Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sasikas
12. apr 2010

natsa- dik za popis...neodradila si ma...co uz mi ostava....len som chcela vediet co ma asi caka...... 😀 a doteraz som sa bala normalneho porodu, teraz jak spomenul cisarsky, tak mam hruuuzu z toho 😝 ....ale uz mi to je jedno ako....nech mi malinku aj cez ucho vytiahnu hlavne nech uz sa volaco deje.....lebo to cakanie je straaasneee.... 😝 a este ked vsetci naokolo furt vyzvedaju a volaju ci uz.....no na nervy.... 😒
monci- ja teda ku Kascakpvi chodim len teraz posledny mesiac, ale fakt velmi seriozny a takisto ako pisala natsa mu plne doverujem....ma sice toho asi vela....takze poradna je vybavena raz dva ale zase ked je neaky problem tak vysvetli co a ako....ja som spokojna....este ti dam info po porode.... 😅

moncika15
12. apr 2010

sasikas, a to xodis k nemu do nemocnica alebo do CEGYSu?

sasikas
12. apr 2010

moci- ja k nemu chodim len teraz ten posledny mesiac pred TP do nemocky....lebo ja som taka komplikovana, ja mam svojho gyn v Topolcanoch.... 😀 a co je toCegys?....to ma aj normal. ambulanciu?....bo urcite sa potom prehodim k niekomu do Trencina....

moncika15
12. apr 2010

je to ambulancia liecby sterility a robia tam aj 3D 🙂
a to si cele tehu xodila do topolcian? 😕

lulu723
12. apr 2010

ozaj monci ja tam zajtra idem na sono teda aspon dufam,ze mam ist tam.tak sa hned objednam aj na to 3D.ja som mala cisarsky paradny a hned by som chcela aj druhy,ale to mi mozno povedia zajtra co a ako.robili mi ho o 13,ale potom som bola taka otapena,ze som spala z do vecera potom ma este vycievkovali a spala som celu noc.vadilo mi sice,ze som stale na chrbte,ale to sa da v pohode zvladnut.na druhy en uz som aj behala sice trosku zhrbena,ale vsetci sa cudovali,ze co uz robim na chodbe a ja,ze sa mi nechce cikat do misy tak idem na wcko 😀

sasikas
12. apr 2010

hej monci, som chodila do Topolcian...som tam mala dobreho dr a nechcela som to menit, bo som bola spokojna....tak ale po porode s aasi prehodim do TN...predsa len je to trochen od ruky.... 😉 ale tak nemala som v podstate ziadne problemy, takze raz za mesiac sa to dalo....a na 3D som bola v Hlohovci ...chystas sa aj na 3D?

lienka55
13. apr 2010

Dobre ranko,
akosi ste sa tu tehulky 🙂 rozpisali,to je dobre aspon mame co citat ,a trosku to tu opat ozilo po case. 😉
My sme dnes hore od 06.00h co uz u nas strasne davno nebolo.
Dnes mame veget,iba povysavam,vecer som este oprala a vyvesala jednu pracku.

Ludka daj hned vediet ako si dopadla dnes na sone,a hlavne sa pytaj co to bude. 😀 😉

sasikas
13. apr 2010

dobre ranko....tak ja ze sa este poriadne doma vyspim pred zajtrajsim nastupom do nemocky a houby z toho...zatepluju nam barak a tak o 7.30 nabehli typkovia a buchocu treskocu.....ach jo....no idem sa vysismat z domu a povybavovat nejake veci do mesta....ale je taaaak hnusne vonku ze sa mi ani moc nechce..... 😀
vsetkym pekny den..... 😅

natsa
13. apr 2010

Ahojte babulky tak to je vonku ozajhnus až v piatok by malo byt schopne.sasi tak už teda ideš?to je teda na prd ked vám robia barák to asi nestihnu ked sa vráti z porodky aby malo male babo klud.

lulu723
13. apr 2010

Ahojte baby jasne Leni,ze sa budem pytat 😀
sasikas takze zajtra asi budes uz maminou vsak? 😉
dnes ide aj moja mama snami.bola aj pri Ericke tak ide aj teraz,lebo ide pozriet aj nejaku dlazbu na balkon tak nech sa neteperi busom 🙂

moncika15
13. apr 2010

ahojte 🙂
lulu, no to som zvedava co to bude 😵 pekne sa tam nacakas ale bude to stat za to 🙂
sasikas, drzim palce, nex uz si coskoro mamicka 🙂
mne je dnes v celku dobre, vcera ma trosku ponatahovalo vecer no dnes uz som napapkana a zatial sa to nepyta von 😅

janette4
13. apr 2010

ahojte.no krásne ste sa tu rozpísali.my sme boli doobeda pozrieť v klube,teraz Maťo spinká a ja si tu závislačím.a musím ho pochváliť:dnes sa už 4krát vypýtal na nočník,tak dúfam,že už mu to ostane,aj keď veľké nádeje tomu nedávam.

sasikas,neboj,aj ke´d by to nestihli spraviť,bábu to vadiť nebude.my keď sme prišli domov z porodky,akurát nám tu v meste robili plyn,a zrovna pred našim činžiekom.na prechádzky som chodila pomedzi rachotajúce zbíjačky,bagre a pod.stroje a spal jak zarezaný.

moni,neboj,ešte pár týždňov a už to bude lepšie 😉

sasikas
13. apr 2010

taaaak som si navarila dobry obedik, povybavovala co bolo treba a mozme ist zajtra rodit.....dik za podporu baby....vsak potom napisem ked sa nieco bude diat..... 😀
janette- no tiez si tak hovorim ze hadam malej nebude az tak vadit ten hluk naokolo....sak ked to bude ocuvat od zaciatku.... 😅
ozaj baby neviete je v TN nemocnici niekde wifi pripojenie?....asi by som moc chcela, cooo?..... 😀 😀 len ci nahodou......

sasikas
13. apr 2010

monci- veru za par tyzdnov sa to ukludni a budes jak kyselina....teda aspon ja som to tak mala....zo zaciatku akurat suche rozky a teraz by som do seba ladovala jedno cez druhe....no ale vsak si este doprajem..... 😀 😀

moncika15
13. apr 2010

😀 😀 😀 sasikas, to si ma dostala s tym wifickom 😀 este aj na porodnej sale budem pisat na konika 😝

moncika15
13. apr 2010

teraz mi volal muzik ze vie novy vtip:

idu dve prasata cez cestu a jedno krici pozor moskvííííííč 😀

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janette4
13. apr 2010

moni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
13. apr 2010

babenky no ozaj tu neni nuda už som si myslela že to tu zanikne.Zanka aj si niečo kupila?Inak keby som mala aj ja notbook tak závislačím aj kdesi v parku ked som z malým.no veru neviem ako to bude v nemocnici.Ale čo viem ked som bola pred 2 rokmi v nemocke v TN tak ho tam jedna mala ale či bola pripojená netuším.

natsa
13. apr 2010

sasi aj si už rozhodnutá pre 1 meno?Ozaj si vybrala pekné mne sa páčia obe.J asom mala vybrate ked somišla rodit Kristínku ale dnes by som ju už nedala.mne sa páči aj Timea ale o tom mene nechcel ani polovičiak počut že je to madarské.

moncika15
13. apr 2010

skus pozriet na stranke nemocnice ak tam je urcxite to tam maju napisane 😉

moncika15
13. apr 2010

ze madarske 😀 taky isty dovod udava moj muz proti Kewinovi, ze on nexce zidovske 😅

janette4
13. apr 2010

Ivetka,to som bola u nás v klube.inak,aj tu bude burza,takže čo sa nepredá v Meste,šupnem sem.

natsa
13. apr 2010

Ach tý chlapi.mne sa páčia take zaujímave mená čo sa nedávaju často.enpáči sa mi že je nejake mod meno ktoré leti a každá druhá mamina ho dáva.ja som mala tiež problem vybrat meno.Polovičiak sa akosi k tomu staval vlažne lebo som nechcela Roberta alebo Norberta brrrrrrrrrrrrrrrrr.Tak mne sa páčili Danielko chcela som slovenské čo tak nefrčí a bude sa to hodit aj ked bude z neho starší pán 😀

sasikas
13. apr 2010

monci- no ze na porodnej sale asi budem rada ze som rada 😝 😝 ....ale tak som myslela ze ked ma zajtra prijmu a nahodou so mnou nebudu este nic robit ze vsak sa tam unudiiiimmm....aj na stranke som pozerala ale nenasla som.....tak asi nic..... 😀
no my este stale nie sme dohodnuti na mene....no a asi najvysssi cas....si robime srandu ze sa tam este asi aj na sale zacneme hadat....ale asi Sara....no uvidime....
inak Natsa mne sa tiez velmi paci Kristinka, len moja neterka je, tak to uz sa nechcem opicit.....ale to by sa aj mm pacilo....to by sme mali po probleme.... 😅
jaaaj len keby nahodou to bol chlapec, tak teda vobec nemam sajnu ako by sa volal... 😀

moncika15
13. apr 2010

😀 ja tiez myslim na to aby to sedelo aj k deduskovi/babicke. ja mam napr problem zo svojim menom, je krasne to musim uznat ale neviem si predstavit ako po mne bude muzik na stare kolena kricat Moniiii alebo Monciiii 😅

mne sa pacia take zaujimave mena, ktore sa nevyskytuju casto. urcite by som nedala meno take ake uz v rodine je alebo klasicke jano,jozo,katarina, muzovi sa paci damian a zoja. mne sa paci klara a kew/vin

moncika15
13. apr 2010

zabudla som na angeliku ktora uz presla aj u manzela 🙂

natsa
13. apr 2010

Saska to sa ta budu pýtat pred porodom aj na chalanské aj babské musíš mat obidve aj ked ti povedali že budete mat dievku.tak si rýchlo nejaké vyberte.Istota je gulomet.Kámoške povedali že bude mat chalana tak mali vybrate Branko.nokoniec mali dievča.

sasikas
13. apr 2010

no mne sa tiez nepaci ked sa davaju mena po rodicoch a tak....ved je tolko kraaasnych mien.....a mm by chcel aby sa dievcatko volalo po mne a chlapec po nom....no tak to som mu hned zatrhla...ziadne take.... 😅
inak ja nasej malej celych 9 mesiacov hovorim Amalka....to by sa mi strasne pacilo....ze Amelia....len tiez si to potom neviem predstavit, ze ked bude dospela a vsetci by jej hovorili Amalka.....to jak taka chuderka by mi prislo..... 😅
aj Klara je kraaaasne....len uz tiez mame v rodine.... 😅 😅

moncika15
13. apr 2010

no to by bol pekny pruser tak naryxlo vyberat meno. to by som asi porod zadrzovala silou mocou 😅

sasikas
13. apr 2010

to vazne aj chlapcenske budu po mne chciet?...fiiiiha.....no to mame zas debatu s mm na cely vecer.... 😀 tak to netusim co im poviem.... 😀