Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jarabicka
28. jún 2010

Natsa, my sme zvláštny prípad na pitie, ak vypijeme 2 fľaše čajíku na deň, tak to je obrovskýýýý, ale obrovskýýýý úspech, zvyčajne len jednu, sme slabýýýý "píííči" 😀 😀 😀 a už to ani neriešim, zrejme nepotrebuje toľko piť a už ho ani nenútim, zrejme mu toľko stačí, ak nechce viacej 😉

lulu723
28. jún 2010

@janette4 no objednavam od jednej babenky vola sa sizinka a ma skvele veci na svojom bazariku.uz som kupila sadu flasiek tommee tippee za 25€,ktore mi dosli hned na druhy den a teraz tam mala na tieto flasky aj termoobaly len pisala,ze ma posledne 4 kusy tak som jej napisala ci ich este ma povedala,ze hej tak hned som si jeden objednala a este taky svetrik a mikinku pre babetko a zajtra mi to dojde sa tesim.a moja kamoska si zase od nej objednala AVENT sadu tak tiez jej pride zajtra.je to velmi mila baba a spolahliva a ma tam kadeco hlavne flasky cumliky a sterilizatory 😉

moncika15
28. jún 2010

ahojte 🙂
yaxvzlu vyrazame z domu ideme na to morfo do TN, neviem ci sa tesit alebo bat 😅

lienka55
28. jún 2010

Ahojte,
my sme dnes boli doobeda vonku,vozili sme s Davidkom malu 1,5mes.susedku,takze trenujeme. 😀 Tiez som zehlila,a idem este poumyvat balkony,take su prachove.
Ja som tiez chcela malemu uz davnejsie kupit gumacky,ale potom som si to rozmyslela,lebo ich este ani nevynosi a nozicka mu rastie rychlo,asi neskor.
@jarabicka 😀 😀 😀 ,a kam idete na dovcu,k vasim??? 😉

lienka55
28. jún 2010

@moncika15 drzime palceky. 🙂

jarabicka
28. jún 2010

Lienka, nie, k našim asi v auguste 🙂 , teraz ideme s Janku-ostovcacku na chatu 10km od Bešeňovej s deťmi aj s našimi polovičiakmi 😉

...ozaj baby, niekedy dávnejšie sme spomínali, že urobíme to stretko aj s našimi polovičiakmi 😉 , to ešte platí???nejaká opekačka alebo niečo také...hm???

natsa
28. jún 2010

Evka ja som to tu spomínala ale ved sa nikto nehrnie.

jarabicka
28. jún 2010

Ivetka, ja sa začíínam hrnúť a uvidíme, či sa ešte niekto 😉 ...Janka-ostrovcacka, si myslím, že nebude proti, my máme rady, také kde-aké akcie, že Janka? 😀 😀 😀 -mám pocit, že my sme také "akciové typy" 😀 😀 😀 , sme za všetko 😉
...veď nech sa spoznajú aj polovičiaci a nech vidia tie maniačky, s ktorými si píííšu ich polovičky 😉

natsa
28. jún 2010

@jarabicka no tak sme 3 aj ja som taká

janette4
28. jún 2010

@lulu723 akurát dneska som pozerala jej ponuku na bazáriku,obkukávala som tie avent fľašky.Malý mal klasické babynova,ale teraz by som chcela llepšie,netečúce,lebo hnusoba,keď zistil,že ono to vyteká,aj keď neťahá,tak vylieval,len čo som sa otočila. 😒

@moncika15 určite sa teš,dobre dopadne

@natsa Maťo vypije liter až 1,5l za deň a v noci ako kedy,niekedy 500ml,niekedy 100ml.ale on si pýta čaj podchvíľou...potom stále ciká.
a inak,neviem,či som sa vám pochválila...my chodíme vonku už úplne bez plienky...má len na spanie.

natsa
28. jún 2010

@janette4 gratulujem,ale sa ti ulavilo,lebo tie plienky kupovat tak to je dobý prievan do penaženky.Náš dado len povie BA buchne sa po plienke že už je cikaný,a ked vidí že ho idem prebalovat tak mi uteče alebo sa schuli na zem

lulu723
28. jún 2010

@janette4 no vidim,ze Matusko je sikovny chlapcek to nie ako nasa Erika ta sa ani nevypyta len ked vidim,ze si natahuje plienku tak ju dam na wcko,lebo to chce cikat samozrejme,ze sa nevicika tak chodi potom bez plienky a potom sa zachvilku docura 😒 a o kakani ani nehovorim to povie,ze chce kakat tak utekam jak blazniva snu na wcko a ona nic az potom do plienky ako kebyze sa boji normalne vycikat a vykakat na wcko a pritom rano tam ide bez problemov.ja uz to ani nejako nesilim ked jeteraz pekne tak ju necham bez plienky nech si beha a nech sa pre mna za mna vycika na travu a hotovo hadam sa nauci pytat,ale asi nam to dlho potrva 😒

rikarr
28. jún 2010

ahojteee
tak my sme všetci 4chorý 😠

baby mne viki vypije tak pol litra čaju denne ale keby som jej nalievala džusiky iba tak vypije aj 2 litre

moncika15
28. jún 2010

baby hadajte co cakame 😅 😀

natsa
28. jún 2010

chlapčeka?

natsa
28. jún 2010

idema roztrhnut dnes mi malý vletel do smoly,topanky možem zahodit

moncika15
28. jún 2010

@natsa nie dievcatko 😅 😀 uvidime co povie zajtra durdik, ten sa este nevyjadril 😀
najdi si na nete recept ako sa to da dat dole. viem zet to funguje len uz si napamatam co sa to dava 😒

lulu723
28. jún 2010

@moncika15 jeeee moni gratulujem k dievcatku dufam,ze si nenakupila modre vecicky 😀

natsa
28. jún 2010

je tak super tak vám to vyšlo.

moncika15
28. jún 2010

@lulu723 dakujem 🙂 kupovala som neutralne lebo som stale verila ze to bude dievcatko 😀

@natsa dufam ze ano 🙂

ostrovcacka
28. jún 2010

moncika15 aj ja ti blahozelam snad nebude mala taka certica ako nasa, stale pisti nedajboze ze si sadnem uz ma taha aby som sa isla s nou hrat a to som ju ucila od malicka samostatnosti,ani Vanes este sa nepyta snazi sa trocha sediet na WC kupili sme jej to male prkno,ale dlho tam nevydrzi musim ju riadne zabavat takymi vecami co jej inokedy nedovolim,napriklad pozerat si fotky,lebo nam ich sklbe,Vani vypije za den asi tak 800ml tiez moc nechce ale ja si myslim ze jej to statci a v noci mi nepije nic takze bozske kludne noci,len aby som to nezariekla lebo obca s pisti asi zuby,inak diky za rady ohladne ciziem a s tou opekackou suhlasime samozrejme rozmyslajme nad miestom kde ju uskutocnime

natsa
28. jún 2010

no mne by sa páčilo na ROHU

ostrovcacka
29. jún 2010

Natsa ahoj s tym rohom to je skvely napad je tak krasne a hlavne je tam obrovske priestranstvo takze by mali deti kde beham,my sme sa tym boli fotit ked sme mali svadbu,napiste aj vy ostatne ci s tym szhlasite a dame termin len prosim nie tento vikend to sme s jarabicou na chate 😀 😎

michaela2410
29. jún 2010

no, trocha som si vas precitala, ale nestiham...zajtra konecne koniec skolskeho roka...ale neviem, dokedy budeme musiet chodit este potom do roboty...to zalezi od nasho vedenia...ale neva...vzdy lepsie, nez sa jedovat so ziakmi

lienka55
29. jún 2010

Ahojte,
vobec nestiham,dnes som piekla muzovi do roboty zakusok,potom ceresnovu bublaninu,vecer mu idem este robit salat,kopu roboty doma,este musim povysavat,ale inak som uz hotova.
Esteze maly spi,a postihala som vsetko co som mala. 😝
@moncika15 a to je ako mozne 😉 😀 ,ved to mal byt chlapec????Super,gratulujem. 🙂
@ostrovcacka @natsa @jarabicka u nas je to doma casovo dost narocne co sa tyka nasho tatika,takze ja vam neslubujem.
@janette4 Matko je sikovnicek,my sme sa zacali pytat zaciatkom augusta a na koci augusta mal dva roky.Myslim,ze na chlapca dost dobre.Takze@natsa mate s Dankom este cas. 😉

rikarr
29. jún 2010

baby my asi nedojdeme na stretko.... 🙄 ☹ ☹ ☹ ☹

ja som total nachcipaná, viki furt chrapčí ....neradi by sme vas nakazili, tak som sa tešila 🙄

rikarr
29. jún 2010

moni gratulujem k babe 😀

ja som bola opačný pripad..chcela som chalana teda skor ma mangel na neho namotal ked som čakala viki aj ked som podvedome vedela že to nebude chalan moc som ho chcela..ale som rada že to bola nakoniec viki a no a druhé som od začiatku vedela že to ma pipika.... 😀

michaela2410
29. jún 2010

takze ak nam nic do toho nepride, zajtra prideme, ale asi az o stvrtej vas skusime najst v parku, lebo lukas je kazdy den urazeny, ze pre neho chodim velmi skoro a on sa chce este hrat... 😎 a to chodim o pol hodinu neskor, nez v zime, ked nochodili poobede von 😀

lienka55
29. jún 2010

tak my by sme tiez prisli ak nam do zajtra do toho nic nepride.neviem kedy vstaneme,ale ved ciselko na Ivetku a Zanku mam tak cinknem. 😅

natsa
29. jún 2010

babulky tak hádam o 15,30 tam budeme stepovat uvidíme aku bude mat danko naladu ked sa zobudí,lebo dnes sa sním skoro nedalo,stale si prevádza a ked si na chvýlu sadnem tak už ma zdviha a ukazuje aby som sa išla sním hrat a ked poviem že som unavena že nejdem tak sa od jedu šlahne o zem