davat bacha aby som sa od tej radosti neprezrala ............. 😀 😀 😀

yamahafazer
17. jún 2009

ahojte 🙂
som tu len na skok idem varit.

mirkaff sa ti podarilo schudnut no super aj ja by som potrebovala 10kg aby som mala povodnu vahu lebo nic neobleciem 😒 a kosti sa mi uz nestiahnu tak neviem ci vobec nieco oblecem.

kedy ste zacali davat vasim malym caj?lebo ja uz davam davno,ale len obcas raz za tyzden len neviem aky mam dat alebo ci je lepsie dat len vodu.Feniklovy jej moc nerobi dobre vobec sneho neprdka len ju brusko viac boli a este som dala aj kamilkovy ztoho jej nic nebolo to mi doktorka kazala davat ked dlho nekaka.

lulu723
17. jún 2009

Ahojte baby 🙂 Evka ved jej skus spravit kminovy caj no Erika to nelubila tak sme ostali verny feniklovemu az doteraz.a neviem ci nastrelenie boli menej malej normalne prepichla uska ihlou dala jej tam 2 tampony,lebo jej tiekla aj krv a ciapocku,aby jej to moc netieklo a kym sme ju dali do kocara este chvilku plakala a potom zalomila a o nicom uz nevedela.len som jej to musela asi 3 tyzdne cistit liehom,lebo jej to hnisalo.

baby a ja mam maleho zajacika taky maly cierny bucko a vola sa Kubik strasne sa mi to meno paci tak sa tak vola.uz ho chytala aj mala,ale Kubik jej usiel.musim mu kupit normalnu klietku,lebo zatial je len v bednicke.to bude taky nas maly maznacik samozrejme okrem Eriky 😀

Mirka ja som este neschudla takze do mojich mini rifli sa uz asi ani nikdy nezmestim.nejak mam velke bučky jak moj hovori a strasne velke brucho tak som si kupila ine nohavice su M pre vas sa to zda strasne mala velkost,ale ja som nosila XS takze nehrozi,ze sa este k tej velkosti vratim 😠

mirkaff
17. jún 2009

ja caj davam odkedy sme prisli z porodnice..,,a kazdy den.....no a ked mal asi dva mesiace tak potroske vodu.a nedavala som feniklovy,,ten moc naduva a deticky maju taku tazobu na brusku,,takze klasicky caj granulovany,tusim sa volal Detsky sen a bol od HIPP-u........a teraz sem tam urobim aj normalny co pijeme my

mirkaff
17. jún 2009

aj ja chcem mat velkost MMMMMMMMMMMMMMMMM...........

lulu723
17. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja chcem mat aspon S 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janette4
17. jún 2009

ahojte.

lulu nebuď neskromná 😀 ja si musím vystačiť aj s L 😀 ☹

my sme mali celkom pokojnú noc.krpec zaspal o pol10,o 6bol vyspaný,ale pred polhodinou zas zalomil tak idem variť a žehliť.tak sa zatiaľ majte.

natsa
17. jún 2009

xs vám nestačí?ja som tiež schudla 5kg ani neviem ako chcem ešte schudnúť 20kg aby som bola ako zaslobodna 😀 ale brucho mám ovisnuté stále,prsia ako Pamella a ešte mámkrásne strie na bruchu a nádhernú kamarátku celulitídu ktorá ma už asi neopustí ☹

mary3
17. jún 2009

Čaute baby, my sme boli ráno na tých preväzoch a zajtra ideme zas.... teraz už malý spí....

Baby ja mám o 10kg viac ako pred tehu a pekne ma to se... A najviac ma doráža mamina kamoška ktorá vždy ked ju stretneme tak mi povie ako som pribrala, no to poteší..... 😠

jarabicka
17. jún 2009

Ahojte mamičky...tak Jakubko akurát zaspinkal, tak využívam čas a idem kuknúť na koníka 🙂 ...v pondelok sme boli v TN na očkovanie proti TBC...jééé, to bolo kriku...ani nie tak pri očkovaní, ale pri zobliekaní a obliekaní ☹ ...totálne to neznáša 😠 ...potom sme zabehli do zdravotnej poisťovne pre preukaz poistenca a to už bolo naňho priveľa...už sme utekali na lavičku na námestie,lebo vrešťal ako túr, vytiahli cecku a bolo dobre 😉 ...
...v utorok ideme do poradne, tak som zvedavá, či aj niečo priberáme, lebo mám pocit, že to moje mliečko ma drobec iba od smädu ☹ ...nie je z neho vôbec sýty a hneď utekáme zarábať nutrilon 😒

yamahafazer
17. jún 2009

chcem sa spytat davate deti ockovat aj proti rotavirusom?

mary3
17. jún 2009

Yamaha, ja som malého dala očkovať proti rotavírusom.... hrozne som sa bála ked som počula o detoch čo skončili v nemocke na infúzkach pre túto infekciu.... tak sme dali očkovať....

mary3
17. jún 2009

Babule a ďakujeme za priania skorého uzdravenia....