Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

andreao
22. sep 2009

baby aj ja som na FB, len asi Vas nenajdem....
Mne robili po porode len cyto.

mirkaff
22. sep 2009

mne po sestonedeli robili tiez aj cyto.a tento rok tiez,ako kazdy rok,a plus sono prsnikov,,ale to sono mi robili prvykrat v zivote,,--to som musela ma fakt dobreho gynekologa v TN ked to nepovazoval za dolezite,a ja som bola asi tiez "mudra",ked som sa nato nedomahala. 😖

Evka ja ti Kubka s radostou popestujem ale jedine v tom pripade ked budes lietat po tom mojom sarkanovi.... 😀 😀 :-
suhlasis???

rikarr
22. sep 2009

mne robil cyto ako každy rok ale sono nie...to až budúci ked dosiahnem vek 25 rokov 😀

aj ja si radapopestujem chlapa, možno sa tie vajka na mna nalepia 😀 😀 😀 😀

natsa
22. sep 2009

Tak Jarabička o pestúnku maš postarane mirka neboj aj ja postrážim,ten moj zatial nelieta len sleduje ked je niečo nové.

jarabicka
22. sep 2009

...baby ja neviem, ale zobral mi stery a vo štvrtok mám volať o výsledky a na sono prsníkov som objednaná 13.10, tak neviem, či sa mu niečo nepozdávalo, som myslela. že to každá bola, začinam mať strach ☹

janette4
22. sep 2009

erika,to som nevedela,že po 25ke sato sono prsníkov robí.mna len pozrela,povedala,že ešteje to trochu podráždené,ale hojí sa to a to bolo všetko.ani cyto ani nič 😝

jarabička, ja ti asi nepopestujem,ja mám totiž hroooozne žiarlivé dieťa.keby ste videli,čo robí,keď si chcem zobrať nejaké dieťa na ruky,no hrôza.takže druhé ešte mať nemôžem ☹

jarabicka
22. sep 2009

Ste ma trocha ukľudnili, ja som sa bála, že je niečo zle ked mi robi aj sono aj cyto-sice ešte nemám všetko isté. hádam to bude ok 😉 ...do prdele, ja som si neuvedomila, že už som taká skoro 30-ročná ťava, tak preto ma posiela s kozami 😀 😀 😀 ...

...baby takže bude výmena potomkov 😀 , na chviľu beriem 😉 ...rikarr, mne požičiaš Viktorku, nech sa na mna nalepí pipina 😀

rikarr
22. sep 2009

oki 😀

mirkaff
22. sep 2009

no Evka tusim aj z teba je taka herecka a tiez to napises pekne po slovensky....s kozami,,tava.... 😀 dobreeeee 😀

my ideme cil na bicykloch niekde sa prevetrat ked je tak pekne....ten nas spal az 45 minut aj s uspavanim,,nestihla som ani vsetko ozehlit,,potom hned dosla Martinka....jaj a uz je dorobene......

no a vcera mi dosli obrazky co som si objednavala z mimibazaru..dam vam sem link...urobte KUK 😲

mirkaff
22. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6665788

presne tieto som si dala urobit

rikarr
22. sep 2009

krasne 😵

jarabicka
22. sep 2009

...hm, peknučké sú... 🙂 ...

lulu723
22. sep 2009

Ahojte baby nejako sompo tom velkom pisani zabudla sem zabludit taka som bola este nasrana na toho mojho.tak idem odpisovat 😀
Evka ano to som bola ja aj z tym mojim tukom pri fontane.ja som sa moc neobzerala stretla som len Mirku.

Zanka Matuskovi vsetko naj k meninkam trosku neskoro,ale predsa 😀

Baby sak ja chcem,aby ste sa nasmiali sak inac by tu bola nuda.aj mne to teraz pride smiesne,ale vtedy som bola riadne napalena skoro som mu skaredo nadala tak ma vytocil.

Erika a ako sa ma babetko?uz kopka?ci je este skoro? 😉

lulu723
22. sep 2009

jaaaj a este Evka nemusis sa batoni to po tej 25 vzdy robia.aj Mirka tam uz bola a ja som sa na to vykaslala,lebo ja si kontrolujem ci mam nejaku hrcku,alebo nie.ak kojis uz si nepametam tak by ta tam nemal posielat.ked mi povedal,ze mam ist na sono tak pozeram,ze preco by som mala ist a on,ze po 25 sa chodi a ja hned,ze to tam musim ist?a on,ze nie len mi to odporuca.tak som nesla 😀

lienka55
22. sep 2009

Ahojte,
vobec nestiham,zacala som si umyvat okna,robim take vacsie upratovanie,budu u nas hody.Som taka utahana a unavena,ze zalomym hned. 😔

mirka aj som si u tej holky objednavala raz obrazky,ale nepacili sa mi,tie tvoje su pekne,kam pojdu ,do kuchyne?

jarabicka ja som bola podctivo po 6tyz. po porode a mne tiez robil cyto,sono nie,a prsia mi nekontroloval,lebo som kojila tak nechcel.

Zanetka,prepac,ze oneskorene,ale Matuskovi vsetko naj naj v jeho zivote.Uz sem tak nestiham akosi chodit,tak mi to uslo. ☹

natsa
22. sep 2009

mirka pekné to ona maluje?

natsa
22. sep 2009

Už drichmete?žani prosím ta čo to hráš aku farmu na FB?kde ju možem naist?Ja som tam nič nenašla. 😢

janette4
22. sep 2009

ja ťa tam pozvem,potom to len potvrď

mirkaff
23. sep 2009

zdravim.....

jaj vy zavyslacky fejsbukove 😲 😲 😲

hadam nenechame toho nasho kona skapat 😀

Natsa ona to robi servitkovou technikou......akurat ze mi vcera v sacku ked ich mam ulozene akosi poodpadavali haciky,,no musi s tym MM cosi urobit,sak k hodom ich chcem zavesit ....ano Lienka do kuchyne.....
Lienka co si mala na nich zleee??

no ja dnes narychlo urobim niaku polievku,a musim zacat rajbat chalupu...k tym hodom

janette4
23. sep 2009

ja dnes nevarím,krpcovi som uvarila včera a keďže som u našich,varia oni.pôjdeme trochu do mesta,chcem ísť pozrieť spolužiačku zo strednej do práce a poobede už príde pre nás tatino,lebo mu je smutno.

michaela2410
23. sep 2009

Tak po dlhej dobe sa k vam hlasim aj ja.
Zanka to som teba stretla v DMku? Prepac, ale kym mne zapne koho zdravim, tak prejdu aj ti hodiny 😀 A navyse chodit s tymi mojimi chalanmi po obchodoch tiez nieje vyhra 😒 asi by s tymi vozikmi rozbili cely obchod. Ale som rada, ze aj v meste niekde su tie detske voziky, lebo v hypernove sa o ne biju!

Co z jarmocnych nakupov vas najviac potesilo? Ja som sice po stankoch kukala, ale nejake velke nakupy som nerobila. Ale najviac ma tesi, ze som konecne objavila zaclonu Spiderman, super sa hodi k tomu nasmu nabytku! Tak detska je skoro ako ma byt, vsetko spidermanske 😀 Este nejaky modry koberec (uz nechcem spidermana, bolo by to uz moc) a bude to kompletka. Dokonca nasi kupili nastenne hodiny spiderman v chorvatsku, ale chalani ich dostanu na vianoce. Uz vopred sa z toho tesim 🙂

janette4
23. sep 2009

ahojte.Miška,áno,ja som to bolo.videla som,že máš plné ruky práce s chalanmi. 😀

My sme boli vonku,išla som do Lidla pôvodne len na vložky,ale hneďsom si nakúpila ja smotanu, bonboniéry a pod.trúba malého som mala len na trojkolke, ohromne dobre sa mi to nieslo.v jednej ruke dve plné tašky a v druhej tlačila trojkolku.ešte ma aj tá prdel bolí,išla som jak roztrtkaná 😝

janette4
23. sep 2009

ja som si zas na mimibazare dala spraviť toto:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6687430

lienka55
23. sep 2009

Ahojte,
ja som prave doumyvala vsetky okny,tak uz mam pokoj. 😝 Este mi ostali vylestat skla na dverach,ale to uz az zajtra,lebo dnes nevladzem.
Varila som bielu strukovu polievku,tu ma David rad.A od vcera mame plnenu papriku,tej sa nikto nedotkol.
Zajtra by som chcela vybehnut do Mesta,ideme v nedelu mm krstnej vynsovat 50tku a neviem co jej mam kupit.Oni maju vsetko,to sa takym ludom tazko kupuje,nemate nejaky dobry typ?

mirka,predstavovala som si ich inak,bola som sklamana z nich,tak som ich venovala kamoske,ju potesili. 😅

natsa
23. sep 2009

Ahojte tak mi sme dnes cestovali,boli sme v Malackách zo svokru u doktora.jaj tak sa mi nechcelo aj som MM hovorila že niesme celkom zdravý no on bez nás nepojde.potom sme sa stavili u našich na Myjave,jaj ked malý zbadal mojho tata tak sa hned rozreval a bolo.šak som sa tu nasmiala,ten moj kuka či mi šibe.žani no vidíš stačí zaist do DM a mat plné ruky a máš su..ž za sebou no musím to aj ja vyskúšať 😀 Inak velmi pekné rámiky

natsa
23. sep 2009

Leni tak v takom prípade sa dávajú peniaze,

mirkaff
23. sep 2009

ahojte.....

uspesne hlasim ze okna k hodom mam umyte...ale co je bordelu pomymo,,ja som asi niaka zosuchtavena.....ked bol maly malym tak som stihla vsetko,,cil nestiham ani vlastne sr..a..nie 😀

aj u vas je to tak????
segra mi dala organzove zaclony,,take co jej poostavala a keby som mala este niaky meter uz mam na predne okna,a takto mam len na kuchynu,a kopec mi este zostane....musim cosi pohutat.....

Lienka a keby si kupila niake aranzma,,teda spravila,,sak ty si od toho

rikarr
23. sep 2009

ahojte

no babo sa ma hadam dobre, v piatok idem do poradne tak uvidim, kopat nekope ešte ,...v sobotu ukončim 16tt --uvidime

zanka -ramiky su pekne 😉

leni my davame vždy robit darčekovy koš 😀

ale čo mam kupiť svokre na 60 ...hmmmmmmm?????????????

natsa
23. sep 2009

Rikarr a pohlavie?necháš sa prekvapkať,

rikarr
23. sep 2009

jasne bude to prekvapko ako viki 😀 😎