Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
2. feb 2009

no uz sme zdravy...konecne.....uz som s nim dnes bola aspon nachvilku von,,no a bolo treba zabehnut novy kocik 🙂 ale mam doma aj Martinku,tak neviem,a v stredu by mala dojst mama......sak napiste kedy a ak pojdem pojdem ak nie dam vediet...

rikarr
2. feb 2009

baby viki fuuuurt spí od 12,00 😨 😨 😨 😨

mirkaff
2. feb 2009

tak maly zaspal konecne asi 15minut dozadu a to som radsej zamkla vchodove dvere,lebo svokra ta sa niekedy vali jak velka voda,zhukne na chodbe a jak tajfuuunnn ,tak nech ma brzdu......boze Erika tak nas maly este cez den 3hodiny nespal,,nam take cosi nehroziii

jenna7082
2. feb 2009

mne magduša normalne spavala od 12 do 4. už až teraz nie, ked uz ma tri roky

simasa
2. feb 2009

Caute, aj my sme boli vonku. Ale fakt dost fuka. Bez toho vetra by to bolo celkom pekne, skoro jarne pocasie.
Nam je to tiez jedno, ktory den. Ale napiste hlavne kde sa stretneme.

mirkaff
2. feb 2009

som tu kukala par stran dozadu o com ficala debata..no baby vy sa trapite kvoli postave,no keby som napisala ze sa netrapim tak salim samu seba ale ja som pri malom pribrala 13kg a tak som mala 72,no a cil mam 65 ale od vianoc som dala 4 dole takze mam 65..lenze sm mala,takze som male gulate blondave cudo 😲

mirkaff
2. feb 2009

ale MM ma pochvalil.aj som poctivo cvicila ale zlomila som si Bad cejper...tak uz necvicim a MM to okomentoval ze ta ina silacka uz aj zelezo lame......takze asi tyzden nedrzim dietu a necvicim ,iba zerem jak kyselina 😝

rikarr
2. feb 2009

kuknite......kým to vymažem ....

https://www.youtube.com/watch?v=T0dWvUHIQ8g

vikuškiná izba....je to tmavé a bez zvuku---ved čo by som chcela od samsungu... ale nábytok je vidieť...namiesto postielky pôjde veľká posteľ ked dorazia vysielačky a vedla skrine bude ešte komoda

chýba koberček pred postel a ešte dvoje penové puzzle na zem....a luster ale šak časom dodáme

spala do 15,30 tosa nevidí lebo ona tak dlho nespala ani ked bola bábo...furt mala tie očiská vypleštené

lienka55
2. feb 2009

Tak ked je to kazdemu jedno ja navrhujem piatok pred fontankou na namesti./Zatial/ 😉 Este sa dnes neozvali lenca,sticker,miriamkac a ostatne.

erika mala moze ist uz do skoly,izbicka vybavena. 😅 😀

jenna7082
2. feb 2009

to mirkaff - CICA NEŽER !!!!! 😀 😀 😀

miriamkac
2. feb 2009

Caute....
rikarr...dooobra izba....aj stem taaaku... 😝

lienka my stale nemame auto a v najblizsej dobe to ani nevidim ☹ ...takze ja urcite nepridem, aj ked zevraj by som sa s kocikom do autobusu vosla...tak je dalsi problem...ked malu zavediem do skolky, tak najblizsi mi ide o 9:20 a ten byva taaaaak natrieskany, ze nebere kociky a nie este mna 😒 ...(to je jediny autobus co ide od osmej hodiny)...a skor nemozem, lebo sa nevytrepem a nestihnem aj zaviest malu do skolky....takze ja potrebujem urcite aaaaaaautooo....

Ale ked bude lepsie pocasie, a dlhsie svetlo...a budem mat auto...tak urcite skocim...inac mi to problem nerobi... 😎

janette4
2. feb 2009

ahojte, aj my sme boli vonku,fakt tam bolo otrasne, ale keď sme išli domov,tuším sa otepľovalo.

ja tiež navrhujem piatok,lebo v stredu ideme na kontrolu k dr. aj na nefrologiu.Dovtedy bude malý snáď fit, dnes ho aj preháňalo.chúďa za celý víkend toľko nezjedol,čo dnes z neho vytieklo. ☹

mirkaff
2. feb 2009

no tak ak nas lienka 55 zvezie tak dojdeme,teda dovezu nas..a myslim ze ta fontana je taky stred,tak hadam tam.alebo sa prisposobime......tak babenky potvrdte svoje ucast aj ostatneeeeeeeeeee 😀

lienka55
2. feb 2009

miriamkac ja budem brat aj mirkaff,zobrala by som aj teba,ale musela by som sa otocit este krat.Mne by to nevadilo.

janette chudatko Matusko,vyliecte sa rychlo!!!

mirkaff
2. feb 2009

no konecne si tu nepisem sama so sebu 😲

lienka55
2. feb 2009

ja som aj mala dnes cas ,konecne a tiez nikde nikoho.A ked ho nemam tak sa tu toho popise.

miriamkac
2. feb 2009

lienka....to beriem...autosedacky mam aj vlastne.... 😝 😝 ...........sak taxikarku nam robit nemoozes... 😉

lienka55
2. feb 2009

Ja by som bola rada keby nas bolo co najviac a vsetky sa tretli.Mne to nevadi,dohodneme sa.Tak ja vyrazim skor.
Len aby sa mi do ocktavky vosielo tvoje faaaaro? 😉

natsa
2. feb 2009

Ja tiež súhlasím zo stretkom.Mne to vyhovuje tento týžden len v stredu,lebo iden od štvrtka k rodičom na MY.Aj som bola dnes na námestí ale nikoho tam pomali nebolo.aj tam boli nejaké maminy ale ked ja to nepoznám podla pár fotiek.Dnes som mala super robotu.prala som a zabudla som si dat hadicu do vane.

lenca13
2. feb 2009

ahojte tak na stretko mozno pridem ale neslubujem na 100 percent pretoze Timka ma trochu nadchu a nerada by som roznasala bacily ☹ aby sa nahodou od nas niekto nenakazil 😒

martinano
2. feb 2009

caute akosi nestiham, je vas tu vela a kym docitam zaspavam, tak natsa tuto robotu co ty som mala aj ja v sobotu 😝

lienka55
2. feb 2009

martinano tak co pridas sa aj ty k nam na to stretko?Tusim si bola na stretku s tirackami?Ako bolo? 😉

natsa
2. feb 2009

Dobrú noc!Asi som tu už len sama

erika13
3. feb 2009

Dobre ranko,zase som tu sama? 🙂
Mohla by som s vami na to stretko?Nemam male dieta,ale mam poobednu.

Miriamkac,mohla by som ta vziat autom,ak dovtedy nenasnezi.Nemam zimne gumy.
Ak sa nemylim si z Cachtic?

Tie pracky mali cez vikend asi"ples",aj my sme mali potopu v kupelni 😖

rikarr
3. feb 2009

ja som neprala a potopu som nemala 😀 😀 😀

baby to akože už túto stredu, čiže zajtra????sa dohodnite lebo po 1) má pršať zajtra a po 2) to musím mangelovi oznámiť 😀 😀 😀

mirkaff
3. feb 2009

zajtra????????fu tak to ja nemozem....... 😢

mary3
3. feb 2009

Ahojte....

Baby ja to tu akosi nestiham, kym docitam vsetko co ste popisali tak uz ani poriadne neviem o com to vsetko bolo.... teraz sa k PC dostanem strasne malo ☹

janette4
3. feb 2009

Ahojte a nebol by lepší piatok?predsa len koniec týždňa...

ja mám našťastie hadicu zapojenú priamo do odpadu, inak by som asi mala potopu každý týždeň.

lenca13
3. feb 2009

Ahojte 🙂 tak by sme si s Jankou spravili pekne doobedie boli sme si zobrat papier v Zelenej budove a potom sme isli na kavu a popozerat po obchodoch 🙂 🙂 🙂 samozrejme ze sme boli bez deti kedze su trochu nachladnute tak sme ich nechali doma ved maju aj tatinkov 😀 😀 😀

sticker
3. feb 2009

Ja idem zajtra k zubárovi, navyše som dostala menzes, tak sa tu krčím v kŕčoch 😒 😝 A Julka bola v noci často hore, postavila sa, kričala mama a keď som k nej prišla, tak si ľahla, pomojkala som ju a spala ďalej. A zase kašle, no k MUDr. ísť k nechcem, keďže je chrípkové obdobie, len by sme tam niečo vážnejšie drapli.. 😒