Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
6. máj 2009

dobre ranko........tak tu sa budu robit babetka 😀 😀 😀 my mame dve,,staci......martinka to uz je jak pubertacka,,velmi rada sa s nami dohaduje

Ondrejko vcera vecer zbastil asi pol sacku zemiakovych lupienkov,,tych bielych nesolenych..a to som isla popolievat kvetinky...a MM ho strazil,,a mal ho krmit jogurtom........ 😖 a takto to dopadlo,,lupienky az za usami,,ale viditelne spokojny

je to naprd v tej robote......a to je taky zakon ze ked dojdem do roboty po materskej tak ma mozu vyhodit aj ked mam zmluvu na dobu neurcitu??

jarabicka
6. máj 2009

Dobré ránko, už ste hore???...ja asi od 06.15, manželík išiel do práce a mne sa akosi už nedá spať...idem spraviť cesto na langoše...akási som dnes moc aktívna zrána 😵 , no večer, už budem vyzerať asi takto 😝 ...

...zajtra ma príde mamina pozrieť.../babka-východňarka/ 🙂 ...aj sestra so švagrom, aj s ich maličkou...júúúj, už sa na ňu tešííííím, moc mi chýba...

mirkaff
6. máj 2009

Jarabicka ty chlapi sa povecsinou vystrajaju do prace az moc rusno,,ze.....ja dnes urobim iba polievku,,ryzu a pecienku na stave mame este od vcera.....robila som aj sisky...ale tie sa zbastili velmi rychlo

jarabicka
6. máj 2009

Veruže máš pravdu moja, ležia-ležia a zrazu šuch-buch, rýchlo lebo nestíham 😀 /niekedy/...ale nie, ten môj sa snaží tak dosť opatrno vstávať a dávať pozor aby ma nezobudil lebo vie, že v noci sa moc nevyspím kvôli tomu, že už sa mi s tým brušiskom nie veľmi dobre haja, ale nič to nejako to už vydržím...

...Ja idem robiť šošovicovú polievku /kyslú/ a tie langoše...vidíš, aj šišky som už dávno nerobila...dobry nápad...takže ty máš dnes veget vo varení...

lulu723
6. máj 2009

Dobre ranko babeny 🙂 Evka aj ja som sa nevedela dockat kedy uz nebudem mat take velke brusko tiez som sa ledva otacala a den pred tym ako som isla do TN som este behala po Tescu a zhanala farbu,lebo sme zrovna malovali a este som aj drhla dlazku a uz to bolo.aj sme leteli rano o pol 3 do TN a tam nic tak som si tam polezala 2 dni navyse 😠

ja dnes spravim tiez asi sosovicovu pre malu.vcera mala krupkovu tak sa dobre napapkala

inac moj potichucky vstava mala je uz postavena v postielke tak si ju zoberie a obriadi,ale to ja som uz hore,lebo mala nevie byt po tichu a stale si vykecava a vyska a ked mi ju da do postielky tak tam stoji v pozore a huci dokym sa nezobudim 😠

jarabicka
6. máj 2009

Lulu, veď aj ja som aktívna cez deň, ale noc je hrozná ☹ ...ja mám len strach, že to nestihnem do TN...ale dúfam, že to budeme stihať v pohode...cez deň som poväčšine sama, alebo so svokrom,takže neviem keď to na mňa čo budem robiť...

lulu723
6. máj 2009

neboj plodova voda odteka aj niekolko hodin tak to stihnes ja sice neviem ake to je,lebo som mala cisarsky,ale jedna co tam bola somnou tak jej odtekala hadam aj vyse 10 hodin.

jarabicka
6. máj 2009

Si mala cisársky???...ozaj a ako to prebiehalo???...si mala nejaké problémy???...aj vyšetrenia ti robili predoperačné???...a čo zotavenie???

lulu723
6. máj 2009

juuuj mas tolko otazok napisem ti IP 😉

natsa
6. máj 2009

ahojte.akosi ste sa rozpísali.tuším tu už rodíte.ja som mala tiež cicarák a tom by som mohla rozprávať.no ja dnes asi spravím sekanú z lidla a zem.prívarok.včera som robila šunkofleky ale tie si musím zjesť sama mm ich neznáša.to som sa dozvedela po 10 rokoch čo ho poznám.myslela som si že dnes si upracem no h..... musím zasa variť.pri malom sa to niekedy nedá stále húka lebo neni na rukách a zabaví ho málo čo.dnes ma mm narodky tak mu dám čokoládovú fud.lobtudúfam,že sa mu bude páčiť a neobúcha mi ju o hlavu.on sa vždy opýta ,že čo to stálo a to mi vždy pokazí náladu.tuším som sa akosi rozpísala.tak zatial ahojte rodte a varte dalej 😀

lienka55
6. máj 2009

Ahojte 😅 😅 😅 ,
ale ste tu toho popisali,ledva stiham citat. 😝 Ja mam cely tyz. segru u mna,lebo mm je v Nemecku. ☹ Tak vcera varila ona,teda piekla pizzu,bola suprova 😲 .Polievku som varila vcera vecer,kapustovu - rajcinovu.A dnes som este narychlo malemu robila morcac. masko.
Tak tu su naplane ,,male konicatka,, 🙂 🙂 🙂 ,len sa rozmnozujte.Ja by som chcela otehotniet, ked bude mat David 3roky.Len ci to tak vyjde? 😀

jarabicka a vy byvate samy alebo so svokrovcami?A v rodinnom alebo bytovke,cinziaku?A neboj sa stihnes to do porodnice,prvorodicky to vacsinou nemaju az take rychle. 😉
janette,beda,beda!!!!!!Bola by si ma prehnala na Turu 😀 ,tak by som prisla aspon na kavicku. 😉
natsa ,tak pekne oslavte dnes!!! 🙂

jarabicka
6. máj 2009

Lienka, bývame zatiaľ u svokrovcov v rodinnom dome, ale manžel má kúpenú chalupu, tak budeme prestavovať /aspoň dúfam, že jedného dňa áno 🙂 /...

lulu723
6. máj 2009

natsa to tebe vyberali tie stichy az po 3 mesiacoch?ci sa mi to len zda? 😕

janette4
6. máj 2009

Ahojte.Lienka, to ja naschvál,aby si mala dôvod prísť na tú kávičku 😀 😀 😀 ale nie,prepáč.ale na tú kávu môžeš.

My by sme chceli začať pracovať na druhom baby o rok.

Mirka v podstate môžu ke´D je takáto situácia ,ako teraz,že sa prepúšťa hromadne. ☹

Môj manžel tiež vstáva potichu.odkedy sa malý narodil, počuje budík na prvé zvonenie 😀

lenca13
6. máj 2009

Ahojte Mirka pokial mam ja info tak sme v ochrannej lehote ked si na MD ta nemozu prepustit jedine ze by rusili celu firmu ☹ a musia ta zobrat aj naspat kedze mas v zmluvu na dobu neurcitu 😉

martinano
6. máj 2009

ahojte
citala som len nieco, len k tomu co pise lenka, pokial viem nemozu prepustit ak je baba na MD, mne tiez koncila zmluva,ked som sla na MD a predlzili mi ju na neurcito aj tak.

janette4
6. máj 2009

baby,lenže Mirka sa pýtala na potom,keď príde z materskej, a to už nebude v ochrannej dobe.

natsa
6. máj 2009

lulu dobre sipamätáš.v porodnici mi ich akosi zabudli vybrať ☹

natsa
6. máj 2009

ked ste na rodičovskej tak vás môžu prepustiť,ale ked ste ešte na md tak nie.preto sa pýtajú ked ste si vybavovali rodičovskú či pôjdete do práce teda aspon mna sa to pýtali na socialke.
martinka ja som sa ta bola pýtala,že akosa letí z malým dieťaťom

natsa
6. máj 2009

lienka myslým,že žiadna oslava nebude.Príde večer z roboty ukonaný,zagratulujem a to je všetko.No a ešte sa po prípade môžeme dobre povadiť ☹

lenca13
6. máj 2009

Janet vies aky je rozdiel medzi zmluvou na dobu urcitu a neurcitu?Ak mas v zmluve na dobu neurcitu tak ta nemozu bez udania dovodu prepustit aj ked nastupis po materskej a urcite mas potom narok na odstupne atd.............

martinano
6. máj 2009

jej natsa prepac idem pisat

martinano
6. máj 2009

takze pohoda
nas mato teda pohoda,ked idem sama letime,ked ideme s tatinom ideme autom.je to 24hod.cesty autom a dve a nieco lietadlom, plus na letisko hodina sem a potom este z prahy autom do mesta.
mato zvlada prvy krat letel,ked mal 2mesiace.
treba zvladnut organizacne veci.predovsetkym kolko trva let.a hlavne potrebujes mu nejako zabalit jest co je do lietadla problem lebo nic nemozes brat,ale su veci, ktore ti dovolia.super je ked kojis,tak mas vystarane.pytaj sa co chces vediet.
inak matkovi bravam napr.teraz sme mali kukuricne chrumky pred tym som mu dala v aute jest a nacinie nasi zobrali domov.takze kukuricaky boli pre istotu a keby meskal let bravam mu caj to ti dovolia bud z neho budes musiet odbpit,alebo to nechaju tak s tym nie je problem.da sa to vsetko pekne zvladnut.matka mavam na kolenach a zatial sme to mali bez placu a nejakym problemov 😉

mirkaff
6. máj 2009

to sa do lietadla nesmie s cajom??

nas dnes fajne praskol do stolickovej nohy s celom....hrca vsetkych farieb,,
a momentalne my rozobera stipce na pradlo,,

Rikarr hod mi link na tu pizzu co si robila minule...

lienka55
6. máj 2009

Tak my uz mame tatina zo sluzobky doma. 😅 Malemu doniesol lyzatka,tak o veceru mame postarane. 😠 Inak zatrhla som vsetko sladke,sme uplne bez sladkosti a zatial pekne papame. 😅 Lyzatko je dnes vynimka.

natsa a preco by ste sa mali hadat?Inak vcera som tu nasla jednu holku{prvu konecne},ktora ma rocneho synceka a bola ho dat fotit u Husenicovej. 😉

michaela2410
6. máj 2009

Konecne som docitala, ste sa riadne rozpisali 😉

Vidim, ze nie som sama po cisaraku! Ale ja uz mam vyskusany aj normalny porod. Toho som sa bala, lebo po sekcii mam taku skaredu jazvu, tak som sa bala, ci nepovoli. Ale doktor ma presvedcil, ze ak sa otehotnie az [po roku po cisarskom, netreba sa bat. Ale pre istotu mi robili v nemocke aj predoperacne a pri rodeni, ked mi jedna sestricka chcela zatlacit na brucho a pomoc, druha ju upozornila, ze musi byt opatrna, lebo som po sekcii. Vstko vsak nastastie dobre dopadlo a maleho som mala od zaciatku pri sebe, co som pri prvom nemala a prvykrat som ho prebalovala asi po tyzdni (bol na antibiotikach, mal infuzku v hlavicke) tak som s nim nemohla velmi hybat. ☹
Ale teraz je z neho poriadny sinter a neplecha 😉

lenca13
6. máj 2009

Misi ja mam tiez prvu cisarskym a druhy porod normalne 🙂

lulu723
6. máj 2009

veru aj mna to caka pri druhom,ze pojde normalne strasne sa bojim,ale druhe babo chcem mat

rikarr
6. máj 2009

ahojte

ja som chorá jak šlak ..kašlem už ,soplím a hrdlo už chváálabohu nembolí ...viki je tiež soplavá a 2 dni teplotovala, urevaná je jak sa len dá , pred chvílou zletela z gauču - ale ked som jej hovorila neskáč tam tak to nieeeeeeeeee šak čo by sa jej stalo....krpana, teraz je hore s mužom a čosi s nou robí aby nehučala .... už 3 den sa snažím si lahnúť aspon o 18,00 a furt sa mi to nepodarilo 😠 🙄 lebo muž mi povie že rýchlo vonku niečo spraví a potom príde a on príde o 20,,00 to už malá lehní - takže mi je jeho pomoc na dve veci a musím sa už aj poriadne učiť 🙄 🙄 🙄

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6644

lulu723
6. máj 2009

😀 😀 😀 rikarr ja mam tiez takeho muza teraz velice v dielni robi hojdacku pre nas dospelych stale tam cosi reze a zvara ide ma porazit uz je tam strceny vyse hodiny a furt mi vyprava,ze este toto musi spravit potom este tamto juuuj ubila by som ho. 🙄

ale dneska sa prikladne staral o malu povedala som mu nech jej uvari polievku,ze bude obedovat a on nic tak potom mala jacala strasne bola hladna a on,ze co jej mam dat a ja mu hovorim,ze tu polievku co jej navaril tak bol nasrany ja tiez tak som mu poriadne vypucovala zaludok a uz utekal aj varit pritom on vie len prazenicu,ale nakoniec z mojou pomocou nejako uvaril sosovicovu tak sa mala aj dockala. 😠

zajtra musim urobit cukinu,lebo ju mam kupenu a ked to takto stale budem odkladat tak mi tam aj zhnije 😠