Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
22. jan 2009

Monika veľmi pekné 🙂 😉

lienka55
22. jan 2009

Tak chvilku tu nie som a uz su zapisane dve strany. 😝 😝
elika mne si nejaka znama. 😉
moncika mne sa pacia vsetky troje,ja by som si dala usit troje,a basta. 😀 😀 😀

moncika15
22. jan 2009

😎 dakujem

uz len najst niekoho kto by ix usil.

budu bordove s kremovou stuzkou v pase

lenca13
22. jan 2009

Mocika a ty chces len krajcirku z mesta?

moncika15
22. jan 2009

no najlepsie v NM okrese...poznas nejaku?

rikarr
22. jan 2009

ja som nevidela 😒 ☹

lenca13
22. jan 2009

Tak to je v okrese NMnV v Cachticiach robi tam moja mama ak chces zistim ti aj ceny a latku mas pretoze oni tam maju aj latky?

lenca13
22. jan 2009

Ani ja som nevidela fotky ☹

moncika15
22. jan 2009

no latku mam vybratu ale este neni kupena. a to kde v CA to by bolo dobre.prosim zisti tie ceny 🙂

rikarr
22. jan 2009

moni a kto vám bude nakoniec hrať????

moncika15
22. jan 2009

kasio z drahoviec 🙂

janette4
22. jan 2009

ahojte.my máme dnes presne pol ročika.Dnes je asi tiež niečo vo vzduchu,Maťo bol zase ako čert.ale už chvalabohu spí, zničili sme ho, zaspal do 2min.po jedení. 😀 prišla som na to, ako naň ho.

Zajtra ideme do Mesta, kupovať ohrádku.dnes sa chúďa rachol o tyčky na postieľke. ☹

sticker
22. jan 2009

Tak to blahoželám Žanet 😉 Malému asi rožky začali "vytŕčať" 😀 😀 😀 😀
A poraď, čo si na neho "vydumala"? 😉

lenca13
22. jan 2009

Moncika tak som ti zistila tie ceny je do od 1500 az 2500Sk samozrejme zavisi ti od toho aky typ siat to je 😉 ak chces telefon tak poslem do IP inak to kraj cirstvo je v Cachticiach na namesti v takej budke 😉

janette4
22. jan 2009

doteraz som sa ho snažila pred spaním moc neblázniť, lebo potom bol jak z divých vajec a nemohol sa uložiť. asi sa mu to otočilo, alebo čo.bláznime sa s ním čo najviac, hráme sa, gúľame o 106 a keď si začne trieť očká,je najvyšší čas ísť do vane a spať. 😀

sticker
22. jan 2009

Len aby mu to vydržalo 😀 Nie že o týždeň Ty "padneš" prvá a malý si bude veselo džavotať v postielke 😀

simasa
22. jan 2009

Moncika15, ja mam kamosku, je krajcirka a sila saty aj mne - na svadbu po polnoci. Tak ak by si bola v nudzi, spytam sa jej. Cena by tiez urcite nebola viac ako 2500,-
Janette4, tak vsetko naj Matuskovi 🙂 Zasluzil by si taku polovicnu torticku 😀

sticker
22. jan 2009

Simi ako Ti je? Na mňa totiž niečo lezie. Ako vždy som to chytila od malých 😒 Tak si dávam bioparox. Ten môžu aj kojace matky 🙂 Zajtra ešte na injekciu, ale už o siedmej tam musím byť, lebo mm ide do roboty, tak budem sama s malými. Začína nekonečný kolotoč 😒

rikarr
22. jan 2009

tak som vás vymákla 😀

janette - malému čertíkovi všetko naj k pol ročku 😀 😉

moncika to nepoznám....ale určite urobia zábavu 😉

jani zajtra som v meste -škoda že ste choré...asi sa tušim nestretneme....ale budem tam až do večera,mm ide na hokej tak čo budem doma a prídem aj v pondelok -segra ma pozvala na rande 😀 asi potrebuje strážiť jedno z detí 😀 😀 😀

idem pridať foto ako viki tlačí 😀

miriamkac
22. jan 2009

erika, ved treba pockat na lepsie pocasie a potom dame "rander" v Meste viacere.....ved aj ja by som sa pridala, ale v takomto hnuuuusnom pocasi sa mi ani nos nechce vystrcit

Jani aj my sme zase v "kolotoci" uz dnes som obliekala vsetkych troch rano, ked som isla s malou do skolky a to bol boj... 😝 ...vysla som z cviku... 😒

simasa
22. jan 2009

Sticker, dnes ako tak. Dostala som Penicilin, dala som si jeden poobede a taku alergicku reakciu som mala - cervena jak racica, dlane svrbeli... To som este nezazila. No co sa nepobavim?
Uz si to troska "rozchodila"?

elika
22. jan 2009

lienka 55 - chodila som v Meste do skoly. som rocnik 79. no tie fotky su take male, ze ja tu mam velky problem niekoho spoznat. lepsie foto mam na mojej stranke www.znakovanie.sk Tak ak tu mam dake spoluziacky a ine spriaznene duse, tak mi napiste. budem sa velmi tesit. 😉

miriamkac
22. jan 2009

elika ja som tiez 79 rocnik 😝 a na aku skolu si chodila?

elika
22. jan 2009

ul. Janosikova. ta skvela za gymplom 😀

miriamkac
22. jan 2009

aha...tak ja som chodila oprot...na gympel.... 😝 heh....tvoja tvar mi nic nehovori, ale uuurcite by sme nasli spolocnych znamych....

sticker
22. jan 2009

Eli aj Lienka tam chodila 😉

miriamkac
22. jan 2009

Jani hej...ale lienka je o nejaky rocnik menej, nie? 😀 ...uz si ok? uz mozes hrat volejbal? 😝 ..."rypem" 😕

miriamkac
22. jan 2009

Baby mame 100-vku stranu....dobreeee.sme....ale sme sa pohli...

simasa
22. jan 2009

Elika, nechcem byt drza, ale mozem sa spytat, odkial pochadzas?

elika
22. jan 2009

z novej bosace
😉