Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
21. júl 2010

a inak, ked som mala zapal dutin a zavaleny nos az po hlavu, tak som ju tiez pouzivala

dada78
21. júl 2010

ahojte, dnes sme sa vrátili z MY z nemocnice, chrobáčik dostal laryngitídu, tak sme tam boli od soboty 😖 našťastie sa kašeľ už upravil a doma sa doliečime 😎

moncika15
21. júl 2010

@michaela2410 ja sa obavam ze tiez ju budem puzivat nakolko mam nosne polipy a celorocnu nadxu 🙄

@dada78 hlavne ze sa to lepsi. vela zdravia 🙂

natsa
21. júl 2010

no taka čo sa taha nie balonikova.no neviem ako budeš monika dietatu tahat sopliky v noci.to poletíš vytahovat vysavač,podla mna je pohodlnejšie to obyčajne.Ale kolko ludí tolko chuti

moncika15
21. júl 2010

@natsa to bol jediny z dovodov preco somvahala. ze ako budem odsavat v noci ale bohuzial budu to musiet vsetci naokoloprezit 😠

jarabicka
21. júl 2010

Moncika, ja mám tak isto odsávačku na vysávač a neviem si ju vynachváliť, pekne všetky hlieny to vyťahá a je pokoj, nesteká to do hrdielka ani na priedušky 😉 kašlať na hluk, hlavná vec že drobcom je dobre 😉

Dada, vitaj doma, takže ste boli choručký???skoré uzdravenie vám prajeme, nech ste čím-skôr OK 😉

rikarr
22. júl 2010

ahojteeee

moni teplomer mam digi pre decká(kedže ortuťové sa už neodporučaju a asi ich aj stiahli z trhu) a ešte v kabelke nosim taký ten čelový ked sme niekde mimo domu a zdaju sa mi horuci tak aspon orientačne aby som vedela

aa odsavačka jednoznačne na vysavač,vytiahne všetko za par sekund ked tahaš ustami nevytiahneš všetko a hluk....hlavne že mi decko dycha normalne čo ma pokom. je to fakt len par sekund a my sme fungovali a aj fungujeme tak že ak mala viki nadchu vysavač sme jej dali do izby a ked sme šli skontrolovať alebo ked kašlala tak sme došli zapli odsali uložili a bolo a ked ma maly nadchu mali sme ho v spanli pri postielke....

všetko sa da a tych par dni čo decko tu nadchu ma oželeiš aj to že ho musič prekračovať v spalni alebo v izbe.

a jedno plus je pri staršich detoch ale aj nas že nemame ošuchane červené nosy zo smrkania

lienka55
22. júl 2010

Ahojte maminy,
ja vobec v poslednej dobe akosi nestiham,a som vobec rada ze zijem v takych horucavach.Ani von nechodime,sme len vo vnutri.Dnes som mala kopu zehlenia. 😝

@janette4 @lulu723 ja som na vase deticky nezabudla,len sem chodim menej.Takze im ku krasnym 2rockom prajeme hlavne aby boli zdravi,stastni,veseli,aby ich rodicia lubili a nech vam robia iba samu radost. 🙂 🙂 🙂

Dadka vitajte domka,a nech ste cim skor zdravucky. 😉

janette4
22. júl 2010

ahojte.
@lienka55 Ďakujeme.

@dada78 chuďatko malé ☹ .Martinkovi prajeme skoré uzdravenie,nech mu je už lepšie a čoskoro je fit.a ďakujem za pozdrav a priane,včera som stretla Vlastulu. 😉

@moncika15 ja som na začiatku skúšala tiež tú hadičkovú,ale ako silný astmatik som nemala šancu niečo vytiahnuť,iba,čo som ho s tým jedovala a sama z toho dostala záchvať.mala som aj tú balonikovú,ale to je o ničom.Najlepšia je fakt tá vysávačová,hlavne,keď sú zadné husté hlieny.Teplomer používam digitálny s mäkkou,ohybnou špičkou-odmeria teplotu do 10sekund.

Matúško išiel s tatom von,ja som bola doobeda a ledva som prišla domov.Maťo mi začal hrozne kašľať, veľmi ho dusí,tak uvidím,čo sa z toho vykľuje. 😒 navečer má prísť svokra a švagrovci,jeho krstný,mu gratulovať,tak som nadšená.lebo oslavu máme v sobotu,ale oni musia byť vždy výnimky,ktorým sa treba prispôsobovať.svokra k nám išla už ráno,ale stretli sme sa vo vchode,keď som išla von,tak som ju zrušila,že na ňu nemáme čas,nech príde večer.ona totiž chodí zásadne doobeda,najlepšie hneď ráno a neohlásená 😠

moncika15
22. júl 2010

@janette4 to ma ani nenapadlo ze by som si mohla vyvotat zaxvat 😕 inak zevraj sa v tehu niekedy strati zacinajuca astma, tusim patrim medzi tie stastne 😅 ani raz som nemala zaxvat a ani neviem kde mam inhalator to sa predtim nemohlo stat 😕 😀
xvalabohu ze som si objednala tu vysavacovu 😵 pocuvam len same xvali. iba 2 zaprone boli 😉

k teplomerom... ja som planovala ten usli ale je drahy tak asi skoncim pri digi alebo klasickom ortutovom

gratulujem oslavencom 🙂

janette4
22. júl 2010

@moncika15 je topravda.,ja som pri prvom tehu absolútne nemala príznaky alergie.ale astma ma trápila celé tehotenstvo aj pôrod 😝 no čo už.snáď to tentokrát bude lepšie

janette4
22. júl 2010

@moncika15 ten teplomer ti jednoznačne odporúčam digi.s ortuťovým to dosť dlho trvá a detičky nemajú moc trpezlivosť čakať,kým sa im niekto špára s teplomerom v ritke,hlavne.hlavne,ke´d už sú väčšie,okolo 7mesiaca,keď sa len vrtia a točia,s ortuťovým by to bola fakt fuška odmerať.

layla06
22. júl 2010

@dada78 oooo chudatko moje malinke, viem o com pises...moj syn to mal uz 12 krat, v zime a na jar to maaava...poviem ti , ze pekne som sa zlakla ked to mal prvy krat...teraz si uz zvykol aj na inhalator tak je lepsie..ale uz teraz sa bojim zimy☹vela zdravicka

ostrovcacka
22. júl 2010

Ahojte babule ani ja vôbec nestiham stale sme vonku lebo Vanes sa pyta stale papa,aj my blahozelame oslavencom,veru Ludka dnes sme sa s Evkou uz aj postarky pytali ze co je s tebou ze ci ta videla musime ta dojst kuknut niekedy,k tomu teplomeru tiez mame digitalny je to super len nasa haklivka si to moc nechce dat ale ked ma teplotu tak to musi ist nasilu a co sa tyka odsavacky tiez mame na vysavac od malicka mavala casto sople tak sme to vysavali len teraz ako je vacsia strasne jaci ako zmyslom zbavena bojim sa aby sa u toho nezblaznila tak jej to radsej nerobim lebo aj ked som isla vysavat podlahy mala panicky strach tak ja teraz ked ma sopliky dam do nozteka taky roztok od znacky Nivea a soplik zacne sam tiect tak len utieram nie je to ono ale co mam robit nechcem ju trapit a jej sa to uz nasilu robit neda 😠 😠 😠 ,dnes som umyvala zeme a aj varila mala mi zacala konecne poobede spavat dve az tri hodiny,spavala len hodku a to som si toho moc neurobila ale teraz je to uz v pohode 🙂 Evkin Kubko ma v nedelu meniny tak Evka vypeka je velmi sikovna ja ju obdivujem,sme kazdy den spolu ale zajtra nebudeme lebo chysta na oslavu

natsa
22. júl 2010

ahojte.no dnes sme boli celý den u segry tam sa malý čvachtal celý den boli teda skorocelý den na slnku.prišli sme asi pred 2 hod.hned som začala klepat na rezne čo zajtra budem robit aby sme hned nevarili ked prídeme.tak neviem či mi to zajtra sem vide prist.tak zatial ahojte.
Oslávencom prajeme všetko naj

jarabicka
22. júl 2010

Čaute babule, aj my sa pripááájame ku gratulantom pre oslááávencov, prajeme všetko naj-naj, hlavne veľa zdravíííčka 🙂
...ja som akurát dopiekla piškóty na zákusok a zajtra spravím plnku+ďalšie 2 záákusky 😉 budeme mať oslavu, včera mal dedko meniny, v nedeľu bude mať Kubenko a pondelok babina, tak spáájame tu oslavu, dojde švagor s frajerkou, švagrina s frajerom, tak by sme chceli v sobotu trocha pooslavovať 😉

Áááále Jani, neobdivuj ma, nemáš čo 🙂, ja obdivujem Teba a aj ostatné baby, ktoré máte vlastné domáácnosti, že to všetko stííhate 😉

...dnes sme sa stretli s Miškou v Lidli 😉, len my sme sa už dosť ponááhľali lebo Kubko hajal na obed len hodinku, tak šup-šup nakúpiť, tak som moc nemala času na trochu reči, Mišička 😉aj tak sme zaspali po ceste domov 😠

ostrovcacka
22. júl 2010

Vies Evi,ja co si neurobim tak nemam pocka ma to aj dva dni,ale ty musis varit prat zehlit...nie len pre mangela a maleho uz aby ste byvali vo svojom tak ti to zelam 😉

jarabicka
22. júl 2010

...ja nehovorím, je toho dosť, ale zase každý sa musíme pričiniť niečim, aby to bolo v pohode a fungovalo 😉 ja sa nesťažujem, hoc niekedy mám toho dosť, no ale dá sa to zvládnuť 😉
...noooo, to ešte potrvá, kým mi budeme vo svojom, ale snáááď jedného dňa to príde 😉 ale ďakujem za želanie 😉 🙂 😉

michaela2410
22. júl 2010

@jarabicka to nic, aj ja som sa snazila rychlo nakupit, chcela som aj doma este pobalit na zajtra, kym som mala chalanov na zelenej vode, aj tak som toho vela nestihla, balit budem zajtra

aj ja gratulujem vsetkym oslavencom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dada78
23. júl 2010

aj my s Maťkom gratulujeme oslávencom 😉
@janette4 na Matúška som si spomenula rovno s Nicolkou, ako si hovorila, poznajú sa už z pôrodnice,kde ležali holí vedľa seba 😀 😀 😀 😀 Maťo ešte v noci teplotoval,tak sme nabehli k dr., možno ešte nejaká viróza,keď má taký oslabený organizmus, alebo zo zubov ? vyšla mu spodná dvojka. Koľko mali najviac Vaše ratolesti pri prerezávaní zúbkov ? aj cez 39 ?
a tiež máme odsávačku na vysávač, akurát to netreba preháňať mi hovorila sestrička v nemocnici,lebo môže opuchnúť sliznica, fakt keď sa valí soplík vtedy odsať, inak ten hlien je vraj ochranná vrstva a stačí dávať kvapky.

janette4
23. júl 2010

Aahojte.ďakujeme za gratulácie.
Švagrovci sa zdržali pol hodinu,svokra ani toľko 😒 mohla som si ušetriť čas a nič nechystať. 😒

My sme dnes od rána u našich, Miško si zobral dovolenku,že pôjde na celý deň na ryby,my možno pôjdeme poobede za ním.ale je to na figu,keď sa nemôžem opaľovať.

no u nás je meranie teploty tiež už problém,ale Maťo veľmi rád papá medicínku usadený na linke,tak mu vždy poviem,že uvidíme,koľko nám teplomerík napípa(lebo keď odmeria,taplomer zapípa) a potom si pôjdeme dať sirupček.zatiaľ to zaberá,uvidíme dokedy 😀

@jarabicka a vy niekde staviate,alebo si chcete niekde kúpiť domček?

@michaela2410 prajeme príjemnú a krásnu dovolenku 😉

@ostrovcacka aj Matúško mával hisáky z toho odsávania,ale teraz mu to už nevadí.keď je chorý,sám uteká k vysávaču,aby som mu sopeľ odsala.

@dada78 Maťo máva väčšinou zadné hlieny,ktoré ho dusia a tie treba dať preč,lebo kvapky ani roztoky mu na to nezaberajú.obyčajný soplík väčšinou vysmrká sám.

natsa
23. júl 2010

Ahojte,tak rezne spravene na cestu aj pizza rožky.balit sa nám akosi nechce.
Miška želám krásnu dovolenku.Inak nám vyšlo super počasie.sobota nedela pršanie a potom okplo 20 stupnou.ked sa tam nemáme kde na blízku kupat nech aspon niesu horučavy

natsa
23. júl 2010

Ahojte,tak rezne spravene na cestu aj pizza rožky.balit sa nám akosi nechce.
Miška želám krásnu dovolenku.Inak nám vyšlo super počasie.sobota nedela pršanie a potom okplo 20 stupnou.ked sa tam nemáme kde na blízku kupat nech aspon niesu horučavy

michaela2410
23. júl 2010

baby, dakujem...ale nebojte, urcite sa vam ozvem aj z dovolenky...ved pc je uz moja zavislost 😀 😀 😀 😀

moncika15
23. júl 2010

baby ktore servitkujete, kolko sa pohybuje cena za ks servitka ? mam velku kopu este z cias ked som zberala a je mi to luto vyhodit 😅 planovala som ze zacnem aj ja servitkovat ale vcul som darebna a po porode nebude cas 😒

janette4
24. júl 2010

ahojte.

@moncika15 ako kde.niekde 0,08-0,10€ za kus, v Meste v ľudoprinte sú za 0,30€.

My sme mali dnes oslavu Maťových narodenín.pôvodne sme mali grilovať,ale počasie nám to prekazilo,tak grilovať budeme na budúci týždeň.Ale som hrozne nasraná.Ráno som bola pre tortu a keď som ju zbadala,až mi do plaču bolo.vyslovene odfláknutá bola,malo to byť auto M´Qeen a jediné čo ho pripomínalo bola červená farba. ☹ myslela som,že chuť to vyváži,ale tá bola ešte horšia ako výzor.kázala som si piškotové cesto s nie moc sladkou plnkou.tá síce nie je presladená,pre istotu nemá žiadnu chuť a jej hrúbka v torte je asi 2mm a miesto cesta je niečo medzi betonom a lepidlom.husté,suché,ani dolu krkom to nešlo.jediné,čo na torte chutilo bol marcipán.rozhodne nebola hodna 30€,podľa mňa nebola hodna ani 10€. 😝 😝 😝 😢 😢 😢 som hrooooooozne sklamaná a u tejto pani si už rozhodne nikdy nič nedám robiť.
mimochodom,dávala som si u tej,čo aj lulu,tak som zvedavá,ako sa jej podarila tá ich. 😒

lienka55
24. júl 2010

@janette4 tak to mi je luto,hod foto. ☹

lienka55
24. júl 2010

my sme mali dnes brigadu,zase cely den pri hrncoch,som k.o.,len lahnut do postele,.... 😝 aj maleho som mala este k tomu cely den doma,som znicena.

moncika15
24. júl 2010

ahojte 🙂
som bola dnes na nakupy a pokupila som nejake drobnosti pre drobca tak teraz vypratujem komodu nex sa mam kam napratat 😝

@janette4 hmm ja by som sa asi na mieste rozrevala keby som zbadala nieco na co sa vsetci tesia a nakoniec to vyzera ako to vyzera. dala si jej najaovo ze to nic moc neni? 😅
hod foto nex posudime.

dada78
25. júl 2010

@janette4 to ma mrzí,že torta nebola ani pekná ani chutná, a kde si si nakoniec nechala robiť tú tortu ?
Docela som rada, že sa nachvíľku ochladilo, mali sme už v izbe cez 27°C a nedalo sa tam spať. Maťkovi ešte dovčera vybehovala teplota do 39 uvidíme čo dnes. 😕

dada78
25. júl 2010

@janette4 už som dočítala, že u tej pani čo aj lulu