Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
11. dec 2009

Ahojte.Mne sa páči náš malý ked je pocikaný tak si búfa po cikuli alebo ked sa chce vozit v krabici tak si donese podušku a ukáže na krabicu,ja sa najviac tešim ked začne a prečo to to a to bude celý den.Teraz pečem štiavnické rezy lebo zajtra príde Dankova frajerka zo st.turej

mirkaff
11. dec 2009

fiha Ivet Danko sa uz frajerkuje.....no tak to je vazne ked uz vypekas..... 😀 ale k nam kebyze dojde Ericka tiez vypekam...... 😀
ja som nasla z Lidla taku brozurku a su tam niake recepty,pozdavaju sa mi tam jedny nepecne trubicky,len mi povedzte co mam chapat pod pojmom 100 percentny tuk....to ma byt olej,maslo alebo niaka hera??

Zanka ako je na tom matusko?? dufam ze uz nema dietu 😒
maleho som ulozila na spanie,,tatino robi v dielni Martinke domcek pre barbie,,lebo sme jej ho chceli kupit a taky riadny pekny velky ze vyse 60 eur....nam sanka padla,a ked tak rad robi s drevom, a ma k tomu co treba,nech sa s tym pobavi,

a v kauflande som nakupila cacky na okenne aranzma,tak musim este ist corknut kdesi cecinu a pustim sa do toho... 🙂

Ivet hod fotecky tvojho venceka......
my sme vcera zdobili vecer medovniky,,,teda ja som zarobila ten maglajz,ci jak sa to odborne vola a martinka zdobila,tak sme sa dohodli s Martinku ze tento rok si dame na stromcek medovniky,sisky,umele jablcka,kupim niaku stuhu,a slamenne ozdoby.mna uz tie cerveno-zlate gule nebavia.......

rikarr
11. dec 2009

miri budete mať pekny stromček

ako zdobite medovniky?teda čim???nepredavaju ten maglajz aj ako polotovar?????????bože ja som lenivá 🙄

mirkaff
11. dec 2009

Erika ja som vyslahala mixerom tri bielka,,praskoveho cukru tolko aby to bolo sakra huste a dala som tam trochu citronovej kory......a slahala a slahala .......
dekoraciu mam uz v oknach tak ked pojdete okolo mozte urobit kuk...... 😀

ale sak to aj odfotim a hodim na FB.....

rikarr
11. dec 2009

aj ja už mam všetko vyzdobené okrem krbu 😉

a do čoho to davaš ked to zdobiš????????

lienka55
11. dec 2009

Ahojte,
som maximalne vystavena 😝 😝 😝 .Dnes som si ponatierala dvere s renovou,oprala,umaly wc a kupelnu,peciem maffiny pre svagrika(dnes pride nastalo domov z Irska).
No my dnes nejdeme do cirkusu,David od vcera akosi kucka a zacina nam sopel,uz asi tyzden sa mi stazuje ze ho boli brusko,ale viete ked je este maly a poriadne nerozprava ,tak neviem ci je to naozaj alebo si to vymysla. 😒 Takze som dnes volala dr. mam ho sledovat,podavat kvapky a probiotika a ked sa to nezlepsi tak mu vo stvrtok urobi vysetrenia.
A vcera mi hovoril mm,ze v PN zomrel muz na prasaciu chripku,neviem co je na tom pravdy,tak aj preto nejdeme do cirkusu. ☹

Ivetka u nas nikdy nebolo a preco,ale u nas je stalke a kde je???? 😀

mirka tak vyletik,vyletik s tatikom????? 😀 😉

erika tak trubu sa mi cistit nechcelo,ale tak provyzorne som ju umyla. 😀

mirkaff
11. dec 2009

Lienka nasa martinka dosla domov v stredu s tym ze ich triedna ma zapal pluc,zapal priedusiek a prasaciu chripku,,a marodovat zacala v tom case ked bola nasa martinka v nemocnici.....a uz sme mali doma z toho aj stres,teda Martinka,zacala vecer moc plakat co som mala robotu ju ukludnit.......

lulu723
11. dec 2009

juuuj baby len nestrasne z tu chripku,lebo ja som teraz nejaka zdechla 😒 a Ericka ma tiez riadny soplisko vcera som sa na nej aj smiala,lebo si vecer pochrapkavala a dnes pre zmenu utekala ku mne a stihla si ten osopleny nostek do mna utriet tak som cela od soplu 😀 idem pozerat telku zatim papa 😉

natsa
11. dec 2009

fotky pridane na facebooku

mirkaff
12. dec 2009

babuse kde ste??

to tak makate,vypekate,lietate s metlu,,,,ci co??

rikarr
12. dec 2009

baby nestrašte s chripkou .....

viki ma každy druhy tyžden kašel aj sopel..jeden tyžden ho ma a liečime sa o 106,druhy tyžden je zdravá a na tretí to zas ma a tak dokola, muž ma kašel asi už mesiac 🙄

mirkaff
12. dec 2009

mna dnes pre zmenu zacali boliet usi,ved som sa poctivo liecila,dokonca tri dni lezala,v stredu mi bolo uz uplne fajn a bum,dnes rano sa zobudim s tym ze ako keby znova na mna cosi liezlo.....tak som sa asi 20 minut naparovala nad kamilkami,aj citim ze sa mi trochu pustila nadcha ale sak z coho tie usi.......po vonku nelietam,vcera akurat co sme isli do toho kulturaku na divadlo......
jaj aj ten cirkus,no bez slov,jeden saso a jedna jeho asistentka...no sice sa decka pobavili ale sak veru na nasu dedinu tak skoro nezabudnu,v polke predstavenia zhaslo,vybili sa poistky v kulturaku,tam jak s..vi..na.....tak som chlapov poslala domov,lebo maly tam zacal hucat v tej tme a ja som tam s malu ostala ale sak po polhodine to pritomny chlapi vyriesili......
Lienka chripku by ste tam nedostali,ved nas tam bolo asi 25 ludi.....cil som to zratala,28 aj so sasom a s tu babu....

natsa
13. dec 2009

Ahojte.Tak včera sa Danko vyhral aj zo svojou frajerkou,ona ho tak lubí staále ho len bozkávala stískala a on držál jak hluchý dvere.Dokonca boli spolu aj v dankovej postielke.Tam im bolo tak dobre že sa im nechcelo ist odtial.Bolo super vela sme sa nasmialy.Malý nechcel ist potom ani spat.hukal v postielke hopdinu tak sme ho zobrali a eršte nás uštval.Dnes neviem kedy zaspí lebo chceme tepovat koberec aby nám uschol dorána.

janette4
13. dec 2009

Ahojte.my sme boli v piatok v meste,s malým sme boli na nefrologii a ja u zubárky trhať zub. ☹

Inak,nemáme nič nové.Iba mňa akosi chytilo to decoupage-servítková technika.Ak chcete,pozrite na FB.

Ivetka,pozerala som venček.Pekný je veru,čo sa manželovi na ňom nepáčilo?To sú celý chlapi,aj ten môj všetko ofrfle.

Mirka,s tými rybkami si mi vnukla dobrý nápad.Kamarátka má v piatok narodeniny,a už dlho sa snažia o bábetko,tak jej spavim s tou servítkovou niečo s rybkami 😉

michaela2410
13. dec 2009

babuse, ja sa strasne pri vas hanbim. Vy len upratujete a ja nic...od stredy mam doma Lukasa, od piatku je na atb, a bojim sa, ze zajtra ich dostane aj tomas, lebo od piatku teplotuje na urovni 38stupnov. Nejako som aj ja znova chorá, straasne kaslem...vyhovaram sa ze nic nestiham, ale akasi som leniva..

janette4
13. dec 2009

Miška,nemusíš sa hanbiť,ani ja neupratujem.ja som upratala asi pred týždňom,ale asi to bolo skoro,lebo teraz to vyzerá,akoby som to nerobila aspoň rok.

Chlapcom prajem skoré uzdravenie 😉

janette4
13. dec 2009

a samozrejme aj tebe

natsa
13. dec 2009

zanka tento sa mucelkom páči jemu sa nepáčil tan prvý čo som robila v centre.ja som ho potom prerábala.aj som mu hovorila že som ho robila z ničoho nemali čečinu.

rikarr
14. dec 2009

nazdar baby ....

idem pokukať tie vaše vytvory na FB 😀

miška ani ja nič nerobim...ja upracem tak naoko den pred vianocami 😀 ved vianoce pridu aj ked budem mať špinavé okná,nie? teraz sa po nich lápať nebudem.

čo varite????

lulu723
14. dec 2009

Ahojte baby presne ako hovori Zanka ja tiez upratujem stale dokola a stale je tu neporiadok po malej a hlavne ma sere to,ze byvam na dedine a ked umyjem dlazky tak na druhy den je zase spinava co tu poj furt beha v topankach a ked mu nadam,ze som umyvala tak on hovori,ze sak moc nepostupal z tymi bagandzami.no,ale sak ja uz som si zvykla,ze chodim furt z handru.aj som mu povedala,ze chcem ten mop co ma Erika,ale ten nedostanem,lebo nemame peniazky tak az o nejake 2 mesiace si ho kupim.

baby kukala som na FB na tie vytvory a su perfektne 😀

Erika a ja varim z bravcoveho mäsa pekne na kmine a z ryzu mala to strasne lubi a aj tato.

a este som uz dostala aj darcek od mojho musel mi to dat takto popredku,aby sa vsetci zasmiali tak vam to tu pisem na zasmiatie,ale sak ja to tu aj vyuzijem.tak dal mi taky pekny ruzovy peracnik tak som to otvorila a tam boli klieste pinzeta vselijake srobovaciky a baterka skoro ma vykotilo,ale on mal z toho taku radost tak mam aspon doma sadu srobovakov.a inac ja od neho len taketo srobovaciky dostavam a vselijake metre. 😀

lulu723
14. dec 2009

jaaaj a zabudla som este som sa ho pytala ze kde mam kladivko a vrtacku uz len to mi chyba a mozem ho vysupnut prec ked si potom vsetko sama urobim 😀

rikarr
14. dec 2009

lulu 😀 😀 😀

ja mam ešte navarené zo včera -kura plnené špenatom ale na zajtra bude treba čosi 🙄

joooj a podlahy ...ma ide trafiť ....ono som všetkych naučila vyzuť sa v miestnosti s topankami ale moj muž nieeeeee ..normalne na zabitie...ide dovnutra cez terasu a vyzuje sa vo vnutri 🙄 -aby mu nahodou palček neomrzol ..mal napad že pred terasove dvere dame kočik(aj tak ho min. použivame už) že aby sa svokra(moja) aj ostatny naučili že už je chladno a treba chodiť vchodom k nam....reku dobre..a on????ide dať psovi žrať ale neprezuje sa...v šlapkách vybehne von za psom a potom s nimi dovnutra 😠 že šak to sa nenanosi tolko špiny, furt len zametám a navyše si pred dvere nemožem dať ani rohožku lebo mi pes roztrhal už 3 🙄 😠 ale kupim mu na vianoce nejaké šlapky na von ...lebo ma už štve

rikarr
14. dec 2009

dnes som akčná 😀 upiekla som muffiny,uvarila šošovicovú omajdu,utrela pracha pozametala 😀 len musim vymyslieť čo zajtra na večeru mužovi 🙄

normalne ako za netehotna sa citim 😀 😎 ale za chvilu padnem do postele ako taký invalid a do večera sa ani nehnem -max. pre niečo pod zub 😀 😝

natsa
14. dec 2009

Ahojte,tak som sa zasmiala na vás.Aký mop má Erika?Ja mám ten klasický špongiový taký čo potiahnem takú páčku a sa mi vyžmýka,majú ich všade.Kámoška si kupila ten parný čo je aj na koberec aj na podlahy a je s ním spokojná.Mi sme boli v meste na trhu a v DM kupiť plienky a v potravinách.Malámu sme tam kupili leporelo v stánku čo má Mc cvvýlu som tam poklábosila.Zajtra tam ideme na vianočný večierok ale sami lebo polovičiak bode v práci

mirkaff
14. dec 2009

jaj baby mne bolo v sobotu na.p.r.d a v nedelu,ze na Luciu treba vsetko vygruntovat,,sak som aj zabudla ze je trinasteho a niakej lucie.....od pol osmej som bola na nohach,len som chodila z izby do izby,medzitym som varila,,jako takuto nedelu som este nemala a moj ze sak on uprace nasu obyvackospalnu,,to keby ste videli,paplony prehodene pri postelnom cele,plachty zozmochlane a strcene pod tymi paplonmi,,hracky rozhadzne ze nebolo kde stupit a on vyvaleny pred telku.......tak som ho zdzubala jak sirotu podhradskych a on ma mal evidentne na haku,viete co urobil,vopchal si do spodkovych teplakov ci do spodiek ondrejkoveho dinosaura ze aby mu trcal a stal ten dlhy krk a este mi zacal vypravat ze skoc si, skoc si,,ono ta to ukludni...... 😀 😀 😀

Lulu moj kebyze si precita ze co si dostala urcite by povedal ze Andel je mudry chlap,dava zene prakticke veci,ako keby som ho pocula....... 🙂
Zanka no musim to pokukat na FB.... 😀
Miska aspon ty mas z nas rozum,ser.es na to zvysoka,,ja som umyvala dlazku a sama sebe vypravala ze keby nemali taku sluzku doma ze by tu mali nakotenych aj potkanov,,.....
a cil pecem vanilkove pecivo a prikladam aj recept......

vanilkove pecivo
.........................

600g hladkej muky
2 Hery
stipka soli
1 kelimok sladkej smotany

vsetky prisady spolu zmiesame,nechame v chlade najlepsie cez noc,na druhy den rozgulame na asi pol centimetra a vykrajujeme rozne tvary,upecieme a este horuce obalujeme v praskovom a vanilkovom cukre.

je toho vela a je to jednoduche pecenie......vyskusajte,neobanujete......DOBRU CHUT...... 😝

lulu723
14. dec 2009

hej Mirka a to tam ziadne vajca nejdu?.

Ivetka Erika ma parny mop a strasne ho chcem aj ja ten spongiovy mam aj ja a dokonca 2,ale stoja za prd radsej to drhnem rukami je to viac ciste,ako z mopom.mala ma tu uz sere furt ma kuse a vymysla jak maly chalan ide ma z nej porazit. 😠

natsa
14. dec 2009

tak mna porazí z toho mojho rozkázal si medvedie labky a van.rožky chcem ich dnes spravit ale má problém zasa varovat malého len furt vykrikuje že chce mat poriadok a klud tak hádam aby sme ho neotravovali tak budem piect vnoci,teraz lehní na gauči,mal blbé poznámky ked chcem spravit sacherovu tortu,že to je nahlavu a že to sa na vianoce nerobí no ako keby bol z vesmíru.

mirkaff
14. dec 2009

Ivet nic v zlom ale to mu akoze vadite,alebo co?? co je svacnuty,sak chcel mat potomka 😲 ,,no moj by toto len raz,jaj to by sa kukal jaka byje,ja som to zo zaciatku vsetko riesila placom a tichucko som ho prosila,no a cil cosi sa mi nelubi,pohukam po chalupe a je poradek......a basta.mne ten moj minule povedal ze som general,tak som povedala ze tu musi niekto aj viest lebo ze by nebol ziadny poradek......tak som general a nese.rem sa,co uz,,sprav doma dobry poradek s nim aj ty...a nech si nemysli ze decko bude cucat v jednom kute a zena v druhom.....no normalka som sa rozculila,,,bojuj za svoje prava a hotovo.......lebo pojdeme
za nim s vidlami.......a z teba bude mlada vdova 🙂

lulu zadne vajca,,tie si sanuj....mne toho vyslo na styri plechy,,....... 😝

Natsa moja segra robi asi 20 rokov na silvestra novorocnu tortu,u nas v rodine to vo zvyku nebyvalo,ale v svagrovej rodine to tak maju zauzivane,tak mu ju na silvestra vzdy upece,a tiez z toho nerobi nikto tragediu,ze to sa nepece,kto si co upece to jedia,napr.ja ked som nasej mame povedala ze robim na vianoce parizske rozky povedala ze si robim ine zvyky,kto si ake urobi take ma........

natsa
14. dec 2009

Mirka asi ma nepoznáš ja stále do neho hučím a robím sním krik povedal mi že škriekam.On sa uzavre a nekomunikuje vraví budem sa s tebou rozprávať až budeš rozumná.On je strááášne tvrdohlavý ak niečo nieje po jeho tak konec začína vojna a ja si samozrejme robím po svojom a neočúvam ho preto sa hádame.

mirkaff
14. dec 2009

tak to je s nim ozaj tazke.......a dovolis nam dojst s tymi vidlami 😀 😀 😀