Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

martinano
3. feb 2009

caUTE NEBOLA SOM S TIRACKAMI ONI BOLI DEN PREDOMNOU A JA SOM BOLA S KAMOSKAMI, MOZEM SA PRIDAT DNES IDEME DO BA A ZVYSOK TYZDNA BY SME MALI BYT V NM.KEDY A KDE?

natsa
3. feb 2009

Nebolo by lepšie to stretko odložiť ked všetky nomôžeme?Na jar to nebude lepšie?Mrknite moje fotky už ich tam pridávam.

lienka55
3. feb 2009

Ahojte,tak my sme dnes boli na nakupoch v PN.Dnes je hrozne pocasie takze von sa neda ist,a budume sa nudit doma. 😝

Jani takze na stretko asi nepojdes? 😉

lenca13
3. feb 2009

Natsa maly je zlaty a tm je z Mesta?

sticker
3. feb 2009

Natsa ja som si ich už ráno pozerala a chvíľami mi bol TM povedomý......Ty teda nie, keďže si z Myjavy.... 😅

renuskacool
3. feb 2009

Som si doplnila albumček tak kuk.... 😀

janette4
3. feb 2009

renuš terezka bola teda riadna vlasaňa 😀 to my sme boli úplne plešatý.

natsa,práve som pozerala tvoj album,malý je šikovníček 🙂

natsa
3. feb 2009

Sticker je to možné že ti je MM povedomý býval chvílu na hájovkách.Ty tam tuším tiež bývaš?

natsa
3. feb 2009

Renuš no ti máš krásne detúrence.
Ano MM je z Mesta

simasa
3. feb 2009

Natsa Tvoj manzel sa mi strasne podoba na byv. kolegu. Nie ste aspon rodina? Vola sa Palo Ondrejicka.
Renuska Terezka bola iny valibuk 😀 Sa cudujem, ze si ten porod "prezila" 😝

jenna7082
3. feb 2009

veru renča, ze 4300 g !!!!!! ale uz si aspon nebola celkom prvorodička...no ale aj tak !!! inac malá celáááá ty, renča v mini vydaní 😀 😀

simasa
3. feb 2009

Ta nasa mala je srandistka. Chce mi citat mamu a ja (resp. rozsklbat) a ked akoze buchnem rukou a poviem ej krupica posluchaj, tak aj ona buchne rucickou a este sa tomu aj skeri. A mozno by aj povedala, keby vedela, mama aj Ty posluchaj 😀

jenna7082
3. feb 2009

🙂 ja som vcera vecer isla magduši davat plienku na noc, toš som si ju vycapkala po tej riti malej peknej, reku - čo to toto máš? ze - lit ! 😀 a reku - a preco taku malinku??? ze - lebo maminta tatú túpila 😀

sticker
3. feb 2009

Lienka zajtra určite zajtra by som nešla. Ak by sa Julke aspoň trochu polepšilo, tak ten piatok by bol fajn...ale tiež nemôžem sľúbiť 😉

natsa
3. feb 2009

Simasa ved moj ta pozná.Ved on z tvojím robí.Robia spolu.

simasa
3. feb 2009

Natsa, tak je to on? Ja som si nebola ista, to vies, ked nema tie cervene monterky a siltovku... 😀

simasa
3. feb 2009

Jenna 😀 😀 😀

simasa
3. feb 2009

Natsa a ze pozdravujem!

mirkaff
3. feb 2009

ahojte.babenky tak piste ktora kedy moze.........sa strojime a nakoniec nic z toho??? 😢

natsa
3. feb 2009

AJ ON TA POZDRAVUJE.Malá ako?Ešte neskúša chodit?

natsa
3. feb 2009

Ja mozem v stredu.

renuskacool
3. feb 2009

No veru bola ona taký buco-som myslela že ma potrhá......Aj mi chceli sekciu robit,no nestihli....šak aj teraz je z nej buco,taká buchta...Jen že lit 😀 😀 😀 😀 .....Janette,hrozne ma zaha pálila ked som ju čakala a to sa vraj hovorí že to vlasy rastu a veru aj rástli...

simasa
3. feb 2009

Natsa, ona je taky maly lenivec. Ked jej nepridrzim nozicky, tak si sama ani nesadne. Iba sa jeduje. A ked ju chcem postavit, zalomi sa ako vzduchovka a kuka si na papuce 😀

lenca13
3. feb 2009

Renus ta tvoja mala je dobre vlasata to moje baby boli do roka plesate 😀 a ako je stara pretoze pri fotke mas datum 29.1.2007 a v pase mas len 1rok a 2 mesiace?

mirkaff
3. feb 2009

Simasa ved ma este casu az az,,,,,,,nas maly prave teraz labzuje okolo nabytku,,akurat je u nas ticho,,,ze co sa deje?? martinku zaujal ELMO , ficime na minimaxe a maly uz ohmatava telku.......ale sam sa este nepusti ist,,iba za dve ruky,ked ho chytim za jednu ruku tak sa skruti jak dazdovka a je na zemi...Martinka je 26-teho maja a tyzden po 9-tom mesiaci urobila sama zo stoceka prve krocky......maly ju asi nedobehne

jenna7082
3. feb 2009

mne zacala ta prostredna - az rok a mesiac tusim mala - chodit. dotedy len po 4roch jak drak 😀 zato prvy po styroch vobec nevedel, az ked sa naucil chodit a chodil 11 mesacny. boooze to boli este taki krpčekovia 😅

jenna7082
3. feb 2009

a vlasatí boli vsetci. a ani ma nepáliha záha. to sú len povedačky.

mirkaff
3. feb 2009

Renka tak vy ste z porodnice isli kupovat pre Terezku sponky.........Natsa mas krasnuckeho synceka,,mrkla som album...a Martinano kedy bude albumik???popracuj na nom,,sme zvedave na mladenca 😀 a mame nieco nove...vsetci sme TATA

jenna7082
3. feb 2009

ináč renča, aj paulinka je taká macatá, ona je do mužovej rodiny a oni sú všetci takí macatí, este ze sa narodila skorej o tie dva tyzdne, aj viac to bolo, necelé tri, zo vsetkych bola najmensia....inac keby stihla dorast...neviem neviem. švagrina mala chlapcov tiez tak 4 kilových brrrr

mirkaff
3. feb 2009

nasa Martinka mala tiez vela vlasov a tiez mi sestricky hovorili ze ako ma musela palit zaha.ale nic som nemala ,,fakt sa to asi len vyprava