Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
6. apr 2010

Ahojte.Tak Leni držím všetky palce aby všetko dobre dopadlo aby ste všetky vybavily.Ozaj ten MZ aj chodil okolo vášho problému?posunulo sa to niekam?No dufam že to bude mat poslednu operáciu a že vás už nebudu čakat taketo natahovačky.

lulu723
6. apr 2010

ahojte baby tak mi sme mali Velkonocne sviatky uplne na hovno ☹ v nedelu nam uletel Artur,ale nastastie sme ho chytili sice az po 3 hodinach,ale predsa a vcera jak sme isli domov tak som nejako zazmatkovala za volantom este som ani poriadne nebola rozbehnuta a uz som to zuchla do 2 aut.nic sa nestalo nastastie len mame prave svetlo rozbite ☹ esteze ma nikto nevidel sice som tam mala ostat a zavolat aj majitela,ale tomu autu naozaj nic nebolo akurat sme si to mi odniesli z tym svetlom ☹ aj som povedala,ze za volant uz nesadnem,ze ho kaslem.ani mi andel nenadaval ani nic,ze to sa opravi a hotovo,ale ja som mala take stresy,ze som ani zaspat nemohla.dnes je mi uz lepsie uz na to tak moc nemyslim.len na sere to,ze vsetci sa pytaju,ze co sa stalo a ked im poviem tak sa zacnu smiat,ze to sa stava a mna sa ani neopytaju ci sa mi nieco nestalo ☹
inac som bola u nasich mali sme az jedneho sibaca a to bolo vsetko

Lenka sak si daj,ze sa snazilkujete sak ja neviem,ze sa chystas uz teraz na druhe 😉

lienka55
6. apr 2010

Babule dakujem vam ,ze ste na nas mysleli,ten moj poloviciak vybavi aj stvrtu svetovu 😀 ,keby nebolo jeho.....
Islo to cez ministra ti, to posunuli dalej,no a z 12.10.2011........je 12.5.2010 cize o mesiac. 😉

Ludka ja, teda my este nesnazilkujeme,spominala som to tu ,ze az ked dobre vsetko dopadne s Davidom,tak mozno uz v blizkej buducnosti,ale aj tak si nedam urcite do pasu ze snazilkujem. 😉

natsa
6. apr 2010

Leni zlatý manžel tak to už je super dátum.Ani nebude horko ani zima.Pojdeš aj sním do nemocnice aby nebol samučký?

lienka55
6. apr 2010

No jasne,ved on by to neprezil bezomna.A ja by som ho tam ani sameho nepustila.Doprovod s dietatom do 3rokov je zadarmo a od 3rokov si platis.Len co ma poriadne sere je,ze nebudeme mat nadstandardnu izbu.Budem to musiet nejako vydrzat a dufam,ze nanatrafim na debilnu mamicku (madarku)ako napsledy. 😠

natsa
6. apr 2010

a načo nadštandartnu?ja som bola vždy rada ked som bola z niekym na izbe aspon sa máš ským porozprávat.Je pravda že si ludí nevyberieš.ked som bola v nemocnici tak som mala vždy štastie na dobru partiu ale naposledy v porodke tak čo som bola naizbe tak tam mi moc jedna nevonala.pomali som ani nevedela že o čom sa mám snou porozprávat

lulu723
7. apr 2010

Ahojte baby no teda Lenka to je super datum sa strasne tesim a nech Davidkovi vsetko dobre dopadne a potom hor sa na babatko 😀

ja idem v utorok do TN pozret na babatko ako sa ma a ci rastie aj ked viem,ze to moje mini brusko neschovava valibuka to bude take drobatko a hadam na m povedia co to bude 😉

lienka55
7. apr 2010

Ahojte,
dnes som si kupila u nas v zahradkarstve uz muskaty,tak som ich posadila,popolievala a este schovala dnu,aby mi nahodou nezmrzli.Este je skoro ich davat von. 😉

Ivetka po mojich skusenostiach by nam bolo lepsie na izbe nadstandardke.Mas tam telku,vlastnu sprchu do ktorej ti nikto nevbehne,wc a hlavne klud co sa tyka spanku pre Davida,pretoze tie deti kazdi ma iny rezim,kazde je v inom veku,......atd.
A ja tiez by som s nim mohla byt na nadstandardke cely den a noc a mala vlastnu postel.Coz na normalnej budem spat na fotelkach.Dolamana a nevyspata dva tyzdne.
😝 😠

Ludka drzim palceky nech je s drobcom vsetko v poriadku,daj potom vediet.Aj ja sa uz tesim. 🙂

lulu723
8. apr 2010

Dobre ranko baby 😉 tak ako sa vam dari?mate aj nieco nove?mi nic mna akurat trochu boli hlava,ale sak to prejde.Erika je zdrava len mna nejako chytili krize a mocove tak moc po vonku nechodim.ale cakam kazdym dnom na tehu pasy tak ked ich dostanem tak pojdem uz von,lebo mala ma vcera skoro zozrala co bola dost neprijemna a uz mi to liezlo na nervy 😠

lulu723
8. apr 2010

a nejake spravicky o Mirke?strasne mi tu chyba 🙂

natsa
8. apr 2010

ja som mirke posielala sms ani mi neodpísala ☹

lulu723
8. apr 2010

hmmmm mne je to luto,ze to takto dopadlo ako to dopadlo ☹

natsa
8. apr 2010

MOHLA čOSI ODPíSAT ASPON žE SU zdraví.Aj mne tu velmi chýba 😨

lulu723
8. apr 2010

no ved prave aj mna zaujima maly Ondrik a Martinka.a Miska kde sa nachadza?Evka je zatial na vychode,ale cosi kamaratka hovorila,ze sa maju dnes vratit tak uvidime.

Ivetka rychlo mi napis co z tym psikom na FV sak a mi neda kupit a uz mam aj nejake to krmivo a neviem kde ho mam dat ide ma porazit z toho 😒

janette4
8. apr 2010

Ludka,ja som ho kúpila v animal,stál 300000coins,vyhodilo mi hneď,ako som otvorila farmu.a to krmivo sa mu potom dáva,tam vypisuje,kedy treba zasa nakrmiť.

veru,ani Miška tu nebola dllllllho.Miška kde siiiiiiiiii???????

moncika15
8. apr 2010

ahojte
vidim ze sa tu riesi FV 😀 ja mam s tym psom stale len trampoty.teraz som mu zavrelabranku tak dufam ze uz mi nezmyzne 😠

lienka55
8. apr 2010

Ahojte
my sme dnes od rana varili,trosku upratovali,prave som dozehlila,mala som tam asi 6ks kosiel 😝 ,neznasam zehlenie a toboz kosele. 😝 😝 😝
Konecne obedujem,ked maly vstane pojdem s nim do Tesca,lebo doma sme vyrabovany,ani flasku vody nemame. 😀
No esteze ja nechodim na tu vasu farmville. 😉

Co sa tyka Mirky,tak som ich tu u nas v dedine nevidela uz davno,mylsim,ze su asi stale u jej rodicov.

Pekny den vam este prajem vsetkym,je krasne vonku. 😅

lulu723
8. apr 2010

no a mne sa ten psik neda ani kupit ide ma tam porazit z toho 😠

moncika15
8. apr 2010

inak nad tym som maturovala aj ja. dal sa mi kupit iba v cervenej farbe, ked som zmenila na inu tak by som potrebovala FV peniaze.

lulu723
8. apr 2010

jaaaj vidis moncika a to som neskusala idem ho hned kupit 😉

rikarr
8. apr 2010

ahojteee

moni -mooooooooooooooooooooc gratulujem a želam štastičko a zdravičko tak sa predsa zadarilo-musiš byť štastná ako blcha.

lulu - ja som naše auto šuchla hned 2x ked sme sa pristahovali 😀 1x susedovi(som kapanek viac plynu dala) a druhy krat ked som cuvala od toho šuchnuteho suseda tak som šuchla zas svokra 😀 no ale nič sa nikomu nestalo iba naše auto ma škrabanček na čele 😀 sa mi doteraz rehnia -že jazdec ale nevynadal mi nikto a mužo sa mi smial a ked ma viezol do porodky vtedy tak ho šuchol zas vzadu 😀 😀 😀 😀

mne ten pes nejde kupiť tiež ..ale menila som farbu tak skusim kupiť to čo ponukaju.

inak viki je so svokrou maly asi drieme v kočari -pes straži a ja že idem upratať 😀 aha kde som skončila 😀 😀 😀

lulu723
8. apr 2010

a ja uz mam psiska blazniveho sak tam lieta jak trafeny tak som ho tiez dala do ohradky 😀

Erika aj ja som isla varit polievku a tiez kde som 😀

natsa
8. apr 2010

babulky ak toho psa kupite tak sa stane že vám utečie treba ho dat za 3 papierove hladat.Ja som ho ohradila ale ked som sadila tak lietal po mne teraz neviem čo robí lebo som nebola od 1 na farme.Dáva sa mu jest 1 krát za den.Ja som bola po obede vonku aj z malým tak sa unavil chudil šmýkačku po ceste ked sme išli domov tak mi skoro zaspal.Potom sa prebral už drichme som ho položila hned zaspal.

lienka55
8. apr 2010

My sme boli na tom nakupe,potom sa trosku svagor s frajerkou a malym pobavili vonku,tak som si pospratovala nakup.
My sme sa navecerali a este nespime a a ni tak skoro nepojdeme.

natsa
8. apr 2010

Leni a dávaš Dadka aj po obede spať?

moncika15
8. apr 2010

ahojte 🙂
rikarr, dakujem 🙂 dufam ze sa k vam v novembri pridam, budem si k vam xodit po rady 😅 🙂

lulu, ho hura 😀 bola xyba v tyx peniazox ze?

janette4
9. apr 2010

Dobré ránko kočeny 😀

ja som ešte len pred chvíľou vstala 😀 😝 tak skoro sa mi to asi nestane 😀 doobeda si idem na nerologiu pre papier na tú magnetickú a poobede si idem k našim pre moje kuriatko.hnusoba malá,vraj sa na mňa vôbec nepýta 😝 a mama sa tu bez neho nudí 😅

lienka55
9. apr 2010

Dobre ranko vsetkym 🙂 ,
my sme vstavali o 07.30h,samozrejme David mi nic neranajkoval,akosi sa zase pokazil v poslednej dobe. 😠 Dala som prat,dnes nevarim,a pojdeme von. 😅

Ivetka,poobednajsie spanie sa nam akosi pokazilo,teda posunulo.Zalezi kedy vstane rano ale vacsinou vstava medzi 07.00 a 08.00h a potom mi nechce ist poobede spat.Teraz chodi poobede spavat od 13.00h a vyse.Spava aj tri az tri a pol hodky,vacsinou ho musim budit,lebo by spal aj dlhsie.No a potom ide vecer neskoro. 😠

Zanka ty si bez maleho?Mne maleho zajtra berie tiez mamina az do nedele,tak sa konecne po dlhsom case vyspim. 😅

janette4
9. apr 2010

Lenka,áno som.v stredu som ho zaniesla k našim,lebo mamina dostala nútenú dovolenku.,tak hovorila,nech jej ho tam nechám.mala som tam byť s ním,ale ja sa u našich hrozne nudím,tak som doma a poobede si ideme pre neho.

natsa
9. apr 2010

Zanko to schvalujem aspon si porobíš veci ktoré pri malom nemožeš alebo si odpočinieš aj ked ti bude smutno.Nebola si v centre?ja som tam bola včera zaniest veci.jedna tam akurát doniesla topánky tak v sobotu ked to budeme triedit tak hádam bude niečo pre Danka.včera som sním bola na ihrisku tak sa vyšantil a vylietal že som mala dojem že mi po ceste naspet zaspý.Ked sme došli domov tak som ho posadila predložila jedlo tak sedel jak prikovaný a ladoval do seba 15min som mala dojem že nemám dieta.Potom o pol 9 zalahol bez nárekov konečne som mohla pozerat celu ordináciu.Dnes sa ideme zasa hrat.