Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
25. mar 2009

sak ja si tu pisem sama so sebu 😲 😲 😲 😀 😀 😀 baby nespiteeeeeeee

lenca13
25. mar 2009

Miri je to v teme babatka 🙂 a tam je siesta choroba ak sme sa dobre pochopili 😀 😀 😀

lienka55
25. mar 2009

Ahojte,
my vyvarame o106 aj nam aj malemu,je mi strasne zle,ledva stojim na nohach nicoho sa mi nechce asi nepojdeme ani von. ☹

natsa tak gratulujem ku krasnej vyhre!!! 😉 A aka bola v Lidli sutaz?My sa tiez chystame tento rok s malym prvy krat na dovolenku nie letecky ale autom a tiez si to neviem predstavit,uz teraz mam strach a to starsi od tvojho. 😉

rikarr
25. mar 2009

čaute

natsa velllkkkáááá gratulka - bože to je šťastie ... my si tento rok roztiahneme lehátka na dvore 😀

lienka55 - ja sa bojím skúšok ako čert kríža --že matika a anglina ---fuuuuuuu

dnes som robila to z mimibazaru a k tomu toto : http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6072

dnes ráno ma ten sneh dobre nasral ....juuuuuj

janette4
25. mar 2009

ahojte.aj mňa nasral. 😠

lienka55
25. mar 2009

My sme predsa boli vonku trosku sa vyvetrat.A idem sa pyplat so spaniel.vtackami,inak vsetko mam uz navarene. 😉

erika ta polievka vyzera nenarocna a rychla,mozno niekedy vyskusam. 😉

natsa
25. mar 2009

Tak dakujem za gratulácie a podporu.To bola výhra v Lídli ak si kúpite výrobky z gréckej kuchyne tak pošlete sms z kodom účtenky teraz tam sú nejaké výrobky na upratovanie zasa si musíte kúpit aspon 3.vyhráte 20upratovaní za 1 rok.Ved si to prečítajte v čerstvom letáku.Do toho sa už radšej nezapájam.Dnes mi zasa volali že postupujem zasa do nejakého zlosovania,jak aj tam vzhrám tak ma už ozaj kidne.aj som zabudla minulý týžden som vyhrala z fann drogérie vonačku v hodnote 1200sk.No moja najvädšia výhra je môj Danuško.Miri takých by bolo viac.Môžem ti len poradiť aby si hrala na všetky strany ako ja tak možno sa na Teba niečo nalepí 8-no kedy dámo už konečno to stretko?Už vyzerá že nebude ani pršáááááááááááááááááát.

miriamkac
25. mar 2009

Caute
natsa...gratulacia... 😝 😀 k vyhre

janette ten recept na kura : mnam, mnam.....hned som ho nalozila, ako som to citala a je to naozaj vyborne...este cakam, co na to "povedia" moji hladosi.

lenca13
25. mar 2009

Ahojte dne som bola prvykrat v MC a Timke sa pacilo ale bola som zobrat veci co sa minuly tyzden nepredali na burze ale mam aj par euracov volaco sa predalo 😉

natsa
25. mar 2009

erika mrkla som na fotecky.dúfam,že vám bolo supera že ste sa do sýtosti vybláznili a vylyžovali.Dcéra je riadna fešanda!

andreao
25. mar 2009

Ahojte
tak Vas vobec nestiham, musim sa ucit, nejako sa mi nakopili skusky....
AAAle to pocko otras.
Natsa veeeelka gratulacia, idem pisat IP.

lenca13
25. mar 2009

Miri a kto bol na pohotovosti?

mirkaff
26. mar 2009

http://www.i-odevy.sk/oblecenie/detske-dievcens... bunda ktoru som objednala Martinke.........konecne si niaku vybrala 😕

lulu723
26. mar 2009

ahojte 😉 ni mirkaff velmi pekna bundicka a ako sa ma malinky?uz mu je lepsie?

janette4
26. mar 2009

ahojte.my sme mali otrasnú noc.malý bol hore min.10krát a o 5už bol vyspaný.

mirka, pekná bundička,pozerala som,že tam majú celkom lacné veci.

natsa
26. mar 2009

Kuknem z okna a ono sneží.Rozmýšlam či mám íst von.Miri ty teda brázdiš po internete,Martinka má dobrý vkus.A malý okatý ako?Už mu je lepšie?

natsa
26. mar 2009
janette4
26. mar 2009

Natsa, ak sa nenahneváš,trochu ťa opravím:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11476

ale vyzerá to dobre,mňam. 😅

renuskacool
26. mar 2009

mirkaff nebola si dnes okolo 9.00 na poliklinike v NM??Bo som stretla babu tebe na vlas podobnu....Teda podla foto usudzujem čo maš v pase.....Ja bola u Blandu..... 😒

lienka55
26. mar 2009

Ahojte,
som unahanana od rana a strasne nas.....a,no kto taky ma mohol nas....t? MM 😠 😠 😠

Maly mi spi,idem este povybavovat nejake veci este pre mamu zajtra oslvuje 50tku a poobede idem konecne ku kadernicke. 😅

mary3
26. mar 2009

Ahojte babulky...
Idem vas len pozdraviť lebo moc nestíham...
Malý zaspal tak som sa pustila do triedenia jeho malých vecičiek, už máme toho toľko odloženého, že to nemáme ani kde dávať....
Pekný dník vám všetkým, aj keď to počasie je otras 🙄

mirkaff
26. mar 2009

caute babuse...uz je lepsie..teplotu nemame a dr. to skonstatovala ako zubky,,zajtra este MM donese moc kedze ten dnesny zostal na botniku 😖 ,,,Renuskacool ja som mala vlasy v chvoste,, a kde si to bola?? u blandu?? to je kto??ja moc v meste dr.nepoznam,akurat detsku a mojho zenskeho.inak sme sa sikovne vybavili,,sme dosli a uz aj nas sestricka brala,,ani minutu sme necakali,, o plo jedenastej a s cestu sme boli doma.narychlo som uvarila,,vyumyvala kupelku a este utrem zeme a serem dnes na robotu

mirkaff
26. mar 2009

no a babenky to nasa martinka vykutala ten internetovy obchod,,,,,tolko otravovala az som jej ju objednala,,aj tak ju potrebuje 😀

mirkaff
26. mar 2009

baby on je cely vyhadzany...asi to bude ta siesta choroba....cil som si to vsimla.....

lienka55
26. mar 2009

mirkaff, Dr.Blanda je nefrolog. 😉

janette4
26. mar 2009

lienka, aj my k nemu chodíme.veľmi dobry dr. a vidieť,že ho to s tými deťmi baví.

lulu723
26. mar 2009

aj ja som k nemu chodila ked som mala nejako 11-12 rokov 😒

renuskacool
26. mar 2009

Hej,mala si vlasy v chvoste-stretli sme sa na prechode........xixi 😀

janette4
26. mar 2009

a ja kedy stretnem niektorú koníkarku? 😉 kade všetky chodíte?