Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
17. sep 2010

ahojte nemožem spat tak mi ideme dnes na jarmok pojdeme sa z malým odvrtet na kolotoče,dufam že vás tam postretám a keby som bola nahodou slema tak kludne do mna hrknite.

@moncika15 skus na nete,inak aj tuto na konovy sa vedu debaty o roznych kočíkoch mne sa páčia tieto
http://www.maderna.sk/katalog/product/4997/
http://www.kociky-autosedacky.sk/zbozi/3484/Con...
http://www.detskydum.cz/detail/hauck-apollo-4-a...
http://www.e-baby.sk/product/kombinovany-kocik-...

mariro
17. sep 2010

@ostrovcacka - pekny domcek mate 🙂
@moncika15 - daj link aky kocik si kupila,ja tiez obkukam kociky ale uz tak opatrnejsie,ako som nedavno potratila tak som uz mala cosi vybrane, resp. sa mi pacil,ale zas kym zostanem tehotna urcite sa mi bude pacit iny 😀
@natsa - uplne super diplomaticky si isla na poloviciaka, na clapov treba takto 😉 , ale hlavne ze si to dokazala a teda uz len aby to vyslo
@lulu - tebe sa uz lepsie prechadzalo po dedine s kocikom ako s velkym bruskom, to musel byt uplne super pocit 🙂

ostrovcacka
17. sep 2010

Dobre rano teda vy ste uz tu no ja som myslela ze pôjdem dnes s malou na jarmok ale vyzera to tak ze bude prsat,takze asi len ja vybehnem poobede ked pride môj.
@natsa my predavame kocik az na jar takze ak by si chcela potom,baby mam taku obavu ze nasa bude asi chora v noci mrncala a kycha a este k tomu z dobreho dievcatka sa stala upistana no takze uvidime,uz mam toho dost sme v kuse chory

mariro
17. sep 2010

@ostrovcacka - vyzera to veru na dazd dnes ☹ ,ale mozno poobede sa vycasi, uvidime.

ostrovcacka
17. sep 2010

Ktora ste uz boli na masazi chrbta?ake ste mali pocity ja som to mala dost stuhnute a bolelo ma to aj a vecer som sa nemohla ani o stolicku opriet riadne mi to rozmasirovala hovorila ze by som mala prist aspon tri krat aby sa to uvolnilo ale neviem neviem ci sa este odvazim ist aj teraz ma to este boli ☹

mariro
17. sep 2010

@ostrovcacka - ak nechodis pravidelne a bolel ta chrbat , tak je to normalna reakcia.a spravne ti radila , ze este treba prist a dokonale to uvolnit.Teraz to mas ako keby svalovicu,ale to prejde a uvolni sa to.

natsa
17. sep 2010

@ostrovcacka no ja som chodila u nás v praci to mi robilo velmi dobre a možempovedat že ma bolel pomenej.Inak dobre ráno

ostrovcacka
17. sep 2010

@mariro takze navrhujes aby som este isla a za aku dobu by som mala ist to som sa jej nespytala ale vlastne môzem jej zavolat,idem vysavat je tu ako po bombe ked som vcera nebola doma aj prat som dala len horsie to bude so susenim,to je asi prvy krat co ja som tu a mala sa vo vedlajsej izbe sama hra som zvedava kolko tam vydrzi lebo ja ju mam stale ako sa hovori pod suknou,zostalo tam neako ticho som zvedava co vyparati 😀 😠

mariro
17. sep 2010

@natsa - masaze su fajn,aspon raz za mesiac by bolo dobre keby sme chodili 🙂 a ja by som veru vydrzala drzat jak hluchy dvere 😀

mariro
17. sep 2010

@ostrovcacka - no ak si bola vcera, tak by bolo dobre ist v pondelok lebo v utorok, kym to zasa nezatuhne ten chrbat.Ak si to chces dat do poriadku tak urcite chod.Uvolni ti svalstvo, vselijake uzliky a uvidis ako budes lietat potom svizne ,je to fajn.Chodievam ked sem tam.Teraz tak opatrne vzdy po kramaoch,ak by som bola nahodou tehu aby som sa nedala magosit,tak vzdy cakam a ked nic,tak idem.Aj teraz veru pojdem buduci tyzden.Potvora mrcha zas dosla.A komu chodis? Ja chodim p.Mitanovej do NM.

lienka55
17. sep 2010

Ahojte,
ale ste sa tu pekne rozpisali,ja si pomalicky upratujem,skusam kolko vydrzim. 😀 Dnes som si u nas v zahradkarskych kupila novy vencek jesenny,neoplati sa mi to ani robit,material je drahsi ako cely hotovy vencek.

@ostrovcacka Janka ako ti presne radi @mariro o tej masazi,tak je to presne tak,ak si bola prvy krat a bolo to dost stuhnute tak to ma boliet,ale to prejde a urcite treba zopakovat masaz. 😉

Ludka vy uz ste boli aj vonku???
Moni hod foto kocika co si si objednala aj som zvedava???? 😀 😉

lienka55
17. sep 2010

@ostrovcacka Ozaj Jani krasny domcek,urcite mas co upratovat,esteze mas doma dalsiu babu,ktora ti bude pomahat,ale co ja. 😀

dada78
17. sep 2010

babeny pekný jarmok Vám prajem, my ideme dnes kuknúť kámošov na svadbu, asi kôli referendu to majú dnes 😅

lienka55
17. sep 2010

@dada78 Adelka my sme v kvetinarkstve robili svadobnu uz aj napr. na stredu. 😀

mariro
17. sep 2010

@dada78 - a my sme veru tiez mali svadbu v piatok a utajenu,nikto nevedel 😀 , az po svadbe sa vsetci vratane rodicov dozvedeli...to bol sok... 😀

ostrovcacka
17. sep 2010

@mariro ja chodim do tej istej budovy kde ty ale tej druhej co je tam Kostalovej,teda chodim vlastne bola som tam prvy krat
@lienka55 domcek asi vyzera velky ale nie je my zatial byvame len dole vrch sa este len teraz zacal robit takze toho upratovania nie je az tak vela
@dada78 z toho jarmoku asi nic nebude ked je take blbe pocasko a z rodea asi tiez nic
@lienka55 ty si kvetinarka a kde si robila,jezis maria mna strasne bavi aranzovanie skoda ze som si neurobila skolu ale neake male kvetinarstvo by som si hned otvorila len kde ked je toho uz aj tak vsade vela

mariro
17. sep 2010

@ostrovcacka ved oni su tie maserky vsetky dobre,len keby sme si vedeli najst cas a peniaze na to, a chodit tam pravidelne 🙂
neboj sa domcek dorobite pomaly, nic nejde hned ,lebo vzdy je to len o peniazoch sakris 🙂 , tiez furt po troche susnime kazdy mesiac cosi.Na dome je stale robota nejaka, ved to poznas.
A veru v takom pocasi sa ani mne moc nechce nikam chodit,na rodeo urcite,hoci sa segra chystala aj s malou,ale bude vsade blato a mokro.A jarmok sa ukaze este zajtra,ci sa vycasi.Dnes urcite nepojdeme.

lienka55
17. sep 2010

@ostrovcacka Janka ja som si robila iba 2roc. nadstavbu,ale poviem ti netreba mat na to skolu,aj tak sme sa tam nic nenaucili,najlepsia je prax.Predtym ako som zacala robit v kvetin. som sa tam chodila mesiac zaucat.
Aj sa mi o tom uz snivavalo v noci. 😀
Robila som v PN v Tescu.Napr. teraz tam maju taku holku co nikdy s tym nerobila,naucila sa ,zapraxovala, a maka teraz. 😉

lienka55
17. sep 2010

1. takze vencek,ktory som si dnes kupila. 😅
2. Ja aktualne. 😀

moncika15
17. sep 2010

@lienka55 vencek som uz komentovala na FB 😵 a brusko kraaasne rastie 😵 ja som bola v 16tt 2x tolka 😅 😠

moncika15
17. sep 2010

a ahojte koceny 😀

lulu723
17. sep 2010

Ahojte baby ja som vcera dostala 20€ k meninam od mojho.a dnes je aj doma tak mozno ho prehovorim,aby sme sli kuknut na jarmok,ale asi pojdeme do prdele 😒

@lienka55 ano vcera som vybehla von a veru isla som jak dos.... co ma to tak bolelo,ale dnes sa citim super ani to uz moc neboli ani repik som si nemusela davat tak som rada.asi som to trosku vybehala a ozaj uz som chudla 6,5kg 😀

dnes som si aj upratala,lebo uz som sa nemohla pozerat na tu olizanu dlazku v obyvke.pri malom sa da vsetko robit,lebo on spi aj 4 hodiny vkuse to pri Erike som nic nestihala.

teraz isiel moj na socialku a ja si idem podriemat,lebo decka spia tak idem aj ja 😉

lienka55
17. sep 2010

@lulu723 a kloko si vlastne pribrala pri Matuskovi?

moncika15
17. sep 2010

@lulu723 pekne tie kg idu dole 😀 som zvedava ci a za ako dlho zhodim ja tyx svojix nestastnyx 22kg (a to este nie som na konci tehu 😅 )
ozaj, co treba vybavit po porode,ake papierovacky? som z toho jelen 😨

lienka55
17. sep 2010

@moncika15 na matriku pre rodny list,do zdravotnej poistovne prihlasit dieta,a dalej uz ani neviem,my sme boli potom este po tych 28dnoch vybavovat ten prispevok,....

moncika15
17. sep 2010

@lienka55 hlavne tie prispevky ma zaujimaju lebo neviem po kolkyx dnox a kde sa to vybavuje. rodny list a zdravotnu poistovnu + nejaku poistku to som vedela. dakujem 🙂

lienka55
17. sep 2010

moni ja ti ani neviem,mne to vsetko vybavoval muz.,ja nemusim urady a vobec sa tomu nerozumiem.

natsa
17. sep 2010

Ahojte
@lienka55 krasny venček a aj pekne bruško už sa nám zagulatuješ
babule ked robite veniec na hrob tak do čoho to robite?ja som to ešte nerobila
@moncika15 pred porodom:tlačivo u lekára-žiadost o materské,nahlasit zamestnavatelovi od kedy máš materkz možeš si vybrat 6-8 tyžden pred porodom alebo ako ti určí lekár,vybrat pediatra
po porode:návšteva matriky.v nemocnici dostaneš tieto papiere:hlasenie o narodení dietata,správa o noverodencovi,správao rodičke.na matriku zobrat papier hlasenie o narodeni dietata íporad dostaneš rodný list,kopiu odavzdáš zamestnavatelovi.po prepustení ist pediatričke a odovzdat spravu o novorodencovi.po 6 týždnoch navštivit gynekologa a odovzdat papier správu o rodičke.na matrike dostaneš žiadost o opríspevku pri nqr.dietata.odovzdat UPSV.
prihláška na doch.poistenie-SPto bude za teba platit štát pokial si na mater a rodičovskej.
Prihlasit babo do ZP a prihlasit na TP.
po skončeni MD -28 týždnov vybavenie UPSV vybavit rodičovske priniest zo sebou vyplnene tlačivo potvrdenie o nároku na mat.učely poskytovania rod.prispevku.po vyplnení žiadatelom potvrdit v Soc.poistovni zobrat zo sebou OP a RLD

moncika15
17. sep 2010

@natsa matersku mam od 1.10. mala som mat 8tt pred TP neviem preco mi ju nakoniec nedal skor 🙄

fiha ty si to inak rozsirila,az som z toho este vacsi jelen 😀

inak pridala som foto do albumu ked xcete pozrite aj moje brusinko 😵

janette4
17. sep 2010

Ahojte.
@ostrovcacka kééj,krásny dom máte.to ste ale u svokrovcov že?a vy kde staviate?ten nemáš odfotený?
@moncika15 takže nakoniec ktorý si si vybrala?ten DorJan?tie sú krásne.