Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
5. máj 2009

Ok,dik Zanet budes zlata, rada by som tam vybehla. 😉

mirkaff
5. máj 2009

nazdarek........u nas sa dnes spalo hodinu......Lienka no kus nesympatickeho chlapa,,trosku potmavsi...dalej si domysli.......

pirata?????? ty brdo........... viac nez telce,,aj tie urazam.........

jarabicka,,alebo Evka a kedy mas presne termin?? a okrem Jakubka mas ake mena v zalohe......?? ja som chcela Simona s mekcenom na "S"..........a Adelu.....a MM chcel Ondreja a Nikolu......ale ked trpel so mnou 7 hodin na vzdycharni tak to mal vytrpene........ozaj aj beres chlopa so sebu??

lienka55
5. máj 2009

mirka,no keby sa to stalo nam a bol by so mnou aj mm tak to by si videla ten hukot.On by mu to nedaroval.
A co ten chlap bol dost dalej od teba?Ja by som za nim urcite isla.

jarabicka
5. máj 2009

Mirka, ja mám termín 22.05.09...nám sa páči Jakubko a Matúš...a keby to bola baba, tak Barborka alebo Alžbetka...veď uvidíme je to na mne, pre koho sa rozhodnem 😉

...pravdaže, môj chlap je pripravený, že si to ide" odtrpieť" so mnou a už sa teší na ten zážitok 😵

michaela2410
5. máj 2009

Moj mm tiezs absolvoval oba porody so mnou, prvy pozeral aj cez sklo, ako ma rezu a Tomina vytahuju, a druhy si tiez prezil so mnou, a kedze sme tam boli cez noc, aj spadol zo stolicky, lebo tam zaspal 😀

lulu723
5. máj 2009

Ahojte baby tak po dlhom case sa tu hlasim 😀 mala sa nam nejako rozkecala uz hovori mama,baba,dada,dede,mnam,a dnes konecne povedala tata a aj papa tak sa tesim jak jej to ide.uz aj na 5-6 sekund stoji sama,ale potom vzdy spadne na zadok ked ju nestihnem chytit.vcera sme boli v TN kupit malej siltovku tak sa tesim aka je v nej fesanda je taka pekna oranzova 😉

janett mas IP

jarabicka tiez mas IP

lulu723
5. máj 2009

ozaj,ale ved jarmok je az v juni to viem presne,lebo sme sa minuly rok brali v juni presne 13.takze to bol piatok 13.a hned sme utekali na jarmok to oslavit.kedze sme to maly len o 2 svedkoch 😉

miriamkac
5. máj 2009

Aaaahojte.
No tak konecne som precitala aspon dva dni do zadu....ste sa rozpisali... 😝

Evka ahoj a vitam ta. A jedna otazka: Ako si sa "vyskytla" tu na zapade? 😲

Zanetka...ten "cin" tvojho draheho si zasluzi ooobrovsku veceru. 😎 ...podla mna spravil to najlepsie, co sa dalo spravit a ma pravdu aj v tom, ze nema co riesit. 😉 a doma si to urcite vyriesi. A samozrejme my mestanky nestracame "tvar" ani ked zijeme na dedine... 😀 😀 😀

jarabicka
5. máj 2009

Miriamka, ďakujem za privítanie...ako som sa tu ocitla?...vieš, že ani sama neviem? 😉 ...akosi sme sa s manželom našli, zaľúbili sa do seba a bolo to...a už som tu...ani by ma vo sne nenapadlo, kde skončím 😲

lulu723
5. máj 2009

neboj bude ti tu medzi nami dobre uz sa tesim aj na tvoje babetko? 😉

lenca13
5. máj 2009

Mirikac ako sa mate?Chalani posluchaju?

lulu723
5. máj 2009

Ahojky Leni tak ako sa mate? 🙂

lenca13
5. máj 2009

Lulu mame sa zatial dobre len Timea je trochu nachladnuta ale inak v pohode 😉

lulu723
5. máj 2009

Aj nasa je nejaka zasoplena,ale nie moc stale vymysla uz mi vyhadzuje aj dvdcka tak ma o radost postaranu 😒

lenca13
5. máj 2009

Radke to zatial v skole pali 🙂 len mm byva casto doma maju malo roboty ☹

lulu723
5. máj 2009

vidis a ja ani neviem co sa deje v robote.ako to tam vlastne je?

no a Radka je sikovna ved ma byt aj pokom 😉

lenca13
5. máj 2009

Ludi chodia na dve zmeny a kazdy piatok su doma ☹ minuly tyzden bol len dva dni v robote

lulu723
5. máj 2009

no to je dost na prd.nech uz ta kriza pominie ja radsej ani do roboty nepojdem a skocime hned na druhe.moja kamoska isla teraz do prace po materskej a hned ju aj vyhodili a nedostava ziadne korunky,lebo neodpracovala 4 roky po materskej ☹

lenca13
5. máj 2009

Ludi a preco ju vychodili?

lulu723
5. máj 2009

no,lebo je ta kriza a ona bola zamestnana nejake 3 mesiace

lenca13
5. máj 2009

Ludi to mi je luto ☹ ja len dufam ze pokym pojdem do roboty snad sa to trochu ukludni 😉

janette4
5. máj 2009

jéj, lulu,ešte že si ma opravila.ja som tam napísala ,že máj, a to mal byť jún.tak sa lienke ospravedlňujem.Leni, ešte môžeš o mesiac dlhšie šetriť na kolotoče 😀

Mirka,ja som mala najprv vybratého Simona,bez mäkčeňa. 😉

inak, ja sa chystám tiež o rok skočiť na druhé, lebo počas materskej mi skončila zmluva,takže sa nemám kam vrátiť, a momentálne všade prepúšťajú aj starých zamestnancov,nieto ešte nových. ☹

lulu723
5. máj 2009

Zani ano?mi tiez hadam budeme mat zase na rovnako termin 😀

lenca13
5. máj 2009

Ja dalsie neplanujem aj ked by mm chcel este Filipka 😀 😀 😀 ale v dnesnej dobe ☹ stacia dve

lulu723
5. máj 2009

veru Leni stacia 2 dufam,ze nebudem cakat dvojicky,lebo by ma hned vykotilo staci mi teraz mala ved je jak maly diablik.napriklad dneska som mala na stoliku kavu v takej velkej salke,ale uz bola studena a odskocila som sem na pc a zrazu rachot a mala uz postavena vedla stolika a salka aj z kavu na zemi tak som musela aj dlazku umyvat a salku mozem zahodit,lebo je puknuta.a ona krpec krpaty vyskerena jak leco 😠

lenca13
5. máj 2009

Ludi a to vsetko este len zacina.Timea sa zacina pytat na nocnik a najvacsiu radost ma z toho ked sa cela povyzlieka a nahnam ju po byte 😀 😀 😀

lulu723
5. máj 2009

no tak dakujem pekne uz teraz mam dom hore nohami uz mi minule stihla vyhadzat skrinku z vecami a dneska sa jej to tiez podarilo a ked jej poviem Eri nono a pohrozim z prstom tak vykrivy pusu a zacne plakat

lenca13
5. máj 2009

Ludi no vidis aka je sikovna 😀

lulu723
5. máj 2009

no to je az moc sikovna na jej vek teda.no musim ist,lebo MM ma vyhana tak sa majte a prajem dobru noc papa 😉

lenca13
5. máj 2009

Dobru noc 😉