Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

erika160669822
10. jún 2011

Preto sa pytam lebo ja chodim do Lieskoveho k detskemu.Ja ho uz poznam 22 rokov a teraz ked mam maleho predcasnika tak som si ho nechala.Kedy kolvek potrebujem pride k nam domov a vybavi mi vzdy vsetko co potrebujem.Neni to odbornik ale zas ked nieco nevie tak sa ohladom maleho poradi v BA ale v TN.

ivet78
10. jún 2011

@erika160669822 my sme dlhé roky chodili na Turú, ale potom som už nebola spokojná s lekárkou... al táto v čachticia, to je zlatá žena... ved nám už aj doma dávala infúzky, teda dievkam... ja by somju určite nevymenila.. a na kontroly zväčša chodieva ona k nám... a kedže máme auto, tak nieje problém zlájsť do čachtíc. A ty teda chodievaš do lieskového?

erika160669822
10. jún 2011

My sme kedysi davno tiez byvali v ML a tak starsi synovia chodili k nemu no a teraz som si ho nechala aj pri malom.Kde byvate v ML?

ivet78
10. jún 2011

@erika160669822 teda pozrela som v rýchlosti tvoj nick... prečo sa malinký narodil skôr... a aký je z neho teraz krásny chlapček

ivet78
10. jún 2011

@erika160669822 za lieskovým -brestové- tak vy ste boli lieskovanci?
ja tu mám v lieskovom aj krstnú, aj babičku aj tetu..

erika160669822
10. jún 2011

Zacala mi odtekat plodova voda a mozno uz tomu dopomohol aj moj vek.A ze som mala nejaku infekciu.Veru je to sinter ako sa patri.Mas co robit ked mas doma 4 baby.Ja by som to asi pri mojom malom nezvladla.Vyzaduje si vsetku moju pozornost.Vecer som tak unavena z neho,nebola som taka unavena ani ked som chodila do prace.

erika160669822
10. jún 2011

Uz v ML by som nechcela byvat.Tu v meste som spokojna mame vsetko po ruke,lebo muz ten chodi domov len na vykendy takze sme stale sami doma.

ivet78
10. jún 2011

@erika160669822 prosím ťa, ked odpisuješ, tak daj to "odpovedz" a mne sa to potom ukáže v tom hore " kto ma spomína" lebo takto si to musím hladať.... dakujem

erika160669822
10. jún 2011

@ivet78 Nevedela som lebo sem na forum nechodievam casto.Kolko mas rokov ak sa mozem opytat?

ivet78
10. jún 2011

@ivet78 aj ked je malinký dosť skoro narodený, je ozaj zlatý chlapček
my sme tu ešte krátko, a zatial som spokojná, lebo moj je tiež stále preč a takto s detmi nemusím chodiť von, lebo v turej som musela.. a to sme išli zväčša aj tak len na ihrisko a to už bola pre tie staršie riadna nuda a takto sa tu vylietajú a vybláznia a ked chcú byť v meste, tak ideme do Mesta alebo na Sutú k mojej segre a máme o program postarané

erika160669822
10. jún 2011

Ak mate dvor tak to je velmi dobre.Ja sa s nim chodim poprechadzat pobeha si po namesti alebo ideme ku kamoske a na ihrisko,len tam ho to este moc nebavi.Dievcence chodia na 3 skolu?

ivet78
10. jún 2011

@erika160669822 v pohode, preto som ti to napísala, nemyslela som to v zlom, proste aj ja som bola rada ked mi niet´kto niečo poradil... ja nejako nechodím moc na MK, ja skôr fb, ale´opbčas sem ponakúkam čo nové...ja mám 33aj ked je malinký dosť skoro narodený, je ozaj zlatý chlapček
my sme tu ešte krátko, a zatial som spokojná, lebo moj je tiež stále preč a takto s detmi nemusím chodiť von, lebo v turej som musela.. a to sme išli zväčša aj tak len na ihrisko a to už bola pre tie staršie riadna nuda a takto sa tu vylietajú a vybláznia a ked chcú byť v meste, tak ideme do Mesta alebo na Sutú k mojej segre a máme o program postarané

erika160669822
10. jún 2011

@ivet78 Prepac zabudla som to poslat tak ako si chcela.

ivet78
10. jún 2011

@erika160669822 aj ked je malinký dosť skoro narodený, je ozaj zlatý chlapček
my sme tu ešte krátko, a zatial som spokojná, lebo moj je tiež stále preč a takto s detmi nemusím chodiť von, lebo v turej som musela.. a to sme išli zväčša aj tak len na ihrisko a to už bola pre tie staršie riadna nuda a takto sa tu vylietajú a vybláznia a ked chcú byť v meste, tak ideme do Mesta alebo na Sutú k mojej segre a máme o program postarané

ivet78
10. jún 2011

@erika160669822 no ešte nemáme oplotený, ale pozemok máme veliký, tak postupne budeme dorábať... 😀 😀 alebo ked budú financie, tak budeme dorábať... a dievky chodia na cirkevnú

erika160669822
10. jún 2011

Prepac ale ja uz musim ist lebo sa maly uz zobudil.Ide papat a potom vypadneme von.Zajtra cez obed tu budem pozriem sa ci si tu.Majte sa krasne a prajem pekny den.

ivet78
10. jún 2011

@erika160669822 no musím ísť aj ja, lebo moja potvorka dnes nie a nie zaspať, ved zase niekedy popíšeme, ked budeš chcieť... a už mi stihla aj 2x vypnúť pc... tak si idem k nej lahnúť, nech už nevylieza...

zaneta14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natsa
19. júl 2011

Ahojte prepáčte že som sa votrela ale neviete mi poradit na ktorej strednej škole tu v meste sa dá spravit maturita?mám skončenu školu strednu elektrotechnicku 3,5 a taka maturita by sa mi zišla.dakujem

epelino
9. aug 2011

@englishivy Ahoj, ja chodim tiez k MUDr Ehsanovej a som velmi spokojna.

epelino
9. aug 2011

AHojte, kedze sa tu opat rozputala diskusia, nenajde sa tu niekto s dietatkom v podobnom veku? my mame polrocneho chlapca.. Ostatne deticky uz behaju a hraju sa na ihriskach, ale rada by som stretla niekoho, kto este za deturencami nebeha🙂

jerry23
17. aug 2011

je tu aj niekto, kto chodi z okolia NM do Heliosu do Martina?

giza
12. sep 2011

ahojte iba prispievam s pozvankou

zahrika
30. okt 2011

caut zeny,mozno sa to uz pisalo, neviem, ale neviete nieco o jasliach na ul.Kollara? resp.su ta nejake?? to som nasla na nete ale som v tom ze jasle v NMnV nemame,alebo mame??? Maly ma 11mes za chvilu a ja uz musim nastupit do prace 😔

zahrika
30. okt 2011

@giza Ahooooj Miska, uz dlho som nekomunikovala, malo sem chodim, ako sa mas?? Nemas aj ine zaujimave pozvanky, napr.stretka vTN a pod? Rada ta uvidim 🙂

giza
31. okt 2011

@zahrika ty zijes? ani netusis aka som rada ze o tebe nieco citam... shira chodi tiez do TN na stretka, tak tento stvrtok je v TN stretnutie isto ale v NM utorok nie koli sviatku...prid, rada ta vyobjimam a uvidim ( a isto i s malym 😉 ) vsetko najdes tu: sites.google.com/site/mikidula/
tesim sa a ak sa bojis ci trafis, mobil moj mas a cinkni - vyzdvihnem ta na Palackeho do minuty 😉

zahrika
2. nov 2011

@giza dakujem moja, si zlata 🙂 Ja dnes nastupujem do prace ale budem robit 3dni v tyzdni, bojim sa moc moc moc ako to Simonko zvladne, ale vies aka je moja situacia..inac to nejde :( No kazdopadne na nejake stretko pridem, som uz "Shire" vravela ze nech mi da vediet kedy bude dalsie a ona zabuda na mna 😝
Tak sa zatial maj kraaasne a ja urcite priiidem 🙂 🙂

miriamkac
3. nov 2011

ha aka tema...🙂))) a nie je sukromna🙂 super...takze aspon sa mam kam pozriet🙂))
Idem pocitat, co ste popisali🙂))

giza
4. nov 2011

@zahrika no shira uz nebola teraz po 2x, asi nestiha...a dobre v praci stihaj, Simonko je isto šikulo 😉 ..nech sa ti dari.. a do NM to nemas lepsie ma ist pozriet?

zahrika
4. nov 2011

@giza a kaaam ??? hm... 😨 zas mi cosi uniklo