Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
29. aug 2009

Miska pekne fotecky,,,
ja som prave dotriedila fotky na vyvolanie,,v happyfote maju akciu tak nech to stiham v termine....

Lulu a v akom stadiu ste s babinkom?? este len planujete alebo uz zarabate?? 😀 😀 😀

jarabicka
29. aug 2009

Caute baby, tak ja som sa dnes tu dostala až teraz...celý deň so svokričkou robíme lečo, pretlak, kečup, pikant, ožrana a poviem vám pravdu už mi hrabe z tých rajčiakov 😉 ...ale inač robím to rada, ja som jako syseľ spokojná som vtedy, ke´d je na zimu plná špajza 🙂

...už tu zrejme nikto nie je, tak idem aj ja drichmať 😉 ....ozaj...Danielkovi všetko naj naj, ešte to stihame 😉

jarabicka
29. aug 2009

...boože, čo to píšem, akému Danielkovi, veď to je Dávidko, už mi ozaj hrabe z tých rajčín 😀 😀 😀

mirkaff
30. aug 2009

dobre ranko.......

Jarabicka nic si z toho nerob..coskoro budeme blahozelat aj Danielkovi...sak ty by mali uz hadam aj prist z dovolenky.

Lienka55 a vy kedy odchadzate?? no musime potom zorganizovat stretko pokym bude este pekne....
no dnes sme vstavali pred osmou ,drobec cil lieta a pritom pije kakao,,no idem urobit ranajky,a postavit obed,polievku mame odvcera,knedla je v chladnicke a segedinsky je zachvilku,,nech nestojim jak taka cuza furt len pri hrncoch.... 😝

lulu723
30. aug 2009

Mirka ja ani neviem v akom sme staciu,lebo mne sa stale do toho nechce a moj furt,ze ideme urobit toho syna.teraz som mala mrsku tak nic a veru asi ani teraz nic nebude,lebo dosiel okolo 4 z krcmy bol ozraty a teraz este taky ozraty isiel hrat hokej tak som na neho nasrana.ale asi budeme musiet z tym nieco robit,lebo otehotniem v novebri a to zas budem mat silvester pokazeny,lebo sa bude v postely skrucat tak nech sa skrucam teraz.

a ako som hovorila mala sa o pol 12 zobudila rychlo som ju prebalila to este trochu driemala dala som jej mlieko a ona bosorka tichucko lezala a jak som si myslela,ze uz spi tak som isla do spalne si este chvilku citat knizku a ona hned hore jak taka raketa sa postavila.tak citala aj ona knizku potom som zhasla,ale ona zacala piscat uz som mala nervy tak som j pichla ku mne do postele,ale tam zacala lozit tak zase isla do postielky takto to trvalo do 1 a potom konecne zaspala o 7 sa zobudila,ale mne sa nechcelo vstavat tak som jej dala prec tie tycky a ona behala potom po spalni a isla do obyvky za moju sestru,ale ona dora ju isla ulozit zase spat a ja,ze ci ju prebalila a dala jest samozrejme,ze nie tak som ju vyhnala,ze aj ja sa chcem uz konecne vyspat tak ju dala spat az o 9 lenze hente moj ozraty tuk telefonoval a hukal jak jelen tak sa mala zobudila zacala revat a teraz tu beha okolo mna 😒

mary3
30. aug 2009

Ahojte.... náš Lukáško dnes prvýkrát vypil v noci celú flašu čistej vody, doteraz pil len čaj, tak som rada, hadam si pomaly zvykne lebo ráno už protestoval ked som mu podávala vodu.... teraz zaspal a ked sa zobudí vybehneme von....
Peknú nedelu všetkým 🙂

mirkaff
30. aug 2009

Lulu u vas je veselo..... 😀

Mary nas pije len caj a ked vidi niekoho pit z pohara tak si pyta,tak mu dam vodu,alebo sirupovu vodu a dnes si upil aj mineralky ale ta bola moc bublinkova tak mu to akosi zabehlo az to nakoniec islo nostekom.....a cil ze ho ide MM uspat,,no figu ze uspat ,maly zacal protestovat tak som ho zobrala ja a nelezal ani 5 minut,ja som zapla PC ze pozrem co nove na konovi a mladenec uz stolverkuje.......
inak poznam jednu maminu co svojmu dietatku dava vecer a v noci len vodu.ale ked povedala ze vecer vypije liter a pol vody,no zdalo sa mi to trosku odveci...... 😲

michaela2410
30. aug 2009

Tak ahojte, uz sme doma z vyletu a bolo super!!! Vrelo odporucam. Boli sme v Bojnej, je to niekde pri Nitre, vola sa to Ranc pod Babicou. Chytili sme styroch pstruhov, hned nam ich vycistili a teraz odpocivaju v mrazaku...mnam 😎, je tam raj pre deti, preliezky, hupacky, konik a mala ZOO (mirka, novy zeland sa moze skovat...) a tu je to vsetko zadarmo, v restike celkom lacno a napriklad tie styri pstruhy nas vysli nejakych desat euro, co si myslim, ze je slusna cena, kedze su cerstvi a ocisteni.
No ked si predstavim, ako sa mi tam nechcelo a teraz som taka nadsena... 😀

ufka
30. aug 2009

Ahojte michaela my sme boli v Bojnej už niekolko krát a možem potvrdit ,že strašne super 😀 😀
my sme dnes grilovali,počko vyšlo super bol tu je tu aj na návšteve moj dedko a Vikinkin pradetko z Rovní takže paráda pre tých čo nevedia moja - super pestúnka.
Tento týžden som bola z Viki na výlete vláčikom a stráááášne sa jej to páčilo doteraz všadfe len autom,aler zmena pre mna drina pre nu super zážitok,a zážitok aj pre mna bugyna,Viki,Tašky a tak som sa trepaala do vlaku a nikto mi len tak nepomohol... to by som moc čakala... ale čo užili sme si Boli sme v TN na nákupoch a pozriet kamošky. prajem pekný začiatok týždna papa M.

ufka
30. aug 2009

mirkaf akurát čítam ako malý rád pije z pohára mojej som presne v týchto mesiacoch dala príbor do rúk dostali sme z Tupperware a naučila sa super jest lyžičkou a aj vydličkou do pár dní jeto inak super príbor odporúčam dlllho sme ho používali .
Pochválim Viki už 2 noc jej nedávam plienku a zaberá ráno je suchá. uvidíme. povedala mi Viki ,že plienky budú už pre druhé bábo Verým,že zostaneme v suchu aj nadalej.
Dávidko všetko len to naj naj . 😉 🙂 🙂 oneskorene ale predsa

lienka55
31. aug 2009

Ahojte,
tusiiiim prvaaaa!!!
Mne maly este spi/nieco neskutocne/a ja som este pospratovala po vcerajsej oslave,lebo vecer boli u nas este aj susedovci.Oslava dopadla dobre,maly podostaval vela darcekov.
Idem este do obchodu,pobalit nejake veci co mi chybaju a vecer vyrazame.Berieme aj PC tak mozno budeme v kontakte.

mary3
31. aug 2009

Ahojteee....

Lienka- no to sa Davidkovi dobre spinká ked mal parááádnu oslavu 🙂

Náš Lukáš tu lieta už od 6.30.... chceli sme isť von ale asi pôjde najprv spať a poobede vybehneme do mesta.....

ufka
31. aug 2009

halooo akosi je tu ticho kde ste kto?

jarabicka
31. aug 2009

Caute baby...ja som sa až teraz dostala k pc, Jakubko je dnes akýsi mrzutý...nijako mu nie je dobré...len sa nosíme, ale už mám toho akosi dosť 😝
...v stredu nastupujeme do nemocnice, tak sa už obávam, že čo a ako dopadne ☹...mám strach o drobca ☹

janette4
31. aug 2009

evi,neboj,dobre to dopadne,budeme držať všetky palce 😉

lienka55
31. aug 2009

Evka drzime palce neboj sa zvladnete to.

michaela2410
31. aug 2009

Ja som sem este nakukla, lebo prave sme sa rozhodli, ze pojdeme do TN ku kamosom na opekacku a asi tam aj prespime 😎 takze taka hrrr akcia.
Ecka, drzte sa!!!

jarabicka
31. aug 2009

Ďakujem pekne baby, ste zlaté 😉

mirkaff
31. aug 2009

Evka drzime palce..ved Kubko a vy ste silna partia..........

takze Lienka55 prajeme stastnu cestu a dositosti si odpocinte....a uzite si to...... 😀

my sme dnes boli s malym na tej neurologii v TN,,taky mily pristup.ale este tam ideme v oktobri,dovtedy mame viest zaznamy co a aka je situacia ked sa nam od placu zajde......takze ako casto,,,cas,a pri akej situacii.... 😖 ......
no idem sa mrknut na tu moju temu do batoliat.....

lulu723
31. aug 2009

Evka aj ja drzim palceky nech vsetko dobre dopadne.Jakubko si trosku poplace,ale potom rychlo na to zabudne. 😉

Mala mi uz asi buva nejako je ticho.v dome mame strasnu zimu ked sa takto ochladilo a tak som dala ohrievac do spalne nech to tam trosku vyhreje a isla som kupat malu a ked som si ju uz obliekala zrazu sa svetlo zhaslo aj telka nejde tak som utekala aj z malu do spalne a tam komu smradu asi to ohrievac nezvladol a zhorel.nastastie sa nic vazne nestalo teda aspon dufam.dokonca nam nejdu ani nocne lampicky a to zrovna mala pri lampicke zaspava tak som jej tam supla aspon baterku,aby sa nebala.musim pockat na mojho dokym pride nech sa na to kukne co je z tym.ja som krpata tak nedociahnemna poistky.vsetko nam svieti okrem lampiciek a kuchyne a telka akurat nejde tak to bude asi nejaka mala porucha 😅

mirkaff
31. aug 2009

mozno len vyrazilo poistky na polovicke domu....... 😖 ja sa takych veci tiez nechytam......

pismenko111
31. aug 2009

jarabicka, preco idete do nemocnice?
mirkaff - preco si bola u oriska?
ja nechcem byt zvedava, ale aj som pozerala prispevky dozadu, ale asi som to prehliadla.

my sme dnes boli kupovat papucky malej do skolky - no jednota plna ludi, vsetci pri papuckach, take to bplo smiesne. a ja som sa len potesila, ze nie som jedina, ktora si to nechala na poslednu chvilu.

mirkaff
1. sep 2009

zdravim.......

pismenko a coze ty nemozes po nociach spavat 😀

no maly sa nam zachadza pri placi,tak nas dr.poslala na detsku neurologiu..a odporucila do TN.
dnes sa crta docela pekny den.nas pan spava uz len raz za den,,tak ho pobede vezmem do kocika nech si pobuva vonku,,tak uz davno nespal...

idem pozret do truby na francuzske.......

rikarr
1. sep 2009

mnááám francuzske--aj my si zajtra spravíme s viki 😉 také naše s kukuričkou a so šunkou 😀

jakubkovi držíme palce..dobre to dopadne..on si poplače a nebude si nič pamäť a kým sa ožení.....poznáš to 😎

mirkaff potom daj vedieť načo na tej neurologii pridu lebo aj kamoška má malého čo sa furt zachadza ale ju nikam neposlali

ja som dnes konečne aspon niečo spravila..inak sa furt kdesi flákame a využívame auto 😀 sranda že ked je muž doma tak skoro nešoferujem a teraz sa furt vyvažam 😎 😎 😎

lulu si šikulka 😵 aj mne to raz spravil ohrievač a odvtedy ho už nemáme..my máme poistky teda na moj dosah ale mám z toho španielsku dedinu..furt neviem ktorá je na čo 😀 😀 😀 a máte chladno???? lebo my máme na večer dolu cca 23 stupnov a aj hore je tak nejak...

jarabicka
1. sep 2009

Ahojte baby, nebola som ešte s babenkom v nemocnici...čo mi tam vlastne treba, pre seba, pre drobca???...ako je tam so stravou neviete???...to mi tam niečo dajú alebo si mam zobrať niečo so sebou???

jarabicka
1. sep 2009

Písmenko, idem s malým do Podunajských Biskupíc, lebo má problémy po očkovaní na tbc, urobila sa mu vedľa očkovania taká uzlinka a tú mu idu vyberať vonku ☹

lulu723
1. sep 2009

Evka ja som si myslela,ze tam len prides oni mu to vytlacia a ides domov teda aspon tak to mala kamaratka z malym.potom tam musela ist este 2x.

Erika mi mame v dome 23,ale teraz jak sa ochladilo tak tam mame len 21 a je to strasne malo,lebo tu mame hrube mury.tak od rana si kurime v sporaciku aj som si na nom navarila. 😀

jarabicka
1. sep 2009

Nie Lulu, my ideme na hospitalizáciu ☹ ☹ ☹

lulu723
2. sep 2009

Ahojte 🙂 juuuj Evka to mi je luto ja z Eriku sme este neboli v nemocke a dufam,ze tak skoro ani nebudeme. 😒

miriamkac
2. sep 2009

Caute baby....
Davno som tu nebola.....sem tam vas pocitam.....vidim, ze pribudli nejake nove "konikarky"

jarabicka drzim palceky...nech vam to dopadne co najlepsie....