Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
26. aug 2010

no ja som dosla od kamosky Zuzky.strcila som jej malu a isla do obchodu potom som bola u nej a bola tam aj jej mama tak som malu nechala len v tielku a isla s tetu zbierat slivky medzi tym sa 2x vycikala raz bez gatiek a potom som jej ich natiahla a ocikala si ich 🙄 no nevadi.este jak som odchadzala tak som dala prat veci a samozrejme som tam nasypala viac prachu tak som musela teraz vypustit filter,mala na mna jaci,aby som ju sla hupat,ale asi len vyberiem nakup povesam pradlo slahnem ju do vane a okupem ju,lebo je cela od kriedy dam veceru a serem na vsetko 😝

lulu723
26. aug 2010

boze ved pisem jak debil 🙄 dufam,ze ste to pochopili 😅

janette4
26. aug 2010

@lulu723 pochopili 😀 😀 😀 aj my sme kreslili s kriedou o 106.všetko je od kriedy 😝

kaktusik007
26. aug 2010

@ostrovcacka ja som sa dala na sitie latkovych plienok, to tu z vas moze vyuzit leda tak
@moncika15 😀 alebo ze by ste sa na latkovanie dali viacere???? 😝

ale idem sit aj kamoskinej dcerke saty, idu na svadbu, tak nech je za princeznu 😀 len este ich nemam uplne v hlave, ze ako ich porobim... ale aka taka predstava uz je 🙂 len to este musi dozriet 😉

lulu723
26. aug 2010

@kaktusik007 no veru sikulka si 😉

kaktusik007
26. aug 2010

@lulu723 dakujem 😵

natsa
26. aug 2010

baby v parku čobude tá kaviaren tak tu budu otvárat 3,9.

@janette4 a čo si bola u tek no neviem už ako sa volá čo je namiesto skupej?už sa rozhovorila?inak to je o držku ist z malým k doktorke?ale čo si mala ine robit ja som si to všimla u uja D že tam tak chodia maminy

lulu723
26. aug 2010

@natsa Ivetka ja som takto bola raz na gynde z Eriku a nikdy viac.esteze tam bola kamoska a ako tak ju strazila,ale to uplne jakoty a utekanie a otvaranie dvery a trieskanie no mala som na nu riadne nervy 😝 idem spat aj ma boli brucho nejako mi strasne stvrdlo ani sprcha nepomohla jazva ma boli jak hovado tak si idem lahnut hadam to prejde.

a inac mala dnes vecer z nicoho nic zacala plakat a pozeram co sa jej deje no hadam uz dnes nepojdem do nemocky 😕

natsa
26. aug 2010

@kaktusik007 a ty si vyučená krajčírka?no veru šikulka si ked to stíhaš pri malom

kaktusik007
27. aug 2010

@natsa ale kde!!! ja som v siti iba obycajny samouk 🙂

dada78
27. aug 2010

@janette4 Matúško bol až vnútri u dr .Oravcovej? no teda možno si mu určila povolanie 😀 😎 ale fakt ako píše @natsa nemala si na výber, veď doktori ordinujú zväčša doobeda a to sú manželia v práci a nie každý má v meste babky 😒

janette4
27. aug 2010

ahojte.áno,bol so mnou až vo vnútri.
@dada78 poniektorý aj majú babky,ale nefungujú,lebo nechcú 😝

my sme po dlhej dobe mali celkom pokojnú noc.

lulu723
27. aug 2010

Ahojte baby tak ja som uplne znechutena 😒 tak pred 2 tyzdnami som si objednavala taku sadu do postielky aj som dala peniaze na ucet len som tam zabudla dat variabilny symbol,ale to som im hned pisala,ze som to posielala ja,aby v tom nemali chaos a oni mi odpisali,ze to eviduju a ,ye to dojde 1-4 tzydne.jak to moze tak dlho trvat ked to pride 1.triedou?no teraz som im pisala a som zvedava co mi odpisu sak su jak jebnuty 😠

janette4
27. aug 2010

@lulu723 nechápem,ako to môžu poslať tak neskoro,keď peniaze majú do max.3dní na účte. 😝

lulu723
27. aug 2010

@janette4 no ved prave aj som im napisali,ze ak mi ju neposlu nech mi vratia peniaze 😠

moncika15
27. aug 2010

@lulu723 odkial si objednavala? dufam ze nie z pampy shopu 😕 😅

inak ahojte

lulu723
27. aug 2010

@moncika15 nie Moni objednavala som z babiesdiana

moncika15
27. aug 2010

boze baby, erika dala na FC video o zrode zivota a ja som cele videjko preplakala 😵 neviem ci tehu rohmony alebo ten pocit ze vo mne sa deje to iste 😵 😵 😵

lulu723
27. aug 2010

@moncika15 hmmm aj ja by som si pozrela,ale mne FB nejde ☹ je tam nas... kopu deciek a nechce mi ho nacitat 😠

lulu723
27. aug 2010

uy len 14 dniiiiiiiiiiii 😀

moncika15
27. aug 2010

@lulu723 aj aj som mavala kedysi taky problem ale nejako sa to popravilo a uz mam pristup vzdy 🙂
tusim sa tesis ze budes o par kg lahsia 😀 bozemoj aj ja uz xcem babooooo 😅
myslim na teba kazdym dnom odkedy si napisala ze sa terminu nedockas 😵

moncika15
27. aug 2010

idete neiktora zajtra na vystavu detsky svet do TN? jak ranovstanem z postele tak by som isla omrknut nejake vecicky a hlavne tu supravicku

natsa
27. aug 2010

baby ujo D má do 1,9 dovolenku keby ste tam náhodou niektorá išla

moncika15
27. aug 2010

@natsa ma objednaval na poradnu a vypravali sa so sestrickou ze cely tt bude dovolenka

prave som si zasportovala 😀 bola som na slivkax a stala som v mravenisku z cervenimi mravcami 😅

moncika15
27. aug 2010

babule kde je v meste matrika? v zelenej budove? xcem sa ist opytat ci uznaju meno pre maleho bez problemov alebo treba potvrdenie zo statu, v krotom je to meno v kalendari

natsa
27. aug 2010

@moncika15 kukni stranku www.babynames.com tam by mali byt mená ktoré su v kalendari a ktore su schvalené myslím že z menom ktoré chceš dat by nemalo byt žiadny problem.sa mi zdá že matrika je v tom zelenom kukni dole tabulu

ostrovcacka
27. aug 2010

@moncika15 ja ked som davala Vanesku tiez nebola v kazdom kalendari a do teraz nie je a nic som nepotrebovala,len sa ma opytali ci s jednym alebo s dvoma s,Kaktusik ked budu tie saty hotovo hod foto,baby asi si budete mysliet ze som blbec ale co je to FCvideo?musim letiet mala uz na mna krici,boze a to spala len hodinu to si toho moc neporobim a nestiham ist si pokecat s vami tak caute zatial

lulu723
27. aug 2010

@ostrovcacka Monicka myslela facebook 😉

michaela2410
27. aug 2010

@moncika15 ja myslim, ze s tym by si nemala mat problem...a teodor nieje v kalendari? ci mate nieco ine?

moncika15
27. aug 2010

@lulu723 ano FB vobec som si to nevsimla 😅
pekne sa tu rozprsalo 😕 a muz ma rozobrate auto a odpojenu baterku takze ani okna nezavre 😀 😝

@ostrovcacka
@natsa Teodorik je meno vyradene zo stareho slovenskeho kalendara tak hadam s nim uspejem. nexcela by som zostat bez mena v den porodu 😅