Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
19. jan 2010

no a ja uz som doma 😀 vsetko je v poriadku uz bije aj srdiecko na kontrolu mam prist o 4.tyzdne mala tam jacala v cakarni blaznila sa z mojim az k doktorovi ju bolo ocut uz som myslela,ze vybehnem a pohrozim jej nech je ticho.

a moj no je to sice chlapisko,ale snim sa raz dva povypravate on strasne sranduje a o vsetkom sa rad vyprava.on teraz pre mna vsetko spravi,lebo je rad,ze je bublinka v poriadku 😀 😀 😀 😀 😀

lienka55
19. jan 2010

tak my sme boli vonku,uz spime,peciem tie stehna a obedujem zaroven.

lulu a ten terminik ti Durdo nepovedal 😉 ?

jarabicka
19. jan 2010

Lulu, tak to je super, že je všetko OK... 😉 ...ani sa nenazdáš a z bublinky bude raz dva krásna baba alebo chlapisko 🙂 ...

lulu723
19. jan 2010

hej povedal v knizke mam 3.9. tak jak som si to vypocitala,ale povedal,ze ked je to take malinke tak posuva teramin na 10.9. 😀

janette4
19. jan 2010

Ludka,vtedy má narodky môj bracho a 3ho zas ocino.

my samozrejme prikvitneme tiež,ale Mirka,nabi si dobre telefon,keď ti budeme všetky volať 😀
ja som bola doobeda u zubárky,aj som bola rada,že ma rýchlo spravila,aj som nasraná,lebo som tam nechala všetky prachy a na servítky teraz nemám ☹

natsa
19. jan 2010

Ahojte.Tak som prítomná aj ja,dovalila som sa domov neskoro lebe som po ceste z centra stretla známu tak sme dlhokecali.malý drichme tak ked sa zobudí sa naje oblečieme sa a letíme aj mi.

jarabicka
19. jan 2010

Náš Kubenko spinká, tak ja využívam čas a idem pozrieť čo tu nové...takže dnes z chlapov len "andel" príde??? 🙂 ...ja či nevolať tomu svojmu, že nech ponáhľa domov a uteká za nami 😀 ...ale nie, len nech si sedí doma, aj my môžme mať raz za čas výjazd 😉

..a čo keby sme si niekedy urobili stretko len samé baby a polovičiatka nechali s polovičiakmi,hm??? 😲 😀 ...alebo ich hromadne nechajme v Považane a povyrazme si niekde...to by bolo, jako s Tebou mne baví svet 😀 😀 😀 ...alebo niekedy necháme polovičiatka s babičkami a s polovičiakmi urobíme stretko??? 🙂

lienka55
19. jan 2010

Ja som uz oblecena,nachystana,pobalena,uz cakam kym len maly vstane,napapa sa a mozeme ist. 🙂

jarabicka
19. jan 2010

Lienka, aj ja 😉 , už len detaily 🙂

lulu723
19. jan 2010

juuuj baby ja ho aj preto beriem,lebo je mi trosku zle.ja dora som mala chut na Staroturansky cheesburger dufam,ze som to dobre napisala a tak som si to spokojne papkala az sa mi cosi nezdalo a cuchla som si k tej sunke no skoro ma vykotilo ta krava mi tam dala zlu sunku tak som to isla povedat andelovi ten zacal nadavat,ze co je to tam za kravu.a ani som to nedojedla len fakt asi stvrtku toho a vcul mi je kapanek zle tak hadam mi to prejde a jak nie tak pojdeme asi behom pol hodky domov 😒

mirkaff
19. jan 2010

takmi sme pomaly na odchode,,deti su nachystane,ja si dam na seba niaku omietku a mozme ist.......

janette4
19. jan 2010

naše drobča práve vstalo,spal asi hodinku,už sa teším,akú bude mať dnes náladu ☹

Ludka,no mala si jej ísť tú šunku napchať do huby,nech si ju zožerie sama 😠

evka,tiež ma to napadlo,ale trochu inakň:andelovi necháme všetky deti a my si vyrazíme 😀

lulu723
19. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 to by ste mu hadam nespravili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarabicka
19. jan 2010

Hm, Janette,v takom prípade sa fantázii medze nekladú 😀 😀 😀 ...a náš bučááák ešte spííí, ten vie, že sa musí vyspať lebo ide na stretko za tetkami 😀 😀 😀 ...keby tam bola aj nejaká baba, tak možno aj za budúcou svokričkou 😀 😀 😀 ...sice Erička 😉 ..Lulu .žeby svatky????...nikdy nevieš 😉

janette4
19. jan 2010

Ludka,neboj,nespravili 😀 😀

Evka,veď aj vaneska tam bude

jarabicka
19. jan 2010

...Veď hej, len s Vaneskou sme stááále 😉

lulu723
19. jan 2010

Ahojte uz ste domka vsetky?andel okupal malu ja som zarobila kakao a uz je v postielke a stale vyhukuje mama,ale uz za nu nejdem,lebo vie ked zakrici tak ja dobehnem a potom ma stale prehana.mi sme preto isli preco,lebo som zabudla,ze moj teraz isiel lyzovat do Kalnice bude tam asi do nejakej 10 vecera.

no Evi veru neviem,lebo som sa ho pytala aky drobec sa mu tam najviac pacil a hned povedal,ze Jakubko,ze bol taky bucko krasny a ta kosela nemala chybu a este aj maly Matusko sa lubil.on je rad,ze dnes vsetko dobre dopadlo aj si manzelku z dcerou vyvencil tak teraz sa venci on 😀

a uz mi dal dole ten kocar kedze sportovy mame u mamy,ale tento bude lepsi na snech a aspon sa v nom nebude tlacit tak zajtra veru vybehnem za vami aj na postu hned skocim.Ericke prisla dalsia knizka tak si ju idem vyzdvihnut 😉

michaela2410
19. jan 2010

som si všetko prečítala... 😎

jarabicka
19. jan 2010

Hádam už sme doma všetky, my sme akurát spapali kašičku a polovičiak ide uspávať malého, už mu aj smutno za nami bolo 🙂

Jááj, taká som rada, že som s vami bola a naživo vás videla 🙂 , len akosi mi to rýchlo ubehlo...ináč by som brala také stretka aj každý týždeň a tá Janka to tiež hovorila, že by chodila 😉

lulu723
19. jan 2010

no zajtra jej veru poviem nech si pekne daju net a bude chodit sem na kona.a tieto stretka su fajn len trosku hluku je tam,ale sak sme sa povypravali.a sak mal dojst poloviciak za mojim nech pokecaju urcite by si svihel pivo a ja,aby som soferovala 😝

juuj Miska a na teba sme vobec nemysleli mala si napisat,ze mate rodicko posunuli by sme to o den a isla by si aj z chalanmi. 😉

to moj sa isiel teda lyzovat a mne sa uz drieme,ale musim vydrzat aspon hodinku hore,lebo by som skoro buntosila.

a do kedy ste tam boli?

jarabicka
19. jan 2010

No Lulu oni si chcú dať net, tak to už je len otázka času a konikuje tak isto 😉 ...veď zajtra pokecáááme, čo a ako 😉

Polovičiak sedel doma ja som ho zrušila, aby došiel, veď dááámska jazda 😉 ...ochrancu sme mali keby niečo, tak hádam by to zvládol... 🙂 ...a nabudúce môžu dôjsť aj polovičiaci, žeby sa spoznali a uvideli všetky "bosorky" pokope 😀 😀 😀

natsa
19. jan 2010

Ahojte tak divá zver už zaspala.Taký bol unavený jak nikdy v živote,to vám poviem že nám bolo super ako Mirka povedala "tak sa teším lebo viem,že budem pochopená" moja reč doma som nepochopená.Inak som rada že sme sa zišli v hojnom počte že sme si dobre poklábosily a že sme si do vlasov neskočili a nepobily 😀 Ludka máš super chlopa.že to vydržal počuvat to babské klabosenie,moj by sa zdvihol po 5 min.a odyšiel.On to nemá rad a on neny na rozprávanie doma má limit asi 4 slová takže vedšinu času trpím samomluvou.
evka tuším sme nakazilu tu tvoju kamošku tak nech si rýchlo zriadi internet a nech je medzi namy normálne medzi nas zapadla.Takže píšem recept na tie pagaciky.
2 hrnčeky uverených postruhaných zemiakov,4 hrnč. hlad.múky,1 hrnč.oleja,1 hrnč.mlieka,1 vajce,1 pol.lyžica soli,1 kvasnice.spravím kvasok a všetko zmiešam do kopy,nemusíte to dlho len aby sa nám to rovnomerne rozmiešane.dam na noc do chladničky a potom na druhý den ked mám čas tak to rozšulam asi na hrubku 4mm a povyktajujem kolieska ja som robila take menšie aby to mali detičky tak akurát do ruky.Potom to potriem vajcom a dám na plech na ktorý dám papier na pečenie ktorý potriem olejom.Ešte možte dat na to trocha kmínu a aj post.tvrdý syr.Je toho asi 4 plecy.dám do truby na 250 stupnov.

lienka55
19. jan 2010

Ahojte,
tak vsetci drobci uz spia,len ten moj mi tu skuciiiiiiiiiiiiiiiiiii za usami a piiiiiiiiiiiiili mi nervy.
Mozem povedat, ze po absolvovani asi troch stretiek vratane Trencina,toto bolo pre mna naj naj. 🙂 Velkym prekvapkom bola pre mna jarabicka 😀 Evicka,pretoze som si ju predstavovala uplne inak.POzdravujeme aj Janku myslim si ,ze zapadla celkom dobre medzi nas. 🙂
Skusim co najskor hodit foto.

Ivetka IP. 😅

lienka55
19. jan 2010

Zanka cakam na recept.

Ozaj ked ste odchadzali bolo vsetko ok?Nedoplacali ste nic,kazdi si zaplatil co mal.Ja som si, ale nerada by som bola niekomu nieco dlzna.

jarabicka
19. jan 2010

Lienka preboha ako si si ma predstavovala????? 😲 😲 😲

janette4
19. jan 2010

Ahojte.tak aj my už spíme.my sme s Ivetkou odchádzali posledné o pol7.na konci som zistila,že krpec bol celý prečúraný,ako na potvoru som nemala náhradné veci,inokedy ich nosím.na námestí som ho vytiahla z kočíka,hneď sa mi hodil do snehu a kedže na chodníkoch bolo málo snehu,ľahol si na cestu a roztiahol ruky aj nohy a bolo mu to hrozne smiešne 😀 takže domov sme prišli úplne premočený 😝
Aj mne sa ľúbilo a Ľudka a Ivetka,všimliste si,že dneska mi tak huba nešla? 😀 snažila som sa 😀 inak, Ludka,tvoj andel vyzerá taký kludas,neviem prečo som doteraz z koňa mala pocit,že je také "divé vajco" 😀

inak,dúfam,že nás tam pustia aj nabudúce,keď som platila pitie,ten druhý čašník sa ma pýtal,či tam ešte niekto ostal,lebo že tam ostala nezaplatená minerálka.

A Evka a Janka sa pozdávali aj mne. 😉

Lenka,a ja pridávam recept na zázvorníky:
700g polohr.múky
500g prášk.cukru
4vajcia(ja dávam 5-6,podľa toho aké sú veľké,alebo ako mi to ide zarobiť)
1bal.zázvoru
1ČL salajky alebo kypr.prášku
Všetko spolu vymiešať,vyvaľkať cesto asi 1cm hrubé,vykrajovať formičkami a na vymastený plech otočiť opačnou stranou,ako sa vykrojila.nechať 24hod.stáť a na druhý deň upiecť.
ako som hovorila,je dobré ich dať do sáčku s rozkrojeným jablkom a do chladu,aby zmäkli,lebo pár hodín po upečení ostanú tvrdé.z tejto dávky ich vyjde okolo 60ks.

jarabicka
19. jan 2010

Baby už spíte???...mne sa akosi nechce ešte ísť...

nmstretko
19. jan 2010

Fotecky pridane.....Lenka. 🙂 🙂 🙂

lienka55
19. jan 2010

Zanka a take vykrojene ich treba nechat odstat?A co sa stane ked ich neotocim opacnou stranou?

A co ten casnik na to,musela si to zaplatit?Ja som mala dve vinee a jedno presso.Zaplatila som. 😉

jarabicka
19. jan 2010

Aj ja som zaplatila 1 presso+minerálka=2,30 😉 ...takže ako si si ma predstavovala???...nesplňam tvoje kritéééria? 😀 😀 😀